All in One PC kategorisindeki 15 adet ürün listelenmektedir.

All in One PC

“Monitör PC” olarak bilinen All in One PC, kasanın bilgisayar monitörünün arkasına yerleştirilmiş halidir. Normal masaüstü bilgisayar sistemlerinde kasa bileşeni, monitör bileşeninden ayrıdır. Fakat All in One bilgisayarlarda kasada yer alan iç bileşenler monitörün içine yerleştirilmiştir. Kısacası, kasası bulunmayan monitör görünümüne sahip ama aynı zamanda monitörün içinde donanım parçalarını barındıran sistem All in One PC olarak adlandırılır. Cihaz, piyasada “Hepsi Bir Arada Bilgisayar” adıyla da geçer.

Avantajlı kullanımı sayesinde, All in One PC modelleri kısa sürede kullanıcıların beğenisini toplamış ve kullanımı yaygınlaşmıştır. All in One PC, masaüstü performansı sunan fakat masaüstü sistemlere kıyasla alan tasarrufu sağlayan bir tasarıma sahiptir. Piyasada ince tasarım ve kalın tasarım All in One PC’ler bulunmaktadır. Tasarımda belirleyici olan faktör, monitörün içine yerleştirilen iç bileşenlerdir. Donanım parçaları masaüstü bilgisayar sistemlerinde kullanılan parçalar veya dizüstü bilgisayar sistemlerinde kullanılan parçalar olabilir.

En yeni All in One bilgisayar modellerini, en ucuz All in One PC fiyatlarıyla sizlere sunuyoruz! Hemen satın alın, bilgisayarın sahip olduğu kompakt tasarım ve avantajlı kullanım özelliklerinden yararlanın.

All In One Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

All in One bilgisayar satın almak için geçerli birçok sebebiniz var. Bu cihazlar, masaüstü performansını tek bir monitör ile kullanıcılara sunar. Cihaz, güç beslemesini tıpkı dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi adaptör aracılığıyla sağlar. Üretici firmalar tarafından, sistem gücüne uygun adaptör tasarlanır. Kompakt tasarım, kablo kalabalığı yaratmaz. Donanım parçalarının tümü monitörün içine monte edilmiştir. Klavye, mouse gibi çevre birimlerine ait bağlantı çıkışları monitörün arkasında ve yan tarafında bulunur. Gelişmiş bağlantı noktaları ve port sayısı sayesinde, yalnızca bilgisayar olarak değil, monitör, oyun konsolu veya TV olarak kullanabilirsiniz. Opsiyonel kullanım sunan 15.6”, 19,5”, 21.5” ve 23,8” ekran boyutuna sahip modelleri, en ucuz All in One PC fiyatlarıyla sizlere sunuyoruz.

Kendinize bilgisayarı kullanım amacınızı sorun. Cihazı, internette sörf yapmak, maillerinizi yanıtlamak, Excel, Word, Powerpoint gibi yoğun iş yükü gerektirmeyen programları kullanmak veya dizi/film gibi dijital içerikleri tüketmek amacıyla kullanıyorsanız giriş seviyesi bir model tercih edebilirsiniz. Diğer taraftan, güncel oyunları oynamak ve Photoshop, Premiere Pro ve benzeri yoğun iş yükü gerektiren programları kullanmak için bilgisayar ihtiyacınız varsa orta ve ileri seviye bir model sizi memnun edebilir. Satın alacağınız modelin işlemci, bellek ve ekran kartı bileşenlerinin güçlü olması gerekir.

Bazı modellerde dokunmatik desteği mevcuttur. Bu modeller pratik kullanım sunar, programlar arasında basit dokunuşlarla geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca klavye ve mouse bileşenlerinin olmadığı durumlarda dokunmatik özelliği hayat kurtarır.

En Yeni All In One PC Modelleri En İyi Fiyatlarla İncehesap.com’da!

Kullanım amacına uygun cihaz seçimi yapabilmek için dikkat etmeniz gereken belli başlı özellikler vardır. Bilgisayarı profesyonel iş dünyasında mı yoksa gaming dünyasında mı kullanacaksınız? Kullanım amacı ve beklentiniz ne olursa olsun, aradığınız ürün, en ucuz fiyatlarla incehesap.com’da! Acer, Asus, Dell, Exper, HP, Lenovo, MSI, Technopc gibi güvenilir markaları ve en ucuz All in One PC fiyatlarını sizinle buluşturuyoruz.

Sitemizdeki filtreler sizi kısa sürede doğru ürüne ulaştırır. Marka, dokunmatik ekran, ekran boyutu, işlemci modeli, işletim sistemi, bellek, kapasite, ekran kartı, ekran kartı hafızası, optik sürücü ve diğer filtreleri kullanarak beklentinizi karşılayabilecek kapasitedeki modellere ulaşın. Fiyat aralığı filtresi ise bütçenize uygun modeller arasında seçim yapmanızı sağlar. İncehesap.com olarak amacımız tüm süreçlerde memnuniyetinizi kazanmak. Bu bağlamda, sitemizde güvenilir markaların ürünlerine yer veriyoruz ve güncel güvenlik önlemlerini uyguluyoruz. Ayrıca, tüm süreçlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri çağrı merkezimize soru, değerlendirme ve önerilerinizi iletin, size yardımcı olalım.

Karşılaştırma Listesi