Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   UPS kategorisindeki 46 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   UPS ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Emin Öztüfekçi 24 Nis 2012 (2036 Gün önce)
   INFORM SİNÜS 3000U KGK 7-20dk
   bir müşterim için ürünü aldım ve kurdum sessiz ve performanslı çalışması bizi oldukça memnun etti. elektrikler gittinde hemen kendini ve takılı olduğu sistemi korumaya alıyor.
   Üye resmi
   Yusuf Sefa Örnek 05 Mar 2012 (2086 Gün önce)
   Ürünü yeni aldığım led tv için tedarik ettim. Elektrik kesintileri ve voltaj düşmelerinde tv nin zarar görmesini engellemek için. 1 haftadır kullanıyorum. Voltaj oynamalarıonda ve elektrik kesintilerinde hemen devreye giriyor. Ürünü alacak arkadaşlara tereddüt etmeden alsınlar diyorum. İncehesap ayrıcalığı da bir başka hızlı ve sağlam kargo... Teşekkürler İnceHesap
   Üye resmi
   Serhat Kaya 24 May 2011 (2373 Gün önce)
   Fiyat / Performans açısından iyi bir ürün. Zaten çok üst seviye kalite isteyen arkadaşlar 2-3 kat daha fazla ödemeyi göze almalı. UPS in kullanım amacı bellidir. Elektrik kesilince bilgileri kaydedip bilgisayarı güvenli bir şekilde kapatmak için kullanılır UPS. O yüzden 4,5 A veya 7 A Akü fark etmez. 5-6dk. fazla kullanmak bazılarına yetiyorsa bişey diyemem tabi... :)
   Üye resmi
   Mestan Çay 16 Ara 2010 (2531 Gün önce)
   Bu ürünü başka bir siteden aldım ve üründe kırık olduğu halde yetkili servis bazındaki incelemede ürünü tarafımca kırdığımı tespit edip bana 25$ Kdv gibi bir ücret talep ettiklerini burada belirtmek isterim. Ürünün kutusunda bile hasar olmadığı halde. Ürünü tavsiye ediyorum fakat kırık çıkarsa şaşmayın.
   Üye resmi
   Suat Yıldırım 24 Nis 2010 (2767 Gün önce)
   Bu kadar hızlı ve güzel tedarik edebileceklerini düşünmezdim. Ürün için söylemek gerekirse 1 tane bilgisayar kasası, 1 tane 19" ekran, 1 tane modem, 1 tane ev telsiz telefonu kaldırıyor renkli lazer yazıcıyı çalıştırınca bip sesi veriyor ama onuda çalıştırıyor. yani biraz daha kapasitelisinji zalbilirsiniz.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.