Stoklarımızdaki Tüm Asus Notebooklar "Asus Türkiye" Garantisindedir.


Asus ROG Zephyrus GX501GI-72500T Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1080 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook Genel Özellikler

ROG Zephyrus - Oyunculuğun Ultra-İnce Tanımı Dünyanın, NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartına sahip en ince oyuncu dizüstü bilgisayarı.
ROG Zephyrus, ROG'un inovasyona olan bağlılığı ile doğan devrim niteliğindeki bir oyun dizüstü bilgisayarıdır. Daha önceki tüm ROG dizüstü bilgisayarlardan daha ince olmasına rağmen, üst düzey oyun masaüstü bilgisayarlarına rakip olan donanıma sahiptir: Max-Q tasarımlı NVIDIA GeForce GTX 1080 grafik, 7. Nesil Intel Core işlemci, isteğe bağlı 120Hz geniş görüş açısına sahip ekranı ve Windows 10 Pro. ROG, akıllı yeni bir hava akışı tasarımıyla güçlü soğutma ve rakipsiz akustik verimliliği koruyarak gövdesini sadece 16.9-17.9 mm'ye inceltmiştir: Aktif Aerodinamik Sistem. Şık şase, ayrıca genellikle masaüstü bilgisayarlarda oynayan oyuncuların tercih edecekleri türden bir RGB klavye içerir.
İnce ve Etkileyici ROG Zephyrus ince ve hafif oyun dizüstü bilgisayarlarını tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Sadece 16,9-17,9 mm inceliğinde ve 2.2 kg ağırlığa sahip ince bir profile sahip olması, yine de en yeni NVIDIA GeForce GTX 1080 grafik kartı ve Max-Q tasarımını bir araya getirmesine engel olmuyor - dünyanın en ince, en hızlı, en hoş ve en sessiz oyun dizüstü bilgisayarı ile tanışın. Yenilikçi bir menteşe ve fan modülü, üst düzey GPU'yu serinletmeye yardımcı olur ve oyun dizüstü bilgisayarınızın taşınabilirliği, her yerde güçlü oyun masaüstleri ile rekabet edebilecek kadar güçlü olmasını sağlar.
Active Aerodynamic System (AAS) İle Mükemmel Oyna ROG Zephyrus, tüm kuralları çiğneyen özel Active Aerodynamic System (AAS) ile donatılmıştır. AAS, oyunculara istediklerini vermek için akıllı tasarımı yenilikçi teknolojilerle birleştiriyor: performanstan ödün vermeden daha serin ve daha sessiz çalışan ultra ince bir dizüstü bilgisayar. Dizüstü bilgisayar açıldığında, alt kısımların bir kısmı hava dolaşımı için % 20 daha fazla açık alan yaratacak şekilde bükülür. Benzersiz AeroAccelerator teknolojimizle birlikte bu boşluk hava akışını % 32 oranında artırır ve geleneksel soğutmaya kıyasla sıcaklıkları % 20 oranında düşürür. Kusursuz stabilite ve herhangi bir kısma olmadan saatlerce oyun oynayabilirsiniz. ROG Zephyrus, en küçük şaside en üst düzeyde performans sunar..
Derin Nefes Al ROG'da özel Aktif Aerodinamik Sistem (AAS), soğutucuyu daha etkili hale getirmek için iç hava akışını geliştiren ve düşük sıcaklıkları korurken fanın daha yavaş ve daha sessiz çalışmasını sağlayan çeşitli geliştirmeler içermektedir. Ayrıca, gürültüyü daha da azaltmak ve ses profilini daha az rahatsız edici hale getirmek için içeri giriş şeklini ayarladık. Zephyrus, kısma yapamaya gerek olmadan ve oyununuzu yeterince sessiz ve serin oynamanızı sağlamak üzere çalışır.
AeroAccelerator Teknolojisi ROG AAS, bir dizüstü bilgisayarın soğutulması için gerekli olan hava akışının hızı ve verimliliğini sağlayan AeroAccelerator teknolojisini barındırır. Her şey, hava girişinin etrafına dikkatli bir biçimde tasarlanıp sarılmış alüminyum çerçeve ile başlar. Bu çerçeve, sahip olduğu kıvrımlı ve yükseltilmiş yüzeyler ile daha fazla soğuk havanın fanlara iletilmesini sağlar. Fanlar, özel likit kristal polimerden (LCP) üretilmiş, kalınlığı 33% azaltılmış bıçaklar kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede, daha fazla bıçak eklenerek, üretilen hava akımı 26% artırılmıştır.
Isı Dağıtımı Serin hava soğutma sisteminin üzerinde konumlandırılmış 0.1 mm (Genelde kullanılan kanalların yarı genişliğinde) genişliğindeki kanallardan ilerler. Daha ince tasarlanmış profil, hava direncinin azalmasına neden olurken, daha geniş yüzey alanı sayesinde daha iyi bir ısı dağıtımı sağlar.
Aura RGB İle Klavyenizi Özel Hale Getirin ROG Zephyrus'un klavyesi, dahili bileşenler için daha iyi soğutmayı sağlamak ve masaüstü klavyeye alışmış oyuncular için daha rahat, tanıdık bir konum sunmak için şasinin önüne yerleştirilmiştir. Aura RGB aydınlatma, tüm klavyenin renklerini ve dinamik efektleri özelleştirmenizi sağlar ve QWER ve WASD kümelerini ayrı ayrı MOBA, FPS ve diğer oyunlara uyum sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Anti-ghosting teknolojisi, aynı anda 30 tuşa kadar basıyor olsanız bile, komutlarınızın anında ve doğru bir şekilde yorumlanmasını sağlar. Oyun oynarken ve yazı yazarken ergonomik olarak tasarlanmış tuşların daha büyük konfor ve doğruluk için 1.4mm^dlik bir hareket mesafesi vardır. Beklenen 20 milyon tuş basma ömrüyle, tuşlar ağır kullanım için istisnai dayanıklılık ve güvenilirlik sunar.
En Yüksek Oyun Performansı ROG Zephyrus, tamamen ultra ince, taşınabilir ve şık oyun dizüstü bilgisayarlarına yenilikçi teknolojileri ve inanılmaz oyun performansı getirmeye odaklanmıştır. Intel'in 7. Nesil Core i7 işlemcisi ve NVIDIA GeForce GTX 1080 grafik kartı, en hardcore oyun dizüstü bilgisayarları ve hatta ileri teknoloji masaüstü bilgisayarlarıyla başa-baş gitmesini sağlıyor. Tüm kuralları gerçek bir oyun değiştirici ile yıkın.
3DMark Performansı 3DMark 11 (Performans) grafikleri ve Fire Strike Aşırı benchmark testlerinde Max-Q tasarımlı NVIDIA GeForce GTX 1080 ile ROG Zephyrus şaşırtıcı oyun performansı sağlamıştır.

* 3DMark 11 ile test edildi.(Performans) Grafik / Fire Strike (GPU Skorları).
Jet Gibi Depolama İçin ROG HyperDrive ROG Zephyrus, son NVM Express (NVMe) ve PCI Express teknolojilerine dayanan olağanüstü 1 TB HyperDrive SSD'ye sahiptir. M.2 sürücüsü, ultra hızlı erişim süreleri ve jet gibi aktarım hızlarıyla oyun, uygulama ve diğer verileri son derece hızlı yükler. Bol kapasitesi, ihtiyacınız olan her şey için geniş bir depolama alanına sahiptir.
Muhteşem Oyun Görselleri ROG Zephyrus 120Hz ekran, saniyede gerçek 120 kare ile olağanüstü pürüzsüz oyun keyfini çıkarmanızı sağlar. Her şey, özellikle hızlı tempolu oyunlar akıcı hissedilir. Geniş görüş açısı ve % 100 sRGB renk gamutu ile panel, oturduğunuz yere bakılmaksızın olağanüstü renkler üretir.

G-Sync İle Kesintisiz Oyun Akışı NVIDIA G-SYNC teknolojisi, oyunu ipeksi, pürüzsüz hale getirmek için ekranın yenileme hızını GPU'nun kare hızıyla senkronize eder. G-SYNC algılanan takılmayı en aza indirir, giriş gecikmesini azaltır ve görsel yırtılmayı sistem performansını etkilemeden ortadan kaldırır. Geniş bir oyun yelpazesinde en pürüzsüz, en hızlı ve en çekici deneyimi yaşarsınız.
Çoklu Ekran - Daha Büyük Daha İyidir ROG Zephyrus'u USB Type-C üzerinden DisplayPort aracılığıyla NVIDIA G-SYNC ile büyük bir ROG oyun monitörüne bağlayın. Oyun daha büyük bir ölçekte ve daha yüksek yenileme hızlarında olacaktır.
VR Ready İle İnanılmaz Sanal Gerçeklik Deneyimleri Sanal gerçekliğe doğru dalış yapın. ROG Zephyrus, NVIDIA GeForce GTX 1080 grafikleriyle 90FPS'yi aşan kare hızlarında pürüzsüz ve takılmasız VR performansı sunar. Oculus Rift ve HTC Vive gibi önde gelen VR kulaklıklar ile tak-çalıştır uyumluluğu, tamamen sürükleyici VR ortamlarından kolayca zevk almanızı sağlar. Oyunlar ve deneyimlerle yepyeni bir dünyayı keşfetmenin tam zamanıdır.
Xbox Dongle - Konsol Oyunculuğu İçin Hazır Oyun dizüstü bilgisayarınızdan farklı bir şeyler denemek ister misiniz? ROG Zephyrus, Xbox One'dan konsol oyunları yayınlayabilir ve deneyimini tamamlamak için kablosuz Xbox denetleyicilerine bağlanmanızı sağlayan bir dongle içerir.
Geniş Bağlantı Seçenekleri ROG Zephyrus, hızlı bağlantı hızı ve maksimum uyumluluk sağlamak için en yeni bağlantı ile bir araya getirilmiştir. USB Type-C portu, USB 3.1 Gen 2'nin dört kat daha fazla bant genişliğine sahip olduğu Thunderbolt cihazlarına 40 Gbps'ye kadar veri aktarımı yapmaktadır; dört adet USB 3.1 Gen 1 portu mevcut olan tüm donanımınız için hazırdır. DisplayPort monitörlerini Type-C USB üzerinden çalıştırabilir veya 4K TV'leri 60Hz'de bağlamak için HDMI 2.0 kullanabilirsiniz.
Yayın Dostu Özellikler ROG Zephyrus yayıncı dostu özelliklere sahip bir dizi yazılımla birlikte gelir; dolayısıyla oyun oturumlarınızı arkadaşlarınızla veya daha geniş bir kitleyle paylaşabilir ve yayınlayabilirsiniz. Sonic Studio Perfect Voice, arka plan gürültüsünü azaltırken giden ve gelen sesli iletişimin genel ses seviyesini dengeler. Casting Enhancer akış ve kayıt sırasında ses netliğini artırır ve dizüstü bilgisayarın dahili dizi mikrofonunu daha net vokal kayıt yapması için ortam gürültüsünü filtreler. Yayınlarınızı desteklemek için ROG Zephyrus, bir ömür boyu XSplit lisansı ile birlikte gelir. Oturum kaydetmek ve yayınlamak için ROG Oyun Merkezi'ndeki XSplit Gamecaster'ı kullanabilirsiniz. Oyun içi bir yer paylaşımı kolay akış ve kayıt sağlar - ve neler olduğunu vurgulamak için oyunda ek açıklamalar yapmanıza olanak tanır. Ayrıca, Twitch yayını yaparken izleyicilerinizle etkileşimde de bulunabilirsiniz.
ROG Gaming Center ROG Gaming Center tek bir gösterge tablosunda ihtiyaç duyduğunuz tüm işlevlere erişmenizi sağlar - sistem bilgilerini bulmanıza, AURA RGB aydınlatması ayarlamanıza ve daha hızlı oyun komutları için kısayol tuşları tanımlamanıza olanak tanır ve ses ayarlarını yaparak oyunu kaydedebilirsiniz. Buna ek olarak, ROG GameFirst IV teknolojisi, daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyun için ağ trafiğini optimize eder.
İnanılmaz Derecede Muhteşem Ses ROG Zephyrus, ses çıkışını optimize etmek için özel bir teknoloji kullanır. Çoğu durumda, ses seviyesini sınırlara zorladığınızda aşırı ısı ve gezinti nedeniyle hoparlörler kolayca bozunabilir. Teknoloji, hoparlörleri termal ve gezinme eşiklerini belirleyerek ve yükleme ve sıcaklık etkisiyle değişimleri izleyerek korumaktadır.
Üst Düzey Oyuncu Platformu Amiral gemisi NVIDIA GeForce GTX 1080 ekran kartı şimdiye kadar üretilmiş olan en gelişmiş oyun grafik kartıdır. Yeni NVIDA Pascal mimarisi etrafında tasarlanmış GeForce GTX 1080 bir önceki nesil grafik kartlarının üç katına kadar daha fazla performans, üstün enerji verimliliği, yenilikçi oyun teknolojileri ve çığır açan VR deneyimlerini sunmaktadır.
Performans Amiral gemisi GeForce GTX 1080, performans ve verimlilik konusunda quantum sıçraması sağlar. Ultra-hızlı FinFet, geniş bant aralığına sahip GDDR5X teknolojileri ve DirectX 12 desteği ile en akıcı, en yüksek enerji verimliliğine sahip oyun deneyimlerine hazır olun.
En Güncel Oyuncu Teknolojileri - NVIDIA Pascal GeForce GTX 1080 ile Sanal Gerçeklik (VR), UHD çözünürlük ve çoklu monitör kullanımı için gereken güce, NVIDIA GameWorks’ün sunduğu sinema filmi gibi gerçek görüntülere ve NVIDIA Ansel teknolojisinin sanal gerçeklik (VR) deneyimlerinde 360° oyun içi kayıt yapabilme özelliklerine sahip olun.
VR Ready NVIDIA VRWorks teknolojilerine sahip, tak çalıştır özelliğiyle sınıfında lider Sanal Gerçeklik (VR) cihazlarının yeni nesil düşük gecikmeli VR deneyimini keşfedin. Sanal Gerçeklik (VR) dünyasındaki bütün sesleri, hareketleri ve titreşimleri hissedin.

Asus ROG Zephyrus GX501GI-72500T Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1080 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciIntel Core i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-8750H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği16 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)24 GB
 • Sabit Disk (HDD)512 GB SSD
 • SSD512 GB
 • SSD SlotuPCIe Gen3x4 NVMe M.2 SSD
 • Ekran Kartı Hafızası8 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1080
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeRGB Arka Aydınlatmalı
 • USB Port3 x USB 3.0, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C
 • HDMI1x HDMI
 • VGAYok
 • Display PortYok
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuYok
 • Ağırlık2.24 Kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaAsus
 • Model KoduGX501GI-72500T
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 16.775,21 TL 33.550,42 TL +0
 • 11.266,62 TL 33.799,86 TL +0
 • 8.512,38 TL 34.049,50 TL +0
 • 6.860,57 TL 34.302,86 TL +0
 • 5.760,61 TL 34.563,66 TL +0
 • 4.974,96 TL 34.824,75 TL +0
 • 4.386,70 TL 35.093,58 TL +0
 • 3.924,96 TL 35.324,61 TL +0
 • 3.563,61 TL 35.636,13 TL +0
 • 3.258,09 TL 35.839,03 TL +0
 • 3.016,64 TL 36.199,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 16.682,87 TL 33.365,73 TL +0
 • 11.190,35 TL 33.571,06 TL +0
 • 8.449,09 TL 33.796,37 TL +0
 • 6.801,41 TL 34.007,05 TL +0
 • 5.706,38 TL 34.238,27 TL +0
 • 4.922,07 TL 34.454,51 TL +0
 • 4.336,48 TL 34.691,88 TL +0
 • 3.879,32 TL 34.913,90 TL +0
 • 3.515,77 TL 35.157,66 TL +0
 • 3.216,88 TL 35.385,71 TL +0
 • 2.969,68 TL 35.636,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 16.813,12 TL 33.626,24 TL +0
 • 11.312,18 TL 33.936,53 TL +0
 • 8.563,15 TL 34.252,60 TL +0
 • 6.914,19 TL 34.570,96 TL +0
 • 5.816,50 TL 34.899,01 TL +0
 • 5.033,34 TL 35.233,35 TL +0
 • 4.446,77 TL 35.574,16 TL +0
 • 3.990,85 TL 35.917,68 TL +0
 • 3.627,19 TL 36.271,93 TL +0
 • 3.330,29 TL 36.633,22 TL +0
 • 3.083,13 TL 36.997,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 16.823,49 TL 33.646,98 TL +0
 • 11.318,04 TL 33.954,13 TL +0
 • 8.567,63 TL 34.270,53 TL +0
 • 6.917,85 TL 34.589,23 TL +0
 • 5.820,23 TL 34.921,35 TL +0
 • 5.036,05 TL 35.252,33 TL +0
 • 4.449,19 TL 35.593,50 TL +0
 • 3.993,04 TL 35.937,40 TL +0
 • 3.629,61 TL 36.296,06 TL +0
 • 3.332,16 TL 36.653,73 TL +0
 • 3.085,23 TL 37.022,72 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 6.694,30 TL 33.471,51 TL +3
 • 5.624,02 TL 33.744,11 TL +3
 • 8.505,30 TL 34.021,19 TL +0
 • 4.287,86 TL 34.302,86 TL +3
 • 5.764,87 TL 34.589,23 TL +0
 • 3.488,04 TL 34.880,42 TL +3
 • 3.197,87 TL 35.176,56 TL +3
 • 2.956,48 TL 35.477,76 TL +3
 • 3.578,42 TL 35.784,18 TL +0
 • 3.281,45 TL 36.095,93 TL +0
 • 3.034,43 TL 36.413,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 16.814,85 TL 33.629,70 TL +0
 • 11.312,18 TL 33.936,53 TL +0
 • 8.563,15 TL 34.252,60 TL +0
 • 6.914,19 TL 34.570,96 TL +0
 • 5.817,12 TL 34.902,74 TL +0
 • 5.033,34 TL 35.233,35 TL +0
 • 4.446,77 TL 35.574,16 TL +0
 • 3.990,85 TL 35.917,68 TL +0
 • 3.627,59 TL 36.275,95 TL +0
 • 3.330,29 TL 36.633,22 TL +0
 • 3.083,48 TL 37.001,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 16.814,85 TL 33.629,70 TL +0
 • 11.312,18 TL 33.936,53 TL +0
 • 8.563,15 TL 34.252,60 TL +0
 • 6.914,19 TL 34.570,96 TL +0
 • 5.817,12 TL 34.902,74 TL +0
 • 5.033,34 TL 35.233,35 TL +0
 • 4.446,77 TL 35.574,16 TL +0
 • 3.990,85 TL 35.917,68 TL +0
 • 3.627,59 TL 36.275,95 TL +0
 • 3.330,29 TL 36.633,22 TL +0
 • 3.083,48 TL 37.001,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 16.734,04 TL 33.468,08 TL +0
 • 11.236,45 TL 33.709,36 TL +0
 • 8.488,53 TL 33.954,13 TL +0
 • 6.833,36 TL 34.166,79 TL +0
 • 5.730,35 TL 34.382,13 TL +0
 • 4.958,61 TL 34.710,27 TL +0
 • 4.371,23 TL 34.969,86 TL +0
 • 3.910,61 TL 35.195,47 TL +0
 • 3.553,94 TL 35.539,40 TL +0
 • 3.255,60 TL 35.811,58 TL +0
 • 3.007,33 TL 36.087,97 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 32.731,79 TL 32.731,79 TL +0
 • 16.746,03 TL 33.492,05 TL +0
 • 11.249,20 TL 33.747,59 TL +0
 • 8.500,88 TL 34.003,52 TL +0
 • 6.852,67 TL 34.263,36 TL +0
 • 5.753,93 TL 34.523,56 TL +0
 • 4.979,20 TL 34.854,42 TL +0
 • 4.390,46 TL 35.123,71 TL +0
 • 3.933,45 TL 35.401,02 TL +0
 • 3.567,11 TL 35.671,08 TL +0
 • 3.268,11 TL 35.949,24 TL +0
 • 3.018,98 TL 36.227,76 TL +0
32.731,79 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asus ROG Zephyrus GX501GI-72500T Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1080 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Zephyrus GX501GI-72500T Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1080 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook
   Asus ROG Zephyrus GX501GI-72500T Intel Core i7-8750H 2.20GHz 16GB DDR4 512GB SSD 8GB GeForce GTX 1080 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.