Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Fritöz kategorisindeki 9 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Fritöz ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Buket Yıldız 08 Nis 2016 (531 Gün önce)
   yorumlara bakarak aldığım için ben de yorum yapmak istedim. iyi taraflarından birisi etrafı kirletmemesi ve yemek yaptıktan sonra kolay temizlenmesi. yalnız dönen aparatı ve kapağının plastik olması benim beğenmediğim yönlerinden. çoğu yiyeceği denedim yine de ben ve memnun kaldım diyebilirim. çok fazla yüksek bir beklentisi olmayanlar için ideal diyebilirim.
   Üye resmi
   Beyda Zöğ 08 Nis 2016 (531 Gün önce)
   alanlar sadece patates olarak düşünmesinler hemen ben bugün mesela tavuk ile test ettim makineyi çok güzel oldu. temizlemesi ayrıca çok basit ve ortalığı kirletmiyor makine.
   Üye resmi
   Hatice Berna Ulutaş 27 Oca 2016 (603 Gün önce)
   herşeyi artık bununla yapıyorum mutfakta hemen hemen. sosisinden sebze kızartmasına veya etine kadar. patates kızartması özellikle çok güzel oluyor. fazla değiliz evde bu yüzden 1kg olan da yeterli oldu.
   Üye resmi
   Gülümse Usumi 27 Oca 2016 (603 Gün önce)
   3 gün önce geldi. mutfağa girer girmez denemesini tavuk ile yaptım. çok lezzetli oldu. hiç koku veya duman olmadı. yağ temizleme derdinden kurtuldum. sürekli çevirmeye gerek kalmadan hertarafını eşit bir şekilde pişirdi. diğer yemeklere daha iyi vakit ayırabildiğim için zamandan kazandırdı bana.
   Üye resmi
   Beste Maydagil 12 Kas 2015 (679 Gün önce)
   yanında gelen tarif kitabındaki bi yemeği denedim harika oldu cidden. koku duman vs hiç bi şekilde olmuyor. tavada kızartsam eminim heryer yağ olcaktı ve sürekli ters düz yapmam gerekcekti. iyi ki almışım.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.