Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir
Microsoft İşletim Sisteminizi Almayı Unutmayınız !!!


MSI GS73 Stealth 8RF-034XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB 1TB+256GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Genel Özellikler

Matrix Display Uç noktada oyun performansı için görüş alanınızı genişletin. MSI’ın yenilikçi Matrix Display teknolojisi, aynı anda 3+1 ekrana (3 harici+laptop ekranı) görüntü verebilir. En rekabetçi oyunlarda bile multi-tasking yeteneklerini kullanabilirsiniz. Matrix Display 3840 x 2160 çözünürlüğe kadar 4K çıkış desteğine sahiptir. MSI Matrix Display teknolojisi ile en iyi oyun deneyimini ve muhteşem bir multimedya keyfini bir arada yaşayabilirsiniz.
True Color Teknolojisi 2.0 Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha keskin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.
Bir Milisaniye Bile Zafere Götürebilir! Dünyanın İlk 120Hz 3ms Gaming Laptop Paneli 120Hz tazeleme oranı ve 3ms tepki süresine sahip dünyanın ilk Gaming laptop görüntü paneli ile kaosun tepe yaptığı anlarda bile detayları kaçırmayacaksınız. Bu panelin bir saniye içinde 120 kare görüntüleyebilme yeteneği ve %94 NTSC renk gamı kalibrasyonu sayesinde en canlı renkleri ve en gerçekçi görüntüleri zevk ve şaşkınlıkla izleyin!
4K Çözünürlükle Bağlayın Tek Super Port ile 60Hz görüntü. Oyun keyfini çifte heyecanla yaşayın.

Oyun Notebooklarında İnceliğin Yeni Tanımı - 19.6 mm İnceliğinde, Sadece 2.4 kg Ağırlığında MSI mühendisleri her detayı titizlikle değerlendirerek taşınabilirlik ve performans arasındaki mükemmel dengeyi buldular. MSI GS Gaming serisi, ödün vermeyi reddeden oyuncular için kesinlikle ideal. Yalnızca 19.6 mm kalınlığında bir kasa içinde böylesi bir gücü başka bir üründe bulabilmek mümkün değil. GS73 Stealth, bu hafif kasa için Mg-Li alaşımı kullanıyor ve alüminyum kasalardan %40 daha sağlam olmasını sağlıyor. Ayrıca aynı zamanda dünyanın en hafif oyun notebook bilgisayarı: Sadece 2.4 kg ağırlığında.
SteelSeries Klavye İle Her Tuş İçin Bağımsız RGB Aydınlatma Her tuşun rengini ve ışıklandırma efektini ayrı ayrı programlayın ve kontrol edin. Bağımsız RGB geriden aydınlatma, 16.8 milyon rengin sınırsız kombinasyonunu emrinize sunuyor. Ayrıca 1.9mm’lik gezme mesafesi ile çok daha tepkisel. Optimum WASD bölgesi yerleşime ve 45 tuşa kadar anti-ghosting özelliğine sahip.
Gümüş Baskılı Tuşlar Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın. SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

8. Nesil Intel Core i7 İşlemci İle Yeni Nesil Performansı Tanıyın İlk Hexa Core dizüstü bilgisayar işlemcileri ile performansta büyük bir sıçramaya tanık olun! Ekstra çekirdeklerle çok daha güçlü bir oyun deneyimi ve %40’a kadar daha hızlı render yeteneğini deneyimleyin. Ne kadar çok, o kadar iyi!
NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1070 Grafik İşlemcisi Sizi MSI Gaming Notebooklar İle Şaşırtmaya Hazır MSI, dünyada bu gelecek nesil tümleşik NVIDIA işlemciyi kullanan ilk oyun notebooklarını sunuyor. NVIDIA’nın gelecek nesil GeForce GTX 1070 GPU’su önceki GTX900M serisine göre %40 performans artışı vadediyor. Yenilikçi Cooler Boost soğutma çözümü MSI’a özel oyun özellikleri ile bu yeni GeForce GTX 1070 grafik işlemci tüm performansını MSI Gaming laptoplarda sergileyebilecek. “Tek tıklamayla VR” çözümü, yoğun ve akıcı oyun deneyimi ile yeni MSI Gaming laptoplar, masaüstü performansı klişesini yıkarak oyuncuları yepyeni bir bakış açısıyla tanıştıracak.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarınızdan mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.

Cooler Boost Trinity - Ultra İnce Platform İçin 3 Kat Geliştirilmiş Fanlar Isı, dünyamızdaki en zorlayıcı unsurlardan biri. Daha fazla enerji daha fazla ısı üretiyor. Dolayısıyla soğutma da zor bir görev. Cooler Boost Trinity, 3 kat geliştirilmiş fanlardan oluşan Whirlwind Blade teknolojisini kullanıyor. Fanlardaki kanat sayısı 41’e çıkarken aynı dönme hızında hava üfleme performansı da %30 kadar artıyor. Bağımsız termal çözüm sayesinde toplam 5 soğutma borusu ile CPU ve GPU ayrı ayrı soğutuluyor ve sıcaklığın işlemcilerden biri üzerinde birikmesi engelleniyor. Tüm bunlar uç noktada oyun performansınızın mükemmel olmasını sağlıyor.
Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
- TURBO MODE; CPU ve GPU ayarlarını manuel olarak değiştirerek hız aşırtma uygulamanıza olanak tanırken sistem sıcaklığını ve gürültü seviyesini düşük tutar. (yalnızca K serisi işlemcilerde ve AC modunda)
- SPORT MODE; Notebook bilgisayarınızın daha yüksek saat ayarlarına çıkarıp hız ihtiyacınızı karşılar. Fan hızları da platformu kararlı, CPU ve GPU işlemcileri düşük sıcaklıkta tutmak için otomatik ayarlanır. (yalnızca AC modunda)
- COMFORT MODE; Sakin ve sessiz bir ortama ihtiyaç duyduğunuzda Comfort moduna geçiş yapın. Sistemi dengeli bir seviyede tutar, ancak gerektiğinde dinamik ve yüksek performans da sunar. (yalnızca AC modunda)
- ECO MODE; Daha düşük güç tüketimi ile ofis uygulamaları ya da video izleme gibi günlük işler için.
- POWER OPTIONS; Yüksek sistem performansını korurken farklı güç şemaları arasında geçiş yapabilir, fan hızlarını ayarlayabilir, pil modunu değiştirip sisteminizin batarya gücünde daha uzun süre açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
Her Şey İçin Tek Bir Port İhtiyacınız olan her şeye Super Port ile sahip olabilirsiniz. Büyük dosyaları 1000MB/sn gibi hızlarla taşıyabilir, zincirleme yetenekleri ve çift 4K görüntü birimi desteği ile görüntüleme alanınızı genişletebilir, hatta tablet veya telefonunuzu evde ya da hareket halinde hızla şarj edebilirsiniz. (max. 3A akım destekler)
Ultra Hızlı Veri Transferi, 4K ve 5V/3A Şarj İçin Tek Bir Port MSI, dünyada Thunderbolt 3 arayüzünü oyun notebooklarında kullanan ilk marka oldu. En yeni ve en hızlı arayüz olan Thunderbolt 3, 40 Gb/sn’ye varan veri hızları ve zincirleme bağlantı desteği sayesinde cihazlarınıza hızlı şarj olanağı da sunuyor…
- Higher Speed; 40 Gbps’ye kadar veri transfer hızı
- More Pixels; Dual 4K LCD çıkışı
- Portable Power; Daha yüksek güçlü cihazları 5V @ 3A ile şarj eder.

En İyi PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazırsınız!
GeForce GTX en yüksek performans, en gelişmiş oyun teknolojileri (NVIDIA GameWorks) ve en iyi oyun ekosistemini (GeForce Experience) sunuyor.
Oyundaki hakimiyetinizi ortaya çıkarmak için devrim yaratan yeni GPU’larla mobil sisteminizi şık ve güçlü bir oyun silahına dönüştürün. GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, oyununun kurallarını değiştiren NVIDIA Pascal mimarisiyle şimdi laptoplara da geldi. Ulaşılmaz bir enerji verimliliği, oyun teknolojileri ve sanal gerçekliği oyun oynadığınız her yere götürün.
Performans GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, önceki nesle göre 3 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Ultra hızlı FinFET, en yeni ve en yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojilerine sahip ve DirectX 12 özelliklerine destekle notebook üzerinde en hızlı ve en akıcı deneyimi yaşatıyor.
En Son Oyun Teknolojileri Bu yenilikçi GPU’lar gelecek nesil ekranlar, VR, ultra-yüksek çözünürlük ve çoklu monitör için tasarlandı. NVIDIA GameWorks teknolojileri oyunda son derece akıcı ve sinematik bir görüntü sunarken aynı zamanda çığır açan NVIDIA Ansel ile 360° oyun içi görüntüler yakalamanıza ve VR ile izlemenize de olanak tanıyor.
VR Ready Gelecek nesil VR performansını GeForce GTX 1080 / GTX 1070 / GTX 1060 üzerinde en düşük gecikme ve tanınmış cihazlarda tak-çalıştır uyumluluğu ile yaşayın. NVIDIA VRWorks teknolojileri sayesinde VR ses, fizik ve tepkileri anı anına deneyimleyin.

Yepyeni Nahimic 3 İle Sesin Büyüsüne Kapılacaksınız Yepyeni Nahimic 3 ile oyun olabilecek en canlı şekilde yaşamaya hazırlanın! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.
Eksiksiz ve İçine Alan Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi Nahimic VR ile sanal gerçeklik oyunlarınızdaki çok kanallı ses özelliklerini zincirlerinden kurtarın! Gittikçe daha fazla VR oyun 7.1 surround ses özelliklerini destekliyor; ancak ne yazık ki deneyiminiz stereo ses ile sınırlı kalıyor. Nahimic VR, dünyada 7.1 sesi standart stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile 3D ses alanını HDMI ve USB çıkış üzerinden geliştiriyoruz. Sonuç ise 3D ses ve VR deneyimini bir araya getiren eksiksiz, nefes kesen bir VR oyun deneyimi. Sadece Dragon Center içinden Nahimic VR düğmesine basın ve VR ses efektlerini etkinleştirin ve şaşırmaya hazır olun!
MSI Notebookları, ESS Sabre HiFi İle Yüksek Çözünürlüklü Ses Deneyimi Sunuyor Yüksek çözünürlüklü ses, standart müzik CD’lerinde bulunan ses kalitesinden 6.5 kat daha yüksek örnekleme oranı sunan dijital format ve işlemler bütünüdür. Hi-Res ses yongaları genellikle 24 bit/96 kHz (CD kalitesinden 3.2 kat daha fazla veri aktarımı) ve 24 bit/192 kHz (CD kalitesinden 6.5 kat daha fazla veri aktarımı) kaliteye sahiptir.

24 bit/192 kHz örnekleme yeteneği ile ESS Sabre HiFi DAC donanımına sahip Vortex G25 şimdi dünyada ilk kez en yüksek kalite ile yüksek çözünürlüklü ses yayını yapmaya hazır.
Sound By Dynaudio 2+1 Hoparlör Sistemi Dünyanın lider hoparlör üreticilerinden Dynaudio ile birlikte yıllarca yapılan çalışmalar sonunda yepyeni GS73 tasarımı şimdi 2 kanal ve 1 subwoofer ile birlikte geliyor. Tamamen otantik bir ses deneyimi sunan bu donanımda ses sinyallerinde detaylar %50 oranında arttırıldı ve ses şiddeti 10dB kadar yükseltildi. Bu mükemmel sistem ile gelen ses efektleri sayesinde oyun ve film keyfiniz kesinlikle artacak.

Killer DoubleShot Pro - Ping Değerleri Koruma Altında Killer DoubleShot Pro ile artık oyunları gecikme yüzünden kaybetmeyeceksiniz. Lag takılmalarını durdururken oyun trafiğini koruyup koruma altına alır; böylece korkusuzca en iyi performansınızı gösterebilirsiniz. Ağınızda öncelik vermek istediğiniz programları seçerek maksimum bant genişliği yakalayabilir, kolay kullanımlı Killer Networking Manager ile hızınızı izleyebilirsiniz. Killer DoubleShot Pro, hem Killer Gb LAN, hem de WiFi 802.11ac çift bant protokolüne destek verir; bu sayede ortalama gecikmede 802.11ac kullanan sistemlere göre 3.5 kat daha yüksek verimliliğe sahiptir.
Killer Shield - Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.
Hayranlık Uyandıracak Seviyede Sanal Gerçeklik Deneyimi MSI Gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. Nvidia, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-Ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!
Sadece Her Şey 3 Boyutlu! TriDef VR, oyunculara favori oyunlarını HMD (kasklı ekran cihazları) üzerinde 3D olarak oynama olanağı sunuyor. DirectX 9,10 ve 11 oyunları, GenMe'nin sektör lideri 2D-3D dönüştürme teknolojisi sayesinde optimal 3D deneyimi için önceden yapılandırıldı. TriDef VR, oyunculara HMD cihazlarını en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak şekilde ayarlama olanağı tanıyor. Oculus Rift ve HTC Vive uyumluluğunun yanı sıra benzersiz bir oyun içi kontrol arayüzü ile oyunları HMD cihazı takarken bile açabilmeniz için benzersiz bir yön takibi yeteneği sunuyor.

En önemlisi, MSI TriDef özelliğinden tamamen faydalanabilmeleri ve daha iyi bir VR deneyimi sunmak için kullanıcılara 3 aylık ücretsiz lisans hediye ediyor.

Dragon Center 2.0 - Sisteminize Ücretsiz Güç Desteği Yeniden tasarlanan Dragon Center 2.0, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.
- Sistem Optimizasyonu; Bellekte yer açar ve belleği oyun için optimize eder.
- Işıklandırma Optimizasyonu; Farklı oyunlar için interaktif klavye ışıklandırması.
- Profil Optimizasyonu; Görüntü (True Color) ve sesi (Nahimic) oyun için optimize eder.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) - Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.
XSplit Gamecaster Version 2.9 - Oyun Yeteneklerinizi Tüm Dünyaya Yayınlayın MSI, 1 yıllık XSplit Gamecaster Premium lisansını ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular artık canlı akışlarını arka plana birleştirerek profesyonel bir şekilde yayınlayabilirler. Oyun videolarınızı da canlı olarak Twitch, YouTube, UStream gibi platformlarda sadece 3 adımda paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ hesabınıza kolaylıkla giriş yapabilir, oyun videolarınızı bu uygulama üzerinde doğrudan düzenleyebilirsiniz. Oyunlarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle, hatta dünya ile paylaşmanızı sağlayan kolay kullanımlı bu yazılımla ister heyecanlı oyun anlarınızı paylaşın ya da öylesine kaydedin.
- Akış; XSplit Gamecaster’ı tüm oyun aktivitelerinizde yayın yapmak için kullanabilirsiniz.
- WebCam & Chroma Key; Bir web kamerası ekle ve oyuncu yüzünü göster.
- Yayınını Paylaş; Yayınını paylaş ve dünyayı fethet.
- Gerçek Zamanlı Notlar; Oyun içi alıntılarla akış yaparken dikkatleri üzerine çek.
- Kaydet ve Gönder; En iyi oyun anlarını organize et ve gönder.
- TriDef SmartCam Entegrasyonu; Yeşil ekrana ihtiyaç duymadan arkaplan yok edebilen devrimsel çözüm.
- Adaptive Bitrate Teknolojisi; Bitrate değerini otomatik olarak ayarlayarak bağlantı kesintilerini engeller ve yayınınızın kesintisiz devam etmesini sağlar.

MSI GS73 Stealth 8RF-034XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB 1TB+256GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-8750H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiFreeDos
 • Sistem Belleği32 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB
 • SSD256 GB
 • SSD SlotuNVMe SSD
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1070
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği17.3"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeRGB Arka Aydınlatmalı
 • USB Port1x Type-C (USB3.1 Gen2 / DP / Thunderbolt 3), 2x USB 3.1 Gen1 Type-A , 1x USB 3.1 Gen2 Type-A , 1x Type-A USB 2.0
 • HDMI1x HDMI
 • VGAYok
 • Display Port1 x Mini Display 1.2
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Ağırlık2.43 Kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaMSI
 • Model Kodu8RF-034XTR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 11.254,98 TL 22.509,96 TL +0
 • 7.548,71 TL 22.646,14 TL +0
 • 5.696,58 TL 22.786,32 TL +0
 • 4.585,17 TL 22.925,86 TL +0
 • 3.844,52 TL 23.067,13 TL +0
 • 3.316,08 TL 23.212,59 TL +0
 • 2.919,68 TL 23.357,42 TL +0
 • 2.611,56 TL 23.504,07 TL +0
 • 2.365,51 TL 23.655,11 TL +0
 • 2.164,14 TL 23.805,54 TL +0
 • 1.996,49 TL 23.957,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 11.143,68 TL 22.287,36 TL +0
 • 7.451,68 TL 22.355,04 TL +0
 • 5.605,78 TL 22.423,12 TL +0
 • 4.498,33 TL 22.491,63 TL +0
 • 3.760,09 TL 22.560,55 TL +0
 • 3.232,84 TL 22.629,89 TL +0
 • 2.837,46 TL 22.699,67 TL +0
 • 2.529,99 TL 22.769,87 TL +0
 • 2.284,05 TL 22.840,51 TL +0
 • 2.082,87 TL 22.911,59 TL +0
 • 1.915,26 TL 22.983,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 11.243,52 TL 22.487,05 TL +0
 • 7.540,98 TL 22.622,94 TL +0
 • 5.690,71 TL 22.762,83 TL +0
 • 4.580,42 TL 22.902,09 TL +0
 • 3.840,51 TL 23.043,06 TL +0
 • 3.312,60 TL 23.188,22 TL +0
 • 2.916,59 TL 23.332,74 TL +0
 • 2.608,79 TL 23.479,09 TL +0
 • 2.362,98 TL 23.629,80 TL +0
 • 2.161,81 TL 23.779,91 TL +0
 • 1.994,33 TL 23.931,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 11.242,38 TL 22.484,76 TL +0
 • 7.538,66 TL 22.615,99 TL +0
 • 5.687,19 TL 22.748,76 TL +0
 • 4.576,62 TL 22.883,11 TL +0
 • 3.836,91 TL 23.021,45 TL +0
 • 3.308,43 TL 23.159,04 TL +0
 • 2.912,29 TL 23.298,29 TL +0
 • 2.604,36 TL 23.439,22 TL +0
 • 2.358,19 TL 23.581,87 TL +0
 • 2.157,16 TL 23.728,81 TL +0
 • 1.989,58 TL 23.875,01 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 4.482,35 TL 22.411,75 TL +3
 • 3.755,10 TL 22.530,63 TL +3
 • 3.235,83 TL 22.650,78 TL +3
 • 2.846,53 TL 22.772,22 TL +3
 • 3.815,83 TL 22.894,97 TL +0
 • 2.301,90 TL 23.019,05 TL +3
 • 2.104,04 TL 23.144,48 TL +3
 • 1.939,27 TL 23.271,28 TL +3
 • 2.339,95 TL 23.399,49 TL +0
 • 2.139,01 TL 23.529,11 TL +0
 • 1.971,68 TL 23.660,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 11.236,89 TL 22.473,77 TL +0
 • 7.534,73 TL 22.604,19 TL +0
 • 5.684,67 TL 22.738,69 TL +0
 • 4.574,44 TL 22.872,21 TL +0
 • 3.834,95 TL 23.009,69 TL +0
 • 3.306,63 TL 23.146,42 TL +0
 • 2.910,93 TL 23.287,48 TL +0
 • 2.603,06 TL 23.427,53 TL +0
 • 2.357,18 TL 23.571,80 TL +0
 • 2.155,94 TL 23.715,31 TL +0
 • 1.988,62 TL 23.863,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 11.236,89 TL 22.473,77 TL +0
 • 7.534,73 TL 22.604,19 TL +0
 • 5.684,67 TL 22.738,69 TL +0
 • 4.574,44 TL 22.872,21 TL +0
 • 3.834,95 TL 23.009,69 TL +0
 • 3.306,63 TL 23.146,42 TL +0
 • 2.910,93 TL 23.287,48 TL +0
 • 2.603,06 TL 23.427,53 TL +0
 • 2.357,18 TL 23.571,80 TL +0
 • 2.155,94 TL 23.715,31 TL +0
 • 1.988,62 TL 23.863,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 11.243,52 TL 22.487,05 TL +0
 • 7.540,98 TL 22.622,94 TL +0
 • 5.690,71 TL 22.762,83 TL +0
 • 4.580,42 TL 22.902,09 TL +0
 • 3.840,51 TL 23.043,06 TL +0
 • 3.312,60 TL 23.188,22 TL +0
 • 2.916,59 TL 23.332,74 TL +0
 • 2.608,79 TL 23.479,09 TL +0
 • 2.362,98 TL 23.629,80 TL +0
 • 2.161,81 TL 23.779,91 TL +0
 • 1.994,33 TL 23.931,93 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 22.086,78 TL 22.086,78 TL +0
 • 11.183,18 TL 22.366,36 TL +0
 • 7.486,54 TL 22.459,61 TL +0
 • 5.638,41 TL 22.553,64 TL +0
 • 4.529,23 TL 22.646,14 TL +0
 • 3.790,29 TL 22.741,74 TL +0
 • 3.262,26 TL 22.835,79 TL +0
 • 2.866,33 TL 22.930,62 TL +0
 • 2.558,21 TL 23.023,85 TL +0
 • 2.312,03 TL 23.120,25 TL +0
 • 2.110,46 TL 23.215,03 TL +0
 • 1.942,55 TL 23.310,58 TL +0
22.086,78 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GS73 Stealth 8RF-034XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB 1TB+256GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GS73 Stealth 8RF-034XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB 1TB+256GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Macbook alacağınız yere adam akıllı bu bilgisayarı alın daha iyi
Üye resmi
Hüsamettin Çitfçi 25 Ara 2018

Çok hızlı bi şekilde elime ulaştı. Fiyatı biraz fazla gelebilir ama performansı üst düzey bütçeniz varsa kesinlikle alın

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Son Gezdiğiniz Ürünler

MSI GS73 Stealth 8RF-034XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB GTX 1070 GDDR5 8GB 17.3” FullHD FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GS73 Stealth 8RF-034XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB 1TB+256GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   MSI GS73 Stealth 8RF-034XTR i7-8750H 2.20GHz 32GB 1TB+256GB SSD 8GB GeForce GTX 1070 17.3” Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.