Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir
Microsoft İşletim Sisteminizi Almayı Unutmayınız!


MSI GE73 Raider RGB 8RE-284XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GDDR5 GTX1060 FullHD 17.3” FreeDOS Gaming Notebook Genel Özellikler

Savaş Alanını Aydınlat Egzotik spor arabalar ve RGB çılgınlığından esinlenen GE63/73 Raider RGB modelleri, yepyeni bir kimliğe büründü. Mystic Light ve Gaming modu optimizasyonu ile yenilenen aydınlatmalı kapak tasarımı şu ana kadar görebileceğiniz en renkli ışıklandırmayı sunuyor. Gölgelerde saklanan her şeye ışık tutun!
Mystic Light - Parıltı Yeni Gereklilik Yepyeni GE Raider RGB, en ince detayına kadar kontrol edebileceğiniz kapak ve klavye aydınlatması ile geliyor. Her iki bölüm de ister ortak, ister ayrı ayrı denetleme imkanı sunarak 16.8 milyon rengin sınırsız kombinasyonunu beğeninize sunuyor.
Senin Tuşların, Senin Tarzın Raider, her tuş için bağımsız RGB aydınlatması ile klavye ışıklandırmasında sınırsız kontrol sağlar. SteelSeries Engine 3 kullanarak her tuşu ayrı ayrı programlayabilir, oyun içi istatistikler ve bildirimleri klavyeniz üzerindeki ışıklar yardımı ile görüp takip edebilirsiniz.
Gümüş Baskılı Tuşlar Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın. SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Bir Milisaniye Bile Zafere Götürebilir! Dünyanın İlk 120Hz 3Ms Gaming Laptop Paneli 120Hz tazeleme oranı ve 3ms tepki süresine sahip dünyanın ilk Gaming laptop görüntü paneli ile kaosun tepe yaptığı anlarda bile detayları kaçırmayacaksınız. Bu panelin bir saniye içinde 120 kare görüntüleyebilme yeteneği ve %94 NTSC renk gamı kalibrasyonu sayesinde en canlı renkleri ve en gerçekçi görüntüleri zevk ve şaşkınlıkla izleyin!
Matrix Display Uç noktada oyun deneyimi için görüş açınızı genişletin. MSI Matrix Display teknolojisi, bir adet HDMI 1.4 ve bir miniDisplayPort 1.2 sayesinde 2 adede kadar harici görüntü birimini destekler. En zorlu oyunları oynarken bile diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Laptop bilgisayarınızı HDTV’ye bağlayarak Matrix Display ile 4K çıkışla 3840 x 2160’a kadar çözünürlüğe ulaşabilirsiniz.

MSI Matrix Display teknolojisi, uç noktada oyun deneyimi ve keyifli multimedya eğlencesi için en ideal ortamı oluşturur.
True Color Teknolojisi 2.0 Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha keskin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.

En İyi PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazırsınız!
GeForce GTX en yüksek performans, en gelişmiş oyun teknolojileri (NVIDIA GameWorks) ve en iyi oyun ekosistemini (GeForce Experience) sunuyor.
Oyundaki hakimiyetinizi ortaya çıkarmak için devrim yaratan yeni GPU’larla mobil sisteminizi şık ve güçlü bir oyun silahına dönüştürün. GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, oyununun kurallarını değiştiren NVIDIA Pascal mimarisiyle şimdi laptoplara da geldi. Ulaşılmaz bir enerji verimliliği, oyun teknolojileri ve sanal gerçekliği oyun oynadığınız her yere götürün.
Performans GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, önceki nesle göre 3 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Ultra hızlı FinFET, en yeni ve en yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojilerine sahip ve DirectX 12 özelliklerine destekle notebook üzerinde en hızlı ve en akıcı deneyimi yaşatıyor.
8. Nesil Intel Core i7 İşlemci İle Yeni Nesil Performansı Tanıyın İlk 6 çekirdekli notebook işlemcileri ile performansta büyük bir sıçramaya tanık olun! Yeni çekirdeklerle çok daha güçlü bir oyun deneyimi ve %40’a kadar daha hızlı render yeteneğini deneyimleyin. Ne kadar çok, o kadar iyi!
NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1060 Grafik İşlemcisi Sizi MSI Gaming Notebooklar İle Şaşırtmaya Hazır Yenilikçi Cooler Boost 5 soğutma çözümü ve MSI’ın oyun severlere özel oyun özellikleriyle, NVIDIA’nın en yeni GeForce GTX 1060 GPU, tam performansını MSI oyun dizüstü bilgisayarlarında sunuyor. GeForce GTX 1060 GPU’nun 3D performansı GeForce GTX 970M grafiklerinden çok daha iyi.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarınızdan mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.
Oyun Meraklıları İçin Devrim Yaratan Bir Soğutma Modülü Yeni MSI Cooler Boost 5, çift termal modüle sahip. Bu devrim yaratan soğutma modülü üzerinde çift Whirlwind Blade fan ve 7 soğutma borusu yer alıyor ve son derece verimli 4 bağımsız havalandırma kanalı ile sıcak havayı yoğun ve güçlü bir şekilde sistemden dışarı atarak günümüzde kullanılan soğutma teknolojisini en üst seviyeye taşıyor. GTX 1070 seviyesi grafiklerin daha yüksek performans ve daha düşük sıcaklık seviyeleri sunabilmeleri için özel olarak tasarlandı.
USB Portu Ararken Kendinizi Rezil Etmeyin MSI’ın özel teknolojisi sayesinde USB portunuzu “özellikle karanlıkta” anında bulabilirsiniz.

Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
- TURBO MODE; CPU ve GPU ayarlarını manuel olarak değiştirerek hız aşırtma uygulamanıza olanak tanırken sistem sıcaklığını ve gürültü seviyesini düşük tutar. (yalnızca K serisi işlemcilerde ve AC modunda)
- SPORT MODE; Notebook bilgisayarınızın daha yüksek saat ayarlarına çıkarıp hız ihtiyacınızı karşılar. Fan hızları da platformu kararlı, CPU ve GPU işlemcileri düşük sıcaklıkta tutmak için otomatik ayarlanır. (yalnızca AC modunda)
- COMFORT MODE; Sakin ve sessiz bir ortama ihtiyaç duyduğunuzda Comfort moduna geçiş yapın. Sistemi dengeli bir seviyede tutar, ancak gerektiğinde dinamik ve yüksek performans da sunar. (yalnızca AC modunda)
- ECO MODE; Daha düşük güç tüketimi ile ofis uygulamaları ya da video izleme gibi günlük işler için.
- POWER OPTIONS; Yüksek sistem performansını korurken farklı güç şemaları arasında geçiş yapabilir, fan hızlarını ayarlayabilir, pil modunu değiştirip sisteminizin batarya gücünde daha uzun süre açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
Diğerlerinden 5 Kat Daha Yüksek Ses Şiddeti, Daha İyi Rezonans, Daha Yüksek Kalite Dünya sınıfı Dynaudio ses sistemi ve dev hoparlör sayesinde kullanıcılar yanlarından gelip geçen her ses dalgasını en ince detayına kadar duyabilecekler. En üstün ses algısı için özel tasarımlı ses modülü ve bağımsız rezonans boşluğu mevcut. 2 adet dev hoparlör ve 2 subwoofer ile gerçekçi, dolgun ve sizi tamamen içine alan ses efektleri ile inanılmaz bir ses ziyafetini deneyimleyeceksiniz!
MSI Notebookları, ESS Sabre HiFi İle Yüksek Çözünürlüklü Ses Deneyimi Sunuyor Yüksek çözünürlüklü ses, standart müzik CD’lerinde bulunan ses kalitesinden 6.5 kat daha yüksek örnekleme oranı sunan dijital format ve işlemler bütünüdür. Hi-Res ses yongaları genellikle 24 bit/96 kHz (CD kalitesinden 3.2 kat daha fazla veri aktarımı) ve 24 bit/192 kHz (CD kalitesinden 6.5 kat daha fazla veri aktarımı) kaliteye sahiptir.

24 bit/192 kHz örnekleme yeteneği ile ESS Sabre HiFi DAC donanımına sahip Vortex G25 şimdi dünyada ilk kez en yüksek kalite ile yüksek çözünürlüklü ses yayını yapmaya hazır.
Yepyeni Nahimic 3 İle Sesin Büyüsüne Kapılacaksınız Yepyeni Nahimic 3 ile oyun olabilecek en canlı şekilde yaşamaya hazırlanın! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.
Eksiksiz ve İçine Alan Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi Nahimic VR ile sanal gerçeklik oyunlarınızdaki çok kanallı ses özelliklerini zincirlerinden kurtarın! Gittikçe daha fazla VR oyun 7.1 surround ses özelliklerini destekliyor; ancak ne yazık ki deneyiminiz stereo ses ile sınırlı kalıyor. Nahimic VR, dünyada 7.1 sesi standart stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile 3D ses alanını HDMI ve USB çıkış üzerinden geliştiriyoruz. Sonuç ise 3D ses ve VR deneyimini bir araya getiren eksiksiz, nefes kesen bir VR oyun deneyimi. Sadece Dragon Center içinden Nahimic VR düğmesine basın ve VR ses efektlerini etkinleştirin ve şaşırmaya hazır olun!
Hayranlık Uyandıracak Seviyede Sanal Gerçeklik Deneyimi MSI Gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. Nvidia, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-Ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!

Killer DoubleShot Pro - Ping Değerleri Koruma Altında Killer DoubleShot Pro ile artık oyunları gecikme yüzünden kaybetmeyeceksiniz. Lag takılmalarını durdururken oyun trafiğini koruyup koruma altına alır; böylece korkusuzca en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Ağınızda öncelik vermek istediğiniz programları seçerek maksimum bant genişliği yakalayabilir, kolay kullanımlı Killer Networking Manager ile hızınızı izleyebilirsiniz. Killer DoubleShot Pro, hem Killer Gb LAN, hem de WiFi 802.11ac çift bant protokolüne destek verir; bu sayede ortalama gecikmede 802.11ac kullanan sistemlere göre 3.5 kat daha yüksek verimliliğe sahiptir.
Killer Shield - Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) - Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.
Sadece Her Şey 3 Boyutlu! TriDef VR, oyunculara favori oyunlarını HMD (kasklı ekran cihazları) üzerinde 3D olarak oynama olanağı sunuyor. DirectX 9,10 ve 11 oyunları, GenMe'nin sektör lideri 2D-3D dönüştürme teknolojisi sayesinde optimal 3D deneyimi için önceden yapılandırıldı. TriDef VR, oyunculara HMD cihazlarını en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak şekilde ayarlama olanağı tanıyor. Oculus Rift ve HTC Vive uyumluluğunun yanı sıra benzersiz bir oyun içi kontrol arayüzü ile oyunları HMD cihazı takarken bile açabilmeniz için benzersiz bir yön takibi yeteneği sunuyor.

En önemlisi, MSI TriDef özelliğinden tamamen faydalanabilmeleri ve daha iyi bir VR deneyimi sunmak için kullanıcılara 3 aylık ücretsiz lisans hediye ediyor.
Dragon Center 2.0 - Sisteminize Ücretsiz Güç Desteği Yeniden tasarlanan Dragon Center 2.0, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.
- Sistem Optimizasyonu; Bellekte yer açar ve belleği oyun için optimize eder.
- Işıklandırma Optimizasyonu; Farklı oyunlar için interaktif klavye ışıklandırması.
- Profil Optimizasyonu; Görüntü (True Color) ve sesi (Nahimic) oyun için optimize eder.
XSplit Gamecaster Version 2.9 - Oyun Yeteneklerinizi Tüm Dünyaya Yayınlayın MSI, 1 yıllık XSplit Gamecaster Premium lisansını ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular artık canlı akışlarını arka plana birleştirerek profesyonel bir şekilde yayınlayabilirler. Oyun videolarınızı da canlı olarak Twitch, YouTube, UStream gibi platformlarda sadece 3 adımda paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ hesabınıza kolaylıkla giriş yapabilir, oyun videolarınızı bu uygulama üzerinde doğrudan düzenleyebilirsiniz. Oyunlarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle, hatta dünya ile paylaşmanızı sağlayan kolay kullanımlı bu yazılımla ister heyecanlı oyun anlarınızı paylaşın ya da öylesine kaydedin.
- Akış; XSplit Gamecaster’ı tüm oyun aktivitelerinizde yayın yapmak için kullanabilirsiniz.
- WebCam & Chroma Key; Bir web kamerası ekle ve oyuncu yüzünü göster.
- Yayınını Paylaş; Yayınını paylaş ve dünyayı fethet.
- Gerçek Zamanlı Notlar; Oyun içi alıntılarla akış yaparken dikkatleri üzerine çek.
- Kaydet ve Gönder; En iyi oyun anlarını organize et ve gönder.
- TriDef SmartCam Entegrasyonu; Yeşil ekrana ihtiyaç duymadan arkaplan yok edebilen devrimsel çözüm.
- Adaptive Bitrate Teknolojisi; Bitrate değerini otomatik olarak ayarlayarak bağlantı kesintilerini engeller ve yayınınızın kesintisiz devam etmesini sağlar.

Msi GE73 Raider RGB 8RE-284XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GDDR5 GTX1060 FullHD 17.3” FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciINTEL™
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1060
 • Sistem Belleği32 GB
 • Kablosuz HaberleşmeKiller Gb LAN 802.11 ac Wi-Fi
 • HDMI1x (4K @ 60Hz)
 • EkranFull HD
 • SSD Slotu1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen3) / 1x M.2 SSD Combo (NVMe PCIe Gen3 / SATA)
 • MarkaMSI
 • İşlemci ModeliIntel® Core™ i7-8750H
 • İşletim SistemiFreeDOS
 • Ekran Özelliği17.3"
 • Kapasite1 TB
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • USB Port1x Type-C USB3.1 gen 2, 1x USB 3.1 Gen2 Type-A , 2x Type-A USB 3.1 Gen1
 • Model Kodu 8RE-284XTR
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • SSD256 GB
 • Ekran Kartı Hafızası6 GB Paylaşımsız
 • KlavyeProgramlanabilir Arka Aydınlatmalı (RGB)
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 5.0
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • Ethernet (LAN)Killer E2500
 • Display Port1x Mini Display
 • Kart Okuyucu1x SD (XC/HC)
 • Ağırlık2.89 kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 24.428,67 TL 48.857,33 TL +0
 • 16.436,24 TL 49.308,73 TL +0
 • 12.442,14 TL 49.768,54 TL +0
 • 10.048,47 TL 50.242,33 TL +0
 • 8.453,30 TL 50.719,80 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 8.119,50 TL 48.717,02 TL +4
 • 16.381,82 TL 49.145,47 TL +0
 • 12.395,38 TL 49.581,52 TL +0
 • 9.999,81 TL 49.999,05 TL +0
 • 8.408,41 TL 50.450,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 24.403,56 TL 48.807,13 TL +0
 • 16.419,20 TL 49.257,59 TL +0
 • 12.429,11 TL 49.716,45 TL +0
 • 10.037,85 TL 50.189,24 TL +0
 • 8.444,28 TL 50.665,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 24.416,11 TL 48.832,22 TL +0
 • 8.213,86 TL 49.283,15 TL +3
 • 12.435,62 TL 49.742,48 TL +0
 • 10.043,15 TL 50.215,77 TL +0
 • 8.448,79 TL 50.692,74 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 12.150,59 TL 48.602,37 TL +2
 • 16.336,19 TL 49.008,56 TL +0
 • 12.356,68 TL 49.426,74 TL +0
 • 9.969,38 TL 49.846,89 TL +0
 • 8.379,04 TL 50.274,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 24.402,94 TL 48.805,87 TL +0
 • 16.419,20 TL 49.257,59 TL +0
 • 12.429,44 TL 49.717,75 TL +0
 • 10.037,32 TL 50.186,59 TL +0
 • 8.444,06 TL 50.664,35 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 24.402,94 TL 48.805,87 TL +0
 • 16.419,20 TL 49.257,59 TL +0
 • 12.429,44 TL 49.717,75 TL +0
 • 10.037,32 TL 50.186,59 TL +0
 • 8.444,06 TL 50.664,35 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 24.308,65 TL 48.617,29 TL +0
 • 16.322,71 TL 48.968,14 TL +0
 • 12.331,02 TL 49.324,09 TL +0
 • 9.926,67 TL 49.633,33 TL +0
 • 8.324,41 TL 49.946,47 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 47.499,10 TL 47.499,10 TL +0
 • 24.266,42 TL 48.532,85 TL +0
 • 16.292,48 TL 48.877,44 TL +0
 • 12.308,02 TL 49.232,07 TL +0
 • 9.916,30 TL 49.581,52 TL +0
 • 8.322,66 TL 49.935,97 TL +0
47.499,10 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Msi GE73 Raider RGB 8RE-284XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GDDR5 GTX1060 FullHD 17.3” FreeDOS Gaming Notebook Yorum Yap
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Msi GE73 Raider RGB 8RE-284XTR Gaming Notebook Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Fazla bi yorum yapmaya gerek yok bence donanım özellikleri zaten ortada dört dörtlük bi performansı var
Üye resmi
Ertem Dağcı 25 Ara 2018

Bu kadar hızlı kargoya verilmesini beklemiyodum süper hız
Üye resmi
Sezgi̇n Alkanlı 09 Ara 2018

Bilgisayarda eksi olarak yazılacak hiç bir şey yok. Tasarım olarak kullandığım eski bilgisayarıma göre harika diyebilirim. İnce ve şıklığı yanında çok hafif, taşıması rahat. Ekranı inanılmaz bir şekilde berrak ve renkler çok canlı. Sessiz ve hızlı çalışıyor. Parasını son kuruşuna kadar hak ediyor.
Üye resmi
Ziyaretçi 17 Kas 2018

Baştan söyleyeyim kargo gayet hızlıydı. Sadece 8. nesil i7-8750H için bile alınabilecek bir model. Bir önceki i7-7700HQ'dan yaklaşık %40 daha güçlü bir işlemci. Makine mühendisliğinde okuyorum. İşlemcisi Autocad, render tarzı yazılımlarda süper performans gösteriyor. Oyun merakım fazla yok ama üzerindeki ekran kartı üst seviyede oyun oynatıyor. Gövdesi sağlam ve soğutması süper. 32Gb bellek ve 256GB SSD bu laptopa gayet güzel olmuş.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GE73 Raider RGB 8RE-284XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GDDR5 GTX1060 FullHD 17.3” FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Msi GE73 Raider RGB 8RE-284XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GDDR5 GTX1060 FullHD 17.3” FreeDOS Gaming Notebook
   Msi GE73 Raider RGB 8RE-284XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB 6GB GDDR5 GTX1060 FullHD 17.3” FreeDOS Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.