Asus DSL-AC68U
VDSL
ADSL
1900 Mbps
2.4
5GHz
4G

Asus DSL-AC68U Dual-Band AC1900 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA,ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Modem RouterAsus DSL-AC68U 4 Port 1900Mbps Modem Router Genel Özellikler

Türkiye'nin en çok ödül kazanan, en hızlı modemi
 • 1900Mbps'lik kombine çift bant veri hızına sahip dünyanın en hızlı modemi
 • ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo desteği ile geleceğe dönük uymluluk
 • Wireless N teknolojisinde bile 600Mbps hıza ulaşan urboQAM™ teknolojisi
 • En hızlı kablolu bağlantılar için 5 adet Gigabit ethernet portu
 • Kablolu ve kablosuz bağlantılara adanmış iki işlemci hem çalışma menzilini hem de kararlılığını maksimuma çıkarır
 • USB 2.0'a göre 10 kata kadar daha hızlı USB 3.0 portu
 • yazıcı paylaşımı, dosya paylaşımı, torrent desteği ve medya sunucusu için USB 3.0 portu
 • USB portuna bağladığınız diske bilgisayarınız kapalıyken dahi torrent/dosya indirebilme
 • USB yazıcı paylaşımı özelliği ile USB yazıcılarını ağ üzerinden kullanma
 • Misafirlerinize kendi wifi şifrenizi vermeden, zaman sınırlı özel bir kablosuz ağ oluşturabilme
 • Trafik Yöneticisi ile kullanıcı bazlı bant genişliği tanımlama
 • VPN Client ve VPN Server desteği
 • USB port üzerinden 3G/4G bağlantı desteği (Telefon ve 3G Dongle üzerinden)
 • Modem arayüzü üzerinden edinebileceğiniz ücretsiz DDNS alan adı
 • ASUS AiCloud ile ev ağınızdan Internet bağlantılı herhangi bir bilgisayar, Android veya iOS aygıtından verilerinize erişebilir, senkronize edebilir, paylaşabilir ve aktarabilirsiniz
En iyisini isteyenler için Dünyanın En Hızlı Modemi ASUS DSL-AC68U, 1900 Mbps'ye varan toplam çift bant veri hızı ile dünyanın en hızlı ADSL/VDSL Wi-Fi router'ıdır. 5GHz frekansında 802.11ac 1300 Mbps kablosuz veri hızı sağlarken, Broadcom® TurboQAM™ teknolojisi uyumlu cihazlarla 2,4GHz 802.11n performansını 450 Mbps'den 600 Mbps'ye çıkarır. ADSL2/2+, ADSL, VDSL2, fiber ve kablo hizmetleri ile uyumlu olan router, üstün özellikleriyle ileriye dönük uyumluluk da sunuyor.

Kapsama alanını üst düzeye çıkaran üç harici anten ile evin her yerinde takılma oyun oynayabilir ve video akışı izleyebilirsiniz. Evrensel hüzmeleme teknolojisine sahip olan ASUS AiRadar, Wi-Fi kararlılığını arttırırken kapsama alanını da %150'ye kadar genişletir. Üstelik evrensel hüzmeleme teknolojisi yalnızca 802.11ac istemcilerde değil, 802.11a/b/g/n istemcilerde de çalışır.

Kablolu ve kablosuz bağlantılara adanmış iki işlemci ile çalışan DSL-AC68U, performansın ağdaki yoğunluk yüzünden düşmesini engellerken hem hem çalışma menzilini hem de kararlılığını maksimuma çıkarır. Böylece en yoğun ev ağlarında bile HD video oynatma her zaman beklemesiz, online oyunlar ve VoIP görüşmeler gecikmesiz, dosya indirmek ise kesintisizdir.

Kullanımı kolay ASUSWRT grafik kullanıcı arayüzü, DSL-AC68U'nun gerçek gücünü ortaya çıkararak ağınızı optimize etmek için ayrıntılı kontrol seçenekleri sunar. 30 saniyede kurulum ve kolay trafik yönetimi sayesinde ağ yönetimine yabancı olanlar bile sofistike özelliklerden rahatlıkla yararlanabilir, usta kullanıcılar ise IPv6 desteği, çoklu SSID ve güvenli VPN erişiminin keyfini çıkarabilir.
Tek cihaz, iki işlev DSL ve Ethernet WAN bağlantıları arasında seçim yapabilme olanağı sunan DSL-AC68U, modem artı kablosuz router ya da sadece kablosuz router olarak kullanılabilir. Yüksek düzeyde güç tüketen iki ayrı cihaz yerine tek bir cihaz kullanarak ihtiyaçlarınıza uyan modu seçebilir, enerji ve yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. İster temel ev kurulumu ister gelişmiş bir kablosuz ağ için olsun, DSL-AC68U her durumda ihtiyacınız olan esnekliği size sağlar.
Her türlü internet bağlantısı ile çalışır Her türlü internet bağlantısı ile çalışan DSL-AC68U, ADSL2, ADSL2+, ADSL ve VDSL de dahil olmak üzere tüm genel DSL bağlantı türlerini destekler. Ethernet WAN seçeneği sayesinde Ethernet bağlantısına sahip tüm kablolu ve fiber modemler ile de sorunsuz çalışır. Bu özellikleri sayesinde Internet Servis Sağlayıcılarını değiştirmeyi planlayan kullanıcılar için ideal bir çözümdür.
Hızlı ve stabil bağlantılar için iki işlemci DSL-AC68U iki işlemcisi ile hızlı ve stabil bağlantılar sunar. Kablolu ve kablosuz ağları iki ayrı işlemciye dağıtarak her işlemin knedine özel işlemcisi olmasını sağlar ve böyle her iki bağlantı türünde de maksimum hıza ve stabiliteye ulaşılır.

Gelişmiş güvenlik için AiProtection Trend Micro™ tarafından geliştirilen AiProtection, DSL-AC68U'yu en güvenli ev router'larından biri haline getiriyor. Geleneksel router'larda bulunan en gelişmiş ebeveyn kontrollerinden birini sağlarken, zararlı adresleri ve PC veya cihazınıza izinsiz girişleri engeller. Aynı zamanda eğer virüs bulaşmış bir cihaz bağlanırsa da sizi uyarır. Şifre zayıflığı ve işletim sistemi açıkları gibi potansiyel zayıflıklar da takip edilir. Dahası, AiProtection sık yamalanmayan akıllı TV, oyun konsolu, IP kamera ve akıllı ev cihazlarını da korur.

TurboQAM Wi-Fi hızlandırma ile dünyanın en hızlı AC Wi-Fi cihazı Gücünü 5. nesil Wi-Fi’dan (5G Wi-Fi) alan DSL-AC68U, yeni 802.11ac yonga seti ile çok yüksek Gigabit kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Dahası, DSL-AC68U 2.4G Wi-Fi'ı yükselten TurboQAM™ teknolojisi ile size eşi benzeri olmayan hızlar sunuyor. 2,4GHz'te, 600 Mbps'ye erişerek standart kablosuz-N900 router'lara kıyasla %33 daha fazla hız sunarken, 5GHz bantta 1300 Mbps ile 802.11n hızının üç katına çıkıyor. 1900 Mbps hızında eşzamanlı kablosuz gücü!

AiRadar ile Gelişmiş sinyal alanı ve istikrarlılığı ASUS AiRadar, hüzmeleme teknolojisi, yüksek güç arttırımı ve ASUS'a özgü RF ince ayar aracılığıyla kablosuz bağlantıları akıllı bir şekilde güçlendirir. Bu sayede daha geniş kapsama alanı, dinamik veri hızı artışları ve daha istikrarlı bağlantılardan faydalanırsınız.
Üstün USB hızı ve çok amaçlılık En yüksek hıza sahip USB 3.0, USB 2.0'a kıyasla on kat daha hızlı veri aktarımı sağlıyor. İki USB portu sayesinde AC68U, dosya, multimedya ve 3G/4G paylaşımı için ideal hale geliyor. ASUS AiDisk ise uzaktan erişim ve hızlı içerik oynatma olanağı sağlıyor.
 • USB portuna bağladığınız diske bilgisayarınız kapalıyken dahi torrent/dosya indirebilir, elektrik faturanızı düşürebilirsiniz. Üstelik Akıllı telefonunuzdan sadece birkaç saniyede torrent/dosya ekleyebilirsiniz.
 • USB yazıcı paylaşımı özelliği ile USB yazıcılarını ağ üzerinden kullanabilir, USB yazıcıyı kullanmak için ayrıca bir bilgisayara ihtiyaç duymazsınız.
 • USB portuna takacağınız 3G/4G dongle ya da Akıllı telefonla sağladığınız interneti ağınızdaki diğer bilgisayarlarla paylaştırabilirsiniz.
 • USB portuna bağladığınız USB diskinize dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik bunun için gereken DDNS alan adınızı cihazın arayüzünden birkaç saniyede ve ücretsiz edinebilirsiniz.
 • USB portuna bağladığınız diskinizdeki resimlerinizi ve videolarınızı ağ üzerindeki DLNA destekli televizyon vb cihazlardan kablosuz olarak oynatabilirsiniz.
Donanımsal NAT desteği ile gigabit internet bağlantısı Güçlü bir donanım NAT hızlandırma motoru ve dahili Gigabit Ethernet ile donatılan DSL-AC68U kablosuz modem router, 900Mbps'nin üzerinde WAN'dan yerel ağa işlem hacmi ile eksiksiz Gigabit performansı sunar. Bu, yazılım tabanlı geleneksel NAT Gigabit router'lardan 4,5 kat daha fazladır. Bu, hızlı Internet bağlantılarında veri darboğazları oluşması olasılığını azaltır

Ethernet WAN ile herhangi bir LAN portunu WAN portuna çevirin Ethernet WAN özelliği ile herhangi bir LAN portunu WAN portuna çevirebilir, modeminizi aynı zamanda router olarak kullabilirsiniz.

ASUS EWAN destekli modemler EWAN üzerinden internet sağlayan Fiber internet çözümlerine destek verebilmektedir.

Bunun dışında Fail-over yöntemi ile hem DSL hem Fiber bağlantısını aynı anda kullanabilir, bu hatlardan birinde sorun olduğunda diğerinden internet sağlamaya devam edebilirsiniz.

3 Adımda Kolay Kurulum 30 saniyeden kısa zamanda ve sadece 3 basit adımda kurulum için akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kabloları cihazınıza bağlamak, bir Web tarayıcısı açmak ve sizi bir an önce Internet'e bağlayacak olan kurulum sihirbazını takip etmek.

AiCloud - Senkronize et, Paylaş, Oynat. İstediğinizde Dünya Karşınızda ASUS AiCloud, en eksiksiz, rahat erişilebilir ve güvenli bulut platformunu sunar. iOS ve Android cihazlar için ücretsiz olan uygulama, tüm içeriklerinize herhangi bir noktadan erişerek kolaylıkla senkronize etmenizi, paylaşmanızı ve oynatmanızı sağlar. Evinizde kendi bulut sunucusunu oluşturur ve genel bulut sunucusuna sorunsuz bağlanır. E-posta, SMS veya diğer yöntemlerle gönderilebilen gizli bağlantılar ile içerik paylaşmak hiç olmadığı kadar kolay. ASUS AiCloud, hemen hemen her cihazdan ve konumdan esnek ve kolay bulut erişimi için başlangıç noktanız olacak.

Tam güvenlik ve gizlilik sağlayan VPN sunucu ve VPN istemci desteği Virtual Private Network (VPN) internet üzerinden başka bir ağa güvenli bir şekilde bağlanmayı sağlayan bağlantı çeşididir.
DSL-AC68U size ev ağınıza veya internete gizli ve güvenli biçimde erişmenizi sağlayan basit bir VPN sunucu ve VPN istemci kurulumu sunar. DSL-AC68U'da, ücretli VPN hizmetlerine veya özel bir VPN sunucusuna gerek kalmadan PPTP ve OpenVPN protokol desteği ile kolaylıkla VPN sunucusu kurabilirsiniz. DSL-AC68U, PPTP ve L2TP protokolleri aracılığıyla her birine VPN yazılımı yüklemenize gerek kalmadan ağ bağlantılı cihazlarınızı VPN-etkin istemcilere dönüştürebilmenizi de sağlar

İçerikleri İstediğiniz Yerde İndirip Oynatın Download Master ve gelişmiş medya sunucusu, bilgisayar, tablet, PS3, Xbox ve akıllı TV gibi çeşitli uyumlu cihazlar üzerinden cihazınıza bağlı USB diskinizde yer alan multimedya dosyaları indirme ve oynatma imkanı sağlar. Download Master ile bilgisayarınız kapalıyken de dosya indirebilir ve indirme durumunu uzaktan yöneterek takip edebilirsiniz.
Misafir Ağ Erişimi ile Güvenli Kablosuz ağlar oluşturun DSL-AC68U hem 5Ghz hem de 2,4GHz bandında üçer adet ayrı kablosuz ağ oluşturabilirsiniz. Bu sayede misafirlerinize ayrı bir kablosuz ağ oluşturabilir, ağınızdaki özel bilgilerinize erişmelerini engelleyebilirsiniz. Üstelik oluşturduğunuz ağda açılacak oturumların süresini belirleyebilirsiniz.
300.000'e kadar oturum desteği 300.000 Online oturuma kadar destek sağlayan cihaz, ağır trafik altında dahi akıcı, HD paylaşım ve oyun performansını yüksek seviyede sağlar.
Aiprotectıon Ve Trend Micro™ İle Gelişmiş Güvenlik Son teknoloji ürünü, üç ayaklı güvenlik sağlayan Trend Micro™ yazılımına sahip AiProtection ile evinizde kurumsal düzeyde güvenlik elde edersiniz, bu satın alabileceğiniz en güvenli router'lardan biridir! Ağınızın sağlık durumunu ve güvenliğini sürekli izleyerek içinizin rahat olmasını sağlar.
Teknik Özellikler
Network Standard
IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IPv6
Ürün Kategorisi
AC1900 ultimate AC performance: 600+1300Mbps
Wi-Fi Veri Oranı
802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps
802.11b : 1, 2, 5.5, 11Mbps
802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54Mbps
802.11n : 450Mbps'a yükseltilebilir
802.11ac: 1300Mbps'a yükseltilebilir
802.11n TurboQAM:up to600Mbps
Anten
Harici dBi anten x 3
LED Göstergesi
Güç, Internet, LAN x 4, xDSL, 2.4 GHz Wi-Fi, 5 GHz Wi-Fi
Düğme
WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi, Kablosuz Açık/kapalı Düğmesi
Portlar
4 x RJ45 10/100/1000/Gigabit BaseT for LAN
1 x RJ11 for xDSL
USB Portları
USB 3.0 x 1
USB Uygulamaları
Printer Server
FTP Server
Download Master
3G/4G sharing
Router Özel Özellikleri
3G/4G data sharing, AiCloud, Printer server, Download Master, AiDisK, Multiple SSIDs, Parental Control
Çalışma Frekansı
2.4GHz
5GHz
Güvenlik
64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , Radius with 802.1x, WPS support
Yönetim
Web tabanlı Grafiksel Arayüz(GUI) yapılandırması
Firmware yükseltme, yapılandırma verileri tarihleri, Web tabanlı GUI üzerinden indirilebilir
UPnP IGD 1.0
Otomotaik VPI/VCI algılama
Configuration backup and restore
Tanılama
Log & İzleme fonksiyonu
Sertifikalar
CE

Asus DSL-AC68U Dual-Band AC1900 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA,ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Modem Router Özellikleri

 • Modem TipiVDSL, ADSL2+
 • Kablosuz Bağlantı Hızı1900 Mbps
 • Ethernet Çıkışı4 Port
 • USB1x USB
 • Router Var
 • Anten Sayısı3
 • Frekans Aralığı2.4 - 5GHz
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • 618,51 TL 1.237,02 TL +0
 • 415,28 TL 1.245,85 TL +0
 • 314,39 TL 1.257,57 TL +0
 • 254,76 TL 1.273,81 TL +0
 • 213,39 TL 1.280,31 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • 609,36 TL 1.218,73 TL +0
 • 407,27 TL 1.221,82 TL +0
 • 307,33 TL 1.229,31 TL +0
 • 248,14 TL 1.240,71 TL +0
 • 206,79 TL 1.240,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • 617,18 TL 1.234,35 TL +0
 • 411,45 TL 1.234,35 TL +0
 • 314,98 TL 1.259,94 TL +0
 • 254,49 TL 1.272,46 TL +0
 • 214,18 TL 1.285,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • 240,70 TL 1.203,49 TL +3
 • 205,30 TL 1.231,82 TL +3
 • 309,89 TL 1.239,56 TL +0
 • 249,45 TL 1.247,27 TL +0
 • 209,20 TL 1.255,21 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • 617,87 TL 1.235,74 TL +0
 • 415,93 TL 1.247,79 TL +0
 • 314,98 TL 1.259,94 TL +0
 • 254,49 TL 1.272,46 TL +0
 • 214,18 TL 1.285,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • 617,87 TL 1.235,74 TL +0
 • 415,93 TL 1.247,79 TL +0
 • 314,98 TL 1.259,94 TL +0
 • 254,49 TL 1.272,46 TL +0
 • 214,18 TL 1.285,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • 618,51 TL 1.237,02 TL +0
 • 415,28 TL 1.245,85 TL +0
 • 314,39 TL 1.257,57 TL +0
 • 254,76 TL 1.273,81 TL +0
 • 213,39 TL 1.280,31 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • 617,11 TL 1.234,22 TL +0
 • 415,20 TL 1.245,59 TL +0
 • 314,29 TL 1.257,17 TL +0
 • 253,79 TL 1.268,97 TL +0
 • 213,43 TL 1.280,58 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.203,49 TL 1.203,49 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
1.203,49 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus DSL-AC68U Dual-Band AC1900 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA,ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Modem Router
Puan Ortalaması 4,7
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus DSL-AC68U Dual-Band AC1900 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA,ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Modem Router

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
vdsl için şart
vdsl özelliği için aldım ben. çünkü yakın zamanlarda güzel bir kampanyayla vdsl kullanmaya başladım. artık eski modemime uygun olmadı o da haliyle. şimdi internet uçuyor gerçekten. daha ayrıntılı yorum yapmak isterdim fakat bütün özelliklerini kullanmadım henüz. sadece internetin hızlı olduğundan emin olun arkadaşlar.
Üye resmi
Mustafa Kerem Cansu 19 Ağu 2016
çok iyi modem
biz altlı üstlü kullanıyoruz daire olarak modemi. çekim gücü çok iyi diyebilirim. hız zaten internet aboneliğine göre değişiyor fakat eğer altyapınız destekliyorsa hız olarak uçuyor modem. fiyatı biraz yüksek fakat 2 daire için olunca pek gözüne gelmiyor insanın.
Üye resmi
İsmail Umut Alkan 24 Haz 2016
diğer modemlere göre çok hızlı
kesinlikle güçlü bir modem. diğer modemlerden farklı olarak wifi teknolojisi bence daha hızlı. kullanışlı bir sürü özelliği var. bence her kategoride iyi kesinlikle. kötü yanları da var tabi mesela biraz pahalı olması ve duvara montajı olmaması gibi fakat etkileyen özellikler değil bunlar.
Üye resmi
Murtaza Ölmezler 14 Kas 2015
en iyi seçenek
seçeneklerimin arasındaki en iyi modemlerden birisiydi ben de aldım. 2-3 routerdan birisi sorunsuz ve çok düzgün çalışıyor. güncellemeleri modemi daha sağlıklı yapıyor belirtmekte fayda var. aktarım hızı çok iyi özellikle. torrent istemcisi sadece biraz kullanışsız ama onu da sürekli kullanmadığım için bi sıkıntı yaşatmıyor zaten.
Üye resmi
Hüseyin Yaman 30 Mar 2015
torrent istemcisi daha iyi olmalı
alabileceğim en iyi 2-3 modemden birisiydi ve aldım ben de. devamlı güncelleme geliyor ve bu sayede daha stabil ve sorunsuz çalışıyor. aktarım hızı da çok yüksek. tek sıkıntım torrent istemcisi için yazılımının biraz daha gelişmiş olabileceği düşüncesi.
Üye resmi
Gülay Keser 31 Oca 2015
asusa güvenim sonsuz
asus oldu resmen evdeki herşey bi markaya bu kadar güveniyosam ben eğer kesinlikle tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asus DSL-AC68U Dual-Band AC1900 4Port Torrent

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus DSL-AC68U Dual-Band AC1900 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA,ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Modem Router
   Asus DSL-AC68U Dual-Band AC1900 4Port Torrent,Bulut,VPN,EWAN,3G/4G,DLNA,ADSL2+,VDSL, Fiber Gigabit Modem Router
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.