Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Genel Özellikler

BIOS güncellemesi ve Ryzen 3.nesil işlemci ile kullanıldığında Ram desteği 4400mhz’a çıkmaktadır.

Asus TUF B450-Plus Gaming AMD B450 ATX oyuncu anakartı, Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 3466MHz desteği, 32Gbps M.2, HDMI 2.0b, Type-C ve USB 3.1 Gen 2.
 • GPU Sıcaklık Tespiti & Fan Xpert 4 Core: Her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine ulaşmasını garantiler
 • TUF Koruma: SafeSlot, ESD korumaları, DDR4 aşırı voltaj koruması, Digi+ VRM ve paslanmaz Çelik arka plaka ile uzun süreli güvenilirlik
 • Askeri sınıf TUF Parçalar: Maksimum dayanıklılık için TUF LANGuard, TUF Bobinler, TUF Kapasitörler ve TUF MOSFET’ler
 • Özel DTS® Custom ses: Stereo kulaklıklara pozisyonel ipuçları sunarak, rakiplerinize nokta atışı yapmanızı sağlar
 • Aura Sync RGB: Uyumlu PC aksesuarlarının geniş portföyüyle LED aydınlatmanızı senkronize edin
Savaş İstasyonunuzu Güçlendirin TUF Gaming anakart, diğer kartların zorlanacağı durumlarda hayatta kalmak ve başarılı olmak için özel olarak tasarlanmış ve test edilmişlerdir. Oldukça dayanıklı parçalarla üretilen bu anakartlar, istediğiniz kadar uzun oyun seanslarında, rakipsiz kararlılık sunar.

Bir TUF Gaming anakart kullandığınızda, aynı zamanda TUF Oyun İttifakı'ndan da yararlanırsınız – daha kolay kurulum, en iyi uyumluluk ve benzersiz estetiği garantileyen, güvenilir endüstri ortaklarıyla ASUS'un ortak bir çalışması.

Kolay PC DIY Deneyimi TUF Gaming anakartlar, muhteşem tasarım, yenilikçi mühendislik ve büyük parka üreticileriyle güçlü ortaklıklar sayesinde kolay ve güvenli DIY kurulumları sunar. Askeri sınıf TUF parçalar, TUF Koruma ve TUF Oyun İttifakı'nın rakipsiz kombinasyonu, oyun kurulumunuzun uzun bir süre size götüreceğini garantiler.
TUF Oyuncu İttifakı TUF Oyuncu İttifakı, Antec®, Apacer®, Ballistix, Cooler Master®, Corsair®, Deepcool, Enermax, G.Skill, GeIL®, In Win, Scythe, SilverStone, Team Group ve XPG gibi güvenilir markaların içinde bulunduğu, ASUS ve büyük PC parça üreticileri arasındaki bir işbirliğidir. Uyumlu PC kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları ve DRAM'lere kadar hepsi uyumluluk ve estetik bütünlüğünü garantiler. Aynı zamanda TUF Oyuncu İttifakı'nı olduğundan daha güçlü kılmak için işbirliklerimizi de artırıyoruz.

Elektrostatik Deşarj Koruması ESD Korumaları, elektrostatik deşarja karşı parçaları korurken, ömürlerini de uzatıyor. Ayrıca +/- 10kV'lık hava deşarjı ve +/- 6kV'lık temas deşarjına karşı da koruma sağlıyor – endüstri standartları olan +/- 6kV ve +/- 4kV'den çok daha ötede.
 • LAN Yuvası: LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.
 • Klavye ve Fare Konektörleri: Devre üzerinde ek ESD TVS diyotlar.
 • VGA Koruması: D-Sub işlevini korumak için ek devre üzeri ESD TVS diyotlar.
 • USB Konektörleri: Yüzeye monte ve çift iç hat paketleri için TVS diyotu.
Digi+ VRM Kararlı güç için hassas kontrol
Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstridekilerin en iyilerinden biridir, ultra akıcı ve ultra temiz gücü her zaman CPU'ya sağlar.
DRAM Aşırı Voltaj Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili değiştirilebilir sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını engeller. Bu özellik giriş-çıkış yuvalarından DRAM'e kadar sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın ömrünü uzatır.
Paslanmaz Çelik Arka Plaka 3 kat daha iyi aşınma direnci
TUF'ın aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş-çıkış paneli, krom oksit ile kaplanmıştır – böylece endüstri standartı olan 24 saatlik tuz sprey testine, 72 saat dayanabilmektedir.

TUF Parçalar
 • TUF Bobinler: Sertifikalı askeri sinif TUF bobinler, işlemciye kararlı güç sağlar, böylece sistem kararlılığını artırır.
 • TUF Kapasitörler: +%20 sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun ömür.
 • TUF MOSFET’ler: Düşük RDS(açık) sertifikalı askeri sınıf MOSFET'ler. Düşük RDS(açık), daha verimli güç ve düşük ısı üretimi sağlar.
TUF LANGuard - En İyi Akım Koruması TUF LANGuard, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisini, yüksek kalite yüzeye monte kapasitörlerle birleştiren, askeri sınıf bir yeniliktir - anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten korur.
Esnek Soğutma Kontrolleri - GPU Sıcaklık Tespiti Kararlı bir oyun sistemi için sistem sıcaklıkları çok önemlidir – özellikle de GPU sıcaklıkları. TUF Gaming anakartlar, içerisinde ASUS grafik kartlarının da sıcaklıklarının dahil olduğu çoklu sensörlerden gelen verilere göre sistem fanlarını akıllı şekilde kontrol eden Fan Xpert 4 yazılımına sahiptir.. Bu da, siz ne kadar uzun süre oyun oynarsanız oynayın, TUF Gaming sisteminizin mükemmel şekilde soğutulmasını garantiler.

Fan Xpert 4 Core TUF B450-PLUS Gaming Fan Xpert 4 Core ve ödüllü UEFI BIOS ile ayarlanabilen en geniş fan kontrollerini barındırır.
 • Çoklu sıcaklık kaynakları: Fan Xpert 4 Core ile, üç sıcaklık kaynağından gelen verilere göre sistem fanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Örneğin Fan Xpert 4 Core, kasa fanlarını GPU sıcaklığına göre çalıştırabilir. Yani oyun aksiyonu arttığında, ek soğutma da sağlanmış olur – hem de tam ihtiyacınız olduğunda. Sıcaklık kaynaklarınızı ve sınır değerlerinizi anakarttan CPU'ya ve GPU'ya kadar seçin, kalanı da Fan Xpert 4 Core yapsın.
 • Hepsi-bir-arada sıvı soğutma seti: Özel ve kapalı devre soğutma kurulumları için mükemmel olan PWM veya DC sıvı pompalarının tam kontrolünü mümkün kılar.
 • 4-pin PWM/DC fan: Kartın üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akıma karşı korur.

DDR4 Desteğİ TUF Gaming anakartlar, sıkı testlere tabi tutularak her oyun ortamına hazır olmaları konusunda garantilenirler. Bu temel, çeşitli bütçe aralıkları için bellek kitlerinin geniş doğrulama listesiyle de desteklenir. İster performansın en uygun noktasındaki bir oyuncu PC'si kurun, ya da önemli özellikleri hedefleyin, TUF Gaming sisteminiz için uygun kiti bulmak çok kolay.

Oyuncu Kulaklıkları İçin DTS Custom Savaş yeteneklerinizi, benzersiz DTS Custom dahili ses ile geliştirin. Stereo kulaklıklarla birlikte pozisyonel ses oluşturmak için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili sesi yeni bir aşamaya taşıyor. Üç farklı ön ayar ile – Aerial, Soundscape ve Tactial- farklı tarda oyunlarda önemli bir avantaja sahip olacaksınız.
 • SoundScape Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses modu – kulaklarınız sizi aksiyonun tam ortasına yerleştirecek!
 • Aerial Modu: Oyun dünyasının üzerinde uçuyormuşçasına sesi deneyimleyin, sanki ses yukardan geliyormuş gibi – MOBA, RTS, strateji ve spor oyunları için mükemmel!
 • Tactical Modu: Şşşş — duvarın arkasındaki bir düşman mı? DTS Custom, saklanarak oynayanlar için detayları ekstra vurgular ve her ayak sesini tespit edip belirlemenizi sağlar!

Korunan Ses, Üstün Ses Akıllı tasarım ve yüksek kalite donanım, daha önce deneyimlemediğiniz gibi bir ses kalitesi yaratıyor!
 • Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal bölgelerini ayırır, çoklu katmanlı kesintileri azaltır.
 • Ayrı Kanal Düzenleri: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sağ ve sol kanalları için ayrı katmanlar.
 • TUF Gaming Ses Kalkanı: Verimli koruma, en iyi kalite için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
 • Sesle Eğlenin: Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sizi içine çeken bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sağlar.

Aura Sync ile Rakiplerinizi Geride Bırakın İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer düzeyde bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerle birlikte yerleşik RGB çıkışlarına takılan şeritler için kullanışlı seçeneklerle birlikte tam RGB aydınlatma sunar. Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli donanım portfolyosuyla senkronize edilebilir.
Yerleşik 10Gbps USB 3.1 Gen 2 Type-A Desteği Geriye dönük uyumlu USB 3.1 Gen 2 Type-A ile 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını ve üstün bağlantı esnekliğini deneyimleyeceksiniz – hem de USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı.
Dahili M.2 İle Hızlanın x4 PCI Express® 3.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. Bir işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçimdir, PC ve uygulamaların mümkün olduğu kadar hızlı çalışmasını sağlar.
AMD StoreMI - Her Tür Sabit Disk İçin Bütçeye Uygun Hızlandırma AMD StoreMI teknolojisi, kısaltılmış başlangıç ve yazılım yükleme süreleri ile daha iyi sistem hızı sunmak için her türlü sürücüyü hızlandıran bir yazılımdır. SSD'nin performansını, HDD'nin kapasitesi ve bütçeye uygunluğu ile birleştirerek, daha sık erişilen dosyaları otomatik olarak SSD depolamaya yerleştirir.
AMD Ryzen İşlemciler AMD Ryzen 2. Nesil / Radeon Vega Grafikli Ryzen / Ryzen 1. Nesil işlemciler için AM4 soket.
AMD Ryzen™ işlemcisi, yenilikçi Zen çekirdek mimarisini baz alır ve 8'e kadar çekirdek ve Radeon™ Vega dahili grafikleri barındırır. Çift kanal DDR4 bellek, doğal 5Gbps USB 3.1 Gen1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 hattı ile birlikte bu AMD AM4 Soket işlemciler, muhteşem bilgi-işlem performansı sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti, en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisini sunmaktadır ve bununla birlikte iki 10Gbps USB 3.1 yuvası, iki USB 3.0 yuvası ve dört 6Gbps SATA yuvası ile daha hızlı veri aktarımı sağlar.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus TUF Koruma: Asus SafeSlot / Asus ESD Koruması / Asus Aşırı Gerilim Koruması / Asus Paslanmaz Çelik Arka G/Ç / Asus DIGI+ VRM
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger / PC Cleaner / File Transfer
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Fansız Tasarımlı Isı Emici Çözümü ve MOS Soğutucu / Asus Fan Xpert 4 Core
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3 / Asus UEFI BIOS EZ (Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: Asus Q-Shield / Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
 • Hız Aşırtma Koruması: Asus C.P.R.(CPU Parameter Recall)
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port
 • 1 x DVI-D
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x 5Gb/s port USB Type-C
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 Type-A
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Audio jack
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x Aura RGB Strip Header
 • 1 x USB 3.1 Gen 1(up to 5Gbps) connector support additional 2 USB 3.1 Gen 1 port (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 connector support additional 4 USB 2.0 port
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı (3 x 4 -pin)
 • 1 x AIO_PUMP konektörü (1 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Socket for 3rd/2nd/1st AMD Ryzen/2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/Athlon with Radeon Vega Graphics Processors
Yonga Seti AMD B450
Bellek AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Un-buffered Memory
Grafik Integrated Graphics in the AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors / Multi-VGA output support: HDMI/DVI-D port; Supports HDMI 2.0b with maximum resolution of 4096 x 2160 @ 60 Hz, Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode) / AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processor: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode) / AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 mode) / AMD B450 chipset: 1 x PCIe 2.0 x16 (max at x4 mode), 3 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode) / AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA mode) / AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x SATA 6Gb/s port; Support Raid 0, 1, 10 / AMD B450 chipset: 4 x SATA 6Gb/s port; Support Raid 0, 1, 10
LAN Realtek® RTL8111H / TUF LANGuard
Ses Realtek® ALC887-VD2 8-Channel High Definition Audio CODEC
USB Portları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 arka panelde, Type-A); AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x USB 3.1 Gen 1 port (1 arka panelde, USB Type-C); AMD B450 chipset: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (2 arka panelde, Type-A); AMD B450 chipset: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında); AMD B450 chipset: 6 x USB 2.0 port (2 arka panelde, 4 bord ortasında)
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP,SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, F3 My Favorite, Last Modified log, F12 PrintScreen,F4 AURA ON/OFF, F9 Search and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör (30.5 cm x 24.4 cm)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu / Asus Q-Shield / 2 x SATA 6Gb/s kablosu / 1 x M.2 Vida Paketi / 1 x Destek DVD / 1 x TUF GAMING Çıkartma / 1 x TUF Sertifika kartı

Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x16 (maks x4 modu), 3 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.1 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 499,65 TL 999,30 TL +0
 • 336,18 TL 1.008,54 TL +0
 • 254,48 TL 1.017,94 TL +0
 • 205,48 TL 1.027,41 TL +0
 • 172,86 TL 1.037,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 495,27 TL 990,54 TL +0
 • 332,21 TL 996,64 TL +0
 • 250,83 TL 1.003,33 TL +0
 • 201,92 TL 1.009,58 TL +0
 • 169,41 TL 1.016,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 499,14 TL 998,28 TL +0
 • 335,83 TL 1.007,49 TL +0
 • 254,22 TL 1.016,87 TL +0
 • 205,26 TL 1.026,32 TL +0
 • 172,68 TL 1.036,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 500,22 TL 1.000,44 TL +0
 • 336,74 TL 1.010,21 TL +0
 • 255,05 TL 1.020,18 TL +0
 • 206,07 TL 1.030,35 TL +0
 • 173,45 TL 1.040,72 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 198,74 TL 993,68 TL +3
 • 166,96 TL 1.001,78 TL +3
 • 252,50 TL 1.010,00 TL +0
 • 203,67 TL 1.018,37 TL +0
 • 171,14 TL 1.026,87 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 499,96 TL 999,92 TL +0
 • 336,56 TL 1.009,69 TL +0
 • 254,91 TL 1.019,65 TL +0
 • 205,96 TL 1.029,81 TL +0
 • 173,36 TL 1.040,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 499,96 TL 999,92 TL +0
 • 336,56 TL 1.009,69 TL +0
 • 254,91 TL 1.019,65 TL +0
 • 205,96 TL 1.029,81 TL +0
 • 173,36 TL 1.040,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 496,79 TL 993,58 TL +0
 • 333,58 TL 1.000,75 TL +0
 • 252,00 TL 1.008,01 TL +0
 • 202,87 TL 1.014,33 TL +0
 • 170,12 TL 1.020,72 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 971,72 TL 971,72 TL +0
 • 497,15 TL 994,29 TL +0
 • 333,96 TL 1.001,88 TL +0
 • 252,37 TL 1.009,48 TL +0
 • 203,44 TL 1.017,19 TL +0
 • 170,82 TL 1.024,92 TL +0
971,72 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 4,8
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Güzel Bir Anakart Ben kullanıyorum tavsiye ederim RGB ledler Çok güzel bir hava katiyor.
Üye resmi
Çiğdem Dalkılıç 21 Oca 2021
asus kalitesi
4 adet ram slotu bulunması nedeniyle tercih etme sebeplerimin başında geldi. ileride yükseltme yapmak için güzel bi fırsat. Usb portlarıda oldukça yeterli. Asus yazılımı sayesinde rgb fanlarını kontrol etmek mümkün. Ömürlük bi anakart diyebilirim.
Üye resmi
Mustafa Genkertepe 19 Kas 2020

güzel alınabilir bir anakart
Üye resmi
Yusuf Can Köker 03 Kas 2020

Ürün bugün elime ulaştı ürünü beğenerek aldım sadece kutu içerisinde vida poşeti çıkmadı...
Üye resmi
Ramazan Develi 23 Eki 2020

Son dönemin indirimli hali ile alınabilecek en iyi boardudur. Duruşu ledleri insanı cezbedecek cinsten olup ASUS kalitesinide yansıtmış. Daha iyileri elbette vardır fakat kaça diye sormak lazım. TUF larında AURA desteği olması ciddi bir artı değer.
Üye resmi
Tuğberk Bağcı 15 Eki 2020
Denenmedi
Gaming gecesinde indirimli bir fiyattan aldım araştırdım karşılaştırdım bazı konularda çok korktum benim istediklerimi desteklemiyor diye ama 100 şeyden 95 kusursuz sanırım sonraki araştırmalarım doğrultusunda anladım bir tek rgb led güç kablosu girişi yok gibi bir şeyler okumuştum umarım ondada sıkıntı yoktur ürünü kullanmadan ben tatmin oldum umarım sizde alır kullanırsınız.
Üye resmi
İsmail Dinç 10 Eki 2020

Gaming gecesinde aldım gayet başarılı bir kart tüm işlemcileri rahatlıkla kullanabilirsinz. ARGB fan kontrolü yok.
Üye resmi
Ziyaretçi 08 Eki 2020
2. kez aldım
Daha önce de almıştım bu ikinci alışım. Gaming gecesinde aldım vrm sıcaklıkları gayet başarılı. Tüm işlemcileri rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.
Üye resmi
Ayberk Bozkurt 03 Eki 2020

üründen gayet memnunum.
Üye resmi
İsmet Tural 30 Eyl 2020
harika bir ürün
Bu ürünü tercih etmemdeki en büyük sebepler 4 adet RAM slotu olması ve ekran kartı yuvasındaki sağlamlığı oldu. 4 RAM slotu büyük bir özellik. Şu an 16 GB RAM var ve ben bunu rahat bir şekilde 32GB, hatta 64GB olarak yükseltebileceğim. Bu çok önemli. İçerisindeki RGB şerit, PC çalışmıyorken ya da uyku modundayken de sizin ayarladığınız modlarda açık kalabildiği için, kasa içerisinde güzel bir ambiyans sağlıyor. Arka portları oldukça yeterli. 8 kanallı ses kartı ise harika bir artı. Piyasadaki Çoğu Anakartlardan daha iyi olmasının yanında fiyat olarak da uygun ve markaya baktığınızda ASUS'u görünce gayet ikna edici oluyor. Kesinlikle Önerdiğim Bir ASUS ürünü.
Üye resmi
İsmail Yalçın 28 Eyl 2020

çok güzel anakart tavsiye ederim
Üye resmi
Yasin Öztoprak 09 Eyl 2020
Alın, aldırın.
Kendi performansı mosfetleri soğutma blokları. Her şeyiyle harika bir ürün. İlk alındığı günden itibaren iyi ki aldım dedirten cinsten tam da. Desteklediği ram frekansları muazzam. Herkese tavsiye ederim. Alın, aldırın.
Üye resmi
Toprak Aygün 30 Ağu 2020
Mükemmel Anakart
Arkadaşlar anakartı yakın zamanda aldım kullanıyorum tavsiye ederim
Üye resmi
Tarık Akan 07 Tem 2020
Fiyat performans ürünü
1 yıldır kullanıyorum.Gayet başaralı bir ürün.
Üye resmi
Umut Targut 15 May 2020

f/p ürünü. Ömürlük bir anakart. indirimde yakalarsanız kaçırmayın.
Üye resmi
Furkan Alioğlu 09 May 2020
Asus kalitesi
fiyat performansa göre efsanevi ürün, tavsiye ederim, güzel bir tercih oldu benim için
Üye resmi
Ziyaretçi 30 Nis 2020
RGB severler için.
Öncelikle RGB özelliğine çok dikkat eden biriyseniz son sürüm rgb desteklemiyor bilin. RGB Ready yani 4 pin RGB çıkış bulunmakta anakartta. 3 portlu yani ARGB'li kasa alırsanız ters köşe olursunuz ona dikkat edin.Onun harici bu fiyat bandında alınabilecek stabil performanslı sağlam bir anakart. Aura Sync programıyla da tüm sistemimi kullanmaktayım RGB Ready ile.
Üye resmi
Serdar Yöntem 18 Nis 2020

Ürün çok iyi tam bir Fiyat/Performans Ürünü Paketleme çok iyi yapılmış ve ürün 3 günde elime ulaştı
Üye resmi
Serkan Akman 01 Nis 2020

Çok güzele benziyor sipariş ettim kargolandı
Üye resmi
Ahmet Fazlı Selçuk 01 Nis 2020

Kargo biraz önce elime ulaştı dışardan bakınca çok güzel gözüküyor henüz sistem olmadığı için ortada kullanamıyorum ama dış görünüşü ve özellikleri çok iyi indirimleri sıkı takip edin derim. Cuma günü gaming gecesinde 699 TL'ye aldım sanırım kargoya vermeyi unuttular pazartesi akşamı mesaj attım dönüş yapacağız dediler sanırım yine unuttular salı sabahı erken saatte dönüş yapmışlar bugün kargoya veriyoruz diye 1 gün içersinde geldi mesaj attıktan sonra mesaj atmamı beklemeselerdi keşke kargo bilgisi zayıf bu yüzden 4 puan verdim ayrıca destek ekibi hızlı cevap veriyor yardımcı oluyorlar incehesaba teşekkürler.
Üye resmi
Mehmet Hanedan 23 Mar 2020

Ürün çok hızlı geldi, çok memnun kaldım. Ürünün kendisi de gayet iyi. Arada kalmanıza gerek yok.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus Tuf B450-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.