Apple iPhone 7 32 GB Gold Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili Genel Özellikleri

iPhone 7, iPhone deneyiminizi çok daha iyi bir hale getiriyor. En önemli özellikler önemli ölçüde gelişiyor, değişiyor. Gelişmiş yepyeni kamera sistemleri, bir iPhone’da şimdiye kadar sunulan en iyi performans ve pil ömrü, etkileyici stereo hoparlörler, bugüne kadarki en canlı ve en renkli ekran, suya ve sıçramalara dayanıklı tasarım.1 Kısacası, her milimetresiyle çok güçlü bir telefon. İşte iPhone 7.
Sıçramalara dayanıklı bir tasarım. Dayanılmaz bir güzellik. iPhone 7, inovasyon ve işçiliği yepyeni bir boyuta taşıyor. Yeni simsiyah gövdesi şimdiye dek tasarladığımız her şeyden çok daha farklı. Kasası suya ve sıçramalara dayanıklı.1 Ana Ekran düğmesi tamamen yeni. Ve kusursuz hatlara sahip yeni unibody tasarımı sadece mükemmel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda mükemmel bir his veriyor.
İki farklı boyut. Beş harika renk. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, iki yeni renk seçeneğine sahip. Mat dokulu büyüleyici bir siyah. Ve göz alıcı parlak dokusuyla simsiyah. 7000 Serisi alüminyumdan üretilen 4.7 ve 5.5 inç modeller çok sevilen gümüş, altın ve roze altın renk seçenekleriyle sunulmaya devam ediyor.

Göz alıcı karanlık. Kum püskürtme yöntemiyle işlenmiş alüminyumdan üretilen yeni siyah model, mat bir dokuya sahip. Parlak simsiyah yüzey ise dokuz aşamalı son derece hassas bir anodizasyon ve cilalama işleminden geçiyor.2 Ortaya çıkan siyahın saflığı ve parlaklığı o kadar kusursuz ki, alüminyum yüzey ve cam arasındaki geçişi görmek neredeyse imkansız. Bu, gerçekten de göz alıcı bir karanlık demek.
Suya dayanıklı tasarım. Kasası tamamen yeniden tasarlanan iPhone 7, aynı zamanda suya dayanıklı ilk iPhone olma özelliğini taşıyor.1 Yani şimdi su dökülmelerine ve sıçramalarına, hatta tozlu ortamlara karşı bile güvendesiniz.

Yepyeni Ana Ekran düğmesi. iPhone 7’nin Ana Ekran düğmesi sağlam, hassas ve kuvvete duyarlı olacak şekilde tasarlanmış sabit bir düğme. Yeni Taptic Engine ile birlikte çalışıyor ve bastığınız an size hassas dokunsal geri bildirimler veriyor. Üstelik kişiselleştirilebiliyor. Kısacası Ana Ekran düğmesi, tümüyle yeni.
Touch ID Son derece hızlı ve gelişmiş bir parmak izi sensörünün kullanıldığı Touch ID, iPhone’unuzun kilidini açmanızın en kolay ve en güvenilir yolu.
iPhone 7’nin Kamerası Yeniliğin kamera arkası. iPhone, dünyanın en popüler kamerası. Ve çok sevilen bu kamera loş ışıkta daha da iyi fotoğraflar ve videolar çekebilmenizi sağlayan optik görüntü stabilizasyonu, ƒ/1.8 diyafram ve altı bileşenli lens gibi yeniliklerle baştan tasarlandı. Üstelik, geniş renk yelpazesiyle çekim gibi gelişmiş yeni özellikler sayesinde fotoğraflarınız ve Live Photo’larınız şimdi daha da canlı görünüyor.

Optik görüntü stabilizasyonu iPhone 7, el titremesiyle veya hareket halindeyken oluşan bulanıklığı azaltan optik görüntü stabilizasyonu özelliğine sahip. Yerleşik sensör, lensin en küçük titreşimleri bile telafi etmesini sağlayarak iPhone 6s’e göre 3 kata kadar daha uzun pozlama imkanı sunuyor.
ƒ/1.8 diyafram Daha geniş diyafram, kamera sensörüne iPhone 6s’e göre %50’ye kadar daha fazla ışık girmesine olanak vererek kameranın loş ışıkta bile muhteşem fotoğraflar çekebilmesini sağlıyor. Altı bileşenli yeni bir lensle birlikte çalışan kamera sayesinde hem daha canlı hem de daha detaylı fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.
Dört LED’li True Tone Flash Dört adet akıllı LED’e sahip flaş, iPhone 6s’teki flaşa göre %50 daha parlak. Üstelik kendini ortamdaki renk sıcaklığına göre ayarlayarak daha net ve daha aydınlık fotoğraflar çekebilmenizi sağlıyor.
Film gibi film. Optik görüntü stabilizasyonu ve yepyeni ƒ/1.8 diyafram sayesinde, iPhone 7 ile karanlık ortamlarda çekilen videolar bile göz alıcı. Ve 12 MP kamera, 4K’ya kadar yüksek çözünürlüklü videolar çekiyor. Böylece loş ışıktaki olağanüstü anları bile muhteşem filmlere dönüştürebiliyorsunuz.
Optik görüntü stabilizasyonu Optik görüntü stabilizasyonu, daha uzun pozlama özelliği sayesinde, hareketten kaynaklanan bulanıklığı azaltıyor. Ve ƒ/1.8 diyafram loş ışıkta bile daha net videolar çekmenize yardımcı oluyor.

4K video iPhone 7 ile sekiz milyonun üzerinde piksele sahip 4K çözünürlükte videolar çekebilirsiniz. Ve videolarınızı iMovie’de düzenleyip anında paylaşabilirsiniz.

Ağır çekim video En güzel anlarınızın keyfini daha uzun süre çıkarın. iPhone 7 ile 1080p ve 720p HD ağır çekim videolar çekebilirsiniz.

Hızlı çekim video Hızlı çekim videolar yaratmak için dinamik aralıklı görüntüler kaydedebilir, ardından videolarınızı hızla ve kolayca paylaşabilirsiniz.

Yeni 7 MP ön kamera. Selfie keyfi. FaceTime HD kamera hem daha yüksek çözünürlüğe hem de geniş renk yelpazesiyle çekim özelliğine sahip. Yani şimdi çok daha net ve canlı selfie’ler çekebilirsiniz. Işık seviyesi sizi endişelendiriyor mu? Retina Flash, fotoğraf ve videolarınızda cilt tonlarının doğal görünmesi için ortam ışığına uyum sağlıyor. Merak etmeyin, harika görünüyorsunuz.
Daha akıllı bir ISP. Daha akıllı bir kamera. iPhone 7’nin kamerasını bu kadar gelişmiş yapan ne? A10 Fusion çipin içine yerleştirilmiş, Apple tasarımı oldukça gelişmiş bir görüntü sinyali işlemcisi. Yani ISP. Bu işlemci, siz bir fotoğraf veya video çekerken 100 milyonun üzerinde işlem yaparak ve hatta yapay zeka teknolojisinden yararlanarak, çektiklerinizin harika görünmesini sağlıyor. Üstelik iPhone 7’nin kamerası daha hızlı odaklama, geliştirilmiş yerel ton eşleme ve beyaz dengesi gibi daha birçok özelliğe sahip.

iOS için Fotoğraflar. Unutulmaz anlara yeniden odaklanın. Fotoğraflarınızı daha önce hiç böyle görmediniz. Fotoğraflar uygulaması, fotoğraflarınızı yepyeni yollarla bulmanızı, paylaşmanızı ve düzenlemenizi sağlıyor. Anılar özelliği ise gelişmiş arama teknolojilerinden yararlanarak fotoğraflarınızı albümler ve filmler halinde düzenliyor. Böylece anılarınızın tadını daha kolay çıkarabiliyorsunuz.
Retina HD Ekran Şimdiye kadarki en canlı ve en renkli iPhone ekranı. Bir iPhone deneyiminin neredeyse tümü, telefonun ekranında yaşanıyor. Fotoğraflarınız, mesajlarınız ve gününüzü oluşturan diğer birçok şey size ekranınızdan ulaşıyor. iPhone 7’nin ekranı, dijital sinema endüstrisiyle aynı renk formatına sahip. Böylece ekrandaki her şey çok daha canlı ve çok daha göz alıcı görünüyor. Çünkü bizce herkes daha çok renkle dolu bir günü hak ediyor.
Daha fazla renk, çok daha gerçekçi görüntüler. Geniş renk yelpazesine sahip yeni Retina HD ekran, sinema standartlarında renklerin yanı sıra akıllı telefon sektöründe mümkün olan en iyi renk yönetimini sunuyor. Bir görüntü oluşturulurken, renk spektrumunun daha fazla tonu kullanılıyor. Yani ekranda gördüğünüz her şey gerçeğe çok daha yakın bir şekilde resmediliyor. İster çok beğendiğiniz bir elbisenin fotoğrafına isterseniz sahilde çektiğiniz bir Live Photo’ya bakıyor olun, gerçeğe yakın renkler sayesinde o anları tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.

3D Touch. Şimdi daha da kullanışlı. iPhone’unuz, 3D Touch özelliği sayesinde size küçük dokunuşlarla yanıt veriyor. Yani bir bastırma hareketinin neler yapabileceğini görmekle kalmayıp aynı zamanda hissedebiliyorsunuz. Ve iPhone 7’nin yeni Retina HD ekranı, 3D Touch özelliğini iOS’un tamamına entegre ediyor. Kısacası Mesajlar, Takvim, Mail ve diğer uygulamalarla şimdi çok daha güçlü ve çok daha verimli bir biçimde etkileşime geçebilirsiniz.
A10 Fusion Çip Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en güçlü çip. iPhone 7, bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en güçlü çipe sahip olağanüstü bir aygıt. Daha önceki tüm iPhone’lardan hem çok daha hızlı hem çok daha verimli. Çünkü A10 Fusion çip, ihtiyaç duyduğunuzda işlemci hızını artıran, ihtiyaç duymadığınızda ise daha az güç harcayan yepyeni bir mimariye sahip. Ve iPhone 7, iPhone 6’ya göre iki kat daha hızlı çalışmasına rağmen bir iPhone’da şimdiye kadar sunulan en uzun pil ömrünü sağlıyor.
Çok daha hızlı ve verimli. Yeni dört çekirdekli tasarımıyla, A10 Fusion çipin CPU’su iki yüksek performanslı çekirdeğe ve iki yüksek verimli çekirdeğe sahip. Yüksek performanslı çekirdekler iPhone 6’ya göre iki kata kadar daha fazla hıza erişebilirken, yüksek verimli çekirdekler yüksek performanslı çekirdeklerin sadece beşte biri kadar güç harcıyor. Bu da gerektiğinde en iyi performansı, gerektiğinde en iyi verimliliği elde edeceğiniz anlamına geliyor.
Bir iPhone’da şimdiye kadar sunulan en uzun pil ömrü. Bu yıl, A10 Fusion çip sayesinde şimdiye kadarki en uzun pil ömrüne tanık olacaksınız. Önceki nesille karşılaştırıldığında iPhone 7 iki saate kadar, iPhone 7 Plus ise bir saate kadar daha fazla pil ömrüne sahip.

256 GB. İki kat daha fazla kapasite. iPhone 7’nin kapasitesi, 32 GB, 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleriyle iPhone 6s’in kapasitesini ikiye katlıyor. Ne uygulamalar ne de videolar iPhone 7’nin gözünü korkutabilir.
iPhone. Şimdi stereo. iPhone 7, stereo hoparlörlere sahip ilk iPhone. Ve iPhone 6s’e göre iki kat daha yüksek ses çıkışı ve daha geniş bir dinamik aralık sunuyor. Yani müzik dinlerken, video izlerken veya hoparlörden telefon görüşmesi yaparken telefonunuzun sesini daha da yükseltebilirsiniz. iPhone 7 gerçekten de büyük ses getirecek.
EarPods. Lightning konnektörlü. iPhone 7, Lightning Konnektörlü EarPods ile geliyor. Üstelik iPhone 7’nin kutusundan çıkan 3,5 mm kulaklık jakı adaptörü sayesinde dilerseniz eski kulaklıklarınızı da kullanabilirsiniz.

AirPods ile tanışın. Yeni AirPods, dinleme deneyimini yeniden tanımlıyor. Küçücük bir aygıtın içine birçok ileri teknolojinin sığdırılmasıyla tasarlanan bu kablosuz kulaklık, inanılmaz netlikte bir ses kalitesini benzersiz bir özgürlük duygusuyla buluşturuyor.
Wi-Fi ve Cellular En iyi uluslararası dolaşım için daha hızlı 4G LTE. iPhone 7’nin 4G LTE Advanced özelliği, 450 Mbps’ye kadar veri indirme hızı sağlıyor. Bu, iPhone 6s’e göre yüzde 50’den daha fazla ve iPhone 6’ya göre üç kat daha yüksek hız demek. Ve iPhone 7 çok daha fazla sayıda LTE bandını desteklediği için, bir akıllı telefondaki en iyi uluslararası dolaşım özelliğine sahip. Şimdiden iyi yolculuklar.
Ultra hızlı Wi-Fi. iPhone 7, 855 Mbps’ye kadar çıkabilen MIMO özellikli 802.11ac Wi-Fi bağlantısına sahip. Yani internette gezinmekten uygulama, oyun veya video indirmeye kadar her şeyi ultra hızlı yapabilirsiniz.

Facebook Messenger ve diğer uygulamalardan gelen aramaları cevaplayın. iPhone 7 ile, üçüncü taraf uygulamalarından gelen aramaları normal bir telefon araması gibi cevaplayabilirsiniz. Hatta kişilerinize erişebilir, çağrı bekletme özelliğini bile kullanabilirsiniz.

Apple iPhone 7 MN902TU/A 32GB Gold Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili Özellikleri

 • 4.5GVar
 • RenkGold
 • Ekran Boyutu4.7"
 • Ekran Çözünürlüğü1334 x 750 Piksel
 • Ekran TipiIPS LCD
 • İşletim SistemiiOS 10
 • İşlemciApple A10
 • Mobil Bağlantı Hızı4.5G
 • Dahili Hafıza32 GB
 • Arttırılabilir HafızaYok
 • Bellek2 GB
 • Wi-FiVar
 • Çift HatYok
 • Pil Gücü1960 mAh
 • Kamera12 Megapiksel
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Ağırlık138 gr
 • Boyutlar138.3 x 67.1 x 7.1 mm
 • Garanti Süresi24 Ay Apple Türkiye tarafından garantilidir.

Yasal Mevzuat gereğince bu üründe taksit uygulanamamaktadır. Ancak ticari kartınızı kullanarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 1.991,93 TL 3.983,86 TL +0
 • 1.337,38 TL 4.012,14 TL +0
 • 1.010,31 TL 4.041,25 TL +0
 • 813,99 TL 4.069,94 TL +0
 • 683,17 TL 4.099,03 TL +0
 • 589,73 TL 4.128,11 TL +0
 • 519,70 TL 4.157,60 TL +0
 • 465,23 TL 4.187,07 TL +0
 • 421,65 TL 4.216,50 TL +0
 • 385,99 TL 4.245,89 TL +0
 • 356,31 TL 4.275,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 2.005,25 TL 4.010,49 TL +0
 • 1.349,18 TL 4.047,54 TL +0
 • 1.021,32 TL 4.085,29 TL +0
 • 824,84 TL 4.124,18 TL +0
 • 693,90 TL 4.163,37 TL +0
 • 600,47 TL 4.203,32 TL +0
 • 530,51 TL 4.244,04 TL +0
 • 476,23 TL 4.286,03 TL +0
 • 432,84 TL 4.328,37 TL +0
 • 397,42 TL 4.371,57 TL +0
 • 367,97 TL 4.415,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 666,50 TL 3.998,97 TL +4
 • 576,31 TL 4.034,14 TL +4
 • 508,74 TL 4.069,94 TL +4
 • 456,02 TL 4.104,21 TL +4
 • 414,13 TL 4.141,26 TL +4
 • 379,91 TL 4.178,99 TL +4
 • 351,26 TL 4.215,13 TL +4
 • 472,69 TL 4.254,23 TL +0
 • 429,41 TL 4.294,05 TL +0
 • 393,84 TL 4.332,22 TL +0
 • 364,46 TL 4.373,53 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 2.003,19 TL 4.006,37 TL +0
 • 1.347,78 TL 4.043,35 TL +0
 • 1.020,25 TL 4.081,01 TL +0
 • 823,96 TL 4.119,82 TL +0
 • 693,16 TL 4.158,93 TL +0
 • 599,83 TL 4.198,79 TL +0
 • 529,93 TL 4.239,43 TL +0
 • 475,70 TL 4.281,32 TL +0
 • 432,36 TL 4.323,57 TL +0
 • 396,97 TL 4.366,67 TL +0
 • 367,55 TL 4.410,63 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 2.004,21 TL 4.008,43 TL +0
 • 674,24 TL 4.045,44 TL +3
 • 1.020,79 TL 4.083,15 TL +0
 • 824,40 TL 4.122,00 TL +0
 • 520,14 TL 4.161,15 TL +2
 • 600,15 TL 4.201,06 TL +0
 • 530,22 TL 4.241,73 TL +0
 • 475,96 TL 4.283,67 TL +0
 • 432,60 TL 4.325,97 TL +0
 • 397,19 TL 4.369,12 TL +0
 • 367,76 TL 4.413,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 997,39 TL 3.989,56 TL +2
 • 574,70 TL 4.022,91 TL +4
 • 1.014,31 TL 4.057,23 TL +0
 • 454,64 TL 4.091,72 TL +4
 • 687,80 TL 4.126,80 TL +0
 • 594,64 TL 4.162,48 TL +0
 • 524,85 TL 4.198,79 TL +0
 • 470,64 TL 4.235,74 TL +0
 • 427,38 TL 4.273,81 TL +0
 • 392,01 TL 4.312,10 TL +0
 • 362,59 TL 4.351,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 2.003,14 TL 4.006,29 TL +0
 • 1.347,78 TL 4.043,35 TL +0
 • 1.020,29 TL 4.081,14 TL +0
 • 823,92 TL 4.119,60 TL +0
 • 693,14 TL 4.158,84 TL +0
 • 599,83 TL 4.198,79 TL +0
 • 529,95 TL 4.239,56 TL +0
 • 475,68 TL 4.281,09 TL +0
 • 432,35 TL 4.323,48 TL +0
 • 396,97 TL 4.366,67 TL +0
 • 367,57 TL 4.410,78 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 2.003,13 TL 4.006,27 TL +0
 • 1.347,78 TL 4.043,35 TL +0
 • 1.020,28 TL 4.081,12 TL +0
 • 823,92 TL 4.119,60 TL +0
 • 693,14 TL 4.158,82 TL +0
 • 599,83 TL 4.198,79 TL +0
 • 529,94 TL 4.239,54 TL +0
 • 475,68 TL 4.281,09 TL +0
 • 432,35 TL 4.323,45 TL +0
 • 396,97 TL 4.366,67 TL +0
 • 367,56 TL 4.410,76 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.899,00 TL 3.899,00 TL +0
 • 1.995,39 TL 3.990,79 TL +0
 • 1.339,86 TL 4.019,59 TL +0
 • 1.012,20 TL 4.048,81 TL +0
 • 814,84 TL 4.074,19 TL +0
 • 683,32 TL 4.099,89 TL +0
 • 591,30 TL 4.139,07 TL +0
 • 521,26 TL 4.170,05 TL +0
 • 466,33 TL 4.196,99 TL +0
 • 423,80 TL 4.238,04 TL +0
 • 388,23 TL 4.270,54 TL +0
 • 358,63 TL 4.303,53 TL +0
3.899,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Apple iPhone 7 MN902TU/A 32GB Gold Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili Yorum Yap
Puan Ortalaması 4,9

Apple iPhone 7 MN902TU/A 32GB Gold Cep Telefonu Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Telefon için aktaracağım pek bir şey yok çok hızlı bir şekilde elime ulaştı ürün sorun yaşamadım
Üye resmi
Yener Serter 27 Nis 2019
fiyattan kırdım
Genel iphone fiyatları aşırı yüksek şu an ios tan ayrılmak istemiyosanız ve bütçeniz kısıtlıysa alabileceğiniz en mantıklı model,daha uygun fiyata daha iyi özellikleri olan telefonlar elbette var ama iphone değiller maalesef
Üye resmi
Sefa Talaş 27 Nis 2019

Keşke ilk çıktığı zaman düşünmeden alsaydım şu anki fiyatı daha pahalı, şaka gibi....
Üye resmi
Ertan Sayraç 30 Ağu 2018

kargo hızı şaşırttı bi gün sonra teslim
Üye resmi
Okan İpekoğlu 30 Ağu 2018

apple tr garantisi var kontrol ettim kutusu sağlam darbe vs almamış paketleme güzeldi
Üye resmi
Olcan Kasım 30 Ağu 2018

teşekkürler hiç bi problem çıkmadı sorunsuz teslim aldık
Üye resmi
Kemal Matlı 30 Ağu 2018

gold renk çok şık duruyo garantisi kutuu herşeyi tam
Üye resmi
İsmai̇l Çıngır 22 Haz 2018

hala güzel bir alternatif düşünen arkadaşlar boş yere iphone 8 bakmayın aynı telefon nerdeyse
Üye resmi
Esma Çakır 22 Haz 2018

sadece 2 günde geldi, problemsiz çalışıyor telefon kardeşim garantisinin kontrolünü de yaptı ve herhangi sorun yok
Üye resmi
Mahi̇r Hafız 22 Haz 2018

uzun yıllar kullanabileceğiniz güzel bir telefon tavsiye ederim düşünen arkadaşlara
Üye resmi
İnan Türkeş 25 Nis 2018

aynı günde kargo sorunsuz bi ürün tavsiye ederim
Üye resmi
Soykan Kabataş 25 Nis 2018

zamanında geldi orjinal ürün kutusunda sıfır olarak geldi
Üye resmi
Zi̇şan Üçtaş 25 Nis 2018

birçok android macerasından sonra artık doğru yolu buldum diyebilirim. Telefon pahalı olabilir ama stabil çalışıyor her açıdan öbür telefonlar gibi zaman geçtikçe dökülmüyor
Üye resmi
Eser Şen 21 Mar 2018

güzel telefon tavsiye ederim
Üye resmi
Enes Sai̇d Alkaç 21 Mar 2018

aklınızda iphone almak varsa en iyi seçenek hem fiyat hem performans olarak
Üye resmi
Eki̇n Esme Kebapçılar 28 Şub 2018

Uzun süredir istediğim bi telefondu.tasarımı şıklığı harika
Üye resmi
Hüma Şahi̇n 28 Şub 2018
Teşekkürler
Ürün orjinal kutusunda sağlam bi şekilde geldi teşekkürler
Üye resmi
Mürşi̇de Aykan 22 Şub 2018

Bence şu an alınabilecek en iyi telefonlardan hem özellik hem kalite hem de fiyat açısından tavsiye ederim.
Üye resmi
Gülenay Karamanlı 22 Şub 2018
Teşekkür ederiz
Hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim ettiler teşekkür ederiz.
Üye resmi
Mehmet Öztürk 27 Oca 2018

Orjinal ürün kaliteli hizmet verilen bir site, hızlı bir şekilde ulaştırıldı.
Üye resmi
Kurtbey Canan 27 Oca 2018
Tavsiye ederim
Açıkçası iphone 8 ile arasında çok fark olduğunu düşünmüyorum ve o yüzden de kesinlikle tavsiye ederim
Üye resmi
Çi̇si̇l Hazal Hacılar 23 Oca 2018

çok güzel çok şık bir telefon zamandında sağlam bir şekilde ulaştırıldı çok teşekkürler ince hesap.
Üye resmi
Boran Hamarat 23 Oca 2018
İdeal model
Hem boyut hem fiyat hemde özellik olarak ideal kesinlikle tavsiye ederim.
Üye resmi
Ni̇lüfer Gönay 14 Oca 2018
Teşekkürler
hem bu kadar hızlı hizmet hem de uygun fiyat bu kaçıncı alıverişim hatırlamıyorum ama devamı da gelecek
Üye resmi
Osman Yasi̇n Akıncı 28 Ara 2017
Garantili orjinal
Kontrollerini yaptım ürün 2 yıl Apple türkiye garantili, hiç sıkıntısı yok
Üye resmi
Uğur Ali̇ Beder 28 Ara 2017
Totalde iki gün
Toplam iki günde elimdeydi sipariş günü dahil...
Üye resmi
Erkulu Yıldız 13 Ara 2017
8 e gerek yok
Neredeyse aynı telefon için gidip 8 almanın anlamı yok diye düşündüm ve bu modeli aldım çok memnunum
Üye resmi
Gülcan Demi̇r 13 Ara 2017
Güvenli alışveriş
İlla gidip apple storedan almanın mantığı yok bence güvenli alışveriş hızlı kargo
Üye resmi
Doğukan Sönmez 04 Ara 2017
kesinlikle parasına değiyor
Gönül daha üst modelleri isterdi tabi ama iPhone 7 de kesinlikle çok iyi ve gold rengi bence en iyi rengi. Bence 8'i aratmıyor, bir çılgınlık yapıp iPhone X falan almayacaksanız iPhone 7 almak çok mantıklı bence.
Üye resmi
Deni̇z Akın 04 Ara 2017
kesinlikle parasına değiyor
Gönül daha üst modelleri isterdi tabi ama iPhone 7 de kesinlikle çok iyi ve gold rengi bence en iyi rengi. Bence 8'i aratmıyor, bir çılgınlık yapıp iPhone X falan almayacaksanız iPhone 7 almak çok mantıklı bence.
Üye resmi
Berri̇n Karakuş 05 Kas 2017
Çağ Atladım
ilk iPhone telefonum. daha önceden orta seviye bir telefon kullanıyordum. iPhone 7 ile resmen çağ atladım. iPhone 7 muhteşem diyebilirim. almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.
Üye resmi
Ayvaz Atmaca 18 Eyl 2017
Çok Beğendim
Telefonu, fiyatı düşünce aldım. Şuan kullandığım telefon iPhone 5'ti. Onunla kıyasladığımda aralarında dağlar kadar fark olduğunu görüyorum. Bir kere telefonun hızı çok hızlı. Kamerası iPhone 5'e göre şahane. Home tuşu da eskisi gibi basmalı değil de dokunmatik olmuş. Bu da benim çok hoşuma gitti beğendim.
Üye resmi
Eki̇n Emre Boztürk 15 Tem 2017
Mükemmel
mükemmel bir telefon şarzıda mükemmel gidior
Üye resmi
Gencal Morgül 17 Haz 2017
daha güvenilir daha hızlı
her zamanki gibi kalitesinden ödün vermeyen ve her üst modelinde daha şık olan bir marka apple. verdiğim paraya değdiğini hissediyorum ben kullandıkça. şarjı çok daha iyi olmuş. kamerası ve hızına denilecek laf bile yok arkadaşlar. sadece mükemmel bir telefon. hem daha güvenli androide göre.
Üye resmi
Çeli̇k Bi̇lgi̇r 27 Kas 2016
satın aldıktan sonra gözünüz arkada kalmıyor
ben yıllarca samsung kullandım. bunca sene resmen kalitesiz bir işletim sistemini kalite diye pahalı pahalı satmışlar. iphone'u kullanmam ve alışabilmem sadece 2 günümü aldı. şuan keşke daha önce boş yere samsunga para harcamasaydım diyorum kendi kendime. fiyatı biraz daha pahalı fakat 2 senede bir telefon değiştirmek emin olun daha pahalı.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Apple iPhone 7 32 GB Gold Cep Telefonu (MN902TU/A) - Apple Türkiye Garantili

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Apple iPhone 7 MN902TU/A 32GB Gold Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili
   Apple iPhone 7 MN902TU/A 32GB Gold Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.