Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya

   Lian Li

   En Popüler Lian Li Ürünleri

   1983 yılında kurulmuş olan Lian Li firması, üst segment kasa ve bilgisayar aksesuarı kategorisinde dünyanın önde gelen firmalarından birisidir. Ürettiği bilgisayar kasaları ve bilgisayar bileşenlerinde yenilikçi tasarımları benimseyen Lian Li, sektörün yönünü belirleyen modern çözümler sunmaktadır. Tayvan merkezli firma, dünyanın en büyük alüminyum bilgisayar kasası üreticilerinden birisidir.

   Ürettiği bilgisayar kasalarında fırçalanmış ve anotlanmış alüminyumları kullanan Lian Li kasa modelleri, hafif ve modüler yapılarıyla ön plana çıkmaktadır. Firma, bilgisayar kasalarına ek olarak; soğutucu ürünleri, PC aksesuarları, kasa fanları, şerit led aydınlatma gibi ürünler üretmektedir.

   Lian-Li firması, 2009 yılında piyasaya sürdüğü LanCool serisi bilgisayar kasalarıyla daha düşük maliyetli bilgisayar kasası arayanlara hitap eden, göz alıcı bilgisayar kasalarını görücüye çıkarmıştır. Temperli cam panellere ve RGB aydınlatmaya sahip olan LanCool bilgisayar kasaları, diğer Lian-Li kasalar tüketicilerin şık ve kullanışlı bulduğu modeller arasında yerini almıştır.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.