Keenetic Giga KN-1010
Keenetic Giga KN-1010
Keenetic Giga KN-1010
Keenetic Giga KN-1010
Keenetic Giga KN-1010
Keenetic Giga KN-1010
Keenetic Giga KN-1010
Keenetic Giga KN-1010
5 Port
4x
Anten
400
867 Mbps
2.4 GHz
5 GHz

Keenetic Giga KN-1010 AC1300 5 Port Dual Band Kablosuz Router

Tek Çekim / Havale: 1.516,15 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 12,85TL değerinde 128487 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Keenetic Giga KN-1010 AC1300 5 Port Dual Band Kablosuz Router Genel Özellikler

Keenetic Giga KN-1010
 • AC1300 Wave 2 MU-MIMO Kablosuz 2.4 + 5 GHz, 4 amplifier ve 5 dBi antenler ile
 • 1 Gbps hıza kadar tüm internet planları, MultiWAN, IPTV ve Akıllı TV
 • Fiber optik bağlantılar için SFP portu
 • 3G/4G/LTE modemler, yazıcılar, USB sürücüler için USB 2.0 ve USB 3.0
 • Dosya sunucu, DLNA, Time Machine, Transmission torrent istemcisi
 • Siber tehditlere karşı koruma, gelişmiş ebeveyn kontrolü ve SafeDNS & AdGuard ile sıkıcı reklamları engelleme
 • Ev ağınızı, mobil cihazınızdan kurun ve yönetin

Keenetic Giga AC1300 Dual Band Whole Home Kablosuz Gigabit Fiber SFP Router, Kablosuz Amplifier, Çift Çekirdek İşlemci, 5-port Yönetilebilir Switch, SFP Slotu, Çok Fonksiyonlu USB 2.0 ve 3.0 Portları ile

Güçlü Donanım Keenetic Giga 880MHz çift çekirdekli işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic Giga'da bulunan 256MB DDR3 RAM ve 128MB Flash hafıza sayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulan Dual Image özelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yaşacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.

Keenetic Giga'da bulunan 4 adet amplifier sayesinde kablosuz ağ sinyalleri router cihaza yükseltilerek alınır ve gönderilir. Kablosuz güçlendirici olarak çalışan wireless amplifierlar sayesinde kablosuz ağ performansınız router cihazı yormadan CE standartlarında en üst seviyeye çıkarılır. Keenetic Giga'da bulunan 4 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

1 adet USB 3.0 ve 1 adet USB 2.0 sayesinde KeeneticOS'te USB ile ilgili sunulan bileşenleri kullanabilir ve yazıcı yada FTP sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Fark Yaratan Kablosuz Kapsama - Whole Home Wi-Fi Mesh Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri. Keenetic Giga, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet Keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni Keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm Keenetic cihazlarınızı da mevcut Whole Home Wi-Fi sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi Node Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar.

Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi özelliği sayesinde tüm Keenetic cihazlar diğer Keenetic cihazlar ile Wi-Fi Kablosuz Mesh olarak çalışır. Bu sayede tek bir Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev yada ofisinizde kesintisiz ağ ve internet bağlantısı sağlarsınız. Bandsteering, MU-MIMO, Airtime fairness, beamforming, IEEE 802.11k/v/r ve diğer kablosuz protokol destekleri sayesinde eviniz yada ofisinizde dolaşım halinde iken bile internet erişiminiz kesintisiz sağlanır.

Farklı Ağ Senaryoları için Farklı Modlarda Çalışma Keenetic Giga ve tüm Keenetic cihazlar router, mesafe genişletici (range extender), access point ve client (istemci) modlarında çalışmayı destekler. Sunmuş olduğu bu esneklik sayesinde farklı modlarda geçiş yaparak cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı Keenetic Giga ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür.

Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri Keenetic Giga cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede Keenetic Giga sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi Kişisel Bulutunuz Keenetic bulut temelli yapısı, gelişmiş KeeneticOS yazılımı ve Webdav sunucu desteği sayesinde kendi kişisel bulutunuzu oluşturmanıza imkan tanır. USB portuna takacağınız herhangi bir USB sürücüne ve dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilir, dosya alıp gönderebilirsiniz. Mobil cihazınıza kuracağınız dosya tarayıcı programlar sayesinde mobil aygıtınızdaki dosyalarınızı Keenetic'inize bağlı USB sürücüye doğrudan aktarabildiğiniz gibi USB sürücüdeki dosyalarınıza da mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan 3. parti olarak sunulan ES File Explorer ya da benzeri bir uygumayı, laptop ya da bilgisayarınızdan Windows 10 Explorer ya da WinSCP gibi bir uygulamayı kullanarak istediğiniz yerden dosyalarınıza erişebilir ve yönetebilirsiniz. Kullanıdığınız uygulamanın Webdav protokolünü destekliyor olması yeterlidir. Keenetic'in sunmuş olduğu bu özellik sayesinde ağ veri depolama cihazının yapabildiği görevlerin birçoğunu kolaylıkla yapabilir ve NAS cihazı için yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.
Kablosuz Güçlendirici (Wireless Amplifier) Keenetic Giga, sahip olduğu 4 adet 5 dBi yüksek kazançlı harici antene ek olarak 4 adet Wi-Fi güçlendiriciye (amplifier) sahiptir. Bu sayede, ev yada ofisinizde kullandığınız mobil cihazlarınızdan gelen zayıf sinyaller modem cihazınıza güçlendirilerek alınır. Wi-Fi kablosuz güçlendiriciler sayesinde evde yada ofiste kullandığınız mobil cihazların sinyalleri zayıf olsa bile Keenetic Giga sayesinde çok daha verimli bir kablosuz ağa sahip olursunuz.
MU-MIMO Geleneksel routerlardan farklı olarak Keenetic Giga, 2x2 MU-MIMO özelliklere sahiptir. Bu özelliği sayesinde aynı anda birden fazla kablosuz ağ cihazı ile veri alışverişi sağlayabilir. MU-MIMO özelliğinin kullanılabilmesi için kablosuz istemci cihazının da bu özelliği desteklemesi gerekir.
Beamforming Teknolojisi Beamforming teknolojisi sayesinde kablosuz sinyallerin geldiği yöndeki alım hassasiyeti arttırılırken, kablosuz ağ cihazının bulunduğu yöne gönderilen sinyallerin şiddeti artırılır. Wi-Fi sinyal gücünü alıcı cihazlara göre optimize ederek sinyal kalitesini ve iletim hızını artırır.
Airtime Fairness Genellikle, toplam ağ kapasitesi cihazlar arasında trafiğe göre eşit olarak bölünür. Düşük veri hızına sahip istemci cihazlar (eski cihazlar veya kablosuz kapsama alanı sınırındaki cihazlar) bir ağı büyük ölçüde yavaşlatacaktır. Airtime Fairness, dağıtım mekanizmasını zamana göre değiştirerek bu olumsuz etkiyle mücadele eder, böylece yüksek veri hızlarına sahip cihazlar daha yüksek iletim hızlarının keyfini çıkarabilir.

Yedeklenebilir Güvenilir İnternet Keenetic Giga bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel internet bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi veya 3G/4G bağlantılarının herbirini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz. Keenetic Giga sahip olduğu Combo SFP portu sayesinde doğrudan fiber optik bağlantıların sonlandırılmasına imkan tanırken ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin; Keenetic cihazınızda temel servis sağlayıcınız size fiber internet hizmet sağlıyor ise, USB portu üzerinden bağlayacağınız uyumlu 3G/4G dongle ile 3G/4G hattınızı yedek bağlantı olarak kullanabilir ve internet kesintilerinin önüne geçersiniz. Ya da 3G/4G bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde yada ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma Keenetic Giga, üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur. Keenetic Giga'da iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamanda Keenetic Giga ev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar. Akıllı ev ve IoT cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır. Keenetic Giga cihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar.
WPA3 & OWE Kablosuz Güvenlik Keenetic, tüm ürünlerinde WPA3 en yeni kablosuz güvenlik protokolünü destekleyen Türkiye'deki ilk firmadır. Keenetic Giga'nın sunduğu WPA3 kablosuz güvenlik sayesinde ev yada işyerindeki kablosuz ağınız en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmış olur. Keenetic Giga cihazınız WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-PSK + WPA3-PSK, WPA3-PSK ve OWE kablosuz güvenlik protokollerinin tamamını desteklemektedir.

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti) Keenetic Giga bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir. Keenetic Giga ve diğer Keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır. Keenetic Giga internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer. Benzersiz ağ segmentasyonu ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı Keenetic Giga ve sahip olduğu Whole Home Wi-Fi Mesh özelliği ile çok noktalı (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun. Keenetic Giga KOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:
 • Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme
 • Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma
 • VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi
 • Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir
 • Dahili hotspot ve Captive Portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Keenetic Giga Keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde Keenetic Cloud hesabınıza eklediğiniz tüm Whole Home Wi-Fi Mesh cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel Wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile Keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır. Keenetic mobil uygulamasını Google Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Sezgisel ve Kolay Web Arayüz Keenetic Giga ve diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web arayüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel arayüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Arayüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web arayüze erişebilirsiniz. Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web arayüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN yada Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır. Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web arayüzden erişebilirsiniz.

Anlık Ağ Trafiği İzleme Ev ağınızdaki istemci cihazların ne kadar internet tükettiğini anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızın hangisini önceliklendireceğiniz yada hangisine ne tür kısıtlar koyacağınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Asimetrik Hız Sınırlandırma Keenetic kablolu ve kablosuz internet cihazlarınız için ayrı ayrı hız sınırlandırmayı destekler. Evinizdeki tüm internet cihazlarının hızlarını indirme ve yükleme olarak ayrı ayrı sınırlandırabilir ve yönetebilirsiniz. Bu sayede ağınızdaki cihazların internet trafiğini nasıl kullanacağına siz karar verirsiniz.

Torrent Uygulaması ve Medya Sunucu (DLNA) KeeneticOS işletim sisteminde bileşen olarak sunulan İndirme Merkezi (Torrent) sayesinde hiç bilgisayarınızı açmaya gerek kalmadan torrent üzerinden dosyalarınızı indirip yükleyebilirsiniz. Medya sunucu bileşeni sayesinde USB belleğinizde bulunan içerikleri ağınıza bağlı medya cihazlarınızda kolaylıkla oynatabilirsiniz.*

* Bu özelliğin kullanılabilmesi için Keenetic cihazınızda USB portu bulunmalıdır.

Fonksiyon Butonu ve Göstergesi Keenetic Giga 2 adet fonksiyon (FN) butonu ve LED göstergesi ile gelir. Yapılandırılabilir fonksiyon butonuna web arayüzden farklı görevler atayabilirsiniz. Örneğin; yazılım güncellemesi mevcut olduğunda cihazınızın FN LED göstergesinin yanmasını sağlayarak güncelleme yapabilirsiniz.

Adguard DNS, Yandex DNS, SafeDNS, CloudflareDNS Ebeveyn Kontrolü ve İçerik ve Reklam Engelleme Keenetic Giga içerik filtremele ve reklam engelleme özellikleri ile ağ güvenliğinizi ve sevdiklerinizin internette daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Keenetic Giga'da bileşen olarak sunulan SafeDNS ve Yandex.DNS isteğe bağlı olarak bulut tabanlı KeeneticOS'den indirilebilir. Bu bileşenler sayesinde sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korursunuz. Gelişmiş ebeveyn kontrol denetimleri sayesinde sevdiklerinizi, görmelerinde sakınca olan yetişkin içeriklerden korursunuz. Benzer şekilde AdguardDNS özelliği sayesinde can sıkıcı web reklamlarının tamamının önüne geçersiniz.

KeenDNS: Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol ve Ücretsiz Dinamik DNS Servisi Keentic Giga ve diğer Keenetic cihazlar bulut temelli mimari ve KeeneticOS işletim sistemi ile gelir. Bulut temelli yapısı sayesinde Keenetic cihazlarınızı cihazınızın başında olmadan da dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan SSL sertifikalı KeenDNS servisi ile Keenetic cihazınız için statik bir DNS adresi alabilirsiniz. Buna ek olarak ağınızdaki istemci cihazlar için de subdomain'ler atayarak doğrudan NVR, DVR ya da NAS cihazlarınız gibi cihazlarınızın kontrol panellerine ve arayüzlerine erişebilirsiniz.
OPKG Paket Yöneticisi Keenetic Giga ile OPKG paket yöneticisi kullanabilirsiniz. Keenetic’inizin yetenekleri genişletmek amacıyla OpenWRT üçüncü şahıs yazılım paketleri kurulumu yapmanıza imkan tanır.
OpenVPN ve Wireguard VPN OpenVPN, VPN bağlantısı için en popüler protokollerden biridir. Sanal bir özel ağ oluşturmak veya yerel ağları birbirine bağlamak için kullanılabilir. OpenVPN istemci/sunucu desteği Keenetic yönlendiricilere entegre edilmiştir. Bir OpenVPN bağlantısı yapılandırmak için, 'OpenVPN istemci/sunucu' sistem bileşeninin kurulması gerekir. Bu bileşen ile Keenetic, istemci ve OpenVPN sunucusu olarak kullanılabilir.

Keenetic'te bulunan Wireguard VPN bileşeni benzer şekilde VPN tünelleri oluşturmanıza imkan tanır.

Teknik Özellikler
Model numarası KN-1010
İşlemci (CPU) MT7621A 880 MHz, çift çekirdek
Hafıza (RAM) 256 MB DDR3
Flash memory, Dual Image 128 MB
Wi-Fi 2.4 + 5 GHz Var
Wi-Fi sınıfı AC1300
Antenler 4 x 5 dBi
Ethernet portları 5x1Gbps: 4xRJ-45, 1xCombo, RJ-45/SFP
WPS/Wi-Fi düğmesi Var
FN (Fonksiyon) düğmesi Var, 2 adet
USB portları 1 x USB 2.0, 1 x USB 3.0
3G/4G bağlantısı Uyumlu USB modem ile
Wi-Fi Mesh Sistemi Var
Performans Özellikleri
2,4 GHz Wi-Fi ağı 400 Mbps
5 GHz Wi-Fi ağı 867 Mbit/s
IPoE/PPPoE routing 1800 Mbit/s 'e kadar (duplex)
L2TP/PPTP routing 800 Mbit/s’ ye kadar
USB sürücüden okuma 90 MB/s 'e kadar (USB 3.0)
Kablosuz Ağ
Kesintisiz (seamless) roaming 802.11k/r/v Var
MU-MIMO Var
Airtime Fairness Var
Beamforming Var
Önayarlı Wi-Fi koruması Var
WEP, WPA-PSK Var
WPA2-PSK, WPA2-Enterprise Var
WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, OWE Var
Çoklu SSID ve Misafir Ağı Var
MAC adresi ile ağ erişim kontrolü Var
Wi-Fi Multimedia (WMM) Var
Özellikler ve Protokoller
IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x Var
Multi-WAN Var
Policy routing Var
İnternet bağlantısı yedekleme Var
Ping Denetleyici bağlantı izleme Var
PPPoE/PPTP/L2TP pass-through Var
VLAN IEEE 802.1Q Var
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel) Var
IntelliQoS Var
DHCP (istemci/sunucu) Var
IPv6 Dual Stack Var
NAT Var
IGMP Var
UDP - HTTP proxy Var
UPnP Var
El ile port yönlendirme Var
DoS ataklarından koruyan SPI firewall (güvenlik duvarı) Var
PPTP istemci/sunucu Var
L2TP over IPSec istemci/sunucu Var
OpenVPN istemci/sunucu Var
SSTP istemci/sunucu Var
Ethernet-over-IP, IP-IP, GRE Var
IPsec VPN (istemci/sunucu) Var
Wireguard Var
Dinamik DNS istemcisi Var
KeenDNS ile doğrudan ya da bulut üzerinden erişim Var
KeenDNS için HTTPS ile güvenli erişim Var
Yandex.DSN İnternet filtresi Var
SafeDNS ebeveyn kontrolü Var
AdGuard reklam engelleyici Var
Cihaz internet trafiği ölçümü (Traffic Statistics) Var
Cihaz bantgenişliği yönetimi (Bandwith Management) Var
İstemci veya arayüz başına erişim zamanlaması Var
Kimlik doğrulamalı misafir ağı (Captive Portal) Var
USB Uygulamaları
3G ve 4G (LTE) USB modem desteği Var
RAS, NDIS, CDC-Ethernet, QMI desteği Var
Dosya sunucusu ve kişisel bulut Var
FAT, FAT32, exFAT, NTFS, EXT2, EXT3, EXT4, HFS+ desteği Var
CIFS/SMB Var
AFP Var
FTP, SFTP Var
WebDAV Var
Time Machine, File History desteği Var
Entware ve Debian kütüphanelerinden üçüncü parti paket desteği Var
Transmission torrent istemcisi Var
Dosya sunucusu Var
DLNA sunucusu Var
Yazıcı sunucusu Var
Problem Çözme ve Yönetim
Android ve iOS için mobil uygulama Var
Web arayüz HTTPS koruması ve İlk Kurulum Sihirbazı Var
TELNET/SSH üzerinde CLI (Komut Satırı) Var
Harici, farklı bir ağdan yönetme Var
Yapılandırma yedekleme ve yükleme Var
Otomatik yazılım ve işletim sistemi güncellemesi (OS updates) Var
Sistem olay günlüğü (loglama) Var
Fiziksel Özellikler ve Çevre Gereksinimleri
Cihaz boyutları (anten hariç), GxDxY 214mm x 154mm x 33mm
Cihaz ağırlığı 488g
Çalışma sıcaklığı 0–40°С
Çalışma nemi %20 – %95 (yoğuşmasız)
Güç giriş gerilimi 100-240V 50/60 Hz
Paket İçeriği
Cihaz Var
Güç adaptörü Var
Ethernet kablosu Var
Hızlı Başlangıç Kılavuzu Var

Keenetic Giga KN-1010 AC1300 5 Port Dual Band Kablosuz Router Özellikleri

 • Bağlantı TipiKablosuz
 • Arabirim1 x Combo RJ-45/SFP, 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 4 x RJ-45
 • Port Sayısı 5 x 1 Gbps
 • Anten TipiHarici
 • Anten SayısıDört Antenli
 • Anten Gücü4 x 5dBi
 • Kablosuz Bağlantı Hızı400/867 Mbps
 • Access Point ÖzelliğiVar
 • Frekans2.4GHz / 5GHz
 • 3G DesteğiVar
 • 4G DesteğiVar
 • Güvenlik ProtokolleriWEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3
 • Led GöstergesiVar
 • Boyut 214mm x 154mm x 33mm
 • Kutu İçeriğiEthernet Kablosu, Güç Adaptörü, Hızlı başlangıç kılavuzu, Router
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 779,75 TL 1.559,51 TL +0
 • 524,64 TL 1.573,92 TL +0
 • 397,15 TL 1.588,59 TL +0
 • 320,74 TL 1.603,72 TL +0
 • 269,83 TL 1.618,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 259,17 TL 1.555,03 TL +4
 • 522,90 TL 1.568,71 TL +0
 • 395,66 TL 1.582,62 TL +0
 • 319,19 TL 1.595,95 TL +0
 • 268,39 TL 1.610,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 778,95 TL 1.557,91 TL +0
 • 524,09 TL 1.572,28 TL +0
 • 396,73 TL 1.586,93 TL +0
 • 320,40 TL 1.602,02 TL +0
 • 269,54 TL 1.617,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 779,35 TL 1.558,71 TL +0
 • 262,18 TL 1.573,10 TL +3
 • 396,94 TL 1.587,76 TL +0
 • 320,57 TL 1.602,87 TL +0
 • 269,68 TL 1.618,09 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 387,84 TL 1.551,37 TL +2
 • 521,45 TL 1.564,34 TL +0
 • 394,42 TL 1.577,68 TL +0
 • 318,22 TL 1.591,09 TL +0
 • 267,46 TL 1.604,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 778,93 TL 1.557,87 TL +0
 • 524,09 TL 1.572,28 TL +0
 • 396,74 TL 1.586,97 TL +0
 • 320,39 TL 1.601,94 TL +0
 • 269,53 TL 1.617,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 778,93 TL 1.557,87 TL +0
 • 524,09 TL 1.572,28 TL +0
 • 396,74 TL 1.586,97 TL +0
 • 320,39 TL 1.601,94 TL +0
 • 269,53 TL 1.617,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 775,92 TL 1.551,85 TL +0
 • 521,02 TL 1.563,05 TL +0
 • 393,60 TL 1.574,41 TL +0
 • 316,86 TL 1.584,28 TL +0
 • 265,71 TL 1.594,27 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.516,15 TL 1.516,15 TL +0
 • 774,58 TL 1.549,15 TL +0
 • 520,05 TL 1.560,15 TL +0
 • 392,87 TL 1.571,47 TL +0
 • 316,52 TL 1.582,62 TL +0
 • 265,66 TL 1.593,94 TL +0
1.516,15 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Keenetic Giga KN-1010 AC1300 5 Port Dual Band Kablosuz Router Yorum Yap
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Keenetic Giga KN-1010 Router Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Bodrum katımızda ki otoparkımız için aldık bazen araç falan yıkarken internet ihtiyacı duyuyor insan dolayısıyla böyle bir ürüne ihtiyacımız oluyordu en iyisini alalım dedim biz de nasıl olsa bir kez alınacak bir ürün yıllarca sorunsuz kullanmak lazım biz kullanmaya başlayalı 4-5 ay oldu sorunsuz da kullanıyoruz herkese de önerisini yaparız
Üye resmi
Çi̇sel Erkmen 16 Eyl 2021

Bu ürün 3. keenetic cihazım oldu. Daha önce ADSL için fazladan modem ve mesh extra almıştım. Daha çok modem kullanım arayüzü ve kullanım rahatlığı bir de esnek olarak keenetic modem kadar işinizi kolaylaştıran bir cihaz ben daha bulamadım.
Üye resmi
Mert Velat 17 Ağu 2021

ev için aldım. artık bıktım hazır gelen modemlerden o yüzden bunu aldım. keenetic markası bayağı iyi kaliteli ve muadillerine göre ucuz. tavsiye ederim efsane kaliteli ürün.
Üye resmi
Cangi̇r Taçgın 10 Ağu 2021

router anlamında bu markayı ilk defa denedim. çok fazla zaten bu işlerden anlamıyorum ama fiyatı uygun olduğu için birde tavsiye üzerine bunu aldım. şirkette kullanıyoruz gayet memnunum her yerden çekiyor. çekim kuvveti bayağı iyi
Üye resmi
Berk Tonguç 03 Ağu 2021

Daha önce kullandığım Tp-link modem stabil çalışmıyordu. Bunu aldıktan sonra sorun kalmadı keşke daha önce alsaydım. Ürünün kurulumu çok basit kafanız rahat satın alabilirsiniz. 1 tb diskimi bu ürün ile media server olarak kullanmaya başladım. Router ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim fiyatı çok uygun on numara muhteşem bir ürün
Üye resmi
Emre Ermi̇ş 09 Tem 2021
İncehesap farkı..
Sipariş verdikten sonraki gün teslim edildi. Kurulum yapamadım birçok sorun yaşadım incehesap müşteri hizmetleri yaklaşık 1 saat benimle ilgilendi sorunu çözdük.. İncehesap müşteri hizmetleri, satış sonrası destek ve hızlı kargo için teşekkürler.
Üye resmi
Özgür Güzel 17 Haz 2021
Hızlı kargo ve özenli paketleme için 5 yıldız verdim.
120m2 evimiz var. Telekomun verdiği Router'dan memnun değildik özellikle ben oyun oynarken 5 üzerinde 3 diş internet alıyordum. Ürünü alalı yaklaşık 1 ay oldu internet hız sınırına kadar ulaşıyorum artık ürün gerçekten çok iyi merkezi sistem fibernet kullandığımız için modem yerine Router kullanıyoruz ve bu ürün gerçekten çok iyi tavsiye ederim. Uzaktan çalışanlar yada internet işleriyle uğraşanlar için OpenVPN ve KeenDNS'de var.
Üye resmi
Oğuz Ekrem 26 May 2021

Yazlığım için aldım 5 ayı geçti kullanıyorum çok memnun kaldım. Gerek malzeme kalitesi gerek çekim hızı beni çok memnun etti 7 kişi kullanıyoruz ve hiçbir sorun yaşamadık.
Üye resmi
Ömer Faruk Yeksan 08 May 2021

ofiste kullanmak için aldım.. sürekli kablosuz internet sorunu yaşamaktan bıkmıştık bu ürünle artık sorun kalmadı. hem fabrikadan hem ofisten kablosuz internet çok rahat kullanılabiliyor. fiyatı biraz yüksek ama bilinen markalara para verip kesinti yaşayan ve sonunda çözüme ulaşan birisi olarak söylüyorum bu ürünü alın arkanıza bakmayın. mobil uygulaması dahi var öyle düşünün marka bayağı iyi. yurtiçi kargo ile 3 günde teslim almıştık 1 aydır kullanıyoruz ve kesinlikle 5 yıldızı hak ediyor.
Üye resmi
Fati̇h Keski̇n 25 Şub 2021
COK COK İYİİİ
İNTERNET BAGLANTİ HİZİM İNANİLMAZ ARTTİ EN UFAK KOPMA DONMA YASATMİYO 3 KATLİ EVDEYİZ KESİNLİKLE TAVSİYE BELKİ FİYATİ Bİ TİK DAHA UYGUN OLABİLİRMİS AMA BEN COK MEMNUN KALDİM SORUNSUUUZ

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Keenetic Giga KN-1010 AC1300 5 Port Dual Band Kablosuz Router
   Keenetic Giga KN-1010 AC1300 5 Port Dual Band Kablosuz Router 1.516,15 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.