Keenetic Omni DSL KN-2011
Keenetic Omni DSL KN-2011
Keenetic Omni DSL KN-2011
Keenetic Omni DSL KN-2011
Keenetic Omni DSL KN-2011
Keenetic Omni DSL KN-2011
ADSL2+
VDSL2
4 Port
300 Mbps
2.4 GHz
Sınırlı Stok

Keenetic Omni DSL KN-2011 N300 4 Port VDSL2/ADSL2+ Kablosuz Modem Router

Tek Çekim / Havale: 563,80 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 4,78TL değerinde 47779 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Keenetic Omni DSL KN-2011 N300 4 Port VDSL2/ADSL2+ Kablosuz Modem Router Genel Özellikler

Keenetic Omni DSL KN-2011
 • 100 Mbps hıza kadar tüm ADSL, VDSL veya Ethernet ile IPTV ve Akıllı TV planları
 • Yüksek hassasiyetli 5 dBi PCB antenlerle hızlı Wi-Fi
 • 3G/4G/LTE modemler, USB sürücüler ve yazıcılar için USB portu
 • Dosya sunucu, DLNA, Time Machine, Transmission torrent istemcisi
 • Dahili siber tehdit koruması, reklam engelleyici ve her cihaz için ayrı ebeveyn kontrol yapılandırma
 • Mobil cihazınız üzerinden istediğiniz zaman istediğiniz yerden ağınızı görüntüleyin ve yönetin

Keenetic Omni DSL N300 Whole Home Kablosuz VDSL2/ADSL2+ Modem Router, Kablosuz Güç Amplifier, 4-port Yönetilebilir Switch ve Çok Fonksiyonlu USB 2.0 Portu

Güçlü Donanım Keenetic Omni DSL 700MHz çift sanal çekirdekli işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic Omni DSL'de bulunan 128MB DDR2 RAM ve 128MB Flash hafıza sayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulan Dual Image özelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yaşacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.

Keenetic Omni DSL'de bulunan 2 adet amplifier sayesinde kablosuz ağ sinyalleri router cihaza yükseltilerek alınır ve gönderilir. Kablosuz güçlendirici olarak çalışan wireless amplifierlar sayesinde kablosuz ağ performansınız router cihazı yormadan CE standartlarında en üst seviyeye çıkarılır. Keenetic Omni DSL'de bulunan 2 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

4 adet hem yerel alan ağı (LAN) hem de internet geniş alan ağı (WAN) olarak ayarlanabilen akıllı portları sayesinde hem genişbant internetlerinizi sonlandırabilir, hem de kablolu ağ cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.

1 adet USB2.0 portu sayesinde KeeneticOS'te USB ile ilgili sunulan bileşenleri kullanabilir ve yazıcı yada FTP sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Fark Yaratan Kablosuz Kapsama - Whole Home Wi-Fi Mesh Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri. Keenetic Omni DSL, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet Keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni Keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm Keenetic cihazlarınızı da mevcut Whole Home Wi-Fi sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi Node Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar.

Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi özelliği sayesinde tüm Keenetic cihazlar diğer Keenetic cihazlar ile Wi-Fi Kablosuz Mesh olarak çalışır. Bu sayede tek bir Wi-Fi adı ve şifresi ile tüm ev yada ofisinizde kesintisiz ağ ve internet bağlantısı sağlarsınız. IEEE 802.11k/v/r ve diğer kablosuz protokol destekleri sayesinde eviniz yada ofisinizde dolaşım halinde iken bile internet erişiminiz kesintisiz sağlanır.
Hem Modem Hem Wi-Fi Mesh Keenetic Omni DSL kullanıcılarına gelişmiş ve sorunsuz bir kablosuz ağ sunuyor. Sahip olduğu 802.11k/v/r protokolleri sayesinde Keenetic Omni DSL diğer tüm Keenetic ürünleri ile birlikte Wi-Fi Mesh olarak çalışabilir. Bu özelliği ile ev ve işletmeler için uygun fiyatlı Wi-Fi mesh sistemleri oluşturulmasına imkan tanır. Örneğin, Omni DSL cihazının yanına Keenetic Lite’ı Wi-Fi mesh sisteminize dahil edebilir. Tek bir yerden kolayca ağınızı yönetir ve kesintisiz internet bağlantısı sağlarsınız. Eğer hattınız VDSL yada ADSL ise Wi-Fi Mesh sistemi ile kullanabilmek için ek modem almanız gerekmeden Omni DSL cihazınızı Wi-Fi Mesh sisteminizin kontrolör cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Farklı Ağ Senaryoları için Farklı Modlarda Çalışma Keenetic Omni DSL ve tüm Keenetic cihazlar router, mesafe genişletici (range extender), access point ve client (istemci) modlarında çalışmayı destekler. Sunmuş olduğu bu esneklik sayesinde farklı modlarda geçiş yaparak cihazınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı Keenetic Omni DSL ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür.

Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri Keenetic Omni DSL cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede Keenetic Omni DSL sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi Kişisel Bulutunuz Keenetic bulut temelli yapısı, gelişmiş KeeneticOS yazılımı ve WebDAV sunucu desteği sayesinde kendi kişisel bulutunuzu oluşturmanıza imkan tanır. WebDAV sunucu ve KeenDNS servisi ile sunulan bu özellik USB portuna sahip olan tüm Keenetic cihazlarda bileşen olarak sunulur. USB portuna takacağınız herhangi bir USB sürücüne ve dosyalarınıza istediğiniz yerden erişebilir, dosya alıp gönderebilirsiniz. Mobil cihazınıza kuracağınız dosya tarayıcı programlar sayesinde mobil aygıtınızdaki dosyalarınızı Keenetic'inize bağlı USB sürücüye doğrudan aktarabildiğiniz gibi USB sürücüdeki dosyalarınıza da mobil cihazlarınızdan erişebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan 3. parti olarak sunulan ES File Explorer ya da benzeri bir uygulamayı, laptop ya da bilgisayarınızdan Windows 10 Explorer ya da WinSCP gibi bir uygulamayı kullanarak istediğiniz yerden dosyalarınıza erişebilir ve yönetebilirsiniz. Kullandığınız uygulamanın WebDAV protokolünü destekliyor olması yeterlidir. Keenetic'in sunmuş olduğu bu özellik sayesinde ağ veri depolama cihazının yapabildiği görevlerin birçoğunu kolaylıkla yapabilir ve NAS cihazı için yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.
Kablosuz Güçlendirici (Wireless Amplifier) Keenetic Omni DSL, sahip olduğu 2 adet 5 dBi yüksek kazançlı harici antene ek olarak 2 adet Wi-Fi güçlendiriciye (amplifier) sahiptir. Bu sayede, ev yada ofisinizde kullandığınız mobil cihazlarınızdan gelen zayıf sinyaller modem cihazınıza güçlendirilerek alınır. Wi-Fi kablosuz güçlendiriciler sayesinde evde yada ofiste kullandığınız mobil cihazların sinyalleri zayıf olsa bile Keenetic Omni DSL sayesinde çok daha verimli bir kablosuz ağa sahip olursunuz.

Yedeklenebilir Güvenilir İnternet Keenetic Omni DSL bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel DSL bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi veya 3G/4G bağlantılarının herbirini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz. Keenetic Omni DSL ile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin; Keenetic cihazınızda temel servis sağlayıcınız size DSL hizmet sağlıyor ise, USB portu üzerinden bağlayacağınız uyumlu 3G/4G dongle ile 3G/4G hattınızı yedek bağlantı olarak kullanabilir ve internet kesintilerinin önüne geçersiniz. Ya da 3G/4G bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde yada ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma Keenetic Omni DSL, üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur. Keenetic Omni DSL 'de iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamanda Keenetic Omni DSL ev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar. Akıllı ev ve IoT cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır. Keenetic Omni DSL cihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar.
WPA3 & OWE Kablosuz Güvenlik Keenetic, tüm ürünlerinde WPA3 en yeni kablosuz güvenlik protokolünü destekleyen Türkiye'deki ilk firmadır. Keenetic Omni DSL'in sunduğu WPA3 kablosuz güvenlik sayesinde ev yada işyerindeki kablosuz ağınız en yüksek güvenlik seviyesine ulaşmış olur. Keenetic Omni DSL cihazınız WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK + WPA2-PSK, WPA2-PSK + WPA3-PSK, WPA3-PSK ve OWE kablosuz güvenlik protokollerinin tamamını desteklemektedir.

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti) Keenetic Omni DSL bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir. Keenetic Omni DSL ve diğer Keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır. Keenetic Omni DSL internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer. Benzersiz ağ segmentasyonu ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı Keenetic Omni DSL ve sahip olduğu Whole Home Wi-Fi Mesh özelliği ile çok noktalı (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun. Keenetic Omni DSL KOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:
 • Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme
 • Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma
 • VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi
 • Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir
 • Dahili hotspot ve Captive Portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama Keenetic Omni DSL Keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde Keenetic Cloud hesabınıza eklediğiniz tüm Whole Home Wi-Fi Mesh cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel Wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile Keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır. Keenetic mobil uygulamasını Google Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Sezgisel ve Kolay Web Arayüz Keenetic Omni DSL ve diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web arayüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel arayüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Arayüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web arayüze erişebilirsiniz. Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web arayüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN yada Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır. Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web arayüzden erişebilirsiniz.

SNR Margin Yapılandırması Keenetic Omni DSL, VDSL ya da ADSL hattınızla ilgili SNR margin ayarlarını yapılandırmanıza imkan tanır. SNR margin ayarlarını yapılandırarak hattınızın kararlılığını ve hızını iyileştirebilirsiniz.

Anlık Ağ Trafiği İzleme Ev ağınızdaki istemci cihazların ne kadar internet tükettiğini anlık olarak gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede cihazlarınızın hangisini önceliklendireceğiniz yada hangisine ne tür kısıtlar koyacağınızı kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Asimetrik Hız Sınırlandırma Keenetic Omni DSL, kablolu ve kablosuz internet cihazlarınız için ayrı ayrı hız sınırlandırmayı destekler. Evinizdeki tüm internet cihazlarının hızlarını indirme ve yükleme olarak ayrı ayrı sınırlandırabilir ve yönetebilirsiniz. Bu sayede ağınızdaki cihazların internet trafiğini nasıl kullanacağına siz karar verirsiniz.

Torrent Uygulaması ve Medya Sunucu (DLNA) KeeneticOS işletim sisteminde bileşen olarak sunulan İndirme Merkezi (Torrent) sayesinde hiç bilgisayarınızı açmaya gerek kalmadan torrent üzerinden dosyalarınızı indirip yükleyebilirsiniz. Medya sunucu bileşeni sayesinde USB belleğinizde bulunan içerikleri ağınıza bağlı medya cihazlarınızda kolaylıkla oynatabilirsiniz.*

* Bu özelliğin kullanılabilmesi için Keenetic cihazınızda USB portu bulunmalıdır.

Fonksiyon Butonu ve Göstergesi Keenetic Omni DSL bir adet fonksiyon (FN) butonu ve LED göstergesi ile gelir. Yapılandırılabilir fonksiyon butonuna web arayüzden farklı görevler atayabilirsiniz. Örneğin; yazılım güncellemesi mevcut olduğunda cihazınızın FN LED göstergesinin yanmasını sağlayarak güncelleme yapabilirsiniz.

Adguard DNS, Yandex DNS, SafeDNS, CloudflareDNS Ebeveyn Kontrolü ve İçerik ve Reklam Engelleme Keenetic Omni DSL içerik filtremele ve reklam engelleme özellikleri ile ağ güvenliğinizi ve sevdiklerinizin internette daha keyifli vakit geçirmesini sağlar. Keenetic Omni DSL'de bileşen olarak sunulan SafeDNS ve Yandex.DNS isteğe bağlı olarak bulut tabanlı KeeneticOS'den indirilebilir. Bu bileşenler sayesinde sevdiklerinizi internetteki zararlı içeriklerden korursunuz. Gelişmiş ebeveyn kontrol denetimleri sayesinde sevdiklerinizi, görmelerinde sakınca olan yetişkin içeriklerden korursunuz. Benzer şekilde AdguardDNS özelliği sayesinde can sıkıcı web reklamlarının tamamının önüne geçersiniz.

KeenDNS: Bulut Tabanlı Uzaktan Kontrol ve Ücretsiz Dinamik DNS Servisi Keentic Omni DSL ve diğer Keenetic cihazlar bulut temelli mimari ve KeeneticOS işletim sistemi ile gelir. Bulut temelli yapısı sayesinde Keenetic cihazlarınızı cihazınızın başında olmadan da dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan SSL sertifikalı KeenDNS servisi ile Keenetic cihazınız için statik bir DNS adresi alabilirsiniz. Buna ek olarak ağınızdaki istemci cihazlar için de subdomain'ler atayarak doğrudan NVR, DVR ya da NAS cihazlarınız gibi cihazlarınızın kontrol panellerine ve arayüzlerine erişebilirsiniz.
OPKG Paket Yöneticisi Keenetic Omni DSL ile OPKG paket yöneticisi kullanabilirsiniz. Keenetic’inizin yetenekleri genişletmek amacıyla OpenWRT üçüncü şahıs yazılım paketleri kurulumu yapmanıza imkan tanır.
OpenVPN ve Wireguard VPN OpenVPN, VPN bağlantısı için en popüler protokollerden biridir. Sanal bir özel ağ oluşturmak veya yerel ağları birbirine bağlamak için kullanılabilir. OpenVPN istemci/sunucu desteği Keenetic yönlendiricilere entegre edilmiştir. Bir OpenVPN bağlantısı yapılandırmak için, 'OpenVPN istemci/sunucu' sistem bileşeninin kurulması gerekir. Bu bileşen ile Keenetic, istemci ve OpenVPN sunucusu olarak kullanılabilir.

Keenetic'te bulunan Wireguard VPN bileşeni benzer şekilde VPN tünelleri oluşturmanıza imkan tanır.

Teknik Özellikler
Model numarası KN-2011
İşlemci (CPU) EN7512U 700 MHz, 2 sanal çekirdekli
Hafıza (RAM) 128 MB DDR2
Flash memory, Dual Image 128 MB
Wi-Fi sınıfı N300
Antenler 2 x 5 dBi
Ethernet portları 4 x 100 Mbps
WPS/Wi-Fi düğmesi Var
FN (Fonksiyon) düğmesi Var
USB portları USB 2.0
3G/4G bağlantısı Uyumlu USB modem ile
DSL bağlantısı Dahili ADSL2 +/VDSL2 modem
Wi-Fi Mesh Sistemi Var
Performans Özellikleri
2,4 GHz Wi-Fi ağı 300 Mbit/s
IPoE/PPPoE routing 95 Mbit/s’ ye kadar
L2TP/PPTP routing 95 Mbit/s’ ye kadar
USB sürücüden okuma 12 MB/s’ye kadar
DSL Protokol Desteği
ADSL modülasyon otomatik seçimi Var
G.Dmt, G.Lite, ADSL2, ADSL2+ Var
Maksimum PVC sayısı 8
VDSL2, 8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a profilleri Var
G. vector desteği Var
Kablosuz Ağ
Kesintisiz (seamless) roaming 802.11k/r/v Var
Önayarlı Wi-Fi koruması Var
WEP, WPA-PSK Var
WPA2-PSK, WPA2-Enterprise Var
WPA3-PSK, WPA3-Enterprise, OWE Var
Çoklu SSID ve Misafir Ağı Var
MAC adresi ile ağ erişim kontrolü Var
Wi-Fi Multimedia (WMM) Var
Özellikler ve Protokoller
IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1x Var
Multi-WAN Var
Policy routing Var
İnternet bağlantısı yedekleme Var
Ping Denetleyici bağlantı izleme Var
PPPoE/PPTP/L2TP pass-through Var
VLAN IEEE 802.1Q Var
Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel) Var
IntelliQoS Var
DHCP (istemci/sunucu) Var
IPv6 Dual Stack Var
NAT Var
IGMP Var
UDP - HTTP proxy Var
UPnP Var
El ile port yönlendirme Var
DoS ataklarından koruyan SPI firewall (güvenlik duvarı) Var
PPTP istemci/sunucu Var
L2TP over IPSec istemci/sunucu Var
OpenVPN istemci/sunucu Var
SSTP istemci/sunucu Var
Ethernet-over-IP, IP-IP, GRE Var
IPsec VPN (istemci/sunucu) Var
Wireguard Var
Dinamik DNS istemcisi Var
KeenDNS ile doğrudan ya da bulut üzerinden erişim Var
KeenDNS için HTTPS ile güvenli erişim Var
Yandex.DSN İnternet filtresi Var
SafeDNS ebeveyn kontrolü Var
AdGuard reklam engelleyici Var
Cihaz internet trafiği ölçümü (Traffic Statistics) Var
Cihaz bantgenişliği yönetimi (Bandwith Management) Var
İstemci veya arayüz başına erişim zamanlaması Var
Kimlik doğrulamalı misafir ağı (Captive Portal) Var
USB Uygulamaları
3G ve 4G (LTE) USB modem desteği Var
RAS, NDIS, CDC-Ethernet, QMI desteği Var
Dosya sunucusu ve kişisel bulut Var
FAT, FAT32, exFAT, NTFS, EXT2, EXT3, EXT4, HFS+ desteği Var
CIFS/SMB Var
AFP Var
FTP, SFTP Var
WebDAV Var
Time Machine, File History desteği Var
Entware ve Debian kütüphanelerinden üçüncü parti paket desteği Var
Transmission torrent istemcisi Var
Dosya sunucusu Var
DLNA sunucusu Var
Yazıcı sunucusu Var
Problem Çözme ve Yönetim
Android ve iOS için mobil uygulama Var
Web arayüz HTTPS koruması ve İlk Kurulum Sihirbazı Var
TELNET/SSH üzerinde CLI (Komut Satırı) Var
Harici, farklı bir ağdan yönetme Var
Yapılandırma yedekleme ve yükleme Var
Otomatik yazılım ve işletim sistemi güncellemesi (OS updates) Var
Sistem olay günlüğü (loglama) Var
Fiziksel Özellikler ve Çevre Gereksinimleri
Cihaz boyutları (anten hariç), GxDxY 159mm x 110mm x 29mm
Cihaz ağırlığı 214gr
Çalışma sıcaklığı 0–40°С
Çalışma nemi %20 – %95 (yoğuşmasız)
Güç giriş gerilimi 100-240V 50/60 Hz
Paket İçeriği
Cihaz Var
Güç adaptörü Var
Ethernet kablosu Var
Telefon kablosu Var
DSL splitter Var
Hızlı Başlangıç Kılavuzu Var

Keenetic Omni DSL KN-2011 N300 4 Port VDSL2/ADSL2+ Kablosuz Modem Router Özellikleri

 • Modem TipiADSL2+ / VDSL2
 • Kablosuz Bağlantı Hızı300 Mbps
 • Bağlantı ÖzellikleriADSL2+, VDSL2
 • Ethernet Çıkışı4 Port
 • USB1 x USB 2.0
 • Router Var
 • Firewall Var
 • Anten Sayısı2
 • Anten Gücü2 x 5dBi
 • Frekans Aralığı2.4 GHz
 • SplitterVar
 • GüvenlikWEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3
 • Kutu İçeriğiModem, Güç Adaptörü, Ethernet Kablosu, Telefon Kablosu, DSL splitter, Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 290,38 TL 580,76 TL +0
 • 195,48 TL 586,43 TL +0
 • 148,06 TL 592,22 TL +0
 • 119,63 TL 598,13 TL +0
 • 100,69 TL 604,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 96,38 TL 578,25 TL +4
 • 194,45 TL 583,34 TL +0
 • 147,13 TL 588,52 TL +0
 • 118,69 TL 593,47 TL +0
 • 99,80 TL 598,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 289,66 TL 579,32 TL +0
 • 194,89 TL 584,67 TL +0
 • 147,53 TL 590,12 TL +0
 • 119,15 TL 595,73 TL +0
 • 100,23 TL 601,38 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 289,81 TL 579,62 TL +0
 • 194,99 TL 584,97 TL +0
 • 147,61 TL 590,43 TL +0
 • 119,21 TL 596,04 TL +0
 • 100,28 TL 601,70 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 144,22 TL 576,89 TL +2
 • 191,57 TL 574,72 TL +0
 • 146,67 TL 586,68 TL +0
 • 118,33 TL 591,66 TL +0
 • 97,78 TL 586,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 289,65 TL 579,31 TL +0
 • 194,89 TL 584,67 TL +0
 • 147,53 TL 590,13 TL +0
 • 119,14 TL 595,70 TL +0
 • 100,23 TL 601,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 289,65 TL 579,31 TL +0
 • 194,89 TL 584,67 TL +0
 • 147,53 TL 590,13 TL +0
 • 119,14 TL 595,70 TL +0
 • 100,23 TL 601,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 288,54 TL 577,07 TL +0
 • 193,74 TL 581,23 TL +0
 • 146,36 TL 585,46 TL +0
 • 117,83 TL 589,13 TL +0
 • 98,81 TL 592,85 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 563,80 TL 563,80 TL +0
 • 288,03 TL 576,07 TL +0
 • 193,39 TL 580,16 TL +0
 • 146,09 TL 584,37 TL +0
 • 117,70 TL 588,52 TL +0
 • 98,79 TL 592,72 TL +0
563,80 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Keenetic Omni DSL KN-2011 N300 4 Port VDSL2/ADSL2+ Kablosuz Modem Router
Puan Ortalaması 4,6

Keenetic Omni DSL KN-2011 N300 4 Port VDSL2/ADSL2+ Kablosuz Modem Router

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Keenetici çok uzun zamandır biliyorum senelerdir ülkemizde bir çok ürün satışı yapmıştır çok ucuzdur ve kalitelidir almayı düşünen falan varsa yani bütçesi el veriyorsa hiç düşünmeden alabilir ve kullanabilir
Üye resmi
Fetullah Sayar 02 Ara 2021

Kablosuz olarak sahip olabileceğiniz en harika seçeneklerden biri olabilir hatta bu markayı tercih etmelisiniz diyorum çünkü gerçekten harika bir ürün çok uzun seneler sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz
Üye resmi
Ziyaretçi 15 Kas 2021
tavsiye edilecek başarılı bir ürün
Bu marka ne kadar yeni duyulan bir marka olsada , arayüz olarak , devamlı güncellemesi ve kullanım kolaylığı gerçekten çok iyi , sade ve özellikle son kullanıcı için de kullanımı kolay bir ürün, 2 arkadaşıma bu üründen ve üst modelinden aldım , 2 kişi de gayet memnun. Tavsiye ederim.
Üye resmi
Bahri̇ Çi̇ni̇ 01 Kas 2021

Cihazın arkasına 4 adet port yerleştirilmiş kablolu kullananlar için benim gibi yani güzel bir özellik yeni nesil modemlerde portlar yavaş yavaş kaybolmaya başladı aslında fakat bu marka bu ürününde kablolu kullanıcılarını yine de unutmamış güzel bir özellik bana göre bu vesileyle ihtiyacı olanlarda bu ürünü sorunsuz sıkıntısız alıp keyifle kullanabilir
Üye resmi
Güner Özmen 29 Eyl 2021

Türk telekom'un verdiği yıllanmış modemi sonunda çöpe attım çok mutluyum, artık yeni modemimle diğer kanepeden bile internete girebiliyorum bu çok iyi hissettiriyor hatta o kadar iyi ki banyoda bile wifi kullanabiliyorsunuz o kadar iyi yani, 4 adet port mevcut yani kablolu kullananlar için bu da bir bilgi onun dışında renk seçeneği vesaire yok tek renk fakat bu renkte bence gayet hoş, normal standart modem rengi
Üye resmi
Murat Er 25 Eyl 2021

kitlenme donma hiç bir sıkıntısı yok kablosuzu çok güçlü arayüz kullanımı çok kolay şiddetle tavsiye edrim herkese
Üye resmi
Mali̇̇k Menteş 16 Eyl 2021

Ürün zaten halihazırda kullanmış olduğum ve çok beğendiğim bir ürün. Ayrı eve çıkacağım için ikincisini aldım. Piyasanın en iyi modemlerinden biri diyebilirim. Modem arayüzünde neredeyse her şey mevcut. Antenlerinden ve wifi çekim gücünden bahsetmek gerekirse müstakil bir evde oturuyorum ve modem salonda duruyor. Buna rağmen kapının önünde bile ne kopma ne de başka bir sıkıntı yaşadım. Kısacası almak isterseniz düşünmeden alın derim.
Üye resmi
Ali̇ Berk Yumurtacı 24 Ağu 2021

300 tl bandında alınabilecek en iyi router modem. ev kullanımı için ideal 4 port gayet yeterli. keenetic markası çok kaliteli bir marka ürün diğer modemler gibi hafif değil elinize aldığınızda anlıyorsunuz kaliteyi.
Üye resmi
Engi̇n Uğur Uşak 06 Tem 2021
fiyat olarak aşırı uygun bir ürün tavsiye ederim
youtube da inceleme videosunu gördükten sonra almaya karar verdim. vpn özelliği çok iyi benim gibi internetten çalışanlar için vpn özelliği çok işe yarıyor başka program kullanmaya bile gerek yok. 2.4 ghz bağlantı frekansı çok başarılı 200 m2 yakın ofisimiz var her yerinde her odasında full çekiyor internet.
Üye resmi
Yüksel Çınar 12 Haz 2021

Yaklaşık 1 haftalık araştırma sonunda modem konusunda noktayı koydum. Fiyat performans olmasının yanısıra uzun ömürlü bir şey almak isteyenlere Keenetic'in bu modelini tavsiye ederim. Ben çok kaliteli buldum, almak isteyenler için uzun uzun anlatıcam. Kurulum çok kolay, QR kod ile bağlantı özelliği var direkt bağlantı kurabilirsiniz. Kargo teslimi yapalı 2 hafta oldu 2 haftadır hiçbir kopma yavaşlama sorunu olmadı. 95 m2 müstakil evimiz var. Evimizin her köşesinde çekiyor ayrıca bahçede de çekiyor. Müstakil evi olanlar büyük rahat eder. Torent desteği var o özelliği bayağı hoşuma gitti. PC açmadan torent indirme yapabiliyorsunuz. VPN destekliyor. Modemin VPN desteklemesi çok daha hızlı internete girmenizi sağlıyor. Üzerindeki 2 adet 5dBi antenler çok işlevsel. Anteni yatırmanıza kaldırmanıza gerek yok her şekilde tam performans sunuyor. Kablosuz şifreleme protokolü WPA3 olduğu için ağ daha bir güvenli gibi geldi bana. Şifrenizde bütün kombinasyonları kullanırsanız dünyanın en iyi hackerı gelse şifreyi kırıp ağa giremez. 3 yıl garantisi var ama bilmeyenler için söyleyeyim eğer markanın web sayfasına girip ürün kaydı yaparsanız 1 yıl daha garantiden yararlanabiliyorsunuz. Toplamda 4 yıl garantiniz oluyor yani. Markaya ait mobil uygulama var. Mobil uygulamadan modem ayarlarını yönetimini aklınıza gelecek her şeyi yapabiliyorsunuz. Yandex DNS özelliği var. Bu özellik sayesinde çocukların kötü sitelere girişimini de engelleyebiliyorum. Bu özellik ebeveynler için bayağı iyi. İnş
Üye resmi
Ziyaretçi 30 May 2021
Sıkıntı
Hiç iyi değil, hiç çekmiyor, yorumlara bakarak aldım ama wifi bilen 1 diş cekiyor modemin yanında oldugum halde.
Üye resmi
Mustafa Demi̇rkaya 09 Mar 2021

Modemin kendisi şahane, çekim kuvveti falan, geçmişte kullandığım modemlerden kat kat daha iyi. Kurulumuda gayet kolay.
Üye resmi
Oğuz Ekrem 16 Şub 2021
İnternet Sorunum Düzeldi
Kendi orjinal kullandığım internet sağlayıcımın modeminden kat kat performanslı diyebilirim. 4 odalı evimde en ufak internet sıkıntısı yaşamadım, eski modemimde bir çok donma kopma sorunu yaşıyordum. Bu cihaz kesinlikle parasını sonuna kadar hakediyor diyebilirim. Fiyat performans olarak beklediğimden de iyi çıktı. İnternet sorunu yaşayan arkadaşlara tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Keenetic Omni DSL KN-2011 N300 4 Port VDSL2/ADSL2+ Kablosuz Modem Router
   Keenetic Omni DSL KN-2011 N300 4 Port VDSL2/ADSL2+ Kablosuz Modem Router 563,80 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.