Seçtiğiniz kriterlere uyan 8 adet Router bulundu.

Routerlar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Asus router fiyatları bant özelliklerine, transfer hızlarına göre farklı modellerde bulunmaktadır. Asus router, kullanılan kaliteli malzemeler ve garantisine bağlı olarak oldukça uygun fiyatlıdır. Asus router fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir.
Ağ trafiğinin yönlendirilmesini sağlayan cihaza router adı verilmektedir. Uzaklık fark etmeden iki cihazı birbirine bağlamaya ve arada kilometreler dahi olsa diğer bilgisayara bağlanmaya yardımcı olan elektronik bir alettir. Türkçe karşılığı yönlendirici anlamına gelmektedir. Kablolu ve kablosuz Asus router modelleri bulunmaktadır. Son zamanlarda kablosuz modeller daha çok tercih edilmektedir. En az iki olmakla beraber pek çok elemanı birbirine bağlamaktadır. Asus router cihazları sadece iki veya da çok cihazın birbirine bağlanması ve ağ aktarımını yapmayı sağlamaz aynı zamanda kablosuz internet ağının da kapsama alanının genişlemesine yardımcı olmaktadır.
Yönlendirici anlamına gelen routerler birden çok ağ arasındaki bağlantıyı sağlamaktadır. Bir ağdan aldığı paketi, başka bir ağa aktarmaktadır. Asus routerler, sadece ağ aktarımını sağlamakla kalmayıp, aktarım sırasındaki görüntü, dosya ya da belgeleri dönüştürmekte ve bilgisayar sağlığı için bir tehdit olup olmadığını da incelemektedir. Bunun yanında evlerde, iş yerlerinde ve özellikle de cafelerde bulunan kablosuz ağ bağlantısızın, kapsama alanını genişletmektedir. Asus router fiyatları hakkında bilgi almak ve temin etmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
Karşılaştırma Listesi

Talebin bize ulaştı. En kısa süre içinde sana dönüş yapacağız.

Routerlar hakkında merak ettiklerini, aşağıdaki metin alanına yazarak bize iletebilirsin.

Uzmana soru sorabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.