All in One PC kategorisindeki 112 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
 • 8 GB RAM
 • 1 TB HDD
 • 21.5"
 • Intel Core i5

All in One PC ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mehmet Enes Canan 26 Eki 2016 (417 Gün önce)
her yönüyle kaliteli kesinlike. ben daha önce başka marka kullandığım için pişmanım kesinlikle. msi almamı arkadaşım önerdi ve o günden beri araştırdığım fiyatlarda en uygun msiyı burada buldum. hızlı gönderi için teşekkürler bu arada.
Üye resmi
Altan Boy 13 Eyl 2016 (459 Gün önce)
konfigrasyon olarak çok iyi. ben markasını da çok beğenirim normalde de msinin. tüm işlerim için çok ideal bence. hızı da yeterli hatta çoğu notebooka göre iyi diyebilirim.
Üye resmi
Sebiha Büyüköztürk 26 Ağu 2016 (477 Gün önce)
şirket için gerekliydi bilgisayar. ben de kablo derdim falan olmaması için bunu tercih ettim. sağolsun arkadaşım kurulumuna yardımcı oldu. ben çok memnun kaldım kullanımından. çok rahat bir bilgisayar genel itibariyle. hız bakımından da internetteki işlerimde hiçbir aksama olmadı 1 haftadır. ben beğendim.
Üye resmi
Abdullatif Abzak 27 Haz 2016 (537 Gün önce)
ben kafemde kullanıyorum. çok hızlı bence diğer bilgisayarlara göre. işlemcisi güvenilir. ekranı göz yormuyor ve görüntü itibariyle de çok şık oldu. ben alacaklara tavsiye ederim.
Üye resmi
Ali Furkan Yeşilova 27 Nis 2016 (598 Gün önce)
iş yeri için iyi bir seçenek oldu. internetteki işleri rahatlıkça halledebiliyorsunuz. tek sorunu bazen yavaşlıyor. onun için de ram arttırma gibi bir çözüme gitcem sanırım.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.