Arama Sonuçları
      0 Sepetim Sepetiniz Boş
      • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

      Akıllı Saat kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir.

      Filtreleri Temizle
      Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

      Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

      Üye resmi
      Kurtbey Canbağı 18 Eki 2016 (164 Gün önce)
      benim beklentilerimin tümünü karşıladı cihaz. kullandığım süre boyunca keşfetmeyi düşünüyorum. şimdiden daha bilmediğim bir sürü özelliğini keşfettim bakalım daha neler çıkcak karşıma. görüntüsünü değiştiriyorum istediğim zaman. şarjı biraz problem oluyor ilk 2 gün fakat ondan sonra biraz fazla şarjda tuttuğum için problem olmadı benim için.
      Üye resmi
      Serdar Kaan Barbaros 15 Eki 2016 (167 Gün önce)
      fiyatının hakkını verebilen bir saat. mesaj ve bildirimleri otomatik olarak gelmesi ve istediğin zaman kontrol edebilmek rahatça çok güzel hissettiriyor. özellikle benim gibi kontrolü zor bir telefon kullanıyorsanız çok daha iyi oluyor. ben tavsiye ederim şık da ayrıca.
      Üye resmi
      Şemsi Yiğit Özay 06 Tem 2016 (267 Gün önce)
      suya dayanıklı bir saat. 3-4 gün şarjı dayanıyor çok uğraşmayınca. hesaplı zamanına denk geldiğimde almıştım ben. kullanışlı bir saat ben tavsiye ederim.
      Üye resmi
      Sehmus Öz 06 Tem 2016 (267 Gün önce)
      saat gerçekten çok şık duruyor. şık oluşunun yanında çok kullanışlı bir saat. ben kullanımından memnun kaldım tavsiye ederim.
      Üye resmi
      Paker Zorkirişçi 08 Şub 2016 (416 Gün önce)
      bildirimlerde sorun var. whatsapp veya facebook ile ilgili bildirimlerin sadece 1 tanesini yolluyor. bluetooth bağlantısı telefonun şarjı iyi olmayanlar için sorun yaratabilir. ekran kalitesini ben beğenmedim. uygulamaların da artması gerekiyor.
      Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.