B450M-DRAGON
B450M-DRAGON
B450M-DRAGON
B450M-DRAGON
B450M-DRAGON
B450M-DRAGON
Soket
AM4
AMD
DDR4
mATX

Asus B450M-DRAGON AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%42 indirim
1.136,93 TL Tek Çekim / Havale: 659,42 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 5,59TL değerinde 55882 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
31.10.2021 tarihine kadar indirim fırsatı! Kampanya bittiğinde ürünün fiyatı 750,37 TL olacaktır.


Asus B450M-DRAGON AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus B450M-DRAGON LED aydınlatma, DDR4 4400MHz, M.2, HDMI/DVI-D, SATA 6Gbps ve USB 3.1 Gen 1 özelliklerine sahip AMD AM4 mATX anakart
 • Fan Xpert: Üstün soğutma ve sessizlik için esnek kontroller
 • 5X Protection III: Tam sistem koruması için donanım tabanlı birden çok güvenlik önlemi
 • Ultra hızlı bağlantılar: USB 3.1 Gen 1 ve yerleşik M.2 ile üst düzey esneklik
 • LED aydınlatma: Hem PCIe yuvası hem de ses yolları için aydınlatma kontrolü

Bağlantı Özellikleri
 • 1. DVI-D Yuvası
 • 2. HDMI Yuvası
 • 3. USB 3.1 Gen 1 Yuvası
 • 4. USB 2.0 Yuvası
 • 5. Realtek LAN
 • 6. Ses Jakları
 • 7. PCIe 3.0 x16 ●ASUS SafeSlot Core
 • 8. Ses Özellikleri ●LED aydınlatmalı tasarım ●Ses Kalkanı ●Üst Düzey Japon Üretimi Ses Kapasitörleri ●Ses için özel PCB katmanları
 • 9. DIGI+ VRM & EPU
 • 10. DDR4 Desteği
 • 11. AMD AM4 Soket
 • 12. 32Gb/s M.2 Desteği ●PCIe 3.0 x4 & SATA modu
 • 13. AMD B450 Yonga Seti
 • 14. 4 x SATA 6Gb/s
 • 15. 2 x Ön Panel USB 3.1 Gen 1

Çok Yönlü Enerji Verimliliği Energy Processing Unit (EPU) ile sistemizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. Güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eden EPU, Dışarıda moduyla da tasarrufu en üst seviyeye çıkarır.

Esnek Soğutma Kontrolleri ASUS B450 Serisi anakartlar, birlikte gelen Fan Xpert yazılımı ile sistem fanları üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sağlar. Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde düzenler.

Daha Serin Tasarım ASUS 450 Serisi, ASUS Fan Xpert veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her başlık özel termal sensörleri izleyebilir ve bunlara tepki verebilir.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili CHA FAN başlıklarından her biri PWM ve DC modlarını destekler.

Belleklerinizi Hızlandırın Bellek kararlılığını artıran bir dizi gözden geçirme düzenine sahip olan ASUS B450 Serisi, sisteminiz için sağlam bir temel oluşturur. Giriş seviyesinden performans odaklı modellere kadar, Ryzen bellek yapılandırmalarının tümüne kapsamlı destek veren ASUS B450 Serisi, hem iş hem de oyun için kullanılabilen çok yönlü ürünler sunuyor.

Ödüllü UEFI BIOS PC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri ASUS B450 Serisinde yer alıyor.
 • Q-Fan Control: Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz. Ayrıca sıcaklık 75°C'ye ulaştığında otomatik olarak tam hıza geçilir.
 • Arama Özelliği: Daha derinlemesine bir araştırma yapmak istediğinizde, Gelişmiş mod sayesinde anakartın kontrolünü her açıdan ele alabilirsiniz. Dahili Arama özelliği ile istediğiniz ayarı göz açıp kapayıncaya kadar bulabilirsiniz.

EZ Modu
 • EZ Ayar Sihirbazı: Sistem performansınızı artırmak için işlemcinize çabucak hız aşırtma yapın veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için bir RAID düzeni yapılandırın
 • Kullanımı kolay görsel fan kontrolü: Sadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.
 • SATA Bilgisi: Sürücüleri kolayca tanımanızı sağlayan SATA giriş bilgilerini görüntüleyin.
 • Hızlı Saat Ayarı: Tarih ve zamanı değiştirmek için farenizi kullanın.

Gelişmiş Mod
 • Favorilerim: Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.
 • Kullanıcı Profili: Yeni BIOS sürümüne veya sisteme geçiş için BIOS ayarlarını kaydedin.
 • SATA Girişi İsimlendirme: Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.

USB 3.1 Gen 1 Type-A Çok sayıda USB bağlantı noktası, hızlı USB 3.1 Gen 1 bağlantısına sahip dört adet arka panel USB Type-A konektör de dahil olmak üzere birçok üst düzey çevre birimini destekler.
USB 3.1 Gen 1 Ön Panel Bağlantısı Gelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri
USB 3.1 Gen 1, süper hızlı iki başlıkla birlikte ön panelde tam da ihtiyacınız olan yerde. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız.

Dahili M.2 ile Hızlanın x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Verilere hızlı erişim imkanı sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir tercih haline gelir.
AMD StoreMI Tüm sabit sürücüler için uygun maliyetli hızlandırma
AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için sürücüleri hızlandıran bir yazılımdır. SSD'lerin performansını sabit disklerin uygun maliyeti ve kapasitesiyle bir araya getiren bu teknoloji, sık kullanılan verileri bu iş için özel olarak ayrılan bir SSD depolama alanına aktarır.
Yıldırım Hızında Depolama İçin Yerleşik M.2/NVMe PCIe RAID Desteği! Tek bir depolama cihazının okuma/yazma hızları size yeterli gelmiyor mu? İki adet PCIe depolama cihazı kullanarak bir RAID 0 kurulumu yapın ve yıldırım hızında veri aktarımının keyfini çıkarın.

Olağanüstü Sesler Birlikte çalışan dahili özelliklerle gelişmiş ses elde edin
Akıllı tasarım ve üst düzey donanım sayesinde daha önce hiç duymadığınız kalitede seslere kavuşun!
 • Ses kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
 • Sol ve sağ hatlar için ayrı katmanlar: Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgendi.
 • Üst düzey Japon ses kapasitörleri: Üst düzey parçalar ile olağanüstü gerçekçi ve etkileyici sesler oluşturulur.
Sisteminiz Göz Kamaştırsın PCI slotları ve gözden geçirme yolları için LED aydınlatmalı kontrol
Dahili LED aydınlatma seçenekleriyle sisteminizi etkileyici birçok farklı tarzda aydınlatın.

Dayanması için Üretildi ASUS dünyanın lider anakart markasıdır. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla uyumluluk için detaylı bir şekilde test edilir ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı denetimden geçer. Böylece, ASUS anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğundan emin olabilirsiniz. ASUS'u tercih ederseniz, kendi sisteminizi kurarken sorun yaşamayacağınız garantidir.
 • 5X Protection III: Uzun ömürlü dayanıklılık için donanım koruması.
 • 520+ DDR4 uyumluluğu: En iyi esneklik ve güvence için sektör lideri DDR4 bellek uyumluluğu.
 • 1000+ uyumlu cihazlar: Çok sayıda işlemci, bellek modülü, ekran kartı ve fazlasıyla uyum.
 • 8000+ denetim saati: Gelişmiş güvenilirlik, uyumluluk ve koruma için en yeni bileşenlerle kapsamlı testler.
5X Protection III ASUS B450 Serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve yatırımınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.

SafeSlot Core - Hasarları Önleyen Sağlam PCIe Slotları SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı
ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı
Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ VRM Kararlı güç için hassas kontrol
ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü koruyan bir önlem sunar.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç
Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
ESD Koruyucuları Elektrostatik deşarj koruması
ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır.
1000+ Uyumlu Cihaz ve Bileşen ASUS B450 Serisinin sahip olduğu üstün uyumluluğa, binlerce uyumlu bileşenin yer aldığı desteklenen cihazların kapsamlı listesinde ve uyumlu belleklerin tanımlandığı Onaylı Satıcı Listesinde (QVL) şahit olun. Bu, sorunsuz bilgisayar toplama deneyimi için çok daha fazla seçenek anlamına gelir.

8000+ Saat Test ASUS anakartlar inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bunu, her bir kartı 8000 saatten fazla süre boyunca yaptığımız zorlu testlerle sağlıyoruz. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın olağanüstü şekilde dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Bu testler ayrıca ASUS güvenilirliğinin sektör standartlarının da üzerinde olduğunu göstererek her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
 • Sıcaklık ve nem testi: Bileşenlerin en zorlu şartlara dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal ölçüm testi: En ağır iş yüklerinde bile sistemin serin ve kararlı kaldığından emin olunur.
 • Yerleştirme testleri: Her bir giriş ve bağlantı noktasına tekrar tekrar kurulum döngüleri uygulanır.
 • Yaşlandırma testleri: 48 saate kadar sürebilen yaşlanma testiyle sistemin güvenilirliğinden emin olunur.
 • Güç tüketimi testleri: Birinci sınıf enerji verimliliği için kontroller yapılır.
 • Sıcaklık ve DC fazlalığı testi: Anakartın, farklı sıcaklıklar nedeniyle oluşan voltaj dalgalanmalarına dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal şok testleri: Taşıma sırasında yaşanan sıcaklık değişimlerine dayanabilme yeteneğinden emin olunur.
 • Çalışma dışı şok testleri: Nakliye sırasında meydana gelebilecek darbelere dayanabilecek şekilde üretildi.
 • Çalışmaya hazırlanma testleri: Tüm bileşenler, her ortamda mükemmel çalıştıklarından emin olmak için kontrol edilir.
 • Kurulum testleri: Bağlantı noktası konumları kolay kurulum için iki defa kontrol edilir.
 • Düşürme testleri: Farklı yüksekliklerden yapılan düşme testleriyle dayanıklılıktan emin olunur.
 • Tuz ve püskürtme testleri: Giriş çıkış güvenilirliği, uzun ömür ve pas dayanıklılığı için test edildi.
AMD AM4 Soket 3./2./1. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikler / Athlon ile Radeon Vega Grafik İşlemcileri için AMD AM4 Soket

Yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilen AMD Ryzen işlemci, sekiz adede kadar çekirdeğe ve Radeon Vega entegre grafiklere sahiptir. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yoluyla üstün performans sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti en yeni AMD AM4 soket Ryzen işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. Daha hızlı veri aktarımı için, AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisine, iki adet 10 Gbps USB 3.1 Gen2 girişi, iki adet USB 3.1 Gen1 girişi ve dört adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS 5X Protection III: - ASUS SafeSlot Core: Katı lehimleme ile güçlendirilmiş PCIe - ASUS LANGuard: LAN dalgalanmalarına, yıldırım çarpmasına ve statik elektrik deşarjlarına karşı korur! - ASUS Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı - ASUS Paslanmaz Çelik Arka G/Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci! - ASUS DIGI+ VRM: Birinci sınıf bileşenler daha iyi güç verimliliği
 • ASUS´a Özgü Özellikler: - AI Suite 3 - Ai Charger
 • ASUS Sessiz Termal Çözümü: - Şık Fansız Tasarım Isı Emici Çözümü - ASUS Fan Xpert
 • ASUS EZ DIY: - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode - Çoklu Dil Desteği Sunan BIOS
 • ASUS Q-Design: - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye (mor)
 • 1 x PS/2 mouse (yeşil)
 • 1 x DVI-D
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 4 x USB 3.1 Gen 1
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Ses jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 (5Gbps'ye kadar) konektör, ek 2 USB 3.1 Gen 1 bağlantı noktasını destekler (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 konektörü, ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x M.2 Soket 3 M key, type 2242/2260/2280 depolama aygıtı desteği (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x COM port konektörü
 • 4 x SATA 6Gb/s konektörü
 • 1 x CPU Fan konektörü (1 x 4 -pin)
 • 1 x Kasa Fan konektörü (1 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1 x Hoparlör konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket AMD Ryzen 5000 Serisi/ 5000 G Serisi/ 4000 G Serisi/ 3./2./1. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafikli 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen/ Radeon Vega Grafikli Athlon İşlemciler
Yonga Seti AMD B450
Bellek 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4400(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Grafik 1 x HDMI 2.0b, maks. çözünürlük: [email protected] / 1 x DVI-D, maks. çözünürlük: [email protected]
Genişleme Yuvaları 3./2./1. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), Radeon Vega Grafik 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode), Radeon Vega Grafikli AMD Athlon İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 mode), AMD B450 chipset: 2 x PCIe 2.0 x1
Depolama 1 x M.2, 4 x SATA 6Gb/s, Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Controller, ASUS LAN Guard
Ses Realtek ALC887/897 8-Channel High Definition Audio CODEC
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, F3 My Favorite, Last Modified log, F12 PrintScreen, ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, F6 Qfan Control
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit, Windows 7 64-bit
Form Faktörü mATX, 22.6 cm x 22.1 cm

Asus B450M-DRAGON AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.2Var
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 mode), 2 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 339,63 TL 679,25 TL +0
 • 228,63 TL 685,89 TL +0
 • 173,17 TL 692,67 TL +0
 • 139,92 TL 699,58 TL +0
 • 117,77 TL 706,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 338,16 TL 676,33 TL +0
 • 227,43 TL 682,28 TL +0
 • 172,08 TL 688,33 TL +0
 • 138,83 TL 694,13 TL +0
 • 116,73 TL 700,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 339,77 TL 679,53 TL +0
 • 228,85 TL 686,54 TL +0
 • 173,40 TL 693,61 TL +0
 • 140,18 TL 700,91 TL +0
 • 118,06 TL 708,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 339,94 TL 679,88 TL +0
 • 228,97 TL 686,90 TL +0
 • 173,51 TL 694,05 TL +0
 • 140,26 TL 701,29 TL +0
 • 118,12 TL 708,75 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 168,68 TL 674,74 TL +2
 • 136,07 TL 680,37 TL +2
 • 171,55 TL 686,18 TL +0
 • 138,40 TL 692,01 TL +0
 • 116,32 TL 697,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 339,77 TL 679,54 TL +0
 • 228,84 TL 686,52 TL +0
 • 173,41 TL 693,65 TL +0
 • 140,19 TL 700,93 TL +0
 • 118,06 TL 708,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 339,77 TL 679,54 TL +0
 • 228,84 TL 686,52 TL +0
 • 173,41 TL 693,65 TL +0
 • 140,19 TL 700,93 TL +0
 • 118,06 TL 708,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 337,47 TL 674,94 TL +0
 • 226,60 TL 679,81 TL +0
 • 171,19 TL 684,76 TL +0
 • 137,81 TL 689,05 TL +0
 • 115,57 TL 693,40 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 659,42 TL 659,42 TL +0
 • 337,37 TL 674,74 TL +0
 • 226,63 TL 679,88 TL +0
 • 171,26 TL 685,04 TL +0
 • 138,05 TL 690,27 TL +0
 • 115,92 TL 695,52 TL +0
659,42 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus B450M-DRAGON AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus B450M-DRAGON AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Aletin kutusu geldiğinde kutu açmadan önce bir gözlük takın derim, gerçekten anakartı elinize alıp baktığınızda gözleriniz kamaşıyor o kadar parlıyor, gerçekten çok iyi, aletin heryeri kıpkırmızı, resmen ben tehlikeliyim uzaklaş diyor, 3 aydır kullanıyorum insan gibi zorlamıyorum, gerçekten çok zorluyorum ve asla yorulmuyor, kesinlikle tavsiye ediyorum alın ve yıllarca kullanan pişman olmayacaksınız
Üye resmi
Berat Uzundağ 25 Eyl 2021 (27 gün önce)

Gaming gecesinden satın aldım b450m olması güzel bu fiyata A320 m yerine alınabilir ben gayet memnunum Ryzen 5 3500x ile uyumlu çalışmaktadır

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus B450M-DRAGON AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus B450M-DRAGON AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %42 indirim 1.136,93 TL 659,42 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.