Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Akıllı Saat kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Kurtbey Canbağı 18 Eki 2016 (189 Gün önce)
   benim beklentilerimin tümünü karşıladı cihaz. kullandığım süre boyunca keşfetmeyi düşünüyorum. şimdiden daha bilmediğim bir sürü özelliğini keşfettim bakalım daha neler çıkcak karşıma. görüntüsünü değiştiriyorum istediğim zaman. şarjı biraz problem oluyor ilk 2 gün fakat ondan sonra biraz fazla şarjda tuttuğum için problem olmadı benim için.
   Üye resmi
   Aysel Mağden 29 Tem 2016 (269 Gün önce)
   saat gerçekten göründüğü gibi resimde çok şık duruyor. özellikle spor giyinime sahipseniz ve bir şekilde saati uydurabileceğinizi düşünüyorsanız ben alın derim. çok işlevsel bir saat ve telefonumla tam uyumlu. ben çok memnun kaldım.
   Üye resmi
   Talip Özbey 06 Tem 2016 (292 Gün önce)
   uyumlu telefonlara bakıp almakta fayda var. arkadaşımla beraber aldık onunkine uymadığı için iade etmek zorunda kaldı. saat fakat uyumlu olduğu zaman çok kaliteli. ayrıca çok da şık duruyor.
   Üye resmi
   Murat Kaan Altunbaş 05 Eyl 2015 (597 Gün önce)
   saatin ilk önce işleyişinden dolayı aldığımı belirteyim. hem ios hem de android uyumlu olması güzel bi seçenek düşünmüş adamlar. ikinci olarak ise duruşu hem spor hem de klasik giyimle çok şık duruyor. kullanımı rahat sorun çıkartmayan bi saat. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Rumeysa Aslantürk 24 Ağu 2015 (609 Gün önce)
   bu kadar fiyatı uygun olunca insan ister istemez önce bi şüpheleniyor. fakat alan bi arkadaşımla konuştuğumda gayet memnun olduğunu söyledi. ben de bu yüzden biraz da cesaretle aldım. saat kutusundan çıkar çıkmaz şıklığıyla zaten benim beğenimi kazandı. performansı şikayet ettirmiyor. beğendim ben.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.