Seçtiğiniz kriterlere uyan 12 adet Barkod Okuyucu bulundu.

Barkod Okuyucuları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Barkod sistemi ile alışveriş yaparken işlemleri kolaylaştırmayı sağlayan etikete barkod denir. Her ürün ya da hizmetin üzerinde görmeniz mümkündür. Bunları da bilgisayar ortamına katılmasını sağlayan aracıda Sunlux barkod okuyucu adı verilir. Hem kullanımı kolaydır. Hem de zamanınızı fazla harcamayarak daha hızlı işlem sunmanızı sağlar. Kolay kurulur. Barkod okuyucular özel program yüklenerek o program çerçevesinde çalışır. Saniyede 300 tane barkod okuyabilir. Bu da mağazalar için o zaman tasarrufu demektir. Sunlux barkod okuyucu fiyatları kullanılacak alana göre farklılık gösterir.
Barkodların üzerinde 8 adet siyah ve beyaz çizgiler vardır. Sunlux barkod okuyucu bu barkodların üzerine tuttuktan sonra analog sinyallere çevirerek üzerindeki şekilleri sayı ve karakter olarak toplar. Girilen önemli bilgileri tek okunuşla görecenizi sağlar. Bazı barkod okuyucuları lazer ışığıyla daha çabuk okumanızı sağlar. Çalışma mantığı tekrar tekrar bu şekilde ilerler.
En çok tercih edilen barkod okuyucu modellerinden biridir. Koruma haznesi ve post çekme özelliği sayesinde tercih edilmesine sebep olmuştur. Siyah renk seçeneği sunan bu model LED ışıkları barkod numaralarının üzerine salarak ürün bilgileri, ödeme seçeneklerine de kadar işlem yapmayı sağlar. Sunlux barkod okuyucu fiyatları model ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Siz de bu modellerinden birini almak isterseniz firmamızdan daha kaliteli ve güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Bugün incehesap.com'da en çok satılan barkod okuyucu modelleri aşağıda listelenmiştir:

İncehesap.com'da ziyaretçilerimizin en çok ilgi gösterdiği, popüler barkod okuyucu modelleri aşağıdadır:

Bugün incehesap.com'da satılan fiyatı düşen barkod okuyucu modelleri aşağıda listelenmiştir.

Karşılaştırma Listesi