Asus RT-AX92U AX6100 WiFi 6 Gaming (Oyuncu) Router Genel Bakış

Asus RT-AX92U AX6100 Tri-band WiFi 6 (802.11ax) Gaming Router – AiProtection Pro ağ güvenliği, AiMesh ağ wifi sistemi desteği, oyunlar için dahili wtfast, VPN ayarları, Adaptive QoS ve DFS bant özellikleri
 • Yeni nesil Wi-Fi 6 teknolojisi — OFDMA ve MU-MIMO özelliklerine sahip olan RT-AX92U aynı anda veri aktarımı yapan birden fazla cihaz olduğunda bile verimli, kesintisiz ve daha hızlı bağlantı sunuyor.
 • Bağlı cihazlar için esnek Wi-Fi — 802.11n, ac ve ax bantlarıyla gelen RT-AX92U hem eski hem de son teknoloji cihazlara kanal sağlıyor.
 • İstediğiniz gibi tüm evi kapsayan güçlü Wi-Fi sistemi — RT-AX92U tüm evi kapsayan güçlü ve esnek ağ sistemi teknolojisi ASUS AiMesh’i destekliyor. AiMesh ile merkezi kontrol elde ederek zamandan tasarruf edebilir ve kusursuz dolaşım özelliğinden yararlanabilirsiniz. Kullanıcılar isterse farklı ASUS router modellerini de kullanabilir.
 • Aileniz için kurumsal sınıf ağ güvenliği — AiProtection Pro ev ağınıza bağlı tüm cihazları koruma altına alıyor ve ebeveyn denetimi özellikleriyle ailenizin internet kullanımını yönetmenize olanak veriyor.

Yeni Nesil WiFi Hızı 4x4 üç bant Wi-Fi bağlantılı RT-AX92U, 160 MHz* bant genişliği ve 1020-QAM* ile son derece hızlı kablosuz bağlantı sunuyor. 5 GHz-2 bandında toplam yaklaşık 4804 Mbps hıza ulaşan RT-AX92U, normal 802.11ac 4x4 router'lardan 2,7 kat daha hızlı.
Geleceğin teknolojisini şimdi kullanabilir ve yakın zamanda çıkacak en son 802.11ax cihazları bağlayabilirsiniz.

Aynı Anda Birden Fazla Cihaz İçin Daha Yüksek WiFi Kapasitesi OFDMA* ve MU-MIMO* teknolojilerini bir araya getiren devrim niteliğindeki 802.11ax (WiFi 6) teknolojisi, trafiğin yoğun olduğu ortamlarda 4 kata kadar daha fazla ağ kapasitesi ve verimlilik sağlıyor. Önceki nesil 802.11ac (WiFi 5) Wi-Fi her ağ kanalında yalnızca tek bir cihaza hizmet verebiliyordu. Bu da mevcut bant genişliğinin verimsiz kullanılmasına neden oluyordu. 802.11ax Wi-Fi standardında bulunan OFDMA desteği sayesinde her kanal, daha küçük alt kanallara bölünüyor. Böylece birden fazla cihazdan* gelen sinyaller birleştirilip aynı anda aktarılabiliyor. Bu da gecikmelerin azalmasını, daha akıcı ve hızlı bir Wi-Fi deneyimi elde edilmesini sağlıyor.

Cihazlarınız İçin Daha Uzun Pil Ömrü TWT (Target Wake Time - Hedef Uyandırma Zamanı) özelliği sayesinde, RT-AX92U cihazların veri aktarımı için belirli zaman aralıkları ayarlayabilir. Böylece cihazlar, router sinyali beklemek zorunda olmadıkları anlarda uyku moduna geçip daha az güç tüketir. Bu da pil ömrünün 7 kata kadar artmasını sağlar*.

Mevcut ASUS Router'ınızla Kusursuz Çalışan Bağlantı ASUS'a ait bir teknoloji olan AiMesh sayesinde RT-AX92U, uyumlu başka herhangi bir router'la birlikte evinizdeki WiFi bağlantısını bir ağ WiFi sistemine dönüştürebilir. Tüm AiMesh router'lar aralarında iletişim kurarak cihazınızın sinyal gücünü kontrol eder ve gerektiğinde sorunsuz bir şekilde diğer kaynağa geçiş yapar. Size yalnızca keyfini çıkarmak kalır!
Tüm Cihazlar İçin En İyi Yeri Bulun 802.11ax (WiFi 6) ağ bağlantısına ek olarak 802.11n (WiFi 4) ve 802.11ac (WiFi 5) bağlantılarını da destekleyen RT-AX92U, eski ürünlerden son teknoloji modellere kadar tüm cihazlara esnek bağlantı seçeneği sunuyor. Ürün ayrıca yakın zamanda piyasaya çıkacak 802.11ax (WiFi 6) özelliğine sahip yeni nesil mobil cihazlara da destek verecek şekilde tasarlandı. RT-AX92U'da kullanılan 802.11ax WiFi bağlantısına yeni cihazlarla erişip ürünün yeni WiFi özelliklerinden en iyi şekilde yararlanabileceksiniz.
Kablosuz ve Kablolu Bağlantı Seçenekleri Ethernet işlevi sayesinde RT-AX92U ve diğer AiMesh router'larını ağ kablolarıyla birbirine bağlayabilirsiniz. Evinizdeki farklı odalarda duvardan Ethernet bağlantı noktaları varsa bu özellik ile router'larınızı kendi aralarında kablolu olarak bağlayabilir, böylece WiFi sisteminizin daha stabil ve güvenilir olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde, tüm üç WiFi bandını kablosuz cihazlarınıza ayırıp daha fazla ağ kapasitesinden yararlanabilirsiniz.
AiProtection Pro / Aileniz ve Cihazlarınız İçin Daha Güvenli İnternet Genç veya yaşlı tüm aile üyeleriniz, internete bağlı oldukları her zaman çeşitli tehlikelere açık. RT-AX92U'da AiProtection Pro hizmeti bulunuyor. Trend Micro™ destekli bu güvenlik yazılımı belirli aralıklarla otomatik olarak güncellenerek cihazınızı ve kişisel verilerinizi internetteki tehditlerden koruyor. Bu güçlü güvenlik sistemi ebeveyn kontrolleri de sunarak belirli web sitelerini ve mobil uygulama türlerini engelleme olanağı tanıyor.

Üyelik Ücreti Yok Bazı router'lar yalnızca 3 yıllık koruma sunarken ASUS AiProtection sizi ürünün kullanım ömrü boyunca korur

Saldırılara Karşı Güvenlik İzinsiz Giriş Engelleme Sistemi (IPS) sık rastlanan tüm internet tabanlı saldırıları engeller.

Zararlı Web Sitelerini Engelleyin AiProtection bilinen zararlı siteleri tanıyıp engellemek ve sizi daha siteye tıklamadan korumak için Trend Micro'nun resmi veri tabanını kullanıyor.

Saldırı Tespiti ve Engelleme Zararlı yazılım bulaşmış bir cihaz RT-AX92U'ye bağlandığında, AiProtection devreye girer ve cihazdaki kişisel verilerin ele geçirilmesini engeller.

Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü Çocuklarınız interneti keşfederken onları güvende tutun. AiProtection'ın teknoloji harikası ebeveyn kontrolleri, ihtiyacınız olan tüm yönetim işlevlerini tek bir yerde topluyor. Kullanışlı arayüz, tüm aile üyelerinizin cihazlarını izlemeyi ve bunlara güvenlik ayarı yapmayı çok kolay hale getiriyor.

İnternet Faaliyeti Arayüzü Tüm aile üyelerinizin internet faaliyetlerini anlaşılır bir arayüzde takip edebilir, kullanımın en yoğun olduğu saatleri ve ne tür içeriklerin izlendiğini görebilirsiniz. Çocuklarınıza ait olan cihazları gruplayıp toplam veriyi izleyebilir, yalnızca birkaç dokunuşla erişimin engelleneceği saatleri belirleyip içerik filtreleri uygulayabilirsiniz.
Çocuk Güvenliği Ayarı Ailenizle kaliteli vakit geçirmek veya çocuklarınızın sorumlu davranışlar edinmesine yardımcı olmak için belirli cihazların internete erişiminin engelleneceği zaman aralıkları oluşturabilirsiniz.
Erişim Engelleme Saatleri Ailenizle kaliteli vakit geçirmek veya çocuklarınızın sorumlu davranışlar edinmesine yardımcı olmak için belirli cihazların internete erişiminin engelleneceği zaman aralıkları oluşturabilirsiniz.
İçerik Filtresi Belirli kategorilerdeki mobil uygulamaları ve web sitelerini engelleyebilir, bu ayarları her bir aile üyesinin cihazı için uygulayabilirsiniz. Bu gelişmiş filtreleme sistemi Trend Micro'nın Deep Packet Inspection (DPI) motorunu kullanarak yalnızca web sitesinin URL'sine göre filtreleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda internet paketlerinin kendisini de filtreden geçirir. Bu sayede, web tarayıcısında izlenen içeriklerin yanı sıra cihazlarınızdaki mobil uygulamalarla izlenen içerikler de filtrelenir.*
Oyunlarda Düşük Ping İçin Çifte Hızlandırma RT-AX92U'nun Adaptive QoS özelliği oyun paketlerine öncelik vererek çevrim içi oyunlarda daha akıcı bir deneyim sunuyor. Üründe ayrıca, cihazınızla oyun sunucusu arasındaki en kısa yolu arayıp bularak ping ve gecikmeyi azaltan dahili wtfast® özelliği de bulunuyor*.

Gigabit WAN ve LAN Portları LAN port birleşimine ek olarak WAN port birleşimine de destek veren RT-AX92U, gigabit WAN ve LAN portları ile 1 Gbps'in üzerinde internet hızı sunabiliyor.* Bu da internet servis sağlayıcınızdan 1 Gbps üzerinde hizmet alırken WAN portundaki 1G darboğazını ortadan kaldırıyor.

Uyarı: *WAN port birleştirme özelliği için kablolu modemin, router''ın veya switch'in 802.3ad standardını desteklemesi gereklidir. Kablolu modemde en iyi performans için DOCSIS 3.1 standardı gereklidir.

Teknik Özellikler
Ağ Standardı IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax
Ürün Kategorisi AX6100 üstün AX performansı : 400 Mbps+ 867 Mbps+ 4804 Mbps
Kapsam Çok büyük evler
Veri Hızı 802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps, 802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps, 802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps, 802.11n : 300 Mbps'a yükseltilebilir, 802.11n 256QAM : up to 400 Mbps, 802.11ac (5GHZ-1):up to 867 Mbps, 802.11ac (5GHZ-2):up to 4333 Mbps, 802.11ax (5GHZ-2):up to 4804 Mbps
Anten Dahili anten x 2, Harici anten x 4
Alıcı / Verici 2.4 GHz 2 x 2, 5 GHz-1 2 x 2, 5 GHz-2 4 x 4
Bellek 256 MB Flash, 512 MB RAM
Wi-Fi Teknolojisi OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) Beamforming: standard-based and universal 20/40/80/160 MHz bandwidth
Çalışma Frekansı 2.4G Hz, 5 GHz-1, 5 GHz-2
Şifreleme WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Kurumsal , WPA2-Kurumsal , WPS desteği
Yönetim UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP İstemcisi, DDNS, Port Trigger, Sanal Sunucu, DMZ, Sistem işlem günlüğü
VPN Desteği IPSec Pass-Throuth, PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, PPTP Sunucusu, OpenVPN Sunucusu, PPTP İstemci, L2TP İstemci, OpenVPN İstemci
WAN Bağlantı Türü Internet bağlantı türü : Automatic IP, Static IP, PPPoE(MPPE supported), PPTP, L2TP
Portlar 1 x RJ45 için Gigabit BaseT için WAN, 4 x RJ45 için BaseT için LAN, USB 2.0 x 1, USB 3.1 Gen 1 x 1
Özellikler Router app MU-MIMO Trafik Analizi Adaptive QoS WTFast Gamers Private Network AiProtection Pro Ebeveyn Kontrolü Misafir Ağı : VPN server : IPSec Pass-Through, PPTP Pass-Through, PPTP Server, OpenVPN Server VPN client : PPTP client, L2TP client, OpenVPN client Gelişmiş medya server (AiPlayer app uyumlu) AiCloud kişisel bulut servisi 3G/4G veri paylaşımı Printer Server - Çoklu fonksiyonel yazıcı desteği ( sadece Windows) - LPR protokolü desteği Download Master - bt desteği, nzb, http, ed2k - Şifreleme desteği, DHT, PEX ve magnet linki - Yükleme ve indirme bant genişliği kontrolü - İndirme zamanlaması AiDisk dosya sunucusu - Samba ve FTP sunucusu ile hesap yönetimi IPTV desteği Roaming Asistanı OFDMA
Düğme WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Düğmesi
LED Göstergesi Wi-Fi x 3, Power x 1, LAN x 1, WAN x 1
Güç Kaynağı AC Giriş: 110V~240V(50~60Hz), DC Çıkış : 19 V ile maksimum. 1.75 A akım
İşletim Sistemi Desteği Windows® 7,, Windows® 10 64-bit Windows® 8.1, Windows® 8, Linux, Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.7, Mac OS X 10.8
Boyutlar 15.5 x 15.5 x 5.26 cm (E x B x Y)
Ağırlık 651 g
Router Özel Özellikleri AiCloud, Yazıcı Sunucusu, Download Master, AiDisK, Çoklu SSID, Ebeveyn Kontrolü
Çalışma modları Kablosuz router modu, Ağ Genişletme Modu, Erişim noktası modu, Medya Köprü modu

Asus RT-AX92U AX6100 WiFi 6 Gaming (Oyuncu) Router Özellikleri

 • Bağlantı TipiKablosuz
 • Arabirim1 x RJ45 10Gbps WAN, 4 x RJ45 10Gbps LAN, USB 2.0 x 1, 1 x USB 3.1 Gen 1
 • Port Sayısı4
 • Anten TipiDahili, Harici
 • Anten Sayısı4 x Harici Anten, 2 x Dahili Anten
 • Kablosuz Bağlantı Hızı4804 Mbps
 • Frekans2.4G Hz, 5 GHz-1, 5 GHz-2
 • 3G DesteğiVar
 • 4G DesteğiVar
 • Kablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax
 • Güvenlik ProtokolleriWPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Kurumsal, WPA2-Kurumsal, WPS desteği
 • Led GöstergesiVar
 • Boyut15.5 x 15.5 x 5.26 cm
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 1.560,04 TL 3.120,08 TL +0
 • 1.041,74 TL 3.125,23 TL +0
 • 795,42 TL 3.181,70 TL +0
 • 642,68 TL 3.213,42 TL +0
 • 540,97 TL 3.245,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 1.553,32 TL 3.106,64 TL +0
 • 1.044,65 TL 3.133,96 TL +0
 • 790,44 TL 3.161,77 TL +0
 • 637,68 TL 3.188,39 TL +0
 • 536,20 TL 3.217,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 1.560,68 TL 3.121,37 TL +0
 • 1.051,18 TL 3.153,54 TL +0
 • 796,51 TL 3.186,05 TL +0
 • 643,91 TL 3.219,57 TL +0
 • 542,30 TL 3.253,81 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 1.561,49 TL 3.122,98 TL +0
 • 1.051,73 TL 3.155,18 TL +0
 • 797,01 TL 3.188,06 TL +0
 • 644,26 TL 3.221,28 TL +0
 • 542,59 TL 3.255,56 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 774,83 TL 3.099,33 TL +2
 • 625,05 TL 3.125,23 TL +2
 • 787,97 TL 3.151,90 TL +0
 • 635,74 TL 3.178,69 TL +0
 • 534,32 TL 3.205,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 1.560,70 TL 3.121,40 TL +0
 • 1.051,16 TL 3.153,47 TL +0
 • 796,55 TL 3.186,21 TL +0
 • 643,93 TL 3.219,64 TL +0
 • 542,30 TL 3.253,78 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 1.560,70 TL 3.121,40 TL +0
 • 1.051,16 TL 3.153,47 TL +0
 • 796,55 TL 3.186,21 TL +0
 • 643,93 TL 3.219,64 TL +0
 • 542,30 TL 3.253,78 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 1.550,14 TL 3.100,28 TL +0
 • 1.040,88 TL 3.122,65 TL +0
 • 786,34 TL 3.145,35 TL +0
 • 633,01 TL 3.165,07 TL +0
 • 530,84 TL 3.185,04 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.028,97 TL 3.028,97 TL +0
 • 1.549,66 TL 3.099,33 TL +0
 • 1.040,99 TL 3.122,98 TL +0
 • 786,66 TL 3.146,66 TL +0
 • 634,14 TL 3.170,70 TL +0
 • 532,46 TL 3.194,78 TL +0
3.028,97 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus RT-AX92U AX6100 WiFi 6 Gaming (Oyuncu) Router
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus RT-AX92U AX6100 WiFi 6 Gaming (Oyuncu) Router

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

tavsiye üzerine internet cafe için aldık ve çok memnun kaldık . bağlantı kopma sorunu ping sorunu yaşıyorduk artık ortadan kalktı. kaliteli bi ürün

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus RT-AX92U AX6100 WiFi 6 Gaming (Oyuncu) Router
   Asus RT-AX92U AX6100 WiFi 6 Gaming (Oyuncu) Router
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.