Philips Brilliance BDM3270QP-00 32” 4ms 60Hz FlickerFree MultiView QHD WLED AMVA LCD Monitör Genel Özellikler

Mükemmel Performans
 • Quad HD 2560 x 1440 piksele sahip kristal netliğinde görüntüler
 • Son derece yüksek kontrastlı, canlı görüntüler için AMVA LED
 • Mükemmel renk geçișleri ve detaylar için 1,074 milyar renk
 • Flicker-free teknolojisiyle gözleriniz daha az yorulur
İstediğiniz Çalıșma Şekli İçin Tasarlandı
 • MultiView, eș zamanlı olarak çift bağlantı ve görüntülemeye olanak sağlar
 • SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar
 • Düșük çerçeve-masa yüksekliğiyle maksimum okuma konforu
 • Multimedya için dahili stereo hoparlör
Kolayca Bağlayın ve Keyfini Çıkarın
 • HDMI, MHL, DisplayPort, DVI ve VGA özellikli SmartConnect
 • Maksimum görüntü için DisplayPort bağlantısı
 • Mobil içeriğin keyfini büyük ekranda çıkarmak için MHL teknolojisi
 • USB 3.0 hızlı veri aktarımı ve akıllı telefonların șarj edilebilmesini sağlar

Deneyiminizi Zenginleştirin Kristal netliğinde görüntüler, maksimum performans.
Bu Philips 32 inç ekran CrystalClear Quad HD 2560 x 1440 görüntüleri ve mükemmel renkleriyle sizi büyüleyecek. MultiView özelliği etkin ikili bağlantı ve görüntülemeye olanak sağlar.

Son Derece Yüksek Kontrastlı, Canlı Görüntüler İçin AMVA LED Philips AMVA LED ekranda kullanılan çok alanlı dikey hizalama teknolojisi, son derece yüksek statik kontrast oranları sayesinde ekstra parlak ve canlı görüntüler sağlar. Standart ofis uygulamalarının kolaylıkla kullanabilmesinin yanı sıra özellikle fotoğraf, İnternette gezinme, film, oyun ve zorlu grafik uygulamaları için idealdir. Optimize edilmiş piksel yönetim teknolojisi 178/178 derece ekstra geniş görüntüleme açısı sağlayarak 90 derece dönme modunda bile net görüntüler verir.
Mükemmel Renk Geçişleri ve Detaylar İçin 1,074 Milyar Renk Geçişler veya renk şeritleri olmaksızın mükemmel ve doğal renkler için 1,074 milyar renk ve 12 bit dahili işlemci ile 10 bit ekran, zengin renk derinliği sunar.

Flicker-Free Teknolojisiyle Gözleriniz Daha Az Yorulur LED arka aydınlatmalı ekranlarda parlaklığın kontrol edilme şekli nedeniyle bazı kullanıcıların ekranlarında titreşim olur. Bu durum gözün yorulmasına yol açar. Philips Flicker-free Teknolojisi, parlaklığı düzenlemek için uyguladığı yeni çözümle daha konforlu bir izleme deneyimi için titreşimi azaltır.

SmartErgoBase ile Kullanıcı Dostu Ergonomik Ayar SmartErgoBase, kullanıcı dostu ergonomik ayar yapılmasını sağlar.
SmartErgoBase, ergonomik ekran konforu sunan ve kabloların düzenlenmesini sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün yorgun geçen bir günün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; kablo düzenleme özelliği kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

Maksimum Görüntü İçin DisplayPort Bağlantısı DisplayPort, herhangi bir dönüştürme olmaksızın PC'den Monitöre dijital bağlantı sağlar. DVI standardından daha yüksek özellikleriyle 15 metreye kadar olan kabloları ve 10,8 Gbps/sn veri aktarımını destekler. Bu yüksek performans ve sıfır gecikme süresiyle, en hızlı görüntülemeyi ve en yüksek yenileme hızlarını elde edersiniz: DisplayPort sadece genel ofis ve ev kullanımı için değil, zorlu oyunlar ve filmler, video düzenleme ve çok daha fazlası için de en iyi seçimdir. Çeşitli adaptörlerin kullanımıyla cihazlar arasında uyumluluk da sağlanır.
Mobil İçeriğin Keyfini Büyük Ekranda Çıkarmak İçin MHL Teknolojisi Mobil Yüksek Çözünürlük Bağlantısı (MHL), cep telefonları ve diğer taşınabilir cihazların doğrudan yüksek çözünürlüklü ekranlara bağlanmasına olanak sağlayan bir mobil ses/video arabirimidir. İsteğe bağlı MHL kablosu, MHL özellikli mobil cihazınızı doğrudan bu Philips MHL ekrana bağlamanıza ve tam dijital sesle hayat kazanan videolar HD videolar izlemenize olanak sağlar. Şimdi sadece mobil oyunlarınızı, fotoğraflarınızı, filmlerinizi ve diğer uygulamalarınızı büyük ekranda görüntülemekle kalmayacak aynı zamanda mobil cihazını şarj ederek gücünüzün hiç bitmemesini sağlayacaksınız.
Quad HD 2560 x 1440 Piksele Sahip Kristal Netliğinde Görüntüler Bu Philips ekran, Kristal netliğinde, Quad HD 2560 x 1440 piksel görüntüler sunar. Yüksek performanslı panelleri, yüksek yoğunluklu piksel sayısının yanı sıra Displayport, HDMI, Dual link DVI gibi yüksek bant genişliğine sahip kaynakları destekleme özelliğine sahip olan bu yeni ekranlar, görüntülerinizin ve grafiklerinizin hayat kazanmasını sağlayacak. CAD-CAM çözümleri için olağanüstü ayrıntılı bilgilere ihtiyaç duyan ve 3D grafik uygulamaları kullanan bir profesyonel veya büyük hesap tabloları üzerinde çalışan bir finans sihirbazı olmanızdan bağımsız olarak, Philips ekranlar size Kristal netliğinde görüntüler sunar.

Düşük Çerçeve-Masa Yüksekliğiyle Maksimum Okuma Konforu Gelişmiş SmartErgoBase sayesinde Philips monitörü neredeyse masa seviyesine kadar alçaltarak rahat görüş açısı sağlanır. Düşük çerçeve-masa yüksekliği bilgisayarda çalışırken bifokal, trifokal veya progresif camlı gözlük kullananlar için çok uygundur. Ayrıca boyu farklı uzunluklardaki kullanıcıların uygun açıyı ve yüksekliği ayarlamasına imkan vererek yorgunluğu ve gerginliği azaltır.
MultiView, Eş Zamanlı Olarak Çift Bağlantı ve Görüntülemeye Olanak Sağlar Ultra yüksek çözünürlüklü Philips MultiView ekranla şimdi bağlantı dünyasının keyfini çıkarın. Etkin çift bağlantı ve görüntülemeye olanak sağlayan MultiView ile PC ve dizüstü bilgisayar gibi cihazlarla eş zamanlı çalışarak karmaşık çok görevli işleri kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.
Multimedya İçin Dahili Stereo Hoparlör Bir görüntüleme cihazında dahili olarak bulunan yüksek kaliteli bir çift stereo hoparlör. Modele ve tasarıma göre önden görünür veya alttan, üstten, arkadan, vb. görünmez şekilde olabilir.
USB 3.0 Hızlı Veri Aktarımı ve Akıllı Telefonların Şarj Edilebilmesini Sağlar Süper Hızlı USB 3.0, 5,0 gbit/sn aktarım hızı ile USB 2.0 standardından yaklaşık 10 kat daha hızlıdır ve veri aktarım süresini önemli ölçüde kısaltarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Daha fazla bant genişliği, süper hızlı aktarım hızı, daha iyi güç yönetimi ve genel olarak daha iyi performans sunan USB 3.0, yüksek kapasiteli depolama cihazlarını kullanmanızı sağlayarak küresel standartları yeniden belirliyor. Sync-N-Go teknolojisi sayesinde bant genişliğinin boşalmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Geriye dönük uyumluluğa sahip olduğu için USB 2.0 cihazlara yaptığınız yatırımlar korunur.
HDMI, MHL, DisplayPort, DVI ve VGA Özellikli SmartConnect Bu Philips ekranlar birçok bağlantı özelliğinin yanı sıra yüksek çözünürlüklü sıkıştırılmamış video ve ses içeriğinin keyfini çıkarmanıza olanak sağlayan VGA, Ekran Portu, evrensel HDMI konektörü ve MHL ile birlikte gelir. USB bağlantıları, bir yandan genel bağlantıya sahip olurken bir yandan da üstün veri aktarım hızlarına ulaşmanızı sağlar. Kullandığınız kaynaktan bağımsız olarak, bu Philips ekranın yatırımlarınızın kısa süre içinde geri dönmesini sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Görüntü/Ekran
LCD Panel Tipi AMVA LCD
Arka Aydınlatma Tipi W-LED sistemi
Panel Boyutu 81,3 cm / 32 inç
Etkin İzleme Alanı 708,48 (Y) x 398,52 (V)
En-Boy Oranı 16:9
Optimum Çözünürlük 60 Hz'de 2560 x 1440
Parlaklık 300 cd/m²
Tepki Süresi 4 ms (Griden Griye)
Kontrast Oranı (Tipik) 3000:1
SmartContrast 50.000.000:1
Piksel Aralığı 0,277 x 0,277 mm
İzleme Açısı 178º (Y) / 178º (D) (C/R > 10 ise)
Görüntü Geliştirme SmartImage
Ekran Renkleri Renk desteği 1,07 milyar renk
Tarama Frekansı 15 - 99 kHz (Y) / 23 - 76 Hz (D)
MHL 1080P @ 60 Hz
sRGB Evet
Parlaklık Bütünlüğü %93 ~ %105
Delta E 6500K için 3 (tipik)
Bağlantı
USB USB 2.0 x 2 / USB 3.0 x 2 (1 ve B.C.1.2)
Sinyal Girişi VGA (Analog) / DVI-Dual Link (dijital, HDCP) / DisplayPort / MHL-HDMI (dijital, HDCP)
Sync Girişi Ayrı Sync / Sync Yeşil
Ses (Giriş/Çıkış) PC ses girişi / Kulaklık çıkışı
Kullanılabilirlik
Dahili Hoparlörler 3 W x 2
MultiView PIP/PBP modu, 2 kat daha fazla cihaz
Kullanıcı Rahatlığı SmartImage, Multiview, Kullanıcı, Menü, Açık/Kapalı
Kontrol yazılımı SmartControl Premium
OSD Dilleri Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İspanyolca, İsveççe, Geleneksel Çince, Türkçe, Ukraynaca, Brezilya Portekizcesi, Çekçe
Diğer Kolaylıklar Kensington kilidi, VESA montaj (100x100 mm)
Tak ve Çalıştır Uyumluluğu DDC CI, Mac OS X, sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Stand
Yükseklik Ayarı 180 mm
Rotasyon 90 derece
Yana Yatma -170/+170 derece
Eğilme -5/20 derece
Güç
Ekonomik Mod 31 W (tipik)
Açık Modu 35,45 W (tipik) (EnergyStar 7.0 test yöntemi)
Bekleme Modu <0,5 W (tipik)
Kapalı Modu AC düğmesiyle sıfır watt
Güç LED Göstergesi Çalışma - Beyaz / Bekleme modu-Beyaz (yanıp sönen)
Güç Kaynağı Dahili, 100-240 VAC, 50-60 Hz
Fiziksel Özellikler
Ön Çerçeve Siyah
Arka Kapak Siyah
Ayak Siyah
Kaplama Doku
Standla Birlikte Ürün Boyutları (maks. yükseklik) 742 x 657 x 270 mm
Standsız Olarak Ürün Boyutları 742 x 438 x 61 mm
Standla Birlikte Ürün Ağırlığı 10,76 kg
Standsız Olarak Ürün Ağırlığı 7,80 kg
Kutu İçeriği Monitör ve stand, VGA kablosu, DVI kablosu, HDMI kablosu, DP kablosu, Ses kablosu, Güç kablosu, Kullanıcı belgeleri
Çalışma Koşulları
Sıcaklık Aralığı (çalışma) 0°C - 40°C °C
Sıcaklık Aralığı (saklama) -20°C - 60°C °C
Bağıl Nem %20-80 %
Yükseklik Çalışma: 3658 m (+12.000 ft), Çalışmama: 12.192 m (+40.000 ft)
MTBF (gösterilen) 70.000 saat (arka aydınlatma hariç)
Sürdürülebilirlik
Çevre ve Enerji EnergyStar 7.0 / EPEAT Gold / TCO Sertifikalı Edge / RoHS
Geri Dönüştürülebilir Ambalaj Malzemesi 100 %
Geri Dönüştürülmüş Plastik %65
Spesifik Maddeler PVC / BFR içermeyen kasa, Cıva içermez, Kurşunsuz
Yasal Onaylar CE, FCC Sınıf B, SEMKO, cETLus, CU-EAC, EPA, PSB, WEEE, CCC, CECP, PSE, KC, BSMI, VCCI, TCO Sertifikalı

Philips Brilliance BDM3270QP-00 32” 4ms 60Hz QHD WLED AMVA LCD Monitör Özellikleri

 • Ekran Boyutu32"
 • EkranWLED, LCD, AMVA, QHD
 • Çözünürlük2560 x 1440
 • Tepki Süresi 4 ms.
 • Kontrast3000:1
 • Parlaklık300 cd/m2
 • Bağlantı ÖzellikleriHDMI, VGA, DVI-D, DisplayPort, 2x USB 2.0, 2x USB 3.0
 • Multimedya3W x 2
 • Oyuncular İçinHayır
 • Boyut742 x 657 x 270 mm
 • Ağırlık10.76Kg
 • Garanti24 Ay Distribütör Garantili
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 1.591,54 TL 3.183,08 TL +0
 • 1.067,45 TL 3.202,34 TL +0
 • 805,54 TL 3.222,16 TL +0
 • 648,38 TL 3.241,89 TL +0
 • 543,65 TL 3.261,87 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 1.575,80 TL 3.151,61 TL +0
 • 1.053,73 TL 3.161,18 TL +0
 • 792,70 TL 3.170,80 TL +0
 • 636,10 TL 3.180,49 TL +0
 • 531,71 TL 3.190,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 1.589,92 TL 3.179,84 TL +0
 • 1.066,35 TL 3.199,06 TL +0
 • 804,71 TL 3.218,84 TL +0
 • 647,71 TL 3.238,53 TL +0
 • 543,08 TL 3.258,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 1.589,76 TL 3.179,52 TL +0
 • 1.066,03 TL 3.198,08 TL +0
 • 804,21 TL 3.216,85 TL +0
 • 647,17 TL 3.235,85 TL +0
 • 542,57 TL 3.255,41 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 633,84 TL 3.169,19 TL +3
 • 531,00 TL 3.186,01 TL +3
 • 800,75 TL 3.203,00 TL +0
 • 644,03 TL 3.220,17 TL +0
 • 539,59 TL 3.237,53 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 1.588,98 TL 3.177,97 TL +0
 • 1.065,47 TL 3.196,41 TL +0
 • 803,86 TL 3.215,43 TL +0
 • 646,86 TL 3.234,31 TL +0
 • 542,29 TL 3.253,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 1.588,98 TL 3.177,97 TL +0
 • 1.065,47 TL 3.196,41 TL +0
 • 803,86 TL 3.215,43 TL +0
 • 646,86 TL 3.234,31 TL +0
 • 542,29 TL 3.253,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 1.589,92 TL 3.179,84 TL +0
 • 1.066,35 TL 3.199,06 TL +0
 • 804,71 TL 3.218,84 TL +0
 • 647,71 TL 3.238,53 TL +0
 • 543,08 TL 3.258,47 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.123,24 TL 3.123,24 TL +0
 • 1.581,39 TL 3.162,78 TL +0
 • 1.058,65 TL 3.175,96 TL +0
 • 797,31 TL 3.189,26 TL +0
 • 640,47 TL 3.202,34 TL +0
 • 535,98 TL 3.215,86 TL +0
3.123,24 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Philips Brilliance BDM3270QP-00 32” 4ms 60Hz QHD WLED AMVA LCD Monitör
   Philips Brilliance BDM3270QP-00 32” 4ms 60Hz QHD WLED AMVA LCD Monitör
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.