Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet Ezcool Akıllı Saat bulundu.

   Filtreleri Temizle
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Raif Anıl Öter 09 May 2017 (16 Gün önce)
   kullandıkça ben keşfediyorum saati. çok özelliği var ve bu özelliklerin hepsini de öğrendikten sonra kullanır oluyorsunuz. saat olarak zaten çok şık duruyor ve parasını hak ediyor. dilediğiniz zaman ekranın görüntüsünü değişebilmek bile güzel bir detay. ilk şarj sırasında biraz bekletiyor sadece. bunu ben de biraz geç öğrendim ve saat bozuk zannettim. alacak arkadaşların dikkatine :)
   Üye resmi
   Ayla Baytın 03 Eki 2016 (234 Gün önce)
   küçük oğlum için aldım ben saati. çok beğendi hiç kolundan çıkartmıyor artık. istediği gibi birşey oldu sanırım. bir tek incehesapta buldum ucuz olanını. çok şanslıyım aslında bu yüzden.
   Üye resmi
   Şerif Erkam Özaydın 06 Tem 2016 (323 Gün önce)
   saat günlük giyim tarzımla uyumluydu bu yüzden büyük bir ölçüde seçmeme neden oldu aslında bu konu. diğer saatlerle zaten hemen hemen aynı. samsung oluşu biraz fiyatı arttırıyor sadece.
   Üye resmi
   Ekin Ege Yamanoğlu 15 Mar 2016 (436 Gün önce)
   ben bir türlü bu saati anlayamadım. bazen bildirimleri direkt gösteriyor bazen hiç göstermiyor. zaten gelen bildirime de yetişemiyorum ben. telefonun şarjını çok götürüyor. ekranın kalitesi hiç güzel değil. hesap makinesi falan iyi çalışıyor ama onu da hiç kullanmıyorum. ben açıkcası pişman oldum aldığıma.
   Üye resmi
   İlkay Ramazan Al 15 Tem 2015 (680 Gün önce)
   hem ios hem de androidle çalışması harika bi özellik çünkü bazen tabletime bağlamam gerekiyor telefondan çıkartıp. ilk denediğimde bi kaç senkronda ufak sorunlar yaşadım fakat şuan saat takır takır işliyor :) hafif ve aynı zamanda çok şık bi saat.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.