Asus ROG Strix XG438Q 43” 4ms 120Hz FreeSync Premium Pro VA 4K UHD Gaming Monitör Genel Özellikler

Asus ROG Strix XG438Q ROG Strix XG438Q HDR Büyük Oyuncu Monitörü — 43 inç, 4K (3840 x 2160), 120 Hz, FreeSync 2 HDR, DisplayHDR 600, DCI-P3 %90, Shadow Boost, 10 W Hoparlör x 2, Uzaktan Kumanda
 • Süper akıcı oyun görüntüleri için 120Hz yenileme hızına sahip 43 inç yansımasız 4K oyuncu monitörü.
 • DisplayHDR 600 ile HDR teknolojisi ve %90 DCI-P3 profesyonel renk gamı ile olağanüstü kontrast ve renk performansı.
 • Radeon FreeSync 2 HDR teknolojisi akıcı oynanış, düşük gecikme süresi ve daha iyi parlaklık ile kontrast sağlıyor.
 • GameFast Giriş teknolojisi giriş gecikmesini en aza indirir ve hareketlerin bağlı cihazlardan monitöre daha hızlı aktarılmasını sağlıyor.
 • İki adet 10 W hoparlör güçlü ses performansı sunuyor. Uzaktan kumanda ile de ekran menüsü üzerinden hızlı ayarlar ve kaynak seçimi yapılabiliyor.

Dünyanın En Büyük ve En Hızlı 4K FreeSync 2 HDR Oyuncu Monitörü ROG Strix XG438Q, akıcı görüntüler ile yüksek kontrastlı HDR performansının mükemmel dengesini sunarak inanılmaz derecede etkileyici oyun deneyimi sunan bir HDR oyuncu monitörü. Ekranda 43 inç boyutunda ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir 4K panel bulunuyor. Bunun yanı sıra ürün DisplayHDR 600 sertifikası için %90 DCI-P3 profesyonel renk gamı kapsama oranı ve olağanüstü kontrast ile HDR teknolojisine ve AMD Radeon FreeSync 2 HDR teknolojisine sahip. ROG Strix XG438Q ayrıca GameFast Giriş teknolojisi ile daha hızlı ve gecikmesiz kontrol imkanı sunarak oyun deneyimlerini zenginleştiriyor ve oyunculara rakiplerine karşı avantaj sağlıyor.

Büyük Ekranda Oyun ve Eğlence Oyunculara yönelik özelliklerle donatılan 43 inç ROG Strix XG438Q, genellikle daha küçük panellerde bulunan yüksek yenileme hızlarından ve değişken yenileme teknolojisinden ödün vermeden etkileyici bir büyük ekran deneyimi sunuyor.

Uzaktan Kumanda ROG Strix XG438Q, parlaklık, kontrast ve giriş sinyali gibi ayarları yapmanızı sağlayan bir uzaktan kumandayla birlikte geliyor.
Yansıma Önleyici Ekran Yansıma önleyici ekran, aydınlatmanın değişken olduğu iç mekanlarda içerikleri daha kolay görmeyi sağlıyor, oyun oynarken ve film izlerken daha rahat bir izleme deneyimi sunuyor.
SonicMaster ile Zengin Sesler ROG Strix XG438Q’da bulunan iki adet dahili 10 W stereo hoparlör ve özel ASUS SonicMaster teknolojisi zengin ve tatmin edici ölçüde gerçekçi sesler oluşturuyor.

GameFast Giriş Teknolojisi ROG Strix XG438Q, GameFast Giriş Teknolojisi ile giriş gecikmesini en aza indiriyor. Bu teknoloji hareket dağıtımının daha hızlı yapılmasını sağlar. Bu sayede, oyun içi aksiyonda her zaman hassas zamanlama ile gerektiği gibi hızlı olabilirsiniz.

120Hz Yüksek Yenileme Hızı ROG Strix XG438Q, 120Hz’lik ultra yüksek yenileme hızı ile en hareketli oyunların bile en yüksek görüntü ayarlarında akıcı ve takılma olmadan oynanabilmesini sağlıyor.

Akıcı Oynanış İçin Radeon FreeSync 2 HDR ROG Strix XG438Q düşük gecikme süreli ve daha yüksek parlaklık ve kontrasta sahip akıcı görüntüler oluşturan FreeSync 2 HDR teknolojisi bulunuyor. Hem standart hem de HDR içerikleri düşük gecikme süresiyle işleyebilen FreeSync 2, özellikle HDR içeriklerde karşılaşılan giriş gecikmesi sorununu ortadan kaldırıyor.

DCI-P3 90% ve DisplayHDR 600 ile Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ROG Strix XG438Q, geleneksel monitörlere göre daha geniş renk gamı ve daha yüksek kontrast sunmak için belirli bir parlaklık aralığında (750 cd/m2’ye kadar) HDR teknolojisine destek veriyor. En parlak beyazlar ve en koyu siyahlar ile daha önce görmediğiniz ayrıntılar ortaya çıkacak. ROG Strix XG438Q ayrıca %90 DCI-P3 renk gamı ve DisplayHDR 600 sertifikasının gereksinimlerini karşılayan kontrast performansına sahip.

Asus Aura Aydınlatma ASUS’a özgü Aura Sync teknolojisi sayesinde ROG Strix XG438Q, Aura Sync ekosistemindeki bileşenler ve çevre birimleriyle senkronize bir ortam aydınlatması oluşturabiliyor.

Aura Sync’i Monitöre Kurun
 • En son Aura Sync yazılımını kurun
 • USB kablosunu sisteme bağlayın, kablonun diğer ucunu ise monitörde PC bağlantısı için yer alan USB girişine takın
 • Ekran menüsünü açın ve şunları seçin: Sistem Kurulumu → Aura Sync → Açık

Resim İçinde Resim ve Yan Yana Resim İçin Kısayol Tuşları Resim içinde resim modunu destekleyen ROG Strix XG438Q, ana ekranın içinde bir pencere açabiliyor. Resim yanında resim modunda ise monitördeki görüntü bölümlere ayrılabiliyor. Bu sayede aynı anda birden fazla kaynaktan görüntü alınabiliyor.

Shadow Boost Teknolojisi ASUS Shadow Boost teknolojisi parlak alanları aşırı aydınlatmadan oyunlardaki karanlık bölgelerin daha net görünmesini sağlıyor. Böylece hem izleme deneyimi genel olarak daha iyi hale geliyor hem de haritanın karanlık bölgelerinde saklanan düşmanları daha kolay bulabiliyorsunuz.

Çok Sayıda HDR Modu Birden fazla HDR modu arasından istediğinizi seçerek o anki kullanım senaryosuna göre monitörün HDR performansını ayarlayabilirsiniz.
 • Asus Cinema HDR: HDR İçerik İzle / Oluştur
 • Asus Gaming HDR: Oyun Oyna
 • FreeSync 2 HDR: AMD ekran kartlarıyla HDR performansını optimize et

GamePlus Teknolojisi ASUS'a özgü dahili GamePlus kısayol tuşu, oyunları mümkün olan en iyi şekilde oynamanıza yardımcı olmak için bazı oyun içi iyileştirmeler sunuyor. Profesyonel oyuncuların yorumlarıyla geliştirilen bu işlev antrenman yapıp yeteneklerini geliştirmelerini sağlıyor.
 • Crosshair
 • Timer
 • FPS Counter
 • Display Alignment

Crosshair - Nişangah Dört farklı nişangah simgesi seçeneği arasından oynadığınız oyuna en uygun olanı seçebilirsiniz.

Timer - Zamanlayıcı Ekranın sol tarafına yerleştirilebilen zamanlayıcı geçen süreyi tutar.

FPS Counter - FPS Sayacı FPS sayacıyla oyunun ne kadar akıcı olduğunu öğrenin.

*Bu özellik FreeSync açıkken kullanılabilir.

Display Alignment - Ekran Hizalama Birden fazla monitör kullanılan sistemlerde hizalamayı tahminen yapmak yerine, ekran hizalama özelliğini kullanarak monitörlerin dört köşesindeki hizalama çizgilerini kullanın. Bu şekilde tüm monitörleri mükemmel bir şekilde dizebilirsiniz.

Asus’a Özgü GameVisual Görüntüleri farklı tür oyunlara göre optimize etmek için yedi farklı ön ayar modundan birini seçin.
 • MOBA Modu: Rakiplerinizin sağlık/mana çubuklarının rengini daha görünür hale getirir, böylece ne zaman saldıracağınızı kestirebilirsiniz.
 • RTS/RPG: Renk doygunluğunu ve kontrastı daha net ve parlak görüntüler sunmak için geliştirerek gerçek zamanlı strateji oyunları için ideal görüntüler oluşturur.
 • FPS: Yüksek kontrastlı ayarlar görüşü artırır, böylece düşmanlarınızı karanlıkta bile görebilirsiniz.
 • sRGB: Fotoğraf ve grafiklere uygun ayar yapar.
 • Manzara: Parlaklık aralığını artrırır ve daha fazla kontrast geçişi sunar. Yeşil ve mavi tonlar için doygunluk ayarı yapılmasına izin vererek manzara görüntüleri için ideal bir seçenek sunar.
 • Yarış: Giriş gecikmesini azaltarak adaptive-sync teknolojisi etkinken yarış oyunları için en ideal görüntüleri sunar.
 • Sinema: Filmlerde ideal ve canlı görüntüler için kontrast ve renk doygunluğunu iyileştirir.
App Sync ASUS GameVisual modlarını belirli uygulamalara ve oyunlara atamanızı sağlar. Böylece programları tercih ettiğiniz ekran modunda kullanabilirsiniz. Atanmış ayarları kolayca değiştirme seçeneğine de sahipsiniz.
Ultra Düşük Mavi Işık Teknolojisi DisplayWidget ayrıca kullanıcıların farklı mavi ışık filtresi seçeneklerine erişmesini sağlar. ASUS Ultra Düşük Mavi Işık teknolojisi ekranın yaydığı mavi ışık miktarını azaltır ve elinizdeki işe göre dört farklı filtre ayarı sunar. Bu ayarlara ekran menüsünden kolaylıkla erişilebilir.
Paylaşılabilir Ekran Ayarları Özelleştirilmiş tüm GameVisual ayarları AXML biçiminde kaydedilip aynı modele sahip kullanıcılar arasında paylaşılabilir.
MultiFrame Kullanıcıların masaüstünde birden fazla pencereyi organize etmesine ve bunları büyük ekranda üst üste gelmeyecek şekilde yerleştirmesine imkan verir.
Klavye Kısayol Tuşları Kısayol tuşları sayesinde kullanıcılar belirli bir tuş kombinasyonu kullanarak ayarları hızla değiştirebilir.

Flicker-Free Teknolojisi ROG Strix XG438Q, göz yorgunluğunu en aza indirerek daha rahat bir oyun deneyimi sunmak için ekran titreşimini azaltıyor.

Ultra Düşük Mavi Işık Teknolojisi ROG Strix XG438Q, TÜV Rheinland sertifikalı ASUS Ultra Düşük Mavi Işık filtresiyle gözlerinizi koruyor ve zararlı mavi ışığın neden olduğu rahatsızlıkları önlüyor. Ekran menüsünden veya beş yönlü kolu kullanarak dört farklı filtre ayarından birini seçin.
 • Standart
 • Web’de gezinme
 • Fotoğraf / Video
 • Okuma / Yazma
 • Karanlık Oda

Geniş Bağlantı Seçenekleri ROG Strix XG438Q üç adet HDMI 2.0 girişi ve bir DisplayPort arayüzüyle geniş bağlantı seçenekleri sunar.

Ekran Özellikleri
Panel Boyutu (inç) 43
Kavis Kavisli olmayan panel
En Boy Oranı 16:9
Renk Alanı (DCI-P3) 90%
Renk Alanı (sRGB) 125%
Panel Tipi VA
Panel Arka Aydınlatma LED
Gerçek Çözünürlük 3840x2160
Ekran Görüntüleme Alanı (HxV) 941.184 x 529.416 mm
Ekran Yüzeyi Mat
Piksel Aralığı 0,248 mm
Parlaklık (Tipik) 450 cd/㎡
Parlaklık (HDR, Zirve) 600 cd/㎡
Kontrast Oranı 4000:1
Kontrast Oranı (HDR, Maks) 50.000:1
Görüş Açısı (CR≧10) 178°/ 178°
Tepki Süresi 4 ms (GTG)
Ekran Renkleri 1073.7M (10 bit)
Flicker free Evet
HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Desteği HDR10
Dinamik Olarak Yerel Karartma Evet
Yenileme Hızı (Maks.) Maks. 120 Hz
Video Özelliği
Trace Free Teknolojisi Evet
Renk Doğruluğu Yok
GamePlus Evet
Düşük Mavi Işık Evet
HDCP Desteği Evet
Game Visual Evet
VRR Teknolojisi FreeSync Premium Pro
HDR Modu Evet
Display Widget Evet
Giriş/Çıkış Yuvaları
DisplayPort DisplayPort 1.4 x 1
HDMI HDMI (v2.0) x 3
D-Sub Yok
DVI Yok
USB USB 3.0 x 2
Kulaklık Jakı Evet
Ses Özelliği
Hoparlör Evet (10 W x 2)
Sinyal Frekansı
Dijital Sinyal Frekansı DisplayPort:275 ~275 KHz (H) /48 ~120 Hz(V) / HDMI: 30 ~135 KHz (H) /48 ~60 Hz(V)
Güç Tüketimi
Güç Tüketimi < 48W
Enerji Tasarrufu Modu < 0.5W
Güç Kapalı Modu < 0.5W
Voltaj 100-240V, 50/60Hz
Mekanik Tasarım
Öne Arkaya Eğme +10° ~ -5°
Sağa Sola Döndürme Yok
Dik Çevirme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı Yok
VESA Duvara Monte 100x100 mm
Aydınlatma Efekti (Aura) Aura Sync
Kensington Kilidi Evet
Boyutlar / Ağırlık
Stant Dahil Boyutlar 974.58 x 631.31 x 242.19 mm
Stant Hariç Boyutlar 974.58 x 570.62 x 74.6 mm
Kutu Boyutu 1069 x 722 x 295 mm
Stant Dahil Ağırlık 15.3 Kg
Stant Hariç Ağırlık 14.2 Kg
Kutu Ağırlığı 22.8 Kg
Aksesuarlar
Ses Kablosu Evet
HDMI Kablosu Evet
Güç Adaptörü Evet
Güç Kablosu Evet
Hızlı Başlangıç Kılavuzu Evet
Uzaktan Kumanda Evet
ROG Projeksiyon Evet
USB 3.0 Kablosu Evet
Garanti Belgesi Evet

Asus ROG Strix XG438Q 43” 4ms 120Hz FreeSync Premium Pro VA 4K UHD Gaming (Oyuncu) Monitör Özellikleri

 • Ekran Boyutu43"
 • EkranVA, 4K UHD
 • Çözünürlük3840 x 2160
 • Tepki Süresi 4 ms.
 • Kontrast 4000:1
 • ParlaklıkTipik: 450 cd/㎡ / HDR: 600 cd/㎡
 • Bağlantı ÖzellikleriHDMI, DisplayPort, USB
 • Diğer ÖzelliklerFreeSync Premium Pro
 • Multimedya10W x 2, Kulaklık Çıkışı
 • Oyuncular İçinEvet
 • BoyutStant Dahil: 974.58 x 631.31 x 242.19 mm / Stant Hariç: 974.58 x 570.62 x 74.6 mm
 • AğırlıkStant Dahil: 15.3 Kg / Stant Hariç: 14.2 Kg
 • Garanti36 Ay Distribütör Garantili
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 7.077,09 TL 14.154,19 TL +0
 • 4.764,20 TL 14.292,59 TL +0
 • 3.608,43 TL 14.433,71 TL +0
 • 2.915,53 TL 14.577,64 TL +0
 • 2.454,08 TL 14.724,49 TL +0
 • 2.124,90 TL 14.874,31 TL +0
 • 1.878,40 TL 15.027,22 TL +0
 • 1.687,03 TL 15.183,30 TL +0
 • 1.534,27 TL 15.342,65 TL +0
 • 1.409,58 TL 15.505,40 TL +0
 • 1.305,97 TL 15.671,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 7.053,66 TL 14.107,33 TL +0
 • 4.743,80 TL 14.231,39 TL +0
 • 3.589,42 TL 14.357,67 TL +0
 • 2.895,71 TL 14.478,57 TL +0
 • 2.434,88 TL 14.609,29 TL +0
 • 2.106,05 TL 14.742,38 TL +0
 • 1.858,74 TL 14.869,88 TL +0
 • 1.667,53 TL 15.007,79 TL +0
 • 1.514,83 TL 15.148,29 TL +0
 • 1.389,36 TL 15.282,94 TL +0
 • 1.285,72 TL 15.428,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 7.065,26 TL 14.130,51 TL +0
 • 4.753,64 TL 14.260,91 TL +0
 • 3.598,43 TL 14.393,72 TL +0
 • 2.905,50 TL 14.527,51 TL +0
 • 2.444,23 TL 14.665,36 TL +0
 • 2.115,12 TL 14.805,86 TL +0
 • 1.868,63 TL 14.949,07 TL +0
 • 1.677,05 TL 15.093,43 TL +0
 • 1.524,23 TL 15.242,29 TL +0
 • 1.399,47 TL 15.394,12 TL +0
 • 1.295,60 TL 15.547,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 7.080,53 TL 14.161,07 TL +0
 • 4.766,48 TL 14.299,45 TL +0
 • 3.610,14 TL 14.440,57 TL +0
 • 2.916,90 TL 14.584,50 TL +0
 • 2.455,22 TL 14.731,33 TL +0
 • 2.125,88 TL 14.881,15 TL +0
 • 1.879,25 TL 15.034,04 TL +0
 • 1.687,79 TL 15.190,11 TL +0
 • 1.534,95 TL 15.349,45 TL +0
 • 1.410,20 TL 15.512,17 TL +0
 • 1.306,53 TL 15.678,38 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 3.518,53 TL 14.074,13 TL +2
 • 2.838,35 TL 14.191,75 TL +2
 • 3.578,21 TL 14.312,84 TL +0
 • 2.062,07 TL 14.434,51 TL +2
 • 2.426,38 TL 14.558,26 TL +0
 • 1.631,57 TL 14.684,15 TL +2
 • 1.481,22 TL 14.812,24 TL +2
 • 1.358,42 TL 14.942,58 TL +2
 • 1.256,41 TL 15.076,89 TL +2
 • 1.382,90 TL 15.211,95 TL +0
 • 1.279,12 TL 15.349,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 7.076,89 TL 14.153,78 TL +0
 • 4.764,01 TL 14.292,02 TL +0
 • 3.608,25 TL 14.432,99 TL +0
 • 2.915,35 TL 14.576,77 TL +0
 • 2.453,91 TL 14.723,45 TL +0
 • 2.124,73 TL 14.873,10 TL +0
 • 1.878,23 TL 15.025,83 TL +0
 • 1.686,86 TL 15.181,73 TL +0
 • 1.534,09 TL 15.340,89 TL +0
 • 1.409,40 TL 15.503,43 TL +0
 • 1.305,79 TL 15.669,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 7.076,89 TL 14.153,78 TL +0
 • 4.764,01 TL 14.292,02 TL +0
 • 3.608,25 TL 14.432,99 TL +0
 • 2.915,35 TL 14.576,77 TL +0
 • 2.453,91 TL 14.723,45 TL +0
 • 2.124,73 TL 14.873,10 TL +0
 • 1.878,23 TL 15.025,83 TL +0
 • 1.686,86 TL 15.181,73 TL +0
 • 1.534,09 TL 15.340,89 TL +0
 • 1.409,40 TL 15.503,43 TL +0
 • 1.305,79 TL 15.669,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 7.032,03 TL 14.064,05 TL +0
 • 4.721,81 TL 14.165,44 TL +0
 • 3.567,08 TL 14.268,30 TL +0
 • 2.871,53 TL 14.357,67 TL +0
 • 2.408,03 TL 14.448,15 TL +0
 • 2.083,72 TL 14.586,05 TL +0
 • 1.836,89 TL 14.695,13 TL +0
 • 1.643,33 TL 14.789,94 TL +0
 • 1.493,45 TL 14.934,47 TL +0
 • 1.368,08 TL 15.048,84 TL +0
 • 1.263,75 TL 15.164,99 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 13.754,64 TL 13.754,64 TL +0
 • 7.037,06 TL 14.074,13 TL +0
 • 4.727,17 TL 14.181,51 TL +0
 • 3.572,26 TL 14.289,05 TL +0
 • 2.879,65 TL 14.398,24 TL +0
 • 2.417,93 TL 14.507,59 TL +0
 • 2.092,37 TL 14.646,62 TL +0
 • 1.844,97 TL 14.759,78 TL +0
 • 1.652,92 TL 14.876,32 TL +0
 • 1.498,98 TL 14.989,80 TL +0
 • 1.373,34 TL 15.106,69 TL +0
 • 1.268,64 TL 15.223,73 TL +0
13.754,64 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix XG438Q 43” 4ms 120Hz FreeSync Premium Pro VA 4K UHD Gaming (Oyuncu) Monitör
   Asus ROG Strix XG438Q 43” 4ms 120Hz FreeSync Premium Pro VA 4K UHD Gaming (Oyuncu) Monitör
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.