Seçtiğiniz kriterlere uyan 5 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Android iOS
 • GPS
 • 1.39" Ekran
 • Suya Dayanıklı
Yorum (11)
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Android
 • Adımsayar
 • 1.2" Ekran

Huawei Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Refik Özgenç 27 May 2019 (29 Gün önce)
Dış görüntü açısından çok şık takım elbiseyle de giyersin spor kıyafetlerle de giyersin. Ölçtüğü değerler ence kusursuz ilk defa böyle bir şey kullanıyorum ve şaşırdım işin doğrusu nasıl bu kadar doğru ölçüm yaptığına.Kötü özellikler de var tabi mesala gelen bildirimlere cevap veremiyosunuz, hafızası çok az, saat görüntüleri yetersiz ama genel incelersek fiyat-fayda ürünü bence ve çok şık görünüyor
Üye resmi
Vahit Altın 27 May 2019 (29 Gün önce)
Ucuz fiyat ve performansın bir arada olduğu nadir ürünlerden şık ve malzeme kalitesi yüksek bir saat kullanmak isteyen herkese tavsiye ederim
Üye resmi
Berke Esvap 27 May 2019 (29 Gün önce)
Cihaz bence son dönemlerde çıkan en başarılı akıllı saatlerden birisi ben bi yakınımda görüp biraz denedikten sonra almaya karar verdim fiyat olarak diğer markalara göre oldukça iyi en azından rahat bir şekilde satın alınabilir ve rahat bir şekilde kullanılabilir.
Üye resmi
Ediz Güler 23 May 2019 (33 Gün önce)
Saati apple watch yada galaxilerle kıyaslamak anlamsız olur çünkü özellik olarak daha az şey vadediyor. Görüntüsü güzel olsun,adım,uyku,nabız ölçümü yapsın,pili uzun gitsin diyenlere tavsiye ederim onun dışşında telefon gibi bişe beklemeyin yani.
Üye resmi
Erkan Yardımcı 31 Mar 2019 (87 Gün önce)
Çok hızlı teslim edildi kargom.1 haftadır felan kullanıyorum %17 şarj azalmış sadece bataryayı kesin abartıyolar diyodum ama beni utandırdı doğrusu ilerde azalır muhtelemen performans ama her türlü yeterli olcaktır.Takip verileri sorunsuz çalışıyor bu arada.

En Çok Satılan Akıllı Saat Listesi Karşılaştır

 1. %38
 2. %38
 3. %13
 4. %13
 5. %0
 6. %0
 7. %0
 8. %0
 9. %0
 10. %0
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.