Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet Ezcool Akıllı Saat bulundu.

   Filtreleri Temizle
   Bu ürün geçici olarak
   temin edilememektedir

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Kurtbey Canbağı 18 Eki 2016 (157 Gün önce)
   benim beklentilerimin tümünü karşıladı cihaz. kullandığım süre boyunca keşfetmeyi düşünüyorum. şimdiden daha bilmediğim bir sürü özelliğini keşfettim bakalım daha neler çıkcak karşıma. görüntüsünü değiştiriyorum istediğim zaman. şarjı biraz problem oluyor ilk 2 gün fakat ondan sonra biraz fazla şarjda tuttuğum için problem olmadı benim için.
   Üye resmi
   Ayşe Ferhunde Madran 29 Tem 2016 (237 Gün önce)
   telefonların tüm modelleriyle uyumlu değil yalnız bunu bilip araştırarak alın derim ben. bunun dışında saat kibar ve şık duruyor. tavsiye ederim ben. çok şık ve kullanışlı bir saat. gps özelliği harika. değişik bir hediye olarak düşünebilirsiniz. samsung güvendiğim bir marka
   Üye resmi
   Seval Özayral 06 Tem 2016 (260 Gün önce)
   aslında biraz pahalı özelliklerine bakılınca. bence çok acil ihtiyaçtan görülmeyecek birşey akıllı saat. ben hevesimi aldım şahsen.
   Üye resmi
   İlkay Ramazan Al 15 Tem 2015 (617 Gün önce)
   hem ios hem de androidle çalışması harika bi özellik çünkü bazen tabletime bağlamam gerekiyor telefondan çıkartıp. ilk denediğimde bi kaç senkronda ufak sorunlar yaşadım fakat şuan saat takır takır işliyor :) hafif ve aynı zamanda çok şık bi saat.
   Üye resmi
   Serkan Yenibağcı 15 Tem 2015 (618 Gün önce)
   geçişlerde problem oluyor parmakla yönetim biraz güç daha kolay yapılabilirdi. aplikasyon çalışmadı ama mediatek çalışıyor senkron ve çalışma iyi , görünüm şık fiyata göre kullanılabilir düzgün bir ürün. Uygun fiyatlı akıllı saat arıyorsanız ok.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.