Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Akıllı Saat kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir. Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Ayşe Ferhunde Madran 29 Tem 2016 (207 Gün önce)
   telefonların tüm modelleriyle uyumlu değil yalnız bunu bilip araştırarak alın derim ben. bunun dışında saat kibar ve şık duruyor. tavsiye ederim ben. çok şık ve kullanışlı bir saat. gps özelliği harika. değişik bir hediye olarak düşünebilirsiniz. samsung güvendiğim bir marka
   Üye resmi
   Anıl Seçkin Kurtuluş 29 Tem 2016 (207 Gün önce)
   bana böyle bişey gerekliydi. sürekli telefonu küçük işlerim için çıkartmak zorunda kalıyordum işim esnasında. tam benlik oldu bu saat. hem fonksiyonel hem de kıyafetlerimle uyumlu oldu. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Emine Münevver Akkiray 14 Haz 2016 (252 Gün önce)
   konuşabilmek özellikle çok etkili oluyor ben bu özelliği sayesinde arabada daha rahat oluyorum. çok şık duruyor bence. klasikle de sporla da gidiyor. mail ve mesaj işlerim de rahatladı. tavsiye ederim ben.
   Üye resmi
   Özgecan Üçler 08 Şub 2016 (379 Gün önce)
   kullanmaya başlayalı 1 hafta oluyor sanırım. şunu farkettim artık telefonumu daha az kullanıyorum. güzel ve şık duran bir saat. adım sayarı çok işime yarıyor
   Üye resmi
   Fetullah Sayar 13 Ağu 2015 (558 Gün önce)
   çok şık gerçekten. tereddüt edip almıştım. bu kadar iyi çıktığını görünce boş yere tereddüt etmişim diyorum. her cihazla uyumlu olması çok güzel bi özellik. fiyatı da diğer akıllı saatlere göre çok uygun.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.