Asus Prime A320M-F
Asus Prime A320M-F
Asus Prime A320M-F
Asus Prime A320M-F
Asus Prime A320M-F
AMD
AM4
AMD
DDR4
mATX

Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart

%27 indirim
747,51 TL Tek Çekim / Havale: 545,10 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 2,31TL değerinde 23097 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

PRIME A320M-F 5X Protection III, DDR4 3200MHz, SATA 6Gbps ve USB 3.1 Gen 1'e sahip AMD AM4 mATX anakart
 • Fan Xpert: Üstün soğutma ve sessizlik için esnek kontroller ve daha serin bir oyun deneyimi için GPU sıcaklık tespiti
 • 5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenlik
 • Tek yerden kontrol: Ödüllü UEFI BIOS ile EZ Flash 3

ASUS Prime A320M-F ASUS Prime A320M-F anakart, kuracağınız ilk sistem için sağlam bir temel oluşturmasının yanı sıra sisteminizi isteklerinize göre büyütmeniz için esneklik sağlar. AMD Ryzen™ işlemcilerin sunduğu tüm avantajları ASUS mühendisliği ve tasarımıyla bir araya getirdik. Böylece otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri ve etkileyici ses özellikleri gibi endüstri lideri teknolojilerden faydalanabilirsiniz. ASUS Prime A320 Serisi anakartlarla sisteminizi akıllıca, kolay ve uygun maliyetle kurarsınız.
Çok Yönlü Enerji Verimliliği Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır.

Esnek Soğutma Kontrolleri Prime A320 Serisi anakartlar, birlikte gelen Fan Xpert yazılımı ile sistem fanlar üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sağlar. Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde düzenler.

Daha Serin Tasarım Prime A320 Serisi, ASUS Fan Xpert veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı Her bir başlık, üç adede kadar termal sensörleri izleyip elde edilen değerlere göre tepki verecek şekilde ayarlanabilir. Fan Xpert ile ayrıca, bir sensörü desteklenen ASUS ekran kartlarından birinin sıcaklığını takip etmek için atayabilir, böylece GPU veya CPU'nun yoğun olarak kullanıldığı iş yüklerinde en uygun soğutmanın uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
4-pin PWM Fan Dahili CHA FAN başlıklarından her biri PWM ve DC modlarını destekler.

Belleklerinizi Hızlandırın Bellek dengesini artıran bir dizi düzen ayarına sahip olan PRIME A320 Serisi, sisteminiz için güçlü bir temel sağlar. Tüm Ryzen bellek konfigürasyonları yelpazesi için kapsamlı destek ve giriş seviyesine göre daha fazla performans odaklı olan PRIME A320 Serisi, iş ya da oyun için çok yönlü bir seçimdir.

Ödüllü UEFI BIOS PC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri Prime A320 Serisinde yer alıyor.
Q-Fan Control Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz. Ayrıca sıcaklık 75°C'ye ulaştığında otomatik olarak tam hıza geçilir.
Arama Fonksiyonu Daha kapsamlı bir ayar yapmak isterseniz Gelişmiş Mod anakartın her fonksiyonu üzerinde tam kontrol sağlamanıza yardımcı olur. Göz açıp kapayana dek ihtiyacınız olan ayarı bulmak için yerleşik Arama işlevine sahiptir.

EZ Modu • Kolay Ayarlama SihirbazıSistem performansını artırmak için hızlı bir şekilde işlemci hız aşırtması uygulayın veya daha hızlı veri alım ve yedeklemesi için RAID dizisini yapılandırın.
• Kullanımı kolay görsel fan kontrolüSadece farenizle bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.
• SATA Bilgisi:Sürücüleri kolayca tanımanızı sağlayan SATA giriş bilgilerini görüntüleyin.
• Hızlı Saat Ayarı:Tarih ve zamanı değiştirmek için farenizi kullanın.

Gelişmiş Mod • FavorilerimAyar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.
• Kullanıcı ProfiliYeni BIOS sürümüne veya sisteme geçiş için BIOS ayarlarını kaydedin.
• SATA Girişi İsimlendirme:Daha kolay tanımlayabilmek için SATA girişlerinin isimlerini değiştirin.
USB 3.1 Gen 1 Ön Panel Bağlantısı Gelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri.

USB 3.1 Gen 1, süper hızlı iki başlıkla birlikte ön panelde tam da ihtiyacınız olan yerde. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız.
Q-Slot PCI Express Bileşenleri Kolayca Çıkarabilme Geniş kanatlı klipse ulaşmak ve kullanmak çok kolay. Q-Slot klipsine hafifçe bastırın ve ekran kartınız çıksın. En büyük ekran kartlarını bile takıp çıkarmak artık sorun değil!
Q-DIMM Bellekleri Kolayca Çıkarabilme Küçük bir kasayla çalışsanız bile, tek taraflı klipse basarak RAM modüllerini çıkarıp takabilirsiniz. Bellekleri çıkarmak işte bu kadar basit!

Dayanması için Üretildi ASUS dünyanın lider anakart markasıdır. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla uyumluluk için detaylı bir şekilde test edilir ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı denetimden geçer. Böylece, ASUS anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğundan emin olabilirsiniz. ASUS'u tercih ederseniz, kendi sisteminizi kurarken sorun yaşamayacağınız garantidir.

5X Protection III PRIME A320 Serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve yatırımınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.

SafeSlot Core Hasarları önleyen sağlam PCIe slotları.

SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe® slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.

Prime A320 Serisi anakartlarımızdaki PCIe ve DIMM pinlerinin çevresinde güçlendirilmiş lehim noktaları da bulunur.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı.

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ VRM Kararlı güç için hassas kontrol.

ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme.

Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü koruyan bir önlem sunar.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç.

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
SD Koruyucuları Elektrostatik deşarj korumas.

ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır.
1000+ Uyumlu cihaz ve Bileşen Prime A320 Serisinin sahip olduğu üstün uyumluluğa, binlerce uyumlu bileşenin yer aldığı desteklenen cihazların kapsamlı listesinde ve uyumlu belleklerin tanımlandığı Onaylı Satıcı Listesinde (QVL) şahit olun. Bu, sorunsuz bilgisayar toplama deneyimi için çok daha fazla seçenek anlamına gelir.

8000+ DENETİM SAATİ ASUS anakartlar inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bunu, her bir kartı 8000 saatten fazla süre boyunca yaptığımız zorlu testlerle sağlıyoruz. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın olağanüstü şekilde dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Bu testler ayrıca ASUS güvenilirliğinin sektör standartlarının da üzerinde olduğunu göstererek her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
AMD AM4 soket AMD Ryzen AMD AM4 soket AMD Ryzen™, 2. Nesil/ Ryzen™ ile Radeon™ Vega Grafikler/ Athlon™ ile Radeon™ Vega Grafikler/ Ryzen™ 1. Nesil/ 7. Nesil A-serisi/ Athlon X4 İşlemciler için hazır.

AMD Ryzen™ işlemcileri yenilikçi Zen core mimarisi ve özellikleri ile 8 çekirdeğe kadar CPU'ları ve Radeon™ Vega dahili grafiklerini destekler. AMD AM4 soket işlemciler üstün performans sunmak için dual-channel DDR4 bellek, yerleşik 5Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 veri yoluna sahiptir.
AMD A320 Yonga Seti AMD A320 yonga seti, en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemciler, 7. Nesil A-serisi APU'lar ve Athlon™ CPU'lar için olağanüstü hız aşırtma imkanı sunar. Daha hızlı veri aktarımı için iki adet USB 3.0 girişi ve dört adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen, AMD Athlon, AMD Radeon Vega
 • YongasetiAMD A320
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.2Yok
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu), 2 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN
 • HDMIN/A
 • USB2 x USB 2.0, 4 x USB 3.1 Gen1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 280,46 TL 560,93 TL +0
 • 188,80 TL 566,41 TL +0
 • 143,00 TL 572,01 TL +0
 • 115,54 TL 577,71 TL +0
 • 97,25 TL 583,53 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 279,54 TL 559,07 TL +0
 • 188,00 TL 563,99 TL +0
 • 142,25 TL 568,99 TL +0
 • 114,76 TL 573,78 TL +0
 • 96,49 TL 578,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 280,00 TL 559,99 TL +0
 • 188,39 TL 565,16 TL +0
 • 142,61 TL 570,42 TL +0
 • 115,14 TL 575,72 TL +0
 • 96,86 TL 581,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 280,60 TL 561,20 TL +0
 • 188,90 TL 566,69 TL +0
 • 143,07 TL 572,28 TL +0
 • 115,60 TL 577,98 TL +0
 • 97,30 TL 583,80 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 139,44 TL 557,76 TL +2
 • 112,48 TL 562,42 TL +2
 • 141,80 TL 567,22 TL +0
 • 114,41 TL 572,04 TL +0
 • 96,16 TL 576,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 280,46 TL 560,91 TL +0
 • 188,80 TL 566,39 TL +0
 • 142,99 TL 571,98 TL +0
 • 115,54 TL 577,68 TL +0
 • 97,25 TL 583,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 280,46 TL 560,91 TL +0
 • 188,80 TL 566,39 TL +0
 • 142,99 TL 571,98 TL +0
 • 115,54 TL 577,68 TL +0
 • 97,25 TL 583,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 278,68 TL 557,36 TL +0
 • 187,12 TL 561,37 TL +0
 • 141,36 TL 565,45 TL +0
 • 113,80 TL 568,99 TL +0
 • 95,43 TL 572,58 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 545,10 TL 545,10 TL +0
 • 278,88 TL 557,76 TL +0
 • 187,34 TL 562,01 TL +0
 • 141,57 TL 566,27 TL +0
 • 114,12 TL 570,60 TL +0
 • 95,82 TL 574,93 TL +0
545,10 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ İÇİN İDEAL Bİ ÜRÜN, BUNA RAĞMEN ASUS HİÇBİR ÖZELLİKTEN KAÇINMAMIŞİ ÖZELLİKLE TAM KORUMA SAĞLAYAN 5X PROTECTION III ÖZELLİĞİ MÜTHİŞ.
Üye resmi
Mehmet Ekici 12 Şub 2021

giriş seviyesinde en iyi anakart bu
Üye resmi
Gökay Yamanoğlu 03 Şub 2021
f/p en iyi gaming anakart
su anki piyasa kosullarina göre alinacak en iyi gaming anakartlardan biri bütcesine uygun olanlar kesinlikle kacirmasin fiyat performans acisindan butun beklentiyi karsilayacaktir 3 yil garanti sunmalarida iyi olmus
Üye resmi
Adnan Yılmazoğlu 15 Eyl 2020

Prime serisi giriş seviyesi gibi görünsede kalitesi oldukça iyidir. Asus anakart konusunda tartışılmaz dünyada 1 numara
Üye resmi
Ziyaretçi 12 Ağu 2020
m2 ssd girişi de olsa
ryzen 5 3600 lı sistemde kullanıyorum performans da genel olarak yeterli görünüyor.m2 ssd girişi de olsa tadından yenmez
Üye resmi
Doğukan Bak 30 Tem 2020

çok güzel tavsiye ederim
Üye resmi
Kaan Uğrsk 22 Tem 2020
Gayet İyi
Ürün Geldi Teşekkür Ederim Kutuda Sıkıntı Görmedim
Üye resmi
Ziyaretçi 15 Haz 2020

Fiyatına göre gayet iyi bir ürün
Üye resmi
Nurol Şahan 15 May 2020

Fiyat olarak uyguna geldi. teşekkürler
Üye resmi
Ziyaretçi 14 May 2020

güzel bir şekilde geldi anakart kutusunda herhangi bir ezilme yoktu ana kart baktım içinde herşeyi vardı eğilme çıkma falan falan yoksu ine hesap teşekkür ederim.
Üye resmi
Muhammet Çalı 10 May 2020

Bütcesi az olanlar için öneririm ben indirimden aldım boşuna kendinizi kasmayın yüksek bir anakart için farkı anlamasın bile...
Üye resmi
Fırat Saygun 06 Nis 2020

Bütçeme göre uygun bi kasa toplamak için aldım ama Giriş seviyesi amd anakartların içinde en fazla opsiyona sahip bir anakart 4 ram slotu ile 32 gb cok rahat destekleyıp sorunsuz calıstırıyor. memnunum ve uzun süre kullanmayı dusunuyorum

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart
   Asus Prime A320M-F AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)Mhz mATX Gaming Anakart %27 indirim 747,51 TL 545,10 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.