Web Kamerası kategorisindeki 7 adet ürün listelenmektedir.

Web Kamerası

Bilgisayar Kamerası - Webcam Fiyatları

2020’li yılların başı itibarıyla tüm insanlık olarak yaşadıklarımız sonrasında hepimiz evlere kapandık. Bu süreçte bilgisayar, akıllı telefon gibi çeşitli teknolojik cihaz ve aletlerle dışarıdaki hayatımızı devam ettirmeyi başarıyoruz. İş hayatı ve eğitim hayatında “Uzaktan” sisteme geçilmesiyle berabar öğrenciler eğitime online sistemler aracılığıyla devam ediyor. Benzer şekilde, çalışan kesimin eve kapanması ekonomik sorunlara yol açabilirdi fakat bu zorlu dönemde güncel teknolojinin sunduğu imkanlar sayesinde üretim durmadı, teknolojik araç gereçler ve online sistemler aracılığıyla sistemin işlerliği devam etti. Normal koşullarda fiziksel ortamda gerçekleşen toplantıların çoğu sanal ortamlara taşındı. Bu gibi çözümler sağlıklı iletişim kurmak isteyen kullanıcılara yeni ihtiyaçlar doğurdu. Şöyle açıklayalım, kalabalık bir ortamda birini dinlediğinizi hayal edin, konuşmacının kullandığı mikrofon pek iyi değil ve aşırı kalabalık nedeniyle konuşan kişiyi net göremiyorsunuz. Bahsettiğimiz ses ve görüntüyle ilgili olan fiziksel koşullar sizi olumsuz etkileyecektir fakat o an aynı ortamı paylaşmanız nedeniyle dinlemek ve izlemek için çaba gösterebilirsiniz. Bu olayın online ortamda gerçekleştiğini düşünün, bu durumda karşı tarafı dinleme ve izleme eylemi daha da zorlaşacaktır. Çünkü fiziksel olarak o an bulunmanız gereken mekandan farklı bir mekanda olduğunuz için dikkatiniz dağılmaya meyillidir. Üstüne ses kalitesi kötü bir mikrofon ve kamera eklendiğinde hiç profesyonel olmayan ve gitgide zorlaşan bir iletişim modeli ortaya çıkar. İş ve eğitim hayatına profesyonellik katacak seviyede ses ve görüntü kalitesi sunan bilgisayar kamerası - web kamera modelleri en uygun webcam fiyatları incehesap.com’da!

Webcam - PC Kamera Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Teknolojik ürünleri satın almadan önce ürünü etraflıca araştırmanız faydalı olacaktır. Sadece bütçe konusunda araştırma yapmanıza gerek yok çünkü normal satış fiyatının altındaki fiyatlarla incehesap.com aradığınız webcam’i size en ucuz webcam fiyatlarıyla sunar.

Webcam - Pc kameralar USB konnektörü aracılığıyla bilgisayara bağlanır. Webcam konnektörü, bilgisayar portuna yerleştirilir ve kurulum sağlanır. Bu nedenle satın alma aşamasında bilgisayarın sahip olduğu port yapısına mutlaka dikkat edin ve arabirim seçin. USB 2.0 konnektörlü ve son teknoloji ürünü USB 3.0 konnektöre sahip kamera modellerini sizlere sunuyoruz.

Kamera çözünürlüğü göreceli bir kavramdır. Piyasada, 640x480 piksel gibi düşük çözünürlük değerine sahip modellerden 4K gibi yüksek çözünürlüğe sahip modeller bulunur. Piksel, görüntünün en küçük birimidir, ekranın sahip olduğu piksel sayısı çözünürlük olarak adlandırılır. Çözünürlük ve görüntü kalitesi arasındaki ilişki doğru orantılıdır. Toplantı ve görüşmelerde görüntüde en ufak bir sorun olmasın, profesyonel kalitede görüntü istiyorsanız yüksek çözünürlüklü bir kamera tercih etmelisiniz. Ya da youtube kanalınıza video içerik üretmek için bir kamera satın alma düşünceniz varsa yine yüksek çözünürlüklü bir kamera satın almanızı tavsiye ederiz. Diğer taraftan yüksek çözünürlük şart değil diyorsanız ortalama çözünürlüğü olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Mikrofon sesi karşı tarafa ileten cihazdır. Bazı webcam modellerinde dahili mikrofon bulunur. Dahili mikrofonlu web kamera satın alırsanız, cebinizden ayrıca mikrofon parası çıkmaz.

Snapshot ve led ışık gibi ekstra özellikler kamera kullanımını pratikleştirir. Snapshot butonu ile derslerde veya toplantılarda ekran görüntüsü almanız gereken kritik zamanlarda anında ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Web Kamera Markaları

Web kamera ürünleri, online ortamda görüntülü ve sesli iletişim sağlar. Hitap ettiğiniz kişi ve kitlelerin sizi duyması, görmesi iletişimin gerçekleşmesi için gereklidir. Üretici firmalar, farklı kullanıcı taleplerini karşılayabilecek kapasitede web kamera üretiyor. Bazı kullanıcılar web kamera ürünlerini profesyonel iş dünyası ve derslere katılım göstermek amacıyla kullanır. Bazı kullanıcılar ise youtube kanalına içerik üretmek veya twitch yayınlarına katılmak veya oyun oynamak gibi dijital eğlence platformlarında kullanır. Kullanım tipi değişse de kullanıcıların kaliteli ve uzun ömürlü cihaz beklentisi aynıdır.

Webcam - Pc kamera kategorisinde A4-Tech, Asus, Everest, Logitech, Microsoft, Redragon, Tanix, Trust ve Xiaomi gibi sektörün önde gelen markalarını sizlere sunuyoruz. Webcam modellerini incelemek veya satın almak için sitemizi hemen ziyaret edin.

En Yeni Web Kamera Modelleri En Ucuz Fiyatlarla İncehesap.com’da!

Teknoloji ihtiyacınız ne olursa olsun, alışveriş adresiniz incehesap.com olsun! Sektörün önde gelen yerel ve global markalarına ait telefon, tablet, bilgisayar, bilgisayar bileşenleri, gaming ekipmanları, chia ürünleri, kurumsal ürünler, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve aklınıza gelebilecek nice ürün sitemizde mevcuttur. Sadece ürün çeşitliliğimiz ile değil, sitemizde uyguladığımız güncel güvenlik önlemleri, çeşitli ödeme yöntemleri ve taksitlendirme seçenekleriyle sizleri memnun etmeyi hedefliyoruz. Webcam kategori sayfasındaki marka, çözünürlük, arabirim ve diğer özellik filtrelerini kullanarak istediğiniz ürüne anında ulaşın. Alışverişinizi daha da hesaplı hale getirmek istiyorsanız, kampanyaları takip etmenizi öneriyoruz. Gaming Gecesi ve diğer kampanyalarımız ile normal satış fiyatının altındaki ürünleri her hafta sizlere sunuyoruz. Gaming Gecesi ve diğer kampanyaları takip etmek için hemen incehesap.com’a üye olun, ihtiyacınız olan ürünü ucuza satın alın.

Web Kameraları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İncehesap.com'da ziyaretçilerimizin en çok ilgi gösterdiği, popüler web kamera modelleri aşağıdadır:

Bugün incehesap.com'da satılan fiyatı düşen web kamera modelleri aşağıda listelenmiştir.

Karşılaştırma Listesi