PA32UCX-PK
PA32UCX-PK
PA32UCX-PK
PA32UCX-PK
PA32UCX-PK
PA32UCX-PK
32"
3840
x2160
60Hz
5ms
Tepki Süresi

Asus ProArt Display PA32UCX-PK 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync IPS 4K UHD Monitör

Tek Çekim / Havale: 74.629,57 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 632,45TL değerinde 6324540 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ProArt Display PA32UCX-PK 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync IPS 4K UHD Monitör Genel Özellikler

ProArt Display PA32UCX-PK ASUS ProArt Display PA32UCX-PK 4K HDR IPS Mini LED Profesyonel Monitör - 32 inç, 1200 nit, Eksen Dışı Kontrast Optimizasyonu, Gerçek 10 bit, Dolby Vision, HLG, 1152 Bölge, ΔE < 1, %99 DCI-P3, %99.5 Adobe RGB, %100 sRGB/Rec. 709 , Donanım Tabanlı Kalibrasyon, Thunderbolt 3, Calman Ready, ColourSpace Entegrasyonu
 • Profesyoneller için 1,152 bölgeli mini-LED aydınlatma ile 1,200 cd/m2 maksimum parlaklık sunan 32 inç 4K HDR ekran
 • ASUS Eksen Dışı Kontrast Optimizasyon teknolojisi, halo efektlerini %80 azaltır ve ekrana bir açıdan bakıldığında görüntünün karanlık kısımları için 7 kat kontrast oranı iyileştirmesi sağlar
 • Quantum-dot teknolojisine sahip gerçek 10 bit renk sağlar. Olağanüstü renk doğruluğu için %89 Rec 2020, %99,5 Adobe RGB, %99 DCI-P3 ve %100 sRGB renk gamı
 • Birden fazla HDR biçimine (Dolby Vision, HDR-10, HLG) destek vererek gerçeğe yakın bir deneyim ve esneklik sağlar
 • sRGB ve Adobe RGB renk alanları için dünya lideri delta-E (∆E) <1 renk farkı değeri ve renk doğruluğu optimizasyonu, tekdüzelik ve renk profili geri yazımı için ASUS ProArt Donanım Tabanlı Kalibrasyon teknolojisi
 • Thunderbolt 3 USB-C 40 Gbps’ye kadar veri aktarım hızlarına ve harici cihazlara 60W’a kadar güç iletimine destek verir

HDR İş Akışlarınıza Hükmedin ASUS ProArt PA32UCX-PK, videograflar, görüntü yönetmenleri ve renk uzmanları dahil olmak üzere içerik üreticileri için tasarlanmış 32 inç 4K HDR monitördür. Birden fazla içerik oluşturucu aynı ekranda birlikte çalıştığında, herkesin aynı renk ve kontrast seviyesini görmesi gerekir. ProArt PA32UCX-PK, ekrana geniş bir açıdan bakıldığında halo efektlerini azaltan yeni Eksen Dışı Kontrast Optimizasyonu (OCO) teknolojisi ile ekrandaki içeriğin tüm kullanıcılar için doğru şekilde görüntülenmesini sağlar. ProArt PA32UCX-PK, 1.200 nitlik bir maksimum parlaklık ve mini-LED arka aydınlatmaya sahiptir. 1.152 bölgeli yerel ışık kısma kontrolü sağlar ve Dolby Vision, HLG ve HDR-10 dahil olmak üzere birden çok HDR formatını destekler. Gerçek 10 bit renk ve quantum dot teknolojisi sayesinde DCI-P3, Rec. 709, Rec. 2020 ve Adobe RGB renk alanları, zengin bağlantı seçenekleriyle birlikte ProArt PA32UCX-PK, görüntüleme deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyan olağanüstü bir görüntü kalitesi sunar.

Her Görüş Açısından Mükemmel Renk ve Kontrast Direct type LED arkadan aydınlatmalı ekranların dar görüş açıları vardır, bu da yan tarafta oturan izleyicilere hatalı renklerin gösterilmesi nedeniyle renk açısından kritik işlerde müşterilerle veya meslektaşlarla işbirliğini zorlaştırabilir.

ASUS Eksen Dışı Kontrast Optimizasyonu (OCO) teknolojisi, bu sorunu kenarların etrafındaki ışık geçirgenliğini kontrol eden, hale efektlerini %80 azaltan ve görüntüyü görüntülerken görüntünün karanlık kısımları için 7 kat kontrast oranı iyileştirmesi sağlayan bir dengeleme katmanı ile çözer.

Mini LED Arka Aydınlatmalı 32 inç 4K Monitör ASUS ProArt PA32UCX-PK 4K monitör, lider mini LED arka aydınlatma teknolojisinden yararlanıyor. Geleneksel modellerin yarı boyutunda LED'lerin kullanıldığı bu teknoloji, parlaklık kontrolününün daha yüksek yoğunlukla yapılmasını sağlıyor. ProArt PA32UCX-PK, sahip olduğu 1152 bölgede ayrı arka aydınlatma kontrolü yapıyor. Daha yüksek parlaklık ve daha koyu siyahlık ile en iyi kontrast oranı elde ediliyor ve HDR içerikler doğru bir şekilde yansıtılıyor.

Asus Smart HDR Teknolojisi ASUS ProArt PA32UCX-PK'da yer alan ASUS Smart HDR Teknolojisi, birden fazla HDR (Yüksek Dinamik Aralık) biçimi ve PQ eğrsine destek vererek içerik üreticilerin spesifik gereksinimlerini karşılıyor. Dolby Vision HDR, olağanüstü parlaklık, kontrast ve renk kalitesi sunarak son derece canlı görüntüler elde ediyor. Bu da içerik üreticilere hikayelerini anlatmaları için daha fazla yol sunuyor. Sinema tekniklerinden esinlenilerek geliştirilen HDR teknolojisi, milyarlarca renkle inanılmaz bir görüntü kalitesi sağlıyor. HDR-10 desteği, mevcut video servisleri ve sayısı sürekli artan HDR özellikli oyunlarla uyumluluk sağlıyor. PQ Hard Clip curve, PQ Optimized ve PQ Basic eğrileri, içerik üreticilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. PA32UCX-PK'daki HLG (hybrid log gamma) ayarı hem etkileyici görüntüler sunuyor hem de BBC, iPlayer, Japan NHK TV ve DirecTV gibi yayın ve uydu TV platformlarına içerik üretme olanağı sağlıyor.

Dolby Vision Destekli 32 inç 4K Monitör Eğlence deneyimini son derece canlı görüntü kalitesiyle zenginleştiren Dolby Vision HDR; olağanüstü parlak, yüksek kontrastlı ve gerçekçi renklere ve ayrıntılara sahip görüntüler elde edilmesini sağlıyor. PA32UCX-PK, Dolby Vision sayesinde içerik üreticilerin görüntüleri tutarlı bir şekilde yansıtabilmesini sağlıyor.

Hızlı Önizleme ile Çeşitli PQ Eğrileri ASUS ProArt PA32UCX-PK, tüm içerik üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilen PQ Hard Clip, PQ Optimized ve PQ Basic dahil olmak üzere birden çok HDR-10 (yüksek dinamik aralık) eğrilerini destekler. Ayrıca, video üreticilerinin kameralarını doğrudan ProArt PA32UCX-PK'ye bağlamasına ve çekilen HDR içeriğini tam ton aralığı ile görüntülemesine olanak tanıyan bir özellik olan HDR Önizleme özelliği ile birlikte gelir. HDR Önizleme ayrıca otomatik olarak video düzenleme yazılımında çalışır ve içerik üreticilerinin daha kolay ve daha akıcı bir düzenleme deneyimi için nihai çıktının doğru simülasyonlarını görüntülemelerine olanak tanır.
 • PQ Hard Clip: Hassaslığı koruyarak PQ eğrisini en yüksek parlaklığa ulaşana kadar sabit tutar. Ekranın maksimum değerinin üzerindeki herhangi bir parlaklık seviyesi ekranın en yüksek değerine sabitlenir.
 • PQ Optimized: Monitörün maksimum parlaklık seviyesine göre hassas renk geçişleri sağlar. Ekran için en uygun HDR performansını sunar.
 • PQ Basic: Genel HDR performansı sunulur.

İzleme Deneyiminizi Dönüştürün Gerçek 10 bit IPS ve 1200 nit maksimum parlaklık ile birlikte Quantum-dot teknolojisi desteği, geniş bir renk yelpazesi sunuyor. PA32UCX-K, video düzenleme ve prodüksiyon için %99 DCI-P3, %99,5 Adobe RGB, %100 sRGB, %100 Rec. 709 and %89 Rec.2020 renk alanı sağlıyor.

Canlı Tonlar İçin Sektör Lideri Renk Doğruluğu ProArt PA32UCX-PK sektör lideri renk doğruluğu sunmak için üç ölçekli yeni bir yöntem kullanılarak fabrikada önceden kalibre edildi. Ekran ardından ASUS'un gelişmiş gri ölçek takip teknolojisi kullanılarak sıkı testlerden geçirildi. Bu sayede, çok daha akıcı renk geçişleri, daha yüksek homojenlik ve delta E (△E) < 1 seviysesinde sRGB ve Adobe RGB renk alanlarında lider renk farkı elde edildi. Her bir gri ölçek düzeyi özenle ölçüldü ve hassas DICOM standardına uyum sağlandı.

En Esnek Donanım Kalibrasyonu İster bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar ister Mac kullanın, ASUS ProArt Donanım Tabanlı Kalibrasyon teknolojisi, ekranınızın parlaklığını ve renk tutarlılığını yeniden ayarlamanız gerektiğinde işinizi kolaylaştırmak için renk doğruluğu ayarı ve homojenlik telafisi özelliğini sunar.
 • 1. Benzersiz Kalibrasyon: ProArt ekranlar, X-Rite, Datacolor ve Klein markaları da dahil olmak üzere çoğu büyük kalibratörle uyumludur ve ayrıca kalibrasyonu daha hızlı ve daha kolay hale getirmek için Calman ve Light Illusion ColourSpace CMS profesyonel donanım kalibrasyon yazılımı ile sorunsuz bir şekilde çalışır. (Calman ve Light Illusion ColourSpace CMS yazılımı ProArt PA32UCX-PK'ye dahil değildir.)
 • 2. Renk doğruluğu optimizasyonu: ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, renk alanınızı farklı içeriklere göre optimize edebilmenizi sağlar. sRGB'nin yanı sıra beş farklı renk alanını ve diğer özel ayarları kullanarak gelişmiş kurulumlar yapabilirsiniz.
 • 3. Homojenlik telafisi: ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, ekranın tamamında parlaklığın aynı olmasını sağlayarak renk kaymasını azaltmak için 3x3 ve 5x5 homojenlik telafisi matrisleri kullanma olanağı sunar.
 • 4. Renk parametre profillerini kaydedin: ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, tüm renk parametre profillerini bilgisayara değil ProArt monitörün dahili ölçekleme devresine kaydeder. Böylece mevcut ayarları değiştirmek zorunda kalmadan, monitörü farklı cihazlarda kullanmak mümkün hale gelir. IC ve LCD optik tayfı arasında sinyal karışmasını da azaltır. Renk profilleri, PC veya kalibrasyon cihazına ihtiyaç duymadan monitördeki kısayol tuşuyla kolayca etkinleştirilir.

İş Akışınıza Bağlı Kalın ASUS ProArt PA32UCX-PK'da HDMI (v2.0), DisplayPort1.2, Thunderbolt 3 USB-C ve USB Hub bağlantı yuvaları bulunuyor. İçerik üreticiler; blu-ray oynatıcı, kontrol paneli, çevre birimi, masaüstü bilgisayar ve ekranları zahmetsizce bağlayabiliyor.

Resim İçinde Resim (PiP) ve Yan Yana Resim (PbP) Resim içinde Resim (PiP) ve Yan Yana Resim (PbP) işlevleri sayesinde aynı anda birden çok kaynaktan içerik görüntüleyebilir, aralarında geçiş yapabilirsiniz. Hangi ses kaynağını kullanacağınızı da seçebilirsiniz.
 • Yan Yana Resim (PbP) modu: Farklı ayarları aynı anda kullanmak için birden fazla kaynaktan gelen görüntüleri ekranda yan yana koyun ve her bir pencerenin renk ayarlarını sRGB, Adobe RGB, DCI-P3, Rec. 2020, Kullanıcı Modu 1 veya Kullanıcı Modu 2 ile yapın.
 • Resim içinde Resim (PiP) modu: İkinci giriş kaynağından gelen görüntüyü ekranın bir köşesine kolayca yerleştirin.

Ergonomik Tasarım İnce profilin yanı sıra öne arkaya eğme, eksen etrafında dönme, dik konuma getirme ve yükseklik ayarı yapma olanağı sunan ergonomik stant sayesinde ProArt PA32UCX-PK'da en rahat izleme pozisyonunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Monitör dik konuma getirildiğinde ekran menüsü de otomatik olarak dönerek düzgün bir şekilde görüntülenir.

Teknik Özellikler
Panel Boyutu (inç) 32
En Boy Oranı 16:9
Görüntüleme Alanı (YxG) 708.48 x 398.52 mm
Ekran Yüzeyi Non-Glare
Arka Aydınlatma Tipi Mini-LED
Panel Tipi IPS
Görüş Açısı (CR ≧ 10) 178°/ 178°
Piksel Aralığı 0.185mm
Çözünürlük 3840x2160
Renk Alanı (sRGB) 100%
Renk Alanı (Adobe RGB) 99.5%
Renk Alanı (DCI-P3) 99%
Renk Alanı (Rec.2020) 89%
Parlaklık (HDR, Maks.) 1,200 cd/㎡
Parlaklık (Tipik) 600cd/㎡
Kontrast Oranı (HDR, Maks) 1,000,000:1
Kontrast Oranı (Tipik) 20,000:1
ASUS Smart Kontrast Oranı (ASCR) 100000000:1
Ekran Renkleri 1073.7M (10 bit)
Tepki Süresi 5ms (GTG)
Yenileme Hızı (Maks) 60Hz
HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Desteği HDR10
HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Desteği HLG
HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Desteği Dolby Vision
Flicker-free Var
LCD ZBD Garantisi Var (3 Yıl)
Video Özelliği
Trace Free Teknolojisi Var
ProArt Ön Ayarı Standart, sRGB, Adobe RGB, DCI-P3, Rec. 2020, DICOM, Rec. 709, HDR_PQ DCI, HDR_PQ Rec2020, HDR_HLG, Dolby Vision, Kullanıcı Modu 1, Kullanıcı Modu 2
Renk Sıcaklığı Seçimi Var (5 mod)
Renk Ayarı 6 Yönlü Ayarlama (R,G,B,C,M,Y)
Gamma Ayarı Var (Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 Desteği)
Renk Doğruluğu △E< 1
ASUS ProArt Donanım Tabanlı Kalibrasyon Var
ProArt Paleti Var
QuickFit Var
PIP / PbP Teknolojisi Var
HDCP Desteği Var
VRR Teknolojisi Adaptive-Sync
Motion Sync Var
HDR Önizleme Var
Düşük Mavi Işık Var
Çoklu HDR Modu Var
Ses Özelliği
Hoparlör Var (3Wx2)
Giriş/Çıkış Portları
Thunderbolt 3 Thunderbolt 3 x 2
DisplayPort DisplayPort 1.2 x 1
HDMI HDMI(v2.0) x 3
USB Hub Var (4 port USB 3.0)
Kulaklık Jakı Var
USB-C Güç Dağıtımı 65W
Sinyal Frekansı
Dijital Sinyal Frekansı DisplayPort, Thunderbolt 3: 142~142 KHz (H) / 40~60 Hz (V), HDMI: 109~142 KHz (H) / 29~65 Hz (V)
Güç Tüketimi
Güç Tüketimi 60W
Güç Tasarrufu Modu <0.5W
Güç Kapalı Modu <0.5W
Voltaj 100-240V, 50/60Hz
Mekanik Tasarım
Eğme Var (+23° ~ -5°)
Eksende Döndürme Var (+60° ~ -60°)
Dik Çevirme (Pivot) Var (+90° ~ -90°)
Yükseklik Ayarı 0~130mm
VESA Duvara Montaj 100x100mm
Kensington Kilidi Var
Boyutlar / Ağırlık
Stant Dahil Boyutlar 727 x (470~600) x 240 mm
Stant Hariç Boyutlar 727 x 426 x 93 mm
Kutu Boyutu 923 x 525 x 386 mm
Stant Dahil Ağırlık 14 Kg / 18.3 Kg
Stant Hariç Ağırlık 11 Kg
Brüt Ağırlık 19.1 Kg / 25.2 Kg

Asus ProArt Display PA32UCX-PK 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync IPS 4K UHD Monitör Özellikleri

 • Ekran Boyutu32"
 • EkranIPS, 4K UHD
 • Çözünürlük3840 x 2160
 • Yenileme Hızı60hz
 • Tepki Süresi 5 ms.
 • Kontrast20.000:1
 • ParlaklıkTipik: 600cd/㎡ / HDR: 1.200 cd/㎡
 • Bağlantı ÖzellikleriThunderbolt 3, DisplayPort, HDMI, USB
 • Diğer ÖzelliklerAdaptive-Sync
 • Multimedya3W x 2
 • Oyuncular İçinHayır
 • BoyutStant Dahil: 727 x (470~600) x 240 mm / Stant Hariç: 727 x 426 x 93 mm
 • AğırlıkStant Dahil: 14 Kg ~ 18.3 Kg / Stant Hariç: 11 Kg
 • Garanti36 Ay Distribütör Garantili
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 38.437,15 TL 76.874,30 TL +0
 • 25.875,31 TL 77.625,93 TL +0
 • 19.598,10 TL 78.392,41 TL +0
 • 15.834,83 TL 79.174,17 TL +0
 • 13.328,61 TL 79.971,68 TL +0
 • 11.540,77 TL 80.785,42 TL +0
 • 10.201,99 TL 81.615,89 TL +0
 • 9.162,62 TL 82.463,62 TL +0
 • 8.332,91 TL 83.329,13 TL +0
 • 7.655,73 TL 84.213,01 TL +0
 • 7.092,99 TL 85.115,84 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 12.757,19 TL 76.543,15 TL +4
 • 11.030,90 TL 77.216,32 TL +4
 • 9.737,68 TL 77.901,43 TL +4
 • 8.728,60 TL 78.557,44 TL +4
 • 7.926,67 TL 79.266,67 TL +4
 • 7.271,71 TL 79.988,82 TL +4
 • 6.723,38 TL 80.680,62 TL +4
 • 9.047,65 TL 81.428,88 TL +0
 • 8.219,12 TL 82.191,16 TL +0
 • 7.538,34 TL 82.921,75 TL +0
 • 6.976,03 TL 83.712,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 38.452,99 TL 76.905,99 TL +0
 • 25.899,56 TL 77.698,67 TL +0
 • 19.624,90 TL 78.499,60 TL +0
 • 15.865,13 TL 79.325,65 TL +0
 • 13.361,54 TL 80.169,27 TL +0
 • 11.575,86 TL 81.031,02 TL +0
 • 10.237,81 TL 81.902,52 TL +0
 • 9.200,24 TL 82.802,14 TL +0
 • 8.372,18 TL 83.721,75 TL +0
 • 7.695,67 TL 84.652,42 TL +0
 • 7.134,49 TL 85.613,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 38.472,82 TL 76.945,64 TL +0
 • 25.913,05 TL 77.739,14 TL +0
 • 19.637,29 TL 78.549,18 TL +0
 • 15.873,57 TL 79.367,83 TL +0
 • 13.368,73 TL 80.212,35 TL +0
 • 11.582,15 TL 81.075,04 TL +0
 • 10.243,44 TL 81.947,48 TL +0
 • 9.205,34 TL 82.848,10 TL +0
 • 8.376,87 TL 83.768,74 TL +0
 • 7.700,04 TL 84.700,46 TL +0
 • 7.138,58 TL 85.662,96 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 19.090,75 TL 76.363,01 TL +2
 • 15.400,24 TL 77.001,21 TL +2
 • 19.414,56 TL 77.658,24 TL +0
 • 11.188,34 TL 78.318,37 TL +2
 • 13.164,97 TL 78.989,81 TL +0
 • 8.852,54 TL 79.672,86 TL +2
 • 8.036,78 TL 80.367,84 TL +2
 • 7.370,46 TL 81.075,04 TL +2
 • 6.816,98 TL 81.803,76 TL +2
 • 7.503,33 TL 82.536,58 TL +0
 • 6.940,22 TL 83.282,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 38.453,39 TL 76.906,78 TL +0
 • 25.899,02 TL 77.697,05 TL +0
 • 19.625,93 TL 78.503,73 TL +0
 • 15.865,47 TL 79.327,34 TL +0
 • 13.361,40 TL 80.168,41 TL +0
 • 11.575,36 TL 81.027,50 TL +0
 • 10.238,15 TL 81.905,21 TL +0
 • 9.200,24 TL 82.802,14 TL +0
 • 8.371,89 TL 83.718,94 TL +0
 • 7.696,06 TL 84.656,64 TL +0
 • 7.134,57 TL 85.614,81 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 38.453,39 TL 76.906,78 TL +0
 • 25.899,02 TL 77.697,05 TL +0
 • 19.625,93 TL 78.503,73 TL +0
 • 15.865,47 TL 79.327,34 TL +0
 • 13.361,40 TL 80.168,41 TL +0
 • 11.575,36 TL 81.027,50 TL +0
 • 10.238,15 TL 81.905,21 TL +0
 • 9.200,24 TL 82.802,14 TL +0
 • 8.371,89 TL 83.718,94 TL +0
 • 7.696,06 TL 84.656,64 TL +0
 • 7.134,57 TL 85.614,81 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 38.193,23 TL 76.386,46 TL +0
 • 25.645,90 TL 76.937,70 TL +0
 • 19.374,24 TL 77.496,96 TL +0
 • 15.596,57 TL 77.982,83 TL +0
 • 13.079,14 TL 78.474,84 TL +0
 • 11.317,80 TL 79.224,60 TL +0
 • 9.977,22 TL 79.817,72 TL +0
 • 8.925,91 TL 80.333,23 TL +0
 • 8.111,91 TL 81.119,10 TL +0
 • 7.431,00 TL 81.741,04 TL +0
 • 6.864,38 TL 82.372,60 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 74.629,57 TL 74.629,57 TL +0
 • 38.126,89 TL 76.253,78 TL +0
 • 25.598,40 TL 76.795,20 TL +0
 • 19.338,09 TL 77.352,38 TL +0
 • 15.580,29 TL 77.901,43 TL +0
 • 13.076,39 TL 78.458,34 TL +0
 • 11.287,84 TL 79.014,90 TL +0
 • 9.947,43 TL 79.579,41 TL +0
 • 8.904,83 TL 80.143,44 TL +0
 • 8.070,68 TL 80.706,79 TL +0
 • 7.388,92 TL 81.278,12 TL +0
 • 6.819,97 TL 81.839,64 TL +0
74.629,57 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus ProArt Display PA32UCX-PK 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync IPS 4K UHD Monitör
   Asus ProArt Display PA32UCX-PK 32” 5ms 60Hz Adaptive-Sync IPS 4K UHD Monitör 74.629,57 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.