Keenetic City KN-1510
Keenetic City KN-1510
Keenetic City KN-1510
4 Port
3x
Anten
300
433 Mbps
2.4 GHz
5 GHz
Popüler Ürün

Keenetic City KN-1510 AC750 4 Port Dual Band Kablosuz Router

Tek Çekim / Havale: 508,92 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 4,31TL değerinde 43128 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Keenetic City KN-1510 AC750 4 Port Dual Band Kablosuz Router Genel Özellikler

Keenetic City KN-1510
 • AC750 2.4 GHz + 5 GHz Wi-Fi ile hassas 5 dBi PCB antenler
 • En uygun Wi-Fi kanalı dinamik seçimi
 • İstemci cihazların 2.4 ve 5 GHz bandları arasında otomatik olarak dağıtılması
 • Dahili siber tehdit koruması, reklam engelleyici ve her cihaz için ayrı ebeveyn kontrol yapılandırma
 • Mobil cihazınız üzerinden istediğiniz zaman istediğiniz yerden ağınızı görüntüleyin ve yönetin

Keenetic City AC750 Dual Band Whole Home Kablosuz Router, 4-port Yönetilebilir Switch

Güçlü Donanım Keenetic City 580MHz işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic City'ta bulunan 64MB DDR2 RAM ve 16MB Flash hafıza sayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulan Dual Image özelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yaşacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.

Keenetic City'de bulunan 3 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

4 adet hem yerel alan ağı (LAN) hem de internet geniş alan ağı (WAN) olarak ayarlanabilen akıllı portları sayesinde hem genişbant internetlerinizi sonlandırabilir, hem de kablolu ağ cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.

Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Fark Yaratan Kablosuz Kapsama - Whole Home Wi-Fi Mesh Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri. Keenetic City, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet Keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni Keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm Keenetic cihazlarınızı da mevcut Whole Home Wi-Fi sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi Node Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar.

Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi özelliği sayesinde tüm Keenetic cihazlar diğer Keenetic cihazlar ile Wi-Fi Kablosuz Mesh olarak çalışır. Bu sayede tek bir Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev yada ofisinizde kesintisiz ağ ve internet bağlantısı sağlarsınız. IEEE 802.11k/v/r ve diğer kablosuz protokol destekleri sayesinde eviniz yada ofisinizde dolaşım halinde iken bile internet erişiminiz kesintisiz sağlanır.

Farklı Ağ Senaryoları için Farklı Modlarda Çalışma Keenetic City ve tüm Keenetic cihazlar router, mesafe genişletici (range extender), access point ve client (istemci) modlarında çalışmayı destekler. Sunmuş olduğu bu esneklik sayesinde farklı modlarda geçiş yaparak cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı Keenetic City ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür.

Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri Keenetic City cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede Keenetic City sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Yedeklenebilir Güvenilir İnternet Keenetic City bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel internet bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi bağlantılarının her birini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz. Keenetic City ile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin; Keenetic cihazınızda temel servis sağlayıcınız size Fiber Ethernet hizmet sağlıyor ise, WISP (Kablosuz Servis Sağlayıcı) üzerinden internetinizi yedekleyebilirsiniz. Ya da WISP bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde yada ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma Keenetic City, üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur. Keenetic City'de iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamanda Keenetic City ev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar. Akıllı ev ve IoT cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır. Keenetic City cihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar.
WPA3 & OWE Kablosuz Güvenlik Keenetic, tüm ürünlerinde WPA3 en yeni kablosuz güvenlik protokolünü destekleyen Türkiye'deki ilk firmadır. Keenetic City'in sunduğu WPA3 kablosuz güvenlik sayesinde ev yada işyerindeki kablosuz ağınız en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmış olur. Keenetic City cihazınız WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-PSK + WPA3-PSK, WPA3-PSK ve OWE kablosuz güvenlik protokollerinin tamamını desteklemektedir.

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti) Keenetic City bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir. Keenetic City ve diğer Keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır. Keenetic City internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer. Benzersiz ağ segmentasyonu ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı Keenetic City ve sahip olduğu Whole Home Wi-Fi Mesh özelliği ile çok noktalı (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun. Keenetic City KOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:
 • Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme
 • Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma
 • VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi
 • Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir
 • Dahili hotspot ve Captive Portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Keenetic City Keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde Keenetic Cloud hesabınıza eklediğiniz tüm Whole Home Wi-Fi Mesh cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel Wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile Keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır. Keenetic mobil uygulamasını Google Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Sezgisel ve Kolay Web Arayüz Keenetic City ve diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web arayüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel arayüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Arayüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web arayüze erişebilirsiniz. Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web arayüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN yada Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır. Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web arayüzden erişebilirsiniz.

Anlık Ağ Trafiği İzleme Ev ağınızdaki istemci cihazların ne kadar internet tükettiğini anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızın hangisini önceliklendireceğiniz yada hangisine ne tür kısıtlar koyacağınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Asimetrik Hız Sınırlandırma Keenetic kablolu ve kablosuz internet cihazlarınız için ayrı ayrı hız sınırlandırmayı destekler. Evinizdeki tüm internet cihazlarının hızlarını indirme ve yükleme olarak ayrı ayrı sınırlandırabilir ve yönetebilirsiniz. Bu sayede ağınızdaki cihazların internet trafiğini nasıl kullanacağına siz karar verirsiniz.

Adguard DNS, Yandex DNS, SafeDNS, CloudflareDNS Ebeveyn Kontrolü ve İçerik ve Reklam Engelleme Keenetic City içerik filtreleme ve reklam engelleme özellikleri ile ağ güvenliğinizi ve sevdiklerinizin internette daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Keenetic City'de bileşen olarak sunulan SafeDNS ve Yandex.DNS isteğe bağlı olarak bulut tabanlı KeeneticOS'den indirilebilir. Bu bileşenler sayesinde sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korursunuz. Gelişmiş ebeveyn kontrol denetimleri sayesinde sevdiklerinizi, görmelerinde sakınca olan yetişkin içeriklerden korursunuz. Benzer şekilde AdguardDNS özelliği sayesinde can sıkıcı web reklamlarının tamamının önüne geçersiniz.

KeenDNS: Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol ve Ücretsiz Dinamik DNS Servisi Keentic City ve diğer Keenetic cihazlar bulut temelli mimari ve KeeneticOS işletim sistemi ile gelir. Bulut temelli yapısı sayesinde Keenetic cihazlarınızı cihazınızın başında olmadan da dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan SSL sertifikalı KeenDNS servisi ile Keenetic cihazınız için statik bir DNS adresi alabilirsiniz. Buna ek olarak ağınızdaki istemci cihazlar için de subdomain'ler atayarak doğrudan NVR, DVR ya da NAS cihazlarınız gibi cihazlarınızın kontrol panellerine ve arayüzlerine erişebilirsiniz.
OpenVPN ve Wireguard VPN OpenVPN, VPN bağlantısı için en popüler protokollerden biridir. Sanal bir özel ağ oluşturmak veya yerel ağları birbirine bağlamak için kullanılabilir. OpenVPN istemci/sunucu desteği Keenetic yönlendiricilere entegre edilmiştir. Bir OpenVPN bağlantısı yapılandırmak için, 'OpenVPN istemci/sunucu' sistem bileşeninin kurulması gerekir. Bu bileşen ile Keenetic, istemci ve OpenVPN sunucusu olarak kullanılabilir.

Keenetic'te bulunan Wireguard VPN bileşeni benzer şekilde VPN tünelleri oluşturmanıza imkan tanır.

Teknik Özellikler
Model numarası KN-1510
İşlemci (CPU) MT7628N 580 MHz
Hafıza (RAM) 64 MB DDR2
Flash memory, Dual Image 16 MB
Wi-Fi 2.4 + 5 GHz Var
Wi-Fi sınıfı AC750
Antenler 5 dBi
Ethernet portları 4 x 100 Mbps
WPS/Wi-Fi düğmesi Var
Wi-Fi Mesh Sistemi Var
Performans Özellikleri
2,4 GHz Wi-Fi ağı 300 Mbit/s
5 GHz Wi-Fi ağı 433 Mbit/s
IPoE/PPPoE routing 95 Mbit/s’ ye kadar
L2TP/PPTP routing 95 Mbit/s’ ye kadar
Kablosuz Ağ
Kesintisiz (seamless) roaming 802.11k/r/v Var
Önayarlı Wi-Fi koruması Var
WEP, WPA-PSK Var
WPA2-PSK, WPA2-Enterprise Var
WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, OWE Var
Çoklu SSID ve Misafir Ağı Var
MAC adresi ile ağ erişim kontrolü Var
Wi-Fi Multimedia (WMM) Var
Özellikler ve Protokoller
IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x Var
Multi-WAN Var
Policy routing Var
İnternet bağlantısı yedekleme Var
Ping Denetleyici bağlantı izleme Var
PPPoE/PPTP/L2TP pass-through Var
VLAN IEEE 802.1Q Var
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel) Var
DHCP (istemci/sunucu) Var
IPv6 Dual Stack Var
NAT Var
IGMP Var
UDP - HTTP proxy Var
UPnP Var
El ile port yönlendirme Var
DoS ataklarından koruyan SPI firewall (güvenlik duvarı) Var
PPTP istemci/sunucu Var
L2TP over IPSec istemci/sunucu Var
OpenVPN istemci/sunucu Var
SSTP istemci/sunucu Var
Ethernet-over-IP, IP-IP, GRE Var
IPsec VPN (istemci/sunucu) Var
Dinamik DNS istemcisi Var
KeenDNS ile doğrudan ya da bulut üzerinden erişim Var
KeenDNS için HTTPS ile güvenli erişim Var
Yandex.DSN İnternet filtresi Var
SafeDNS ebeveyn kontrolü Var
AdGuard reklam engelleyici Var
Cihaz internet trafiği ölçümü (Traffic Statistics) Var
Cihaz bantgenişliği yönetimi (Bandwith Management) Var
İstemci veya arayüz başına erişim zamanlaması Var
Kimlik doğrulamalı misafir ağı (Captive Portal) Var
Problem Çözme ve Yönetim
Android ve iOS için mobil uygulama Var
Web arayüz HTTPS koruması ve İlk Kurulum Sihirbazı Var
TELNET/SSH üzerinde CLI (Komut Satırı) Var
Harici, farklı bir ağdan yönetme Var
Yapılandırma yedekleme ve yükleme Var
Otomatik yazılım ve işletim sistemi güncellemesi (OS updates) Var
Sistem olay günlüğü (loglama) Var
Fiziksel Özellikler ve Çevre Gereksinimleri
Cihaz boyutları (anten hariç), GxDxY 159mm x 110mm x 29mm
Cihaz ağırlığı 210gr
Çalışma sıcaklığı 0–40°С
Çalışma nemi %20 – %95 (yoğuşmasız)
Güç giriş gerilimi 100-240V 50/60 Hz
Paket İçeriği
Cihaz Var
Güç adaptörü Var
Ethernet kablosu Var
Hızlı Başlangıç Kılavuzu Var

Keenetic City KN-1510 AC750 4 Port Dual Band Kablosuz Router Özellikleri

 • Bağlantı TipiKablosuz
 • Arabirim4 x RJ-45
 • Port Sayısı4 x 100 Mbps
 • Anten TipiHarici
 • Anten SayısıÜç Antenli
 • Anten Gücü3 x 5dBi
 • Kablosuz Bağlantı Hızı300-433 Mbps
 • Access Point ÖzelliğiVar
 • Frekans2.4 GHz / 5 GHz
 • 3G DesteğiYok
 • 4G DesteğiYok
 • Güvenlik ProtokolleriWEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3
 • Led GöstergesiVar
 • Boyut 159mm x 110mm x 29mm
 • Kutu İçeriğiEthernet Kablosu, Güç Adaptörü, Hızlı başlangıç kılavuzu, Router
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 261,74 TL 523,47 TL +0
 • 176,10 TL 528,31 TL +0
 • 133,31 TL 533,23 TL +0
 • 107,66 TL 538,31 TL +0
 • 90,57 TL 543,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 86,99 TL 521,97 TL +4
 • 175,52 TL 526,56 TL +0
 • 132,81 TL 531,23 TL +0
 • 107,14 TL 535,70 TL +0
 • 90,09 TL 540,54 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 261,47 TL 522,93 TL +0
 • 175,92 TL 527,76 TL +0
 • 133,17 TL 532,68 TL +0
 • 107,55 TL 537,74 TL +0
 • 90,47 TL 542,85 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 261,60 TL 523,20 TL +0
 • 88,01 TL 528,03 TL +3
 • 133,24 TL 532,96 TL +0
 • 107,61 TL 538,03 TL +0
 • 90,52 TL 543,14 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 130,18 TL 520,74 TL +2
 • 175,03 TL 525,09 TL +0
 • 132,39 TL 529,57 TL +0
 • 106,81 TL 534,07 TL +0
 • 89,78 TL 538,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 261,46 TL 522,92 TL +0
 • 175,92 TL 527,76 TL +0
 • 133,17 TL 532,69 TL +0
 • 107,54 TL 537,71 TL +0
 • 90,47 TL 542,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 261,46 TL 522,92 TL +0
 • 175,92 TL 527,76 TL +0
 • 133,17 TL 532,69 TL +0
 • 107,54 TL 537,71 TL +0
 • 90,47 TL 542,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 260,45 TL 520,90 TL +0
 • 174,89 TL 524,66 TL +0
 • 132,12 TL 528,47 TL +0
 • 106,36 TL 531,79 TL +0
 • 89,19 TL 535,14 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 508,92 TL 508,92 TL +0
 • 260,00 TL 519,99 TL +0
 • 174,56 TL 523,69 TL +0
 • 131,87 TL 527,49 TL +0
 • 106,25 TL 531,23 TL +0
 • 89,17 TL 535,03 TL +0
508,92 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Keenetic City KN-1510 AC750 4 Port Dual Band Kablosuz Router Yorum Yap
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Keenetic City KN-1510 Router Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Evimdeki modemden çok çektim, modemimi değiştiremiyorum servis sağlayıcısının kısıtlamalarından dolayı o yüzden router cihaz konumlandırmak durumunda kaldım ve uzun araştırmalar sonucu Ac destekli iyi ve ekonomik ürün olarak City karşıma çıktı. 2.4GHz ve 5GHz yayınlarını ister birleştiriyor isterse ayrı ayrı da kullanabiliyorsunuz ben tek seçtim böylece otomatik geçişleri kendiliğinden oluyor. İlk dikkatimi çeken özellikleri sıralıyorum : Kurulum basit : QR kodu ile uygulama üzerinden yapabiliyorsunuz. VPN çeşitleri mevcut. Kablosuzda WPA3 desteği. Garantisi 3 yıl ama 1 yıl daha uzatabiliyorsunuz. Ben uzattım. Şu an 4 yıl garantim mevcut. Uzaktan yönetim var. Denedim çok başarılı. Mobil uygulamadan kolayca erişip ayarlarımı değiştirebiliyorum. Mobil dışında KeenDNS var link oluşturarak ürününüze dışarıdan ulaşabiliyorsunuz. Sabir IP gibi çalışıyor. Adguard ile web sitelerindeki reklamları engelliyor. Misafirler için ağ, hız sınırlaması yapabiliyorsunuz. Kullanıcı bazlı da upload ve download yönünde hız sınırlaması var. Üzerindeki Wifi tuşa farklı görevler atayabiliyorsunuz, kısa uzun çift bas şeklinde seçenekleri var, wifi aç kapa, led aç kapa, misafir ağ aç kapa vb. En ilginci WISP özelliği var yedek internet için. Oyun oynarken veya çalışırken internetiniz kesilirse telefonunuzu tanıtmışsanız telefon üzerinden yada kablosuz ağ şifresini bildiğiniz bir ağa bağlayıp yedekleyebiliyorsunuz.
Üye resmi
Güni̇z Tekşan 27 Ara 2021

İncehesap kalitesiz bir ürünü kesinlikle satmıyor bu üründe bile o yüksek kaliteyi yakalamışlar benim en beğendiğim en çok sevdiğim ürünlerden biri haline geldi son derece performanslı ve ucuz
Üye resmi
Aynur Kara 11 Kas 2021

Evime aldığım en faydalı ürün küçük olması ergonami açısından çok iyi aynı zamanda kaliteli bir ürün çok uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz
Üye resmi
Ozan Türkmenoğlu 04 Haz 2021

antenler bayağı başarılı ben evde kullanıyorum 200m2 bahçem var bahçemde bile çekiyor. oturduğum sitede fiber altyapı olduğu için modem yerine router kullanıyoruz. 5ghz kullanıyorum sürekli internet hızı hiç azalmıyor. bilgisayara bir program kurmaya gerek kalmadan internetten router ayarı yapabiliyorsunuz şifre değiştirme vs çok basit bir şekilde yapılıyor.
Üye resmi
Sude Uçar 13 Nis 2021

Satıcı firmaya sorunsuz kargolamadan dolayı teşekkür ederim. Evimizdeki mevcut modemimiz üst kata internet veremiyordu, menzil genişletici olarak bu cihazı aldık. Kurulumu basit, internetteki videoları izleyerek gerçekleştirdim. Şu an hem alt katta hem de üst katta internet çekiyor, herhangi bi ölü nokta ya da internet hızında düşme durumu yok. Wi-fi hızınızdan memnun değilseniz, karmaşık kurulum yöntemlerinden sıkıldıysanız, satın aldığınız üründe performans kaybı yaşamak istemiyorsanız ideal bi çözüm.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Keenetic City KN-1510 AC750 4 Port Dual Band Kablosuz Router
   Keenetic City KN-1510 AC750 4 Port Dual Band Kablosuz Router 508,92 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.