ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Asus ROG Strix GeForce RTX 3070 ROG-STRIX-RTX3070-8G-GAMING 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus ROG-STRIX-RTX3070-8G-GAMING ROG Strix GeForce RTX 3070, üst seviye termal performansa sahip güçlendirilmiş tasarım.
 • NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessor (SM) Teknolojisi: Dünyanın en hızlı ve verimli GPU'sunun yapı taşı olan yeni Ampere SM, 2 kata kadar FP32 işleme hızı ve gelişmiş güç verimliliği sağlıyor.
 • 2. Nesil RT Çekirdekleri: Yepyeni bir seviyede Ray Tracing performansı için, 1. nesil RT Çekirdeklerinin 2 katı işleme hızı ile gerçek zamanlı ışın izleme ve gölgelendirmeyi deneyimleyin.
 • 3. Nesil Tensör Çekirdekleri: İki kata kadar daha fazla işleme hızına sahip 3. nesil Tensör Çekirdeklerini kullanan yapay zeka işleme teknolojisi DLSS ile performanstan ödün vermeyin. 8K'ya kadar çözünürlük desteği ile en popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin.
 • Eksen Teknolojili Fan tasarımı, daha fazla fan kanadı ve ters dönüş yönlü bir merkez fan
 • 2.9-Slot Tasarımı, önceki nesle kıyasla soğutma yüzey alanını genişleterek her zamankinden daha iyi soğutma performansı sunar.
 • Super Alloy Power II: Üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içerir.
 • GPU Tweak II, kullanışlı performans ayarları, termal kontroller ve sistem izleme sunuyor.

ROG Strix GeForce RTX 3070 ile Uçuşa Hazır Ol ROG Strix GeForce RTX 3070, NVIDIA’nın etkileyici yeni Ampere yongalarına ev sahipliği yapmak ve piyasaya bir sonraki oyun performansı inovasyon dalgasını sunmak için baştan aşağıya köklü bir biçimde yenilendi. Yeni bir tasarım ve eksen teknolojili fanları çevreleyen daha fazla metal. Son neslin tek tip fan düzeni bırakılarak merkezi ve yan fanlar için yeni bir dönüş şeması oluşturuldu. En zorlu termal yükler için kanatların altına daha geniş ve etkili bir soğutma bloğu yerleştirildi. Yenilenmiş PCB tasarımının yanı sıra arka plakada da birtakım performans arttırıcı değişikliklere gidildi.

GPU tasarımında en yeni ve en iyiyi bekliyordunuz - işte karşınızda!

Yenilenmiş Eksen Teknolojili Fan Tasarımı Eksen teknolojili fan tasarımımız, önceki nesle kıyasla daha fazla kanatçık ve yüzey alanına sahip yeni, genişletilmiş soğutma bloğu için optimize edildi. Üç fanın da kanat sayısı arttırılarak, orta fanda 13 ve yan fanlarda 11’er kanat sayısına ulaşıldı. Bariyer halkaları inceltilmiş olan yan fanlar daha iyi hava akışı sunarken, orta fanın ekstra kanatları ve tam yükseklikteki halkası, havayı doğrudan GPU soğutucusuna üflemek için artırılmış statik basınç sağlar.

Ters Dönüşlü Fan Tasarımı Kartın genel soğutma performansını arttırmak ve hava akışı türbülansını azaltmak için, merkezde yer alan fanın dönüş yönü tersine çevrildi ve son neslin tek tip fan düzeni bırakılarak merkezi ve yan fanlar için yeni bir dönüş şeması oluşturuldu.

MaxContact Teknolojisi Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak ve mikroskobik düzeyde pürüzsüzlüğe ulaşmak için ısı dağıtıcının yüzeyinin cilalanması gibi hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda ısı aktarımı çok daha iyi bir seviyeye geliyor.

2.9 Slot Tasarımı ROG Strix GeForce RTX 3070, daha fazla soğutma yüzeyi alanı elde etmek için 2.9 slot tasarımından yararlanır. Genişletilmiş soğutucu tasarımı, her zamankinden daha iyi soğutma performansı ve hız aşırtma potansiyeli sunarak ROG Strix GeForce RTX 3070'in tüm performansından yararlanmanıza ve inanılmaz bir deneyim yaşamanıza olanak tanır.
Super Alloy Power II - Üst Düzey Güç Bileşenleri Yeni Nvidia Ampere yongalarına ev sahipliği yapan ROG Strix GeForce RTX 3070, hız arttığında oluşan akımın üstesinden gelebilmek ve bir milisaniyede yüzlerce watt'ı kolaylıkla sağlayabilmek için üst düzey kapasitörler, bobinler ve MOSFET’lerle donatılmıştır. Bu Super Alloy Power II bileşenleri, insan kaynaklı hataların ortadan kaldırılması için, gelişmiş Auto-Extreme otomatik üretim sürecimiz kullanılarak PCB'ye lehimlenmiştir.
FanConnect II ROG Strix ekran kartı, ekstra kurulum esnekliği sunan iki adet PWM FanConnect başlığına sahiptir. Sistem fanları doğrudan GPU’ya bağlanabilir ve CPU ya da GPU sıcaklığına dayalı bir fan eğrisi ile ayarlanabilir ve zorlu 3D görevler için ekstra giriş veya çıkış sağlar.

Yeni ve Eşsiz Tasarım ROG ekosistemi ve ROG Strix anakartların tasarım estetiğini yansıtan metal detaylara sahip yeni yüzü ile ROG Strix GeForce RTX 3070 ekran kartı, özellikle dikey olarak monte edilip kasa LED’leri ile aydınlatıldığında tüm ihtişamını gözler önüne serer. Gri tonlamalı renkleri sayesinde bulunduğu tüm sistemlere kusursuz bir şekilde uyum sağlar.

Arka Plaka Soğutma Desteği Havalandırma boşluğuna sahip geniş arka plaka ve kısaltılmış PCB tasarımı sayesinde, sıcak hava ekran kartının içinde oyalanmaksızın direkt olarak arka plakadan kasa egzoz fanlarına ulaşır. GPU braketi ekstra dayanıklılık sağlarken, paslanmaz çelik G/Ç braketi, bağlantı noktalarını koruyup, daha güvenli bir montaj imkanı sunar. “Performans modu” ve “Sessiz mod” arasında hızlıca seçim yapmanıza imkan tanıyan Dual BIOS anahtarı, kullanımı kolay bir konumlandırmaya sahiptir.

İşlevsel Tasarım Geleneksel kurulumlarda kartın en görünür kısmı olduğu için GPU’nun ön kısmına daha da özen gösterildi. RGB aydınlatmayı Armoury Create ile dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve diğer ROG bileşenleriyle senkronize hale getirebilirsiniz. 2 adet 8-pin güç bağlantısına sahip olan GeForce RTX 3070’te, PSU rail voltajını takip eden yerleşik bir devre bulunmaktadır. Devre, rail voltajının çok düşük olmasına neden olan herhangi bir geçişi yakalayacak kadar hızlıdır. Böyle bir durumda güç kaynağı sorununu belirtmek için kırmızı bir LED yanar. Strix’in güçlendirilmiş metal çerçeve ile tamamlanan ve işlevsel özelliklere sahip ön kısım tasarımı, dayanıklılık ve estetiği bir arada sunar.
Nvidia Ampere Mimarisi NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi olan yeni Ampere mimarisi, bünyesinde barındırdığı ve iki kata kadar daha fazla işleme hızına sahip gelişmiş 2. nesil Ray Tracing ve 3. nesil Tensör Çekirdekleri sayesinde oyuncular ve içerik üreticileri için üst düzey performans ve mükemmel oyun deneyimi sunar.

RTX. Başlıyor. Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin. RTX. Başlıyor.

DLSS Yapay Zeka Hızlandırması NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), GeForce RTX GPU'lardaki yapay zeka işlemlerine ayrılmış tensör çekirdeklerini kullanarak görsel gerçekçiliği yepyeni bir düzeye taşıyan, çığır açan bir yapay zeka işleme teknolojisidir. DLSS, oyunlarınızda kare hızlarını artırıp güzel ve keskin grafikler oluşturmak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanır. Ray Tracing ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çözünürlüğü artırmak için gereken yüksek performansa da sahip olursunuz.

Zaferi Milisaniyeler Belirler NVIDIA Reflex üst düzey rekabet avantajı sunar. En düşük gecikme süresi. En iyi duyarlılık. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar ve NVIDIA G-SYNC oyun monitörleri tarafından güçlendirilmiştir. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

Yaratıcılığınızı Geliştirin GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3D sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonellere Yakışır Bir Yayın Yapın İnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bilr biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması sanal arka plan gösterme, kamera görüntüsünü otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi hem ses hem de video kalitesini artıran güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde canlı akışlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar takipçi kitlenize her zaman en iyi şekilde ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

DirectX 12 Ultimate Oyun geliştiricileri şimdi Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına daha da muhteşem grafikler ekleyebilir. GeForce RTX ekran kartları ışın izleme ve değişken hızla gölgelendirme gibi gelişmiş DX12 özellikleri sunarak oyunlara ultra gerçekçi görsel efektlerin yanı sıra daha yüksek kare hızlarıyla hayat veriyor.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce RTX 3070
Bus Veri Standardı PCI Express 4.0
OpenGL OpenGL 4.6
Video Belleği GDDR6 8GB
Saat Hızı OC Mode - 1755 MHz (Boost Clock) / Gaming Mode - 1725 MHz (Boost Clock)
CUDA Core 5888
Bellek Hızı 14 Gbps
Bellek Arayüzü 256-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.1)
Display Port Var x 3 (DisplayPort 1.4a)
HDCP Desteği Var (2.3)
Maks. Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Hayır
Tavsiye Edilen PSU 650W
Güç Bağlantıları 2 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x ROG Velcro Hook & Loop, 1 x ROG ruler, 1 x Koleksiyon kartı, 1 x Hızlı kurulum kılavuzu
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver
Boyutlar 31.85 x 14.01 x 5.78 cm (12.53" x 5.51" x 2.27")
Slot 2.9 slot

Asus ROG Strix GeForce RTX 3070 ROG-STRIX-RTX3070-8G-GAMING 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek8 GB
 • Bit Değeri256 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GeForce RTX 3070
 • Bağlantı TipiDisplayPort, HDMI
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi24 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 8.097,17 TL 16.194,33 TL +0
 • 5.407,02 TL 16.221,07 TL +0
 • 4.128,53 TL 16.514,14 TL +0
 • 3.335,76 TL 16.678,82 TL +0
 • 2.807,80 TL 16.846,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 8.062,29 TL 16.124,57 TL +0
 • 5.422,13 TL 16.266,38 TL +0
 • 4.102,68 TL 16.410,71 TL +0
 • 3.309,78 TL 16.548,90 TL +0
 • 2.783,05 TL 16.698,31 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 8.100,50 TL 16.201,01 TL +0
 • 5.456,00 TL 16.367,99 TL +0
 • 4.134,18 TL 16.536,72 TL +0
 • 3.342,15 TL 16.710,73 TL +0
 • 2.814,74 TL 16.888,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 8.104,68 TL 16.209,36 TL +0
 • 5.458,84 TL 16.376,52 TL +0
 • 4.136,79 TL 16.547,16 TL +0
 • 3.343,92 TL 16.719,62 TL +0
 • 2.816,25 TL 16.897,53 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 4.021,66 TL 16.086,62 TL +2
 • 3.244,21 TL 16.221,07 TL +2
 • 4.089,87 TL 16.359,48 TL +0
 • 3.299,71 TL 16.498,54 TL +0
 • 2.773,33 TL 16.639,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 8.100,59 TL 16.201,17 TL +0
 • 5.455,88 TL 16.367,65 TL +0
 • 4.134,40 TL 16.537,59 TL +0
 • 3.342,22 TL 16.711,09 TL +0
 • 2.814,71 TL 16.888,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 8.100,59 TL 16.201,17 TL +0
 • 5.455,88 TL 16.367,65 TL +0
 • 4.134,40 TL 16.537,59 TL +0
 • 3.342,22 TL 16.711,09 TL +0
 • 2.814,71 TL 16.888,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 8.045,78 TL 16.091,56 TL +0
 • 5.402,56 TL 16.207,69 TL +0
 • 4.081,38 TL 16.325,50 TL +0
 • 3.285,57 TL 16.427,86 TL +0
 • 2.755,25 TL 16.531,50 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 15.721,46 TL 15.721,46 TL +0
 • 8.043,31 TL 16.086,62 TL +0
 • 5.403,12 TL 16.209,36 TL +0
 • 4.083,07 TL 16.332,29 TL +0
 • 3.291,42 TL 16.457,09 TL +0
 • 2.763,68 TL 16.582,07 TL +0
15.721,46 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix GeForce RTX 3070 ROG-STRIX-RTX3070-8G-GAMING 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Asus ROG Strix GeForce RTX 3070 ROG-STRIX-RTX3070-8G-GAMING 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.