Toz Torbalı kategorisindeki 14 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Toz Torbalı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Talip Özbey 31 May 2017 (238 Gün önce)
denildiği gibi sert zeminlerde oldukça başarılı bir süpürge. eski süpürgem sadece kayarken bu süpürgenin çekemediği en ufak bir parça kalmıyor aynı zeminde. benim için çok rahat oldu kullanmak süpürgeyi.
Üye resmi
Selimcem Özata 31 May 2017 (238 Gün önce)
700 W benim için yeterli oluyor emiş gücü olarak. zaten evde tek yaşıyorum bu nedenle fazla detaylı temizlik yapmaya ihtiyacım olmuyor. eve sadece uyumaya uğrayan birisi olarak yeterli cidden :) kullanımında da zorlanmadım. homendi ilk defa duymuştum bu arada araştırırken. insanların memnun kalışı ve servisinin ilgili olduğunu öğrenmem almamda etkili oldu.
Üye resmi
Selimcan Özar 31 May 2017 (238 Gün önce)
piyasada çok süpürge var. hangisini alacağını şaşırıyor insan. iyi bir araştırmadan sonra ben arzumu tercih ettim. çünkü diğer süpürgelere göre daha sessiz ve emiş gücü iyi bir süpürge. garanti süresi ayrıca daha uzun diğer markalara göre.
Üye resmi
Şelale Özakyol 31 May 2017 (238 Gün önce)
sessizlik benim için önemli olduğu için aldım ben. almışken de bu özelliklerdeki bir süpürge kaliteli olsun diyerekten arzum tercih ettim ben. toz torbalı olması bence daha rahat oluyor. diğer türlü sürekli temizlemek zorundasın süpürgeyi. beni pişman etmedi süpürge.
Üye resmi
Saadetnur Övül 31 May 2017 (238 Gün önce)
emiş gücü yüksek ve kolay hareket edebilen bir süpürge. arzumun marka kalitesine güvenerek aldım ben. aldıktan sonra hemen test ettim. istediğim gibi tozları çekebiliyorum makineyle. sevilmeyecek bir tarafı yok bence.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.