Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Akıllı Saat kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Can Güney Bülbül 03 Eki 2016 (203 Gün önce)
   hem sportif duruyor yeri geldiğinde de klasik durmayı başarıyor saat nasıl oluyorsa :) kullanımını ben beğendim. çok işlevsel bir saat. maillerimi artık daha rahat kontrol edebiliyorum. uygun fiyat için incehesap'a teşekkürler.
   Üye resmi
   Barbaros Malekı 29 Tem 2016 (269 Gün önce)
   ben orta düzey bişey bekliyordum zaten bu da öyle oldu. saate fazla özellik katabileceğimi de zannetmiyorum. sadece gizlice fotoğraf çekebilmek zevkli oluyor :)
   Üye resmi
   Ayhan Furkan Kutlay 29 Tem 2016 (269 Gün önce)
   ben çocuklarımı takip etmek için aldım aslında. hem tasarımının da böyle olması allerjileri için de iyi oldu. direkt iletişim kurabiliyorum çocuklarımla. kesinlikle bir evebeyn olarak ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Selimcan Özar 06 Tem 2016 (292 Gün önce)
   ben özellikle gps özelliğini çok beğendim. bugüne kadar kullandığım akıllı saatlerden farklı biraz. çok şık ve daha da kullanışlı. zaten bildiğim ve güvendiğim bir marka olunca ben tereddütsüz aldım.
   Üye resmi
   Murat Kaan Altunbaş 05 Eyl 2015 (597 Gün önce)
   saatin ilk önce işleyişinden dolayı aldığımı belirteyim. hem ios hem de android uyumlu olması güzel bi seçenek düşünmüş adamlar. ikinci olarak ise duruşu hem spor hem de klasik giyimle çok şık duruyor. kullanımı rahat sorun çıkartmayan bi saat. ben tavsiye ederim.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.