Fırın kategorisindeki 7 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • 800 W
 • 20 Lt
 • Solo
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • 700 W
 • 20 Lt
 • Solo
 • Mikrodalga

Fırın ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Canan Bolat 07 Kas 2017 (77 Gün önce)
samsung kalitesi olması rağmen fiyatı baya uygun. bir şey ısıtırken süre sıcaklık ayarını iyi yapmanız gerekiyor. yoksa ya çok fazla ısınıyor ya da yakıyorsunuz. tasarım olarak harika mutfak renklerin de uyumluysa makineye çok güzel duruyor.
Üye resmi
Çisil Memişler 31 Oca 2017 (357 Gün önce)
kalitesine bakınca bence diğer markalara göre fiyat oranı daha iyi duruyor samsungun. pratik ayar düğmelerine sahip bir fırın. bunun yanı sıra fırını temizlemek sandığımdan daha basit oldu. geniş kapasiteye sahip fırın. pişirdiği yemekler de kusursuz oluyor. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Berna Matur 31 Oca 2017 (357 Gün önce)
turbo fırın bu boyutlarda bulmak biraz zor olduğu için ben bunu almayı tercih ettim. fiyatına göre oldukça da kaliteli bir fırın. kapak veya tepsisinde sıkıntısı yok. pişirdiğim yemekler de lezzetli oldu. biraz geç pişiriyor sadece. genel itibariyle ben memnun kaldım.
Üye resmi
Aksu Bozdağ 28 Eyl 2016 (482 Gün önce)
ben ofisim için aldım. mutfakta kullanımı çok rahat oluyor gerçekten. hem görüntüsü de güzel gösterdi. süre olarak da kısa zamanda pişiriyor olması güzel.
Üye resmi
Nurullah Yaşin 31 Mar 2016 (663 Gün önce)
hızlı teslimat olduğu için öncelikle ben siteye terşekkür ederim. çok şık bir görüntüsü var biraz fırından bahsetcek olursam eğer. kullanım klavuzu biraz yiyecekler hakkında detaylı olmayınca deneme yanılma yoluna başvurdum ben ısı ayarı için. ilk defa böyle bir fırın alacaklar için biraz yanıltıcı olabiliyor fakat ben sonuç olarak memnunum.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.