Powerline Ethernet kategorisindeki 14 adet ürün listelenmektedir.

24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
 • 2 Port
 • 300 Mbps
 • 128 bit
 • Kablosuz
Yorum (1)

Powerline Ethernet ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ümit Alkın 02 Haz 2017 (872 Gün önce)
Uzun araştırmalarım sonucu bu ürünü almaya karar verdim ve şimdide iyi ki almışım diyorum. Bilmediğim, kurulum esnasında bana sürpriz olan Access Point (Erişim noktası) moduda ayrıca beni mutlu etti. Ve hiç bir yerde ürün özelliklerinde görmediğim bir özelliği idi bu cihazın. İki farklı mod arasından tercih yapıp kurulumu başlatıyorsunuz bu kadar... Cihaz hakkını fazlası ile veriyor. Ölü nokta konusunda sıkıntı yaşayanlara tavsiye edilebilecek harika bir cihaz. Kullanışlı, kurulumu kolay, pratik. İncehesap.com ekibide işini gayet iyi yapan bir firma,her şeyi ile kaliteli ve dürüstler. İade ettiğim bir cihaz konusundada hiç bir sıkıntı yaşatmadılar. İncehesap.com ekibine teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyorum.
Üye resmi
Selimcan Özar 11 May 2016 (1258 Gün önce)
ben müstakil evimiz için aldım. üst ve çatı katında internet biraz zayıf kalıyor bu yüzden televizyonda da sıkıntı yaşıyordum. sorunumu çözdü asus. bağlantı hızında hiçbir azalma söz konusu değil. ısınma falan da yok. tek sorunu prizleri istila etmesi onun da çözümünü ekstra bir elektrik tesisatı yaparak kurtulmak gibi duruyor.
Üye resmi
Ömer Hocadan 08 Kas 2013 (2173 Gün önce)
Mevcut modemimle bulunduğum mesafeden 2 dişe zor çıkabiliyordum.Bu cihazla 4 diş full çalışıyor ve sorunsuz bir şekilde interneti sonuna kadar kullanıyorum.
Üye resmi
Seyran Kahraman 05 Kas 2013 (2176 Gün önce)
Cihazın kurulumu çok basit, evde kalın duvarları olanlar veya 2-3 katlı konutlarda oturanlar için oldukça avantajlı çoklu prizlerde de bir problem çıkarmıyor, ayrıca dekoratif bile sayılır :)
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.