ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING Z TRIO 11GB GDDR6 352Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

NVIDIA Turing Mimarisi - Grafik Yeniden İcat Edildi Yepyeni GeForce RTX grafik platformumuzla birlikte devrim niteliğindeki NVIDIA Turing mimarisi gerçek zamanlı ışın izleme, yapay zeka ve programlanabilir gölgelendirme teknolojilerini bir araya getirerek size oyunları deneyimlemenin yepyeni bir yolunu sunuyor.
Oyunlarda Gerçek Zamanlı Ray Tracing Gerçekçi aydınlatma, yansıma ve gölgeler için kesin çözüm olan ray tracing teknolojisi, geleneksel işlem teknikleriyle mümkün olanın çok daha ötesinde bir gerçekçilik sağlıyor. NVIDIA Turing, gerçek zamanlı ray tracing yapabilen ilk ekran kartı.
Performans Oyunlara yönelik GeForce RTX ekran kartları yeni nesil GDDR6 bellek, DirectX 12 özelliklerine destek ve çok daha fazlasıyla birlikte geliyor. Ekran kartları yeniden icat edildi.

Gaming Z Trio - Canavarın Dönüşü GeForce RTX 20 serisi GAMING Z TRIO ile MSI’ın güçlü 3 fanekran kartı geri dönüyor. Sadece en güçlü GPU’lar için ayrılmış olan TRIO serisi, siyah ve kurşuni gri renkleri ihtişamlı bir görüntü ve kartın ön yüzü ile uyumlu fırçalı metal arka plaka ile bir araya getiriyor. Ekran kartının ön ve yan kısmında bulunan ve MSI’ın Mystic Light yazılımı ile kontrol edilebilen göz alıcı RGB efektler, diğer RGB bileşenlerinizle senkronize edilebiliyor ve harika bir görüntü sunuyor.

Çarpıcı Renkler MSI Mystic Light aracı ile rengarenk bir görünüm yaratın, milyonlarca renk ve ön tanımlı hareketli efektlerle süsleyin. Yepyeni bir görünüm sadece birkaç tık ötenizde. Renklerle aranız iyi değilse veya biraz karanlık arıyorsanız tüm LED’leri kapatmak da bir o kadar kolay.

Arkanızı Kolluyoruz Şık fırçalı görünümü ile GAMING TRIO serisindeki arka plaka, karta görsel bir nezaket katarken aynı zamanda yapısını güçlendiriyor ve zekice yerleştirilmiş termal yastıklar sayesinde sıcaklıkların düşük seviyede kalmasına da yardımcı oluyor.

Tri-Frozr Termal Tasarımla Daha İyi Soğutma Performansı Çift rulmanla donatılmış olan MSI’ın patentli TORX 3.0 fanlarının üçlü olarak kullanıldığı MSI GeForce RTX 2080 Ti Gaming Z Trio ekran kartı, daha üstün soğutma, daha sessiz ve serin bir çalışma performansı sunar.

Torx Fan 3.0 Soğutmada bir sembol haline gelen MSI TORX fanların yeni versiyonunda termal performansın sınırlarını zorluyoruz. Geleneksel kanatlar üzerinde görülen çıkıntılar, hava akışını yoğunlaştırıp dağıtıcı kanatlara aktararak sabit ve güçlü bir basınç üretilmesini sağlar.
 • Dağıtıcı Fan Kanatları: Dağıtıcı fan kanatları daha dik bir kavise sahiptir. Böylece içeri daha fazla hava çekilerek soğutma bloğu üzerine üflenen hava akımı ve etkisi maksimum seviyeye ulaşır.
 • Geleneksel Fan Kanatları: Geleneksel fan kanatları, aşağı doğru hava akımını maksimum seviyeye çıkarır ve alt kısımdaki geniş heatsink üzerine yönlendirerek sürekli hava akışı sağlar.

Çift Rulman Çift rulman özelliği, benzersiz MSI TORX 3.0 fanlara daha güçlü ve dayanıklı bir yapı kazandırır. Böylece yıllar boyu akıcı bir oyun deneyimi yaşarsınız. Aynı zamanda yük altında bile neredeyse tamamen sessiz bir dönüş gerçekleştirdiği için uzun soluklu ve yoğun oyunlarda bile ekran kartınız sessizce soğutulur.

Zero Frozr: Kimseye Fark Edilmeyin İlk defa 2008 yılında MSI tarafından sektöre sunulan Zero Frozr teknolojisi, artık ekran kartlarında bir standart haline geldi. Zero Frozr teknolojisi, düşük yük altında fanları tamamen durdurarak gürültüyü keser ve oyuna daha fazla odaklanmanıza yardımcı olur.
 • Isı > 60°C Üzerinde Fanlar Çalışır: Yoğun oyun veya benchmark testleri sırasında fanlar döner.
 • Isı < 60°C’nin Altında Fanlar Durur: Sistem beklemede iken, multimedya ya da hafif oyunlar sırasında fanlar tamamen durur.

Aerodinamik Ustası En iyi soğutmayı sağlama arayışlarımız sonucunda aerodinamik sanatında ustalaştık.
 • Dalgalı Yapı 2: MSI Gaming Z Trio ekran kartının altında, tüm kartı soğuk tutan bir mühendislik harikası bulunuyor. Detayları özel olarak tasarlanan bu soğutucu, sessiz ve soğuk bir oyun deneyimi yaşamanızda çok önemli bir role sahip.
 • Hava Akışı Kontrol Teknolojisi: Gelişmiş aerodinamik özelliklere sahip olan Hava Akışı Kontrol Teknolojisi, hava akışını doğrudan soğutma borularına yönlendirir, aynı zamanda maksimum seviyede ısı dağılımı sağlamak için soğutucu üzerinde daha fazla yüzey alanı oluşturur. Böylece daha düşük sıcaklığa ve dolayısıyla daha iyi bir oyun deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Bakır Isı Boruları Alüminyum kanatçıklar boyunca uzanan bakır ısı boruları, bakır taban plakasının yüzeyinden çok daha hızlı ve optimal ısı transferi sağlar.

Bakır Taban Plakası Güçlü bir grafik işlemci tarafından üretilen ısıyı azaltmak için MSI Gaming Trio Serisi ekran kartları, nikel kaplamaya sahip bakır taban plakası kullanır. Bu plaka, GPU’dan gelen ısıyı alır ve dağıtması için ısı borularına aktarır; böylece ekran kartı serinliğini daima muhafaza eder.

Üstün Kaliteli Termal Macun En iyi termal tasarımı oluştururken her detayın önemi vardır. Bu yüzden MSI ekran kartları, soğutmada rakiplerini uzak ara geride bırakmak için en üst sınıf termal macunu kullanmaktadır.

Birliğin İzleri Tüm bu metallerin altında, çok katmanlı bağlantı yollarından oluşan Baskılı Devre Kartı, hayati öneme sahip bileşenleri birbirine bağlar ve yıldırım hızında iletişim kurmalarına izin verir.

Bükülmeyi Önleyen Soğutucu Tasarımı Bellek modülleri için soğutucu görevi gören döküm metal sac plaka direkt olarak G/Ç braketine bağlanarak bükülmeyi önleyici bir koruma görevi görür. Sağ tarafta yer alan güç fazları ise mükemmel soğutma için direkt olarak soğutucuya kaynaşmış olan bir plaka ile kaplıdır.

Özel PCB Tasarımı Tüm devre kartları eşit şekilde oluşturulmamıştır. Nihai kararlılık sunmak için daha fazla katman ve daha geniş bir yüzey alanı kullanan MSI’ın özel PCB tasarımı, kartı sınırlarına kadar zorlayabilmeniz için güçlendirilmiş bir güç dağıtımı sağlar.

Sınırsız Deneyim Beraberinde gelen yazılımla MSI ekran kartınızın performansından en iyi şekilde yararlanın ve neredeyse sınırsız özelleştirme seçeneklerini deneyimleyin.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Yeniden tasarlanan Dragon Center, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.

Sonunda Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Modüler konsept sayesinde, uygulama eklendiğinde yeni MSI donanımını otomatik olarak algılar. Sisteminizdeki donanıma bağlı olarak, özel kurulumunuz için ilgili sürücü yazılımlarını sunar.

Mystic Light Yazılımı Mystic Light yazılımı ile RGB aydınlatmalı tüm bileşenlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. Yazılım, MSI ve diğer markaların tüm uyumlu ürünlerini algılar ve bu bileşenleri tek tek veya birbirine bağlı olarak kontrol edebilmeniz için listeler.

Mystic Light Sync İle LED Deneyiminizi Senkronize Edin Tüm MSI ve diğer markaların uyumlu ürünlerini otomatik olarak tespit eden Mystic Light yazılımı, RGB aydınlatmaya sahip donanımlarınızı ayrı ayrı kontrol etmenizi veya birbirine bağlamanızı sağlar. Mystic Light Sync’in sağladığı kolaylık sayesinde, işlemci soğutucusu, klavye, fare ya da RGB sistem fanları gibi farklı markalara ait farklı donanımların RGB LED çözümlerini de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
MSI Afterburner MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hız aşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca donanımlarınızı üzerinde son derece detaylı bilgi vermenin yanında fan profilleri özelleştirme, benchmark ve video kayıt gibi bazı ek özellikler de sunar.
OC Scanner MSI Afterburner yazılımının yeni sürümüne RTX 20 serisi ekran kartları için özel OC Scanner aracı eklendi. OC Scanner, ekran kartınız için mümkün olan en yüksek kararlı hız aşırtma ayarlarını otomatik olarak buluyor ve size bedava ek güç sağlıyor. Böylece daha yüksek FPS değerleri ile daha akıcı bir oyun için deneyim sunuyor.
Oyunun Geleceği Ekranda yırtılma, takılma ve gecikme olmadan en akıcı, en hızlı ve en heyecanlı oyun deneyimi.

Ultra yüksek çözünürlük (UHD) ile 1080p seviyesinin 4 katına ulaşabilir, oyunda daha keskin ve detaylı görüntülere kavuşabilirsiniz. HDR (High Dynamic Range) teknolojisi, oyun dünyanızı daha önce görmediğiniz kadar yüksek kontrast ve renkler sayesinde çarpıcı parlaklık ve canlılıkta bir görüntü deneyimi ile zenginleştirir.

MSI İle Sanal Gerçekliğe Hazır Olun Sanal gerçekliğin büyülü dünyasını sonuna kadar deneyimleyebilmek için yüksek performanslı donanımlar gerekli. Üst sınıf oyun sistemleri ve e-Sporda dünya lideri MSI, sisteminizin VR için hazır olduğundan emin olmanız için tavsiye ettiğimiz MSI VR oyun sistemleri sayesinde VR iş ortaklarımızla birlikte size oyunların hayat bulduğu son derece gerçekçi bir VR deneyimi sunuyoruz.
MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Teknik Özellikler
Model Adı GeForce RTX 2080 Ti GAMING Z TRIO
Grafik İşlemci Ünitesi NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Veriyolu Standardı PCI Express x16 3.0
İşlem Çekirdeği 4352
Çekirdek Hızı Boost: 1755 MHz
Bellek Hızı 16 Gbps
Bellek 11GB GDDR6
Bellek Arayüzü 352-bit
Çıkışlar DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1 / USB Type-C x1
HDCP Desteği Var
Güç Tüketimi 300 W
Güç Bağlantıları 8-pin x 2, 6-pin x 1
Önerilen PSU 650 W
DirectX Desteği 12 API
OpenGL Desteği 4.5
Çoklu GPU Teknolojisi NVIDIA NVLink (SLI-Ready), 2-way
Maks. Görüntü Desteği 4
VR Ready Var
G-SYNC Teknolojisi Var
Adaptive Vertical Sync Var
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
Boyutlar 328 x 140 x 57 mm
Ağırlık 1545 g

MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING Z TRIO 11GB GDDR6 352Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek11 GB
 • Bit Değeri352 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GeForce RTX 2080 TI
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort, USB Type-C
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockVar
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.5
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi24 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 7.024,27 TL 14.048,54 TL +0
 • 4.726,10 TL 14.178,31 TL +0
 • 3.577,62 TL 14.310,50 TL +0
 • 2.888,73 TL 14.443,65 TL +0
 • 2.430,14 TL 14.580,85 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 6.962,69 TL 13.925,38 TL +0
 • 4.670,36 TL 14.011,08 TL +0
 • 3.526,28 TL 14.105,11 TL +0
 • 2.838,61 TL 14.193,04 TL +0
 • 2.381,59 TL 14.289,54 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 7.017,05 TL 14.034,11 TL +0
 • 4.721,20 TL 14.163,61 TL +0
 • 3.573,88 TL 14.295,52 TL +0
 • 2.885,68 TL 14.428,39 TL +0
 • 2.427,55 TL 14.565,31 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 7.032,23 TL 14.064,45 TL +0
 • 4.733,96 TL 14.201,89 TL +0
 • 3.585,51 TL 14.342,05 TL +0
 • 2.897,00 TL 14.485,00 TL +0
 • 2.438,47 TL 14.630,82 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 2.793,91 TL 13.969,53 TL +3
 • 2.347,22 TL 14.083,30 TL +3
 • 3.549,74 TL 14.198,94 TL +0
 • 2.863,30 TL 14.316,50 TL +0
 • 2.406,00 TL 14.436,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 7.028,61 TL 14.057,21 TL +0
 • 4.731,50 TL 14.194,51 TL +0
 • 3.583,63 TL 14.334,52 TL +0
 • 2.895,46 TL 14.477,32 TL +0
 • 2.437,17 TL 14.622,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 7.028,61 TL 14.057,21 TL +0
 • 4.731,50 TL 14.194,51 TL +0
 • 3.583,63 TL 14.334,52 TL +0
 • 2.895,46 TL 14.477,32 TL +0
 • 2.437,17 TL 14.622,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 6.984,05 TL 13.968,10 TL +0
 • 4.689,60 TL 14.068,80 TL +0
 • 3.542,74 TL 14.170,96 TL +0
 • 2.851,94 TL 14.259,71 TL +0
 • 2.391,60 TL 14.349,58 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.660,80 TL 13.660,80 TL +0
 • 6.989,05 TL 13.978,10 TL +0
 • 4.694,92 TL 14.084,75 TL +0
 • 3.547,89 TL 14.191,57 TL +0
 • 2.860,00 TL 14.300,01 TL +0
 • 2.401,43 TL 14.408,61 TL +0
13.660,80 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING Z TRIO 11GB GDDR6 352Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING Z TRIO 11GB GDDR6 352Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

2080Ti serisinin en performanslı kartı kesinlikle budur. MSI kalitesi de eklenince ortaya güzel bir iş çıkmış. Özellikle bu serinin performanslarının denendiği videoları izleyerek aldım. Gerçekten diğerlerine göre en az 15fps daha fazla performans veriyor.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING Z TRIO 11GB GDDR6 352Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING Z TRIO 11GB GDDR6 352Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.