Prime A320M-K
Prime A320M-K
Prime A320M-K
Prime A320M-K
Prime A320M-K
Prime A320M-K
AMD
AM4
AMD
Ryzen
DDR4
Micro
ATX

Asus Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Anakart

%26 indirim
811,70 TL Tek Çekim / Havale: 599,35 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 2,54TL değerinde 25395 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
30.04.2021 tarihine kadar indirim fırsatı! Kampanya bittiğinde ürünün fiyatı 647,72 TL olacaktır.


ASUS Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz Micro ATX Anakart Genel Özellikler

ASUS Prime ASUS Prime, 1989'a kadar uzanan bir soy ağacından doğan ASUS anakartın yeni evrimidir. Dünyanın en iyi mühendislerinden oluşan takımımız, herkese özelleştirme ve ayar yapma özelliklerini sunma konusunda tutku ile çalışıyorlar ve Prime'ı geliştirilmelerinin en büyük amacı gelişmiş kontrolleri kolay ve erişilebilir bir noktaya getirerek performans, kararlılık ve uyumluluğu, en iyi DIY PC deneyimleri için en üst seviyeye taşımak. Şimdi Prime zamanı.
Üstün Kalite ASUS, benzersiz “Design Thinking” yaklaşımıyla tanınan, dünyanın en önde gelen anakart üreticisidir. Yorucu testlerimiz, endüstri standartlarını aşmakta ve gerçek dünya şartlarında koruma için yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Anakartlarımızın 1000'den fazla parça ve cihazla uyumluluğu kanıtlanmıştır ve her yeni model minimum 8000 saat zor teste tabi tutulmaktadır. ASUS size, anakartınızın tüm çevre koşullarında ve uygulamalarda çalışacağının huzurunu sağlar. ASUS'u seçerek sıra dışı parça seçeneğini kullanma özgürlüğüne ve sorunsuz DIY deneyimlerine sahip olursunuz.
5X Protection III Prime A320 anakartlar, anakartınızın kalitesini ve uzun süreli dayanıklılığını garanti etmek için en iyi bileşenleri, mükemmel devre tasarımını ve titiz standartları kullanan endüstri lideri 5X Protection III ile tasarlanmıştır. Bu sisteminiz için olağanüstü koruma ve istikrar anlamına gelir - dünyanın önde gelen anakart markasının onlarca yıllık mühendislik tecrübesi sayesinde.
SafeSlot Core; Güçlendirilmiş PCIe Yuvası Hasarı Engeller SafeSlot Core, ASUS'a özel PCIe yuvasıdır. Özel bir kanca ile ana karta sabitlenmiş, güçlendirilmiş bir tasarıma sahip Safeslot Core standart genişleme yuvalarına göre 1.6 kat daha güçlü tutma ve 1.3 kat daha fazla kesme direnci sunuyor.

ASUS Prime anakartları, hem PCIe hem de DIMM pimleri etrafında güçlendirilmiş lehim noktalarına sahiptir.

LANGuard İle Artırılmış Çıkış, 2.5 Kat Daha Fazla Akım Toleransı ASUS LANGuard, daha kararlı bağlantı ve daha iyi bir akış sağlamak için sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite anti-EMI yüzeye monte kapasitörler içeren, donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Buna ek olarak elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı malzemeler, statik elektriğe daha fazla tolerans sağlar ve akıma karşı daha gelişmiş bir koruma sunar.
Aşırı Voltaj Koruması Dünya standartlarında devre koruma güç tasarımı. ASUS Prime, yonga setinizi, bağlantı girişlerinizi ve ses kodeklerini kararsız veya düşük güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek seviyeli voltajlardan kaynaklanan hasarlardan korumak için dahili voltaj regülatörlerine sahip özel devre tasarımına sahiptir.
DIGI+ VRM İle Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol ASUS'a özel DIGI + VRM, gerçek zamanlı talepleri temel alarak işlemciye akıllı bir şekilde güç sağlar, böylece enerji israfını azaltır ve sistem kararlılığını geliştirir.

DRAM Aşırı Akım Koruması Sıfırlanabilen yerleşik sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını önler. Bu, sisteminizin ve bağlı aygıtların ömrünü korumak için I/O bağlantı noktalarının ötesine DRAM'e geçer.
Paslanmaz Çelik G/Ç Paneli Daha fazla dayanıklılık için 3 kat aşınma direnci
Krom oksit ile yapıştırılmış aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka I / O panelleri, sıradan panellere kıyasla üç kat fazla kullanım ömrüne sahiptir.
Elektrostatik Deşarj (ESD) Koruması ASUS ESD Koruyucuları, hava tahliyesi için +/- 10kV'a kadar ve kontak deşarjı için +/- 6kV'a kadar elektrostatik deşarj kaynaklı hasardan korur. Bileşenlerin ömrünü uzatan etkin koruma devresi tasarımında düzenlenmiş düzenlenmiştir.
1- LAN port; LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.
2- USB konektörleri; Yüzey montajlı ve çift hatlı paketler için TVS diyotları.
3- VGA konektörleri; D-Sub işlevselliğini korumak için ilave devre ESD TVS diyotları.
4- Klavye ve fare konektörleri; Ek devre ESD geçici voltaj bastırma diyotları.
Kanıtlanmış Uyumluluk 1,000+ CPU, DDR4 bellek modülü, grafik kartı ve daha fazlasıyla uyumluluğu test edilmiştir. Makinenize giren parçaların seçiminde özgürlüğe sahip olmak PC DIY'ın kalbindedir. Kapsamlı sertifika programımız, en geniş bileşen ve aygıt yelpazesiyle en iyi uyumluluğu sağlamaya odaklanır ve sorunsuz ve özgürce sistem inşa ve yükseltme olanağı sunar. Bugün ve geleceğe uyumlu - bu ASUS yoludur.
DDR4 Hız Aşırtma Gücü Üçüncü nesil ASUS T-Topolojisi, bellek frekanslarını olduğundan daha da yukarı taşıyor; 3200MHz ve ötesine. İnce işçilik, ultra kararlı kaliteyi garantiler ve özel iz yolları arasındaki iletişim hızını en kısa süreye düşürür, böylece zamana ayarlanmış sinyalleme ile üstün kararlı ve uyumlu, DDR4 hız aşırtmasının keyfini çıkarırsınız.
Tepeden Tırnağa Güvenilirlik ASUS anakartlar mükemmel bir dayanıklılığa sahiptir. Bunu, her kartı 8000 saatten fazla sıkı testlere tabi tutarak doğruluyoruz. Yanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testlerinden oluşan bir paket, anakartlarımızın son derece sağlam olduğunu onaylıyor. Aynı zamanda, ASUS'un güvenilirliğinin endüstri standartlarını aştığını ve her bileşenin her ortamda sorunsuz çalışabilmesi için tasarlandığını gösteriyor.
Oyun İçin Ses Birleşik dahili özellikler yükseltilmiş ses sağlar. Akıllı tasarım ve üstün donanım, şimdiye kadar yaşamadığınız bir ses kalitesi sunar!
1. Gürültü İzolasyonu; Ses kalkanı, hassas analog / dijital ayırma sağlar ve çok yönlü paraziti azaltır.
2. Ayrı Ses PCB Katmanları; Sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar her iki kanalın tutarlı ve eşit kalitede olmasını sağlar.
3. Ses Keyfi; Üstün Japon ses kapasitörleri, olağanüstü netlik ve doğruluk ile sıcak, doğal ve sarmal ses sağlar.
Fan Xpert İle Gelişmiş Fan Kontrolleri Fan Xpert, yerleşik termal sensörler ve donanım düzeyinde 4 pinli / 3 pinli PWM / DC mod algılama özelliği sayesinde, her fanın en iyi soğutma performans dengesi ve düşük ses seviyesi elde etmesini sağlar!
Ön Panelde USB 3.0 Tecrübesi USB 3.0'ı tam ihtiyaç duyduğunuz yere, ön paneldeki dört süper hızlı porta koyduk. Anında tak ve çalıştır bağlantısı olan, USB 2.0'den 10 kat daha hızlı veri aktarım hızını yaşayın, bu sayede arkadaki ulaşılması zor bağlantı noktalarını aramak zorunda kalmazsınız!
Dahili M.2 İle 32Gb/s’ye Kadar Hızlanın x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gb/s veri aktarım hızlarına kadar destek verir. Tüm bilgisayarınızı veya profesyonel uygulamaları olabildiğinde hızlı çalıştırdığından, işletim sistemi veya uygulama sürücüsü olarak mükemmel seçimdir.

Güvenli Anakart Montajı Hasar riskini en aza indirgemek için bileşen içermeyen alanlar.
ASUS anakartınızı monte etmek artık her zamankinden daha güvenlidir. Her bir kasaya montaj deliğinin çevresindeki kapsamlı bileşen içermeyen 'güvenli bölgeler', temastan kaynaklanan hasar ve kısa devreler riskini en aza indirir; böylece bilgisayarınızı bir araya tamamen güvenle getirirsiniz!
Zahmetsiz PCI Express Parça Sökme Geniş kanatlı klips, ulaşması ve kullanması kolaydır. Sadece Q-Slot klipsine hafifçe bastırın ve grafik kartı yerinden çıksın. En büyük grafik kartlarını bile takıp çıkartmak çok basit!
Q-DIMM - Kolay Bellek Sökme Küçük bir kasayla bile çalışıyorsanız, sadece tek taraflı klipse bastırın ve RAM modüllerini çıkarın veya takın; bellekleri sökmek bu kadar basit!
Enerji Tasarruflu Tasarım Enerji İşleme Ünitesi (EPU) ile sistem geneli güç tasarrufunun keyfini çıkarın! EPU, güç tüketimini otomatik olarak iyileştirir ve Uzakta mod ile tasarruf oranını en üst düzeye çıkarır.
Ödüllü UEFI BIOS En akıcı ve rahat kullanımlı, fare kontrollü grafik BIOS, daha da iyi olmak için geliştirildi. İster bir başlangıç seviyesinde bir PC kullanıcısı veya tecrübeli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar.
EZ Mod: Sezgisel ve görsel fan kontrolü; Fareyle çizilen bir eğriyle her fan için ince ayar, EZ XMP; DRAM performansını tek tıkla yükseltin, SATA bilgisi; Cihaz belirleme için SATA giriş bilgilerini kolayca görüntüleyin, Hızlı saat ayarlama; Tarih ve saati fare kontrolleriyle hızlı bir şekilde ayarlayın.
Advanced Mod: Last modified log; Son değişiklikleri takip edin ve tercih edilen profilleri bir USB sürücüsüne kaydedin, SATA port adlandırma; SATA portlarını kolay belirleme için yeniden adlandırın.

- EZ Flash 3; En yeni BIOS'u, BIOS'tayken internet üzerinden güncelleyin.
- S.M.A.R.T; Depolama cihazınızın kararlılık ve potansiyel hatalar için Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi girdilerini, kontrol edin.
- Q-Fan Control; Fanın çalışma hızını manuel olarak yapılandırabilir veya Standart, Sessiz ya da Tam Hız modlarını seçmek için önceden ayarlı fan profillerini kolayca kullanabilirsiniz!
- My Favorite; Hızlı bir şekilde ayar seçeneklerini bulun ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.
AMD A320 Yonga Seti AMD A320 yonga seti, en yeni AMD AM4 yuvalı Ryzen işlemcileri, 7. Nesil A serisi APU'lar ve Athlon CPU'lar için daha hızlı veri alımı iki adet USB 3.0 portu ve dört adet 6Gbps SATA portu bulunur.
Bağlantılar 1- VGA Port
2- HDMI Port
3- USB 3.0 Port
4- USB 2.0 Port
5- LAN
6- Audio
7- PCI Express 3.0/2.0 Slot
8- Audio Features (LED-Illuminated Design, Audio Shielding, Dedicated audio PCB Layers, Premium Japanese Audio Capacitors)
9- DIGI+VRM & EPU
10- DDR4
11- AMD AM4 Soket
12- AMD A320 Chipset
13- M.2
14- 4 x SATA 6Gb/s Portları
15- 2 x USB 3.0

Asus Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen, AMD Athlon, AMD A-Series
 • YongasetiAMD A320
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16-x8-x4), 2 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek 8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 2.0, 4 x USB 3.1 Gen 1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 308,38 TL 616,76 TL +0
 • 207,60 TL 622,79 TL +0
 • 157,23 TL 628,93 TL +0
 • 127,04 TL 635,21 TL +0
 • 106,93 TL 641,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 307,36 TL 614,71 TL +0
 • 206,71 TL 620,12 TL +0
 • 156,41 TL 625,62 TL +0
 • 126,18 TL 630,89 TL +0
 • 106,10 TL 636,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 307,86 TL 615,72 TL +0
 • 207,14 TL 621,41 TL +0
 • 156,80 TL 627,19 TL +0
 • 126,60 TL 633,02 TL +0
 • 106,50 TL 639,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 308,53 TL 617,05 TL +0
 • 207,69 TL 623,08 TL +0
 • 157,31 TL 629,23 TL +0
 • 127,10 TL 635,51 TL +0
 • 106,98 TL 641,90 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 153,32 TL 613,27 TL +2
 • 123,68 TL 618,39 TL +2
 • 155,92 TL 623,67 TL +0
 • 125,79 TL 628,97 TL +0
 • 105,73 TL 634,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 308,37 TL 616,74 TL +0
 • 207,59 TL 622,76 TL +0
 • 157,23 TL 628,90 TL +0
 • 127,03 TL 635,17 TL +0
 • 106,93 TL 641,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 308,37 TL 616,74 TL +0
 • 207,59 TL 622,76 TL +0
 • 157,23 TL 628,90 TL +0
 • 127,03 TL 635,17 TL +0
 • 106,93 TL 641,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 306,41 TL 612,83 TL +0
 • 205,75 TL 617,25 TL +0
 • 155,43 TL 621,73 TL +0
 • 125,12 TL 625,62 TL +0
 • 104,93 TL 629,56 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 599,35 TL 599,35 TL +0
 • 306,63 TL 613,27 TL +0
 • 205,98 TL 617,95 TL +0
 • 155,66 TL 622,63 TL +0
 • 125,48 TL 627,39 TL +0
 • 105,36 TL 632,15 TL +0
599,35 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Üst seviye işlemci takmayacaksanız işinizi görecek sağlam bir ürün.
Üye resmi
Burak Ergün 27 Şub 2021

Fiyat performansta alınabilecek sağlam bir anakart. Ryzen serisi işlemciler için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Üye resmi
Selim Candan 11 Şub 2021
f/p tavsiye
materyal olarak basarili kaliteli asus yiine yapmis hem fiyat hem performans sorunsuz usb 3.0 portlari fazla ve yeterli m.2 yuvasi olmasi ve hemde bu fiyata olmasi cezbedici m.2 slotu olmayan anakartlara fazla paralar vermeyin bu urun tam bi fiyat performans tavsiye
Üye resmi
Ceyhun Aslan 10 Şub 2021
Ceyhun ASLAN
İyi bir anakart asus olması güven veriyor birkaç model hariç asus ve gigabyte anakart a bir numara ama ryzen 3. nesil bir işlemciyle tavsiye etmem aldım o yüzden tavsiye etmem 2. nesil ve 1. nesil işlemcilerle çok uyumlu 3. nesil bir işlemci istiyorsanız b450 çipset bir anakart bakın
Üye resmi
Cem Balcı 17 Oca 2021
Uygun Fiyatlı Performanslı Anakart
Ben ryzen 3. serisi işlemcim le kullanıyorum. bios güncellemesi çok kolay internette 1 2 video ile halledebilirsiniz. zaten bios ekranıda çok basit. Hızlı teslimatla hemen elime ulaştı. Çoklu kredi kartı ilk defa kullandım.benim için güzel bi deneyim oldu. fiyat performans için uygun. düşünmeden karar verin bence.
Üye resmi
Ömer Demir 13 Oca 2021
Asus Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Anakart
efsaneeeeeeee bir anakart ben gaming gecesinde aldım alın tavsiye ediyom bu arada ince hesap helal olsun size
Üye resmi
Burak Özcan 08 Oca 2021

Gerçekten kaliteli ürün. rami hız aşırtmasıyla 3200 mhz ye kadar kullanılabiliyor. Paketleme güzeldi.
Üye resmi
Gürkan Doğan 25 Ağu 2020

gırıs sevıyesı b450 alanlara oncellıkle gırıs sevıyesı b450 ler ıle yuksek oc overclock hayallerınızı unutun. ıyı oc ıcın ıyı anakart lazım. bıttı mı bıtmedı ıyı bır kule fan lazım. oldumu en az a320 anakarta gore 700 800 tl fark alın bu a320 yı farkı ıslemcıye yatırın keyfe bakın. oc overclock sans ve fantezı ısıdır. keza amd kanadında tavsıye etmıyorum.
Üye resmi
Haluk Çelik 15 Eki 2018

Çok uygun kaliteli anakart M.2 SSD 32000Mhz ram ve Ryzen destekli bir anakart. Akım koruma özelliği ile elektrik gitse bile bilgisayar kapanır ama tam kapanmaz anakart akımı 2 saniye içinde tutar öyle bilgisayar tam olarak kapanır yani PRIME serisi güvenli bu konuda. Alabilirsiniz.
Üye resmi
Ahmet Taşçı 24 May 2018

Başarılı bir anakart.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
ASUS Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz Micro ATX Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Anakart
   Asus Prime A320M-K AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(O.C.)MHz mATX Anakart %26 indirim 811,70 TL 599,35 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.