Masaüstü Bilgisayar kategorisindeki 177 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Masaüstü Bilgisayar ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Atilla Erdem 15 Nis 2018 (190 Gün önce)
Masaüstü tercih etmemin en büyük sebeplerinden ısınma yada oyunu yarıda bırakmak zorunda kalma durumu olmuyor. Bu bilgisayarı alırsanız istemediğiniz sürece durmanıza gerek kalmıyor.
Üye resmi
Alp Durmuşoğlu 19 Oca 2018 (277 Gün önce)
sapasağlam bir şekilde teslim aldım kargomu bekleme süreci bir gündü ama geçmedi resmen heyecandan :D haaarika bir bilgisayar.
Üye resmi
Hülya Davutoğlu 18 Oca 2018 (277 Gün önce)
Oğlumuz için satın aldık iyi mi ettik bilmiyorum şimdi de başından alamıyoruz :) ama inanılmaz mutlu oldu. Sorunsuz bir şekilde teslim aldık ürünü teşekkür ederiz.
Üye resmi
Berfin Dilay Bekaroğlu 02 Eyl 2016 (780 Gün önce)
işyerine muhakkak gerekiyor. hiç dizüstü bilgisayarlarla falan olacak gibi değil. modelleme işlemi çünkü bayağı performans gerektiren bir işlem ve bu işlemi de yapabilecek bilgisayarlardan birisi hp olduğu için ben tercih ettim. sessiz çalışıyor ve diğer bilgisayarlara nazaran daha az yer kaplıyor kasası. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Erdoğan Mirzanlı 07 May 2016 (898 Gün önce)
internet tabanlı işler için ofiste çok yardımcı oldu bilgisayar. sessiz çalışması benim için önemliydi sadece. çok aşırı hız gerektirecek bir iş yapmadığım için ben bilgisayarda biraz daha uyguna kaçabiliyorum alırken. exper de bildiğim marka olduğu için en azından içim rahat aldım.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.