Masaüstü Bilgisayar kategorisindeki 158 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Masaüstü Bilgisayar ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mehmet Kemal Demiroğlu 18 Oca 2018 (5 Gün önce)
Benim gibi önyargılı olanlar varsa diye yorum bırakıyorum, kullandıktan sonra anlıyorum ki casper deyip geçmemek lazımmış ve çoğu daha kötü bilgisayara sırf markası için fazla ödüyormuşuz.
Üye resmi
Doga Elif Dayıoğlu 18 Oca 2018 (5 Gün önce)
Hızlı şekilde kargolandı, gayet yeterli ve güzel bir bilgisayar tavsiye ederim.
Üye resmi
Aşkım Ciklioğlu 03 Eki 2016 (477 Gün önce)
windows 10 ile kesinlikle çok uyumlu çalışıyor. özellikle işlemci benim beklediğimden daha iyi çıktı. almadan önce gerekli araştırmayı yapmıştım zaten. aldıktan sonra da bu nedenle pişman olmadım ben. aldıktan sonra kurulumunu yapmak da kolay oldu diyebilirim. zaten küçük yer kaplamıyor iş yerinde. fazla çıkarttığı bir ses de yok. ben tavsiye ederim alacaklara.
Üye resmi
Çelik Bilgir 02 Eyl 2016 (508 Gün önce)
özelliklerinden ziyade ben kasa tasarımını çok sevdim ya bilgisayarın. resimdekinden daha güzel duruyor diyebilirim. zaten üzerindeki ekran kartının şuan çalıştırırken zorlanacağı bir oyun ya da program bulunmuyor. sessiz ve soğuk kalmayı çok iyi başaran bir bilgisayar. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Bengisu Boya 02 Eyl 2016 (508 Gün önce)
böyle bir bilgisayar gerçekten çok işe yarar oluyor video düzenleme ile uğraşıyorsanız. bir süre notebook ile yapmaya çalıştım fakat istediğim performansı bir türlü alamadığım için tavsiye üzerine masaüstü bilgisayara geçiş yaptım. iyi oldu şimdi geniş bir ekranla birlikte çalışıyorum.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.