ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 OC White ROG-STRIX-RTX3090-O24G-WHITE 24GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus ROG-STRIX-RTX3090-O24G-WHITE ROG Strix GeForce RTX 3090 White Edition. Beyaz tema, gelişmiş tasarım ve lider termal performans.
 • NVIDIA Ampere Çoklu Akış İşlemcileri: Dünyanın en hızlı ve verimli GPU’sunun temel taşı olan yepyeni Ampere çoklu akış işlemcileri, 2 kat daha yüksek FP32 performansı ve gelişmiş güç verimliliği sunuyor.
 • 2. Nesil RT Çekirdekleri: 1. Nesil RT çekirdeklerinden 2 kat daha fazla performansın yanı sıra eş zamanlı ışın izleme (ray tracing) ve gölgelendirme ile yepyeni bir boyuta geçiliyor.
 • 3. Nesil Tensor Çekirdekleri: Yapısal seyreklik ve DLSS gibi gelişmiş yapay zeka algoritmaları ile 2 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Şimdi 8K çözünürlük desteği de sunan bu çekirdekler oyun performansında inanılmaz artış sunuyor ve yepyeni yapay zeka özellikleri getiriyor.
 • OC Edition: Boost Hızı 1890 MHz (OC Modu)/1860 MHz (Gaming Modu)
 • Beyaz temalı oyuncu sistemleri içni sınırlı sayıda white edition
 • Eksen Teknolojili Fan Tasarımı daha fazla fan kanadı ve aksi yönde dönen merkez fan ile yenilendi.
 • 2.9 slot tasarımı, soğutucu yüzey alanını bir önceki nesle kıyasla genişleterek termal performansı daha da ileriye taşıyor.
 • Super Alloy Power II, üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
 • GPU Tweak II, kullanışlı performans ayarları, termal kontroller ve sistem takibi sunuyor.

ROG Strix GeForce RTX 3090 ile Uçuşa Geçin ROG Strix GeForce RTX 3090'ın bu sınırlı sürümü, ROG Strix serisindeki tüm nesil iyileştirmelerinin yanı sıra tamamen beyaz bir renk temasına sahiptir. Şimdi en yeni grafik teknolojisine sahip, yüksek kaliteli, beyaz temalı bir oyun sistemi oluşturmanın tam zamanı!

Yenilenmiş Eksen Teknolojili Fan Tasarımı Eksen teknolojili fan tasarımımız, önceki nesle kıyasla daha fazla kanatçık ve yüzey alanına sahip yeni, genişletilmiş soğutma bloğu için optimize edildi. Üç fanın da kanat sayısı arttırılarak, orta fanda 13 ve yan fanlarda 11 kanat sayısına ulaşıldı. Bariyer halkaları inceltilmiş olan yan fanlar daha iyi hava akışı sunarken, orta fanın ekstra kanatları ve tam yükseklikteki halkası, havayı doğrudan GPU soğutucusuna üflemek için artırılmış statik basınç sağlar.

Ters Dönüşlü Fan Tasarımı Kartın genel soğutma performansını arttırmak ve hava akışı türbülansını azaltmak için, merkezde yer alan fanın dönüş yönü tersine çevrildi ve son neslin tek tip fan düzeni bırakılarak merkezi ve yan fanlar için yeni bir dönüş şeması oluşturuldu.

MaxContact Teknolojisi Yeni fan tasarımından yararlanmak için ısıyı yonga üzerinden alıp soğutma sistemine aktarmak özel ilgi gerektiren bir konu. Bu amaçla, ısı dağıtıcısının yüzey pürüzsüzlüğünü mikroskobik düzeyde artıran özel bir cilalama yöntemi kullanıyoruz. Ekstra düz yüzey işlemciyle daha iyi temas ederek ısı aktarımını artırıyor.

2.9 Slot Tasarımı Isı dağıtıcısı, ısıyı borularla 2.9 slot yer kaplayan soğutma bloğu kanatlarına iletiyor. Bir önceki nesle oranla daha büyük olan soğutma bloğu, yeni yüksek performanslı yonga seti için daha fazla soğutma sağlıyor.
Birinci Sınıf Bileşenler Milisaniyeler içinde yüzlerce watt gücü zahmetsiz bir şekilde iletebilmek için birinci sınıf kapasitörler, bobinler ve MOSFET’ler seçildi. Super Alloy Power II bileşenler, gelişmiş Auto-Extreme otomatik üretim sürecimizle PCB’ye yerleştirildi. PCB’nin arkasındaki pürüzsüz birleşme noktaları ve insan hatasının ortadan kaldırılmasıyla bu ekran kartı en zorlu standartları bile karşılıyor.
FanConnect II ROG Strix ekran kartının arkasında, kendi sistemini toplayanlara ekstra esneklik kazandıran iki adet PWM FanConnect başlığı bulunuyor. Kasa fanları doğrudan GPU’ya bağlanabiliyor. CPU veya GPU sıcaklığına göre ayarlanan fan hızları sayesinde, zorlu 3D iş yüklerinde ekstra hava giriş çıkışı elde edilebiliyor.

White Edition Muhafaza, fanlar, metal aksanlar ve arka plaka, Strix'e buz beyazı sistemlere özel bir estetik kazandırmak için özenle renklendirildi.

Arka Kısmı da Serin Tasarımdaki yenilikler kartın arka kısmında da devam ediyor. Arka plakadaki geniş havalandırma açıklığı ve kısaltılmış PCB, sıcak havanın GPU’ya geri dönmeden kasa fanlarına doğru iletilmesini sağlıyor. GPU yuvası; yonga ve ısı dağıtıcısı arasındaki kritik bağlantıya dayanıklılık katıyor. Paslanmaz çelikten üretilen giriş çıkış yuvası ise bağlantı noktalarını koruyor ve kartın yerine daha sağlam oturmasını sağlıyor. Rahatça erişilebilen Çift Bios anahtarı yazılım kullanmadan “performans” ve “sessiz” modlar arasında geçiş yapma imkanı sağlayarak temel ayar olanağı sunuyor.

İşlevsel Ön Yüz Birçok sistemde kartın en çok görünen bölümü olan ön yüze bu kartta ekstra özen gösterildi. Armoury Crate yazılımı üzerinden ayarlanabilen yeni adreslenebilir RGB ışıklar diğer ROG bileşenlerle uyum sağlıyor. GeForce RTX 3090’ın güç gereksinimi üç adet 8 pim güç bağlantısıyla karşılanıyor. Ayrıca PSU voltajını takip eden dahili devre de bulunuyor. Bu devre geçici voltaj düşüşlerini hızla tespit edebiliyor. Böyle bir durum yaşandığında, güç kaynağında bir sorun olduğunu gösteren kırmızı LED ışık yanıyor. Strix’in güçlendirilen metal çerçevesi de sağlamlığa katkıda bulunuyor.
Nvidia Ampere Mimarisi Yepyeni NVIDIA Ampere mimarisi; gelişmiş 2. nesil RT çekirdekleri ve 3. nesil Tensor çekirdekleri ile en üstün oyun deneyimini sunuyor.

RTX. Başlıyor. Gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisinin sağladığı görsel gerçeklik ve yapay zeka destekli DLSS’in üstün performansıyla günümüzün en büyük yapımlarında daha önce yaşamadığınız deneyimler yaşayın.

DLSS Yapay Zeka (AI) Hızlandırma NVIDIA DLSS, GeForce RTX’teki yapay zeka odaklı Tensor çekirdeklerini kullanarak kare hızlarını ve görüntü kalitesini artıran çığır açıcı bir yapay zeka görüntü işleme teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde ayarları ve çözünürlüğü en üst düzeye çekip inanılmaz bir görsel deneyim yaşayabileceksiniz. Yapay zeka devrimi bu teknolojiyle oyun dünyasına geldi.

Zaferi Milisaniyeler Belirler NVIDIA Reflex üst düzey rekabet avantajı sunar. En düşük gecikme süresi. En iyi duyarlılık. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar ve NVIDIA G-SYNC oyun monitörleri tarafından güçlendirilmiştir. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

Yaratıcılığınızı Geliştirin GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3D sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonellere Yakışır Bir Yayın Yapın İnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bilr biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması sanal arka plan gösterme, kamera görüntüsünü otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi hem ses hem de video kalitesini artıran güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde canlı akışlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar takipçi kitlenize her zaman en iyi şekilde ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

DirectX 12 Ultimate Oyun geliştiricileri şimdi Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına daha da muhteşem grafikler ekleyebilir. GeForce RTX ekran kartları ışın izleme ve değişken hızla gölgelendirme gibi gelişmiş DX12 özellikleri sunarak oyunlara ultra gerçekçi görsel efektlerin yanı sıra daha yüksek kare hızlarıyla hayat veriyor.

GPU Tweak II Donanım, işleri bir sonraki seviyeye taşımak için araştırma ve geliştirmenin uygulandığı tek alan değildir. ROG ekibi, beklediğiniz standart takip, ince ayar ve diğer ayarların yanı sıra benzersiz özellikler sunmak için GPU Tweak II yazılımını geliştiriyor. Tüm birinci sınıf ekran kartlarımız gibi, ROG Strix GeForce RTX 3090 White Edition, çevrimiçi deneyiminizin olabildiğince iyi olmasını sağlamak için XSplit yayın yazılımı ve wtfast'ın Gamers Private Network yazılımı ile birlikte geliyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce RTX 3090
Bus Veri Standardı PCI Express 4.0
OpenGL OpenGL 4.6
Video Belleği 24GB GDDR6X
Saat Hızı OC Mode: 1890 MHz (Boost Clock) / Gaming Mode: 1860 MHz (Boost Clock)
CUDA Core 10496
Bellek Hızı 19.5 Gbps
Bellek Arayüzü 384-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.1)
DisplayPort Var x 3 (DisplayPort 1.4a)
HDCP Desteği Var (2.3)
Maks. Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Evet
Tavsiye Edilen PSU 750W
Güç Bağlantıları 3 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x Speedsetup manual, 1 x Collection card, 1 x ROG ruler, 1 x ROG Velcro Hook & Loop, 1 x ROG ring
Yazılım ASUS GPU Tweak II & GeForce Game Ready Driver & Studio Driver
Boyutlar 31.85 x 14.01 x 5.78 cm
Slot 2.9 slot

Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 OC White ROG-STRIX-RTX3090-O24G-WHITE 24GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek24 GB
 • Bit Değeri384 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GeForce RTX 3090
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockVar
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 20.490,77 TL 40.981,54 TL +0
 • 13.794,08 TL 41.382,23 TL +0
 • 10.447,71 TL 41.790,84 TL +0
 • 8.441,52 TL 42.207,60 TL +0
 • 7.105,46 TL 42.632,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 20.402,50 TL 40.805,01 TL +0
 • 13.721,29 TL 41.163,87 TL +0
 • 10.382,28 TL 41.529,10 TL +0
 • 8.375,76 TL 41.878,82 TL +0
 • 7.042,82 TL 42.256,91 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 20.499,22 TL 40.998,43 TL +0
 • 13.807,00 TL 41.421,01 TL +0
 • 10.462,00 TL 41.847,99 TL +0
 • 8.457,67 TL 42.288,35 TL +0
 • 7.123,01 TL 42.738,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 20.509,78 TL 41.019,57 TL +0
 • 13.814,19 TL 41.442,58 TL +0
 • 10.468,60 TL 41.874,41 TL +0
 • 8.462,17 TL 42.310,84 TL +0
 • 7.126,84 TL 42.761,05 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 10.177,24 TL 40.708,97 TL +2
 • 8.209,84 TL 41.049,20 TL +2
 • 10.349,86 TL 41.399,46 TL +0
 • 8.350,27 TL 41.751,37 TL +0
 • 7.018,22 TL 42.109,31 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 20.499,43 TL 40.998,86 TL +0
 • 13.806,72 TL 41.420,15 TL +0
 • 10.462,55 TL 41.850,19 TL +0
 • 8.457,85 TL 42.289,25 TL +0
 • 7.122,94 TL 42.737,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 20.499,43 TL 40.998,86 TL +0
 • 13.806,72 TL 41.420,15 TL +0
 • 10.462,55 TL 41.850,19 TL +0
 • 8.457,85 TL 42.289,25 TL +0
 • 7.122,94 TL 42.737,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 20.360,74 TL 40.721,47 TL +0
 • 13.671,78 TL 41.015,34 TL +0
 • 10.328,37 TL 41.313,48 TL +0
 • 8.314,50 TL 41.572,50 TL +0
 • 6.972,46 TL 41.834,78 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 39.784,88 TL 39.784,88 TL +0
 • 20.354,49 TL 40.708,97 TL +0
 • 13.673,19 TL 41.019,57 TL +0
 • 10.332,66 TL 41.330,65 TL +0
 • 8.329,30 TL 41.646,48 TL +0
 • 6.993,79 TL 41.962,75 TL +0
39.784,88 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 OC White ROG-STRIX-RTX3090-O24G-WHITE 24GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Asus ROG Strix GeForce RTX 3090 OC White ROG-STRIX-RTX3090-O24G-WHITE 24GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.