2024 Mayıs Ayı Paraf Kampanyası

Paraf ile İncehesap.com’da tek seferde yapılacak 5000 TL ve üzeri işlemlerde 250 TL,
10.000 TL ve üzeri işlemlerde 500 TL ParafPara


Kampanyaya Katılmak İçin:

1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında İncehesap.comda Paraf POS’tan tek seferde yapılacak 5000 TL ve üzeri alışverişinize 250 TL 10.000 TL ve üzeri alışverişinize ise 500 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, INCE yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.

Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi SMS’le bildirilecektir. Kazanılan ParafPara’lar, işlem yapılan tarihten bir gün sonra harcama yapılan karta yüklenecektir. Kazanılan ParafParalar tüm Paraf üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan ilk işlemi ile bir kez yararlanabilir ve en fazla 500 TL ParafPara kazanabilir.

Kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 21 Temmuz 2024 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafPara’lar 22 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.

Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Parafree, Paraf Debit, Business kartlar, ticari kartlar, Parafree ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kampanyaya ilişkin bilgi müşteriye ait slip üzerinde yer alacak olup geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. Halk Bankası ve İncehesap kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal Mevzuat gereğince telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi alımlarında taksit uygulanamamaktadır.