PA32UCX-K
PA32UCX-K
PA32UCX-K
PA32UCX-K
32"
4K UHD
60Hz
5ms
Tepki Süresi
Popüler Ürün

Asus ProArt PA32UCX-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör

%3 indirim
33.503,82 TL Tek Çekim / Havale: 32.522,40 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 137,81TL değerinde 1378067 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ProArt PA32UCX-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör Genel Özellikler

ProArt PA32UCX-K ASUS ProArt PA32UCX-K 4K HDR Mini LED Profesyonel Monitör - 32 inç, 4K, Dolby Vision, HDR-10, HLG, Mini LED Arka Aydınlatma, 1152 bölge yerel ışık kısma, ΔE < 1, DCI-P3, Donanım Tabanlı Kalibrasyon, Thunderbolt 3, Monitör Kenarlığı, X-rite i1 Display Pro dahil
 • 32 inç Mini LED Arka Aydınlatmalı 4K HDR ekran ve 1152 bölge yerel ışık kısma
 • Quantum-dot teknolojili gerçek 10 bit renk; %89 Rec. 2020, %99,5 Adobe RGB, %99 DCI-P3 ve %100 sRGB renk alanıyla olağanüstü gerçekçilik sunar
 • Birden fazla HDR biçimine (Dolby Vision, HDR-10, HLG) destek vererek gerçeğe yakın bir deneyim ve esneklik sağlar
 • Dünya lideri delta-E (∆E) <1 renk performansı ve ren doğruluğu optimizasyonu, homojenlik ve kaydedilebilir renk profili için ASUS ProArt Donanım Tabanlı Kalibrasyon Teknolojisi
 • Thunderbolt 3 USB-C 40 Gbps’ye kadar veri aktarım hızlarına ve harici cihazlara 60W’a kadar güç iletimine destek verir
 • X-rite i1 Display Pro dahil

HDR İş Akışlarınıza Hükmedin ASUS ProArt PA32UCX-K, iş akışlarında en iyi ekranı arayan video grafikerler, sinematograflar ve renkçiler için geliştirildi. Dünyanın 1200 nit maksimum parlaklık ve mini LED arka ışıklandırmaya sahip ilk 32 inç 4K HDR monitörü olan ASUS ProArt PA32UCX-K; 1.152'den fazla ışık kısma bölgesinin yanı sıra Dolby Vision, HLG ve HDR-10'un da dahil olduğu çok sayıda HDR biçimine destek veriyor. PA32UCX-K'nın etkileyici paneli en koyu siyahlar ve en parlak beyazları oluşturup çok daha ayrıntılı görüntüler sunabiliyor. Gerçek 10-bit renk ve Quantum Dot teknolojisiyle DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 ve Adobe RGB renk alanlarına destek veren PA32UCX-K, zengin bağlantı seçenekleriyle de stüdyolardaki her tür işe uygun.

Dünyanın Mini LED Arka Işıklandırmalı İlk 32 inç 4K Monitörü ASUS ProArt PA32UCX-K 4K monitör, lider mini LED arka aydınlatma teknolojisinden yararlanıyor. Geleneksel modellerin yarı boyutunda LED'lerin kullanıldığı bu teknoloji, parlaklık kontrolününün daha yüksek yoğunlukla yapılmasını sağlıyor. ProArt PA32UCX-K, sahip olduğu 1152 bölgede ayrı arka aydınlatma kontrolü yapıyor. Daha yüksek parlaklık ve daha koyu siyahlık ile en iyi kontrast oranı elde ediliyor ve HDR içerikler doğru bir şekilde yansıtılıyor.

Asus Smart HDR Teknolojisi ASUS ProArt PA32UCX-K'da yer alan ASUS Smart HDR Teknolojisi, birden fazla HDR (high-dynamic-range) biçimi ve PQ eğrsine destek vererek içerik üreticilerin spesifik gereksinimlerini karşılıyor. Dolby Vision HDR, olağanüstü parlaklık, kontrast ve renk kalitesi sunarak son derece canlı görüntüler elde ediyor. Bu da içerik üreticilere hikayelerini anlatmaları için daha fazla yol sunuyor. Sinema tekniklerinden esinlenilerek geliştirilen HDR teknolojisi, milyarlarca renkle inanılmaz bir görüntü kalitesi sağlıyor. HDR-10 desteği, mevcut video servisleri ve sayısı sürekli artan HDR özellikli oyunlarla uyumluluk sağlıyor. PQ Hard Clip, PQ Optimized ve PQ Basic eğrileri, içerik üreticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. PA32UCX-K'daki HLG (hybrid log gamma) ayarı hem etkileyici görüntüler sunuyor hem de BBC, iPlayer, Japan NHK TV ve DirecTV gibi yayın ve uydu TV platformlarına içerik üretme olanağı sağlıyor.

Çeşitli PQ Eğrileri ASUS ProArt PA32UCX-K, içerik üreticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli olan PQ Hard Clip, PQ Optimized ve PQ Basic gibi çeşitli HDR-10 eğrilerini destekliyor.
 • PQ Hard Clip: Hassaslığı koruyarak PQ eğrisini en yüksek parlaklığa ulaşana kadar sabit tutar. Ekranın maksimum değerinin üzerindeki herhangi bir parlaklık seviyesi ekranın en yüksek değerine sabitlenir.
 • PQ Optimized: Monitörün maksimum parlaklık seviyesine göre hassas renk geçişleri sağlar. Ekran için en uygun HDR performansını sunar.
 • PQ Basic: Genel HDR performansı sunulur.

İzleme Deneyiminizi Dönüştürün Gerçek 10 bit IPS ve 1200 nit maksimum parlaklık ile birlikte Quantum-dot teknolojisi desteği, geniş bir renk yelpazesi sunuyor. PA32UCX-K, video düzenleme ve prodüksiyon için %99 DCI-P3, %99,5 Adobe RGB, %100 sRGB, %100 Rec. 709 and %89 Rec.2020 renk alanı sağlıyor.

Canlı Tonlar İçin Sektör Lideri Renk Doğruluğu ProArt PA32UCX-K sektör lideri renk doğruluğu sunmak için üç ölçekli yeni bir yöntem kullanılarak fabrikada önceden kalibre edildi. Ekran ardından ASUS'un gelişmiş gri ölçek takip teknolojisi kullanılarak sıkı testlerden geçirildi. Bu sayede, çok daha akıcı renk geçişleri, daha yüksek homojenlik ve delta E (△E) < 1 seviysesinde lider renk farkı elde edildi. Her bir gri ölçek düzeyi özenle ölçüldü ve tıbbi amaçla kullanım için hassas DICOM standardına uyum sağlandı.

Asus ProArt Kalibrasyon Teknolojisi İster bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar ister Mac kullanın, ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, ekranınızın parlaklığını ve renk tutarlılığını yeniden ayarlamanız gerektiğinde işinizi kolaylaştırmak için renk doğruluğu ayarı ve homojenlik telafisi özelliğini sunar.
 • Çoğu Kalibrasyon Cihazıyla Uyumlu: ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, X-rite i1 Display Pro ve Datacolor Spyder 5 serisi gibi önde gelen kalibrasyon cihazlarıyla da uyumludur.
 • Renk Doğruluğu Optimizasyonu: ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, renk alanınızı farklı içeriklere göre optimize edebilmenizi sağlar. sRGB'nin yanı sıra beş farklı renk alanını ve diğer özel ayarları kullanarak gelişmiş kurulumlar yapabilirsiniz.
 • Homojenlik Telafisi: ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, ekranın tamamında parlaklığın aynı olmasını sağlayarak renk kaymasını azaltmak için 3x3 ve 5x5 homojenlik telafisi matrisleri kullanma olanağı sunar.
 • Renk Parametre Profillerini Kaydedin: ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, tüm renk parametre profillerini bilgisayara değil ProArt monitörün dahili ölçekleme devresine kaydeder. Böylece mevcut ayarları değiştirmek zorunda kalmadan, monitörü farklı cihazlarda kullanmak mümkün hale gelir. IC ve LCD optik tayfı arasında sinyal karışmasını da azaltır. Renk profilleri, PC veya kalibrasyon cihazına ihtiyaç duymadan monitördeki kısayol tuşuyla kolayca etkinleştirilir.

İş Akışınıza Bağlı Kalın ASUS ProArt PA32UCX-K'ta HDMI 2.0, DisplayPort1.2, Thunderbolt 3 USB-C ve USB bağlantı yuvası yer alıyor. İçerik üreticiler; blu-ray oynatıcı, kontrol paneli, çevre birimi, masaüstü bilgisayar ve ekranları zahmetsizce bağlayabiliyor.

Resim İçinde Resim ve Yan Yana Resim Resim içinde Resim (PiP) ve Yan Yana Resim (PbP) işlevleri sayesinde aynı anda birden çok kaynaktan içerik görüntüleyebilir, aralarında geçiş yapabilirsiniz. Hangi ses kaynağını kullanacağınızı da seçebilirsiniz.
 • Yan Yana Resim (PbP): Farklı ayarları aynı anda kullanmak için birden fazla kaynaktan gelen görüntüleri ekranda yan yana koyun ve her bir pencerenin renk ayarlarını sRGB, Adobe RGB, DCI-P3, Rec. 2020, Kullanıcı Modu 1 veya Kullanıcı Modu 2 ile yapın.
 • Resim İçinde Resim (PiP): İkinci giriş kaynağından gelen görüntüyü ekranın bir köşesine yerleştirin.

Ergonomik Tasarım İnce profilin yanı sıra öne arkaya eğme, eksen etrafında dönme, dik konuma getirme ve yükseklik ayarı yapma olanağı sunan ergonomik stant sayesinde ProArt PA32UCX-K'da en rahat izleme pozisyonunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Monitör dik konuma getirildiğinde ekran menüsü de otomatik olarak dönerek düzgün bir şekilde görüntülenir.
Asus Türkiye Garantili Ürün Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır. Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır. Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

3 Yıl Garantiye Ek Olarak +2 Yıl Garanti
https://www.asus.com/tr/events/infoM/activity_proart5years/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ekran Özellikleri
Panel Boyutu Geniş ekran 32inç (81.28cm) 16:9
Renk Doyumu 89% Rec.2020, 99.5% Adobe RGB, 99% DCI-P3 ve 100% sRGB
Panel Işıklandırması / Tip Mini LED / IPS
Gerçek Çözünürlük 3840x2160
Görüntüleme Alanı (YxG) 708.48 x 398.52 mm
Piksel Değeri 0.1845 mm
Ekran Yüzeyi Mat
ASUS Akıllı Kontrast Oranı (ASCR) 100000000:1
Görüş Açısı (CR≧10) 178°(H)/178°(V)
Tepki Süresi 5ms (Griden Griye)
Parlaklık 600 cd/㎡ (Tipik)/1200 cd/㎡ (Zirve)
Ekran Renk Sayısı 1.07 Milyon
Kontrast Oranı 1000 :1 (Tipik)/1000000 :1 (HDR)
LCD ZBD Garantisi Var
Flicker free Var
HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Desteği Var (HDR-10 /HLG (Hybrid Log Gamma)/Dolby Vision)
Yerel Işık Kısma Var, 1152 Bölge
Video Özelliği
ProArt Modlar 13 Mod(Adobe RGB Modu/sRGB Modu/Rec. 2020/DCI-P3/DICOM/HDR_PQ DCI /HDR_PQ Rec2020/Kullanıcı Modu 1/HLG/Kullanıcı Modu 2/Dolby Vision/Rec. 709 Modu)
Renk Sıcaklığı Seçimi 5 Mod
Renk Hassasiyeti △E < 1
Gama Ayarı Var (Gama Desteği 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 )
Renk Ayarı 6-yönlü ayarlama(R,G,B,C,M,Y)
QuickFit (modları) Var (Kılavuz Hizalama/Kağıt/Cetvel/Özelleştirme Modu)
Resim içinde resim Var
Yanyana resim Var
Düşük Mavi Işık Var
HDCP desteği Var
Adaptive-Sync desteği Var
Çoklu HDR Modu Var
Ses Özellikleri
Stereo Hoparlörler 3W x 2 Stereo RMS
Giriş/Çıkış Portları
Sinyal Giriş Thunderbolt™ 3 USB-C™ x2 (Giriş x1, Çıkış x1), HDMI(v2.0b) x3, DisplayPort 1.2
Kulaklık jack 3.5mm Mini-Jack
USB Port 3 x Type A port
Güç Tüketimi
Güç (Tipik) < 58.67W
Güç Tasarruf Modu < 0.5W
Güç Kapalı 0W (Hard Switch)
Voltaj 100-240V, 50/60Hz
Mekanik Tasarım
Kasa rengi Siyah
Eğme -5°~+23°
Döndürülebilme Var
Pivot Var
Yükseklik Ayarı Var
VESA Duvara Monte 100x100mm
Çerçevesiz Tasarım Var
Kolay Çıkarabilir Stand Tasarımı Var
Güvenlik Özellikleri
Güvenlik Kensington kilidi
Boyutlar
Stand ile Fiziksel Boyutlar (GxYxD) 727 x (470 – 600) x 240 mm
Stand olmadan Fiziksel Boyutlar (GxYxD) 727 x 426 x 93 mm
Kutu Boyutu (WxHxD) 913 x 381 x 525 mm
Ağırlık
Net Ağırlık (Tahm.) 14.64 kg
Stand olmadan Net Ağırlık (Tahm.) 9.7 kg
Brüt Ağırlık (Tahm.) 19.8 kg
Aksesuarlar
Thunderbolt 3 Kablo Var
Güç Kablosu Var
DisplayPort kablosu Var
Hızlı Başlangıç Kılavuzu Var
HDMI Kablosu Var
Garanti Kartı Var
USB-C Kablo Var
USB-C to A Kablo Var
Önceden kalibre edilmiş renk raporu Var
Monitör hood Var
X-rite i1 Display Pro Kalibratör Var
Yönetmelik Onayı
Yönetmelik Onayı BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, KCC, Mac Compliance, PSE, RoHS, UkrSEPRO, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), MEPS, RCM, TUV Flicker-free , KC , eStandby, TUV Low Blue Light, ICES-3, PC recycle, VESA DisplayHDR 1000

Asus ProArt PA32UCX-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör Özellikleri

 • Ekran Boyutu32"
 • EkranIPS
 • Çözünürlük3840 x 2160
 • Tepki Süresi5 ms
 • Kontrast1000 :1
 • Parlaklık600cd/m2
 • Bağlantı ÖzellikleriHDMI, DisplayPort, USB Type-C
 • 3DYok
 • 3D GözlükYok
 • KameraYok
 • Diğer ÖzelliklerFlicker Free / Düşük Mavi Işık Modu
 • Multimedya3W x 2 Stereo RMS
 • Oyuncular İçinHayır
 • BoyutStand Dahil: 727 x (470 – 600) x 240 mm / Stand Hariç: 727 x 426 x 93 mm
 • AğırlıkStand Dahil: 14.64 kg / Stand Hariç: 9.7 Kg
 • Garanti36 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 16.582,91 TL 33.165,82 TL +0
 • 11.124,48 TL 33.373,43 TL +0
 • 8.395,91 TL 33.583,65 TL +0
 • 6.760,01 TL 33.800,05 TL +0
 • 5.669,28 TL 34.015,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 16.467,04 TL 32.934,08 TL +0
 • 11.028,28 TL 33.084,85 TL +0
 • 8.288,07 TL 33.152,30 TL +0
 • 6.671,26 TL 33.356,31 TL +0
 • 5.585,16 TL 33.510,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 16.616,80 TL 33.233,60 TL +0
 • 11.159,98 TL 33.479,93 TL +0
 • 8.431,61 TL 33.726,44 TL +0
 • 6.795,32 TL 33.976,60 TL +0
 • 5.705,68 TL 34.234,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 16.625,30 TL 33.250,59 TL +0
 • 11.165,72 TL 33.497,17 TL +0
 • 8.435,98 TL 33.743,93 TL +0
 • 6.798,87 TL 33.994,36 TL +0
 • 5.708,69 TL 34.252,14 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 6.618,32 TL 33.091,58 TL +3
 • 5.549,71 TL 33.298,25 TL +3
 • 8.376,88 TL 33.507,53 TL +0
 • 6.743,89 TL 33.719,44 TL +0
 • 5.656,27 TL 33.937,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 16.617,14 TL 33.234,28 TL +0
 • 11.159,52 TL 33.478,55 TL +0
 • 8.431,61 TL 33.726,44 TL +0
 • 6.795,60 TL 33.978,02 TL +0
 • 5.705,56 TL 34.233,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 16.617,14 TL 33.234,28 TL +0
 • 11.159,52 TL 33.478,55 TL +0
 • 8.431,61 TL 33.726,44 TL +0
 • 6.795,60 TL 33.978,02 TL +0
 • 5.705,56 TL 34.233,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 16.601,53 TL 33.203,07 TL +0
 • 11.147,35 TL 33.442,06 TL +0
 • 8.416,77 TL 33.667,09 TL +0
 • 6.775,50 TL 33.877,50 TL +0
 • 5.681,76 TL 34.090,57 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.522,40 TL 32.522,40 TL +0
 • 16.581,22 TL 33.162,44 TL +0
 • 11.126,76 TL 33.380,28 TL +0
 • 8.399,38 TL 33.597,52 TL +0
 • 6.762,82 TL 33.814,10 TL +0
 • 5.672,25 TL 34.033,49 TL +0
32.522,40 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ProArt PA32UCX-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör
   Asus ProArt PA32UCX-K 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync Flicker-Free 4K UHD IPS Monitör %3 indirim 33.503,82 TL 32.522,40 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.