Seçtiğiniz kriterlere uyan 81 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ege Tekin 06 Ara 2017 (11 Gün önce)
Bilgisayarın tasarımı ve malzeme kalitesi güzel fakat biraz az ses çıkıyor. Normal kullanımda çok fazla ısınmıyor bence oyun olunca işler değişiyor grafik işlemcide ki DDR3 tercihi Pc'nin biraz ısınmasına sebep oluyor ama genel olarak iyi bir bilgisayar diyebilirim.
Üye resmi
Çağrı Kıyan 06 Ara 2017 (11 Gün önce)
Özellik olarak güzel görünüyor ama biraz eski bir işlemcisi var henüz herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Toshiba marka olmasa alınmaz ama.
Üye resmi
Levent Balcı 20 Kas 2017 (26 Gün önce)
Bir tane Notebook um olsun tam olsun diyorsanız ekranı, kalitesi, hafızası, işlemcisiyle beğenmediğim tek özelliği bile olmadı. Beklentilerimi tümüyle karşıladı. Teşekkürler Asus
Üye resmi
Bilal Satır 05 Kas 2017 (41 Gün önce)
bilgisayar mükemmel. adeta uçuyor. çok memnunum bilgisayardan. kesinikle fiyat performans ürünü diyebilirim. ancak kullanacağınız işletim sistemini de almayı unutmayın.
Üye resmi
Nurfer Zaptiye 29 Nis 2017 (232 Gün önce)
ben okuluma yardımcı olması için aldım. gerekli tez ve dökümanlarımı bu bilgisayar ile yazıyorum. aarta kalan zamanlarda film ve dizi izleyen birisi olarak kullanımı güzel bir bilgisayar diyebilirim HP için. fakat daha başka iş yapmak için alacaksanız yavaş kalacaktır.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.