Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming
Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming
Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming
Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming
Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming
NVIDIA
6 GB
Bellek
PCI-E 3.0

Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

%9 indirim
5.158,90 TL Tek Çekim / Havale: 4.689,91 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 19,87TL değerinde 198725 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 Yüksek yenileme hızları için güçlü soğutma sistemiyle donatılan ROG Strix GeForce RTX 2060 6GB GDDR6.
 • Nvidia Turing: ROG GeForce RTX™ ekran kartları, Turing™ GPU mimarisi ve tamamen yeni RTX platformundan güç alıyor. Önceki nesil ekran kartlarından 6 kata kadar daha fazla performans sağlayan yeni kartlar gerçek zamanlı ray tracing ve yapay zekanın gücünü oyunlara taşıyor.
 • DirectX 12: Daha gerçekçi oyunlar için yeni görsel efektlere ve işleme tekniklerine güç verin.
 • NVIDIA Shadowplay™ ile yüksek kaliteli oyun içi videolar, ekran görüntüleri ve canlı yayınlar kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın.
 • Patentli Wing-blade Fanlar; yüksek hava basıncı, düşük gürültü seviyeleri ve IP5X sertifikalı toza dayanıklılığın yanı sıra sessiz oyun deneyimi için de 0dB modu sunuyor.
 • MaxContact Teknolojisi, daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor.
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 • Super Alloy Power II, Turing™ çekirdeklerine güç vermek için üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
 • ASUS FanConnect II, en uygun sistem soğutması için hibrit kontrollü 2 adet fan başlığı kullanıyor.
 • GPU Tweak II, kullanışlı performans ayarları ve termal kontroller sunuyor.

Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix GeForce RTX 2060, NVIDIA'nın 1. Sınıf GPU'sunun gücünü elit bir uzman grubuyla birleştirerek efsanevi bir oyun deneyimi için ortam hazırlıyor. Muhteşem güç dağıtımı sayesinde hız aşırtma sınırları zorlanırken, mükemmel tasarlanan soğutma sistemi ise dikkatlerin her zaman Turing'in performansına odaklanmasını sağlıyor. Bu üstün donanımı özelleştirmeyi ve ayarlamayı sağlayan araçlar ile her şey sizin elinizde.

Patentli Wing-blade Fanlar Çok havalılar
Patentli Wing-blade fan tasarımı, geleneksel eksenli fanlara göre soğutma bloğuna %105 daha fazla statik basınç yaparak serin ve sessiz bir performans sergiliyor. Her şeyin sorunsuz çalışması için, fanın içine parçacık girmesini engelleyen IP5X toz dayanıklılık standardını kullanıldı.
0dB Teknolojisi - Sessiz Zeka 0dB teknolojisi, GPU çekirdek sıcaklığı 55 derecenin altında kaldığı sürece fanları durduruyor. Böylece çok fazla güç gerektirmeyen oyunları tamamen sessiz bir şekilde oynayabiliyorsunuz*. Sıcaklık yükseldiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlıyor.

*0 dB modunu etkinleştirmek için lütfen kart üzerindeki anahtarı kullanarak Sessiz (Q) bios modunu çalıştırın.

MaxContact Teknolojisi - Hassas Üretim Isı Dağıtıcısı Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

Auto-Extreme Teknolojisi - Hassas Otomatik Üretim Tüm ROG Strix ekran kartları, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan otomatik üretim süreci Auto-Extreme Teknolojisi kullanılarak üretildi. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.
 • Kusursuz çalışan robotlarımız, insan hatasını söz konusu olmaktan çıkarıyor
 • Sağlamlaştırılan bileşenler hız aşırtma sırasında daha kararlı çalışıyor
 • Otomasyon sayesinde daha sıkı kalite kontrolü yapılabiliyor
 • Lehim işlemi tek seferde yapılıyor
 • Devre kartlarımız tamamen pürüzsüzdür, böylece kartları tutarken elinizi kesmezsiniz
 • Lehim sıvısı kullanılmadan yapılan üretim doğayla da daha dost oluyor

Güçlendirilmiş Çerçeve - Lider Mimari Mühendislerimiz, PCB'nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önleyen metal bir kol ile ROG Strix GeForce RTX 2060'in yapısal bütünlüğünü 3 kat artırdı.

Aura Sync - Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix GeForce RTX 2060'in hem ön korumasında hem de arka plakasında Aura RGB aydınlatma bulunuyor. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.
Gizli Mod ile Siz de Bir Ninja Olun Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ROG Strix GeForce™ RTX 2060'e kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.
Çift Bios - Akıllı Seçim Yapın Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

Asus FanConnect II ile Daha Akılı Fan Hızı ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü iki adet 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

Nvidia G-Sync Teknolojisi ile Akıcı Çalışma ROG Strix GeForce™ RTX 2060, mümkün olan en akıcı ve hızlı oyun deneyimini sunmak için NVIDIA G-SYNC görüntü teknolojisini kullanıyor. Bu sayede ekran yırtılmaları ortadan kalkıyor, görüntülerde takılma ve giriş gecikmesi minimuma iniyor. FPS, spor ve aksiyon macera oyunlarını en yüksek grafik ayarlarında süper kare hızlarıyla oynayın!
Nvidia Turing Mimarisi Devrim niteliğindeki bu mimari, yepyeni GeForce RTX platformuyla bir araya gelerek gerçek zamanlı ray tracing, yapay zeka ve programlanabilir gölgelendirmeyi birlikte sunuyor. Bu şekilde yapılmış oyunları daha önce hiç görmediniz.
Oyunlarda Gerçek Zamanlı Ray Tracing Gerçekçi aydınlatma, yansıma ve gölgeler için kesin çözüm olan ray tracing teknolojisi, geleneksel işlem teknikleriyle mümkün olanın çok daha ötesinde bir gerçekçilik sağlıyor. Nvidia Turing, gerçek zamanlı ray tracing yapabilen ilk GPU.
Performans Oyunlara yönelik GeForce RTX GPU’ları yeni nesil GDDR6 bellek, DirectX 12 özelliklerine destek ve çok daha fazlasıyla birlikte geliyor. RTX. Oyun başladı.
Oyunlara Hazır Sürücüler Oynamaya başladığınız andan itibaren en yüksek performansa ve mümkün olan en akıcı deneyime kavuşun.
Çığır Açan Oyun Teknolojileri Akıcı oynanış, sinema deneyimi ve devrim niteliğindeki 360 derece görüntü kaydı (VR’da bile) için en yeni Nvidia GameWorks teknolojilerini kullanın. Ayrıca, VR da dahil olmak üzere en yeni, ultra yüksek çözünürlüklü ekranlar ve birden fazla monitörün bulunduğu sistemler için gereken performansı elde edin.
VR İçin Hazır Yeni nesil VR performansını, Nvidia VRWorks teknolojileri tarafından desteklenen en düşük gecikme süreleri ve önde gelen VR başlıklarına uyumla deneyin. VR sesleri, fizikleri ve dokunuşları her anı hissetmenizi sağlar.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA® GeForce RTX™ 2060
Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
OpenGL OpenGL®4.5
Video Belleği GDDR6 6GB
Saat Hızı OC Mode - GPU Boost Clock: 1710 MHz; GPU Base Clock: 1395 MHz / Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock: 1680 MHz; GPU Base Clock: 1365 MHz
CUDA Core 1920
Bellek Hızı 14000 MHz
Bellek Arayüzü 192-bit
Çözünürlük Dijital Maks. Çözünürlük: 7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.0b)
Display Port Var x 2 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği Var
Maximum Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Yok
Tavsiye Edilen PSU 500W
Aksesuarlar 1 x ROG Velcro Hook & Loop, 1 x CD, 1 x Başlangıç Kılavuzu
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver
Boyutlar 30 x 13.2 x 5 cm (11.81 " x 5.2 " x 1.97 " İnç)

Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek6 GB
 • Bit Değeri192 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA® GeForce RTX™ 2060
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 2.391,35 TL 4.782,69 TL +0
 • 1.604,21 TL 4.812,63 TL +0
 • 1.210,74 TL 4.842,95 TL +0
 • 974,83 TL 4.874,15 TL +0
 • 817,54 TL 4.905,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 2.374,64 TL 4.749,28 TL +0
 • 1.590,34 TL 4.771,02 TL +0
 • 1.195,19 TL 4.780,74 TL +0
 • 962,03 TL 4.810,16 TL +0
 • 805,41 TL 4.832,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 2.396,23 TL 4.792,47 TL +0
 • 1.609,33 TL 4.827,99 TL +0
 • 1.215,88 TL 4.863,54 TL +0
 • 979,92 TL 4.899,61 TL +0
 • 822,79 TL 4.936,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 2.397,46 TL 4.794,92 TL +0
 • 1.610,16 TL 4.830,48 TL +0
 • 1.216,52 TL 4.866,06 TL +0
 • 980,43 TL 4.902,17 TL +0
 • 823,22 TL 4.939,35 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 954,40 TL 4.771,99 TL +3
 • 800,30 TL 4.801,79 TL +3
 • 1.207,99 TL 4.831,97 TL +0
 • 972,51 TL 4.862,53 TL +0
 • 815,66 TL 4.893,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 2.396,28 TL 4.792,57 TL +0
 • 1.609,26 TL 4.827,79 TL +0
 • 1.215,88 TL 4.863,54 TL +0
 • 979,96 TL 4.899,82 TL +0
 • 822,77 TL 4.936,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 2.396,28 TL 4.792,57 TL +0
 • 1.609,26 TL 4.827,79 TL +0
 • 1.215,88 TL 4.863,54 TL +0
 • 979,96 TL 4.899,82 TL +0
 • 822,77 TL 4.936,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 2.394,03 TL 4.788,07 TL +0
 • 1.607,51 TL 4.822,53 TL +0
 • 1.213,74 TL 4.854,98 TL +0
 • 977,06 TL 4.885,32 TL +0
 • 819,34 TL 4.916,05 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.689,91 TL 4.689,91 TL +0
 • 2.391,10 TL 4.782,21 TL +0
 • 1.604,54 TL 4.813,62 TL +0
 • 1.211,24 TL 4.844,95 TL +0
 • 975,24 TL 4.876,18 TL +0
 • 817,97 TL 4.907,82 TL +0
4.689,91 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Evga gtx 970 den bu karta geçtim daha kutusunu açarken bile farkını hissettiriyor. + Tasarım, Soğutma, Karizma, Kalite, Performans - Her kasaya sığmıyor, çok ağır anakartın yuvasını eğebilir, pahalı
Üye resmi
Enes Atlıer 05 Eyl 2020

bence başarılı bir ürün gaming gecesinden aldım
Üye resmi
Miraç Bulut 29 Ağu 2020

Ürünün sıcaklığı 60 dereceyi geçmiyor yüksek overclock potansiyeli var alacaklara tavsiye ederim.
Üye resmi
Eren Köprücüoğlu 24 Ağu 2020

ürün harika ısınma nerdeyse hiç yok mükemmel hekeze tafsiye ederim
Üye resmi
Salih Yanbal 18 Ağu 2020
ASUS KALITESI
2060 serisinin en iyi soğutmaya sahip ekran kartlarından biri yük altında bile 65 dereceyi kolay kolay geçmiyor, performansından gayet memnunum, RGB özelliği kasaya ayrı bi renk katıyor, asus kalitesini öve öve bitiremem hiç şüphe etmeden aldım ve çevremdeki herkese öneriyorum.
Üye resmi
Emre Demirbilek 29 Tem 2020

Rog Strix serisi her bilgisayar bileşeninde kaliteli oluyor. 3 fanlı oluşu soğutma açısından büyük avantaj. Özelliklerini zaten güzel açıklamışlar. Küçük kasa alacaklar ekran kartı boyutunda dikkatli olsunlar.
Üye resmi
Ziyaretçi 13 Tem 2020

Rog Strix markasına yakışır kalitede. Performansı ve soğutması harika, ayriyetten dizaynı ve ışıklandırması da oldukça estetik.
Üye resmi
Hüseyin Kısrık 08 Tem 2020

03.07.2020 Gaming Gecesinde Aldım Hızlı Vede Güzel Kargolanma Test Etme İmkanım Suanlık Yok Lakin Tüm İncelemelere Göre Alınabilecek Bu Sınıfta En İyi Ekran Kartlardan Biridir...
Üye resmi
Onur Kılıç 07 Tem 2020
Harika
Cuma indiriminde aldım süper fiyat, süper performansç
Üye resmi
Hasan Ceylan 02 Tem 2020

Soğutması çok güzel kesinlikle tavsiye ederim
Üye resmi
Hasan Ceylan 02 Tem 2020
Süper
Efsane bir ekran kartı kesinlikle tavsiye ediyorum soğutma ve fps değerleri mükemmel
Üye resmi
Ramazan Nazan Işık 10 Haz 2020
Şahane
Tek kelime şahane 05.06.2020 gaming gecesi indiriminde aldım ürün bugun elime gecti btf1 metro exodus far cry 5 ile ultra ayarlarda test ettim kesinlikle ısınma sorunu yok 55 derecede sabit vede stabil calısıyo fps manyakları ürünü gözü kapalı alsın teşekkürler asus teşekkürler incehesap
Üye resmi
Mustafa Ökmen 28 May 2020
Mükemmel...
Mükemmel ürün !! Gaming gecesi indirimin de aldık ve beklenilen performansı tam anlamı ile yansıtıyor ısınma sorunu olmuyor kesinlikle tavsiye ederim teşekkürler asus teşekkürler incehesap....
Üye resmi
Semih Yılmaz 20 May 2020

1080p ultra olarak tüm oyunları oynatabilen bir kart,soğutma performansı gayet başarılı
Üye resmi
Kaya Özgüneş 13 Nis 2020

60-70 derecede çalışıyor , sorun sıkıntı yaşamadım bir çok oyunu ultra ayarlarda oynuyorum.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Asus ROG-Strix-RTX2060-6G-Gaming GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı %9 indirim 5.158,90 TL 4.689,91 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.