Gaming Ekran Kartı kategorisindeki 192 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
 • NVIDIA
 • 6 GB
 • DP/HDMI/DVI
 • PCI Ex . 3.0
 • PCI Ex 3.0 x16

Gaming Ekran Kartı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Tuğra Öztürk 15 Eki 2018 (125 Gün önce)
Kartı yaklaşık 5 gün kadar kullanma fırsatım oldu. Bu süre zarfı içerisinde GTA 5, Witcher 3, PUBG gibi oyunları tekrar oynadım. Daha önce Gtx 1070 Gaming X ekran kartımla bu oyunları oynamıştım ve 2080 gibi bir karta ihtiyaç duymayacağımı düşünmüştüm. Fakat olay hiç de öyle değilmiş kart gerçekten 1070'e göre çok daha performanslı. Özellikle 4K çözünürlükte oyun oynarken. 3 adet fan müthiş bir soğutma sağlıyor. Uzun lafın kısası tercih etmek isteyen arkadaşlar hazır böyle uygun fiyatlar verilmişken bu cihazı kaçırmayıp alsın.
Üye resmi
Bünyamin Yılmaz 11 Eyl 2018 (159 Gün önce)
GTX 1070Ti serisinin kalite/performans kartı. Fabrika çıkışı overclocklu. Referans tasarım modele göre GPU ve bellekleri daha hızlı çalışıyor. Çift fanı, 60 derece sıcaklığa ulaşmadan çalışmıyor. Sıcaklıklar makul seviyelerde ve fanlar çalışırken sesi rahatsız etmiyor. Alın pişman olmazsınız. Hızlı kargo için teşekkürler.
Üye resmi
Ali Köksal 11 Eyl 2018 (159 Gün önce)
GTX 100Ti0 serisinin fiyat/performans kartı. Fabrika çıkışı overclocklu. Referans tasarım modele göre GPU ve bellekleri daha hızlı çalışıyor. Tek fan olması kesinlikle sorun değil. Sıcaklıklar makul seviyelerde ve fan çalışırken sesi rahatsız etmiyor. Alın pişman olmazsınız.
Üye resmi
Abdullah Ketme 06 Oca 2018 (407 Gün önce)
bence serinin en güzel ve iyi ekran kartlarından biri indirime girer ise alacağım kesin bir an önce indirime girmesini bekliyorum
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.