Asus TUF B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

BIOS güncellemesi ve Ryzen 3.nesil işlemci ile kullanıldığında ram desteği 4400mhz’a çıkmaktadır.

Asus TUF B450-Pro Gaming Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 4400MHz desteği, Çift M.2 ve yerleşik USB 3.1 Gen 2'e sahip, oyunculara yönelik AMD B450 ATX anakart
 • Realtek S1200A Codec: Realtek®
 • Özel DTS® Custom sesler: Stereo kulaklıklarda sesin geldiği yönü anlamanızı sağlar. Böylece rakiplerinizin yerini tespit edebilirsiniz
 • GPU Sıcaklığı Algılama ve Fan Xpert 4 Core: Her fanın, soğutma performansıyla gürültü arasında en iyi dengeyi kurmasını sağlar
 • TUF Koruması: SafeSlot, ESD Koruması, DDR4 yüksek voltaj koruması, Digi+ VRM ve paslanmaz çelik arka giriş çıkış paneliyle uzun vadeli güvenilirlik
 • Askeri sınıf TUF Bileşenleri: TUF LANGuard, TUF Bobinler, TUF Kapasitörler ve TUF MOSFET'lerle üst düzey dayanıklılık
 • Aura Sync RGB: Uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED aydınlatmanızı senkronize edin.
Savaş Merkezinizi Donatın TUF Gaming anakartlar, diğer markaların zorlanacağı durumlarda hayatta kalmak ve başarıya ulaşmak için özel olarak tasarlandı. Oldukça dayanıklı bileşenlerle üretilen bu anakartlar, siz ne kadar isterseniz o kadar süren oyun maratonlarında sarsılmaz bir kararlılık sunuyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Kolay Bilgisayar Toplama Deneyimi TUF Gaming anakartlar ile kendi bilgisayarınızı kolayca ve güvenle kurabilirsiniz. Bunu yaparken harika tasarımlardan, yenilikçi mühendislikten ve önde gelen bileşen üreticileriyle yapılan güçlü iş birliklerinden yararlanabilirsiniz. Askeri sınıf TUF Bileşenleri, TUF Koruması ve TUF Gaming Alliance'ın bir araya gelmesiyle sisteminizin uzun süre sizinle olacağından emin olabilirsiniz.
TUF Oyun İttifakı TUF Oyun İttifakı; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.
SafeSlot - Ekran Kartı Yatırımınızı Koruyun PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Koruyucuları - Elektrostatik Deşarj Koruması ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6kV ve +/- 4kKV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
 • LAN Girişi: LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.
 • Klavye ve Fare Bağlantıları: Devreye ek ESD geçici voltaj bastırma.
 • VGA Koruması: D-Sub işlevini koruyan devreye ek ESD TVS diyotları.
 • USB Bağlantıları: Yüzeye monte ve çift hatlı paketler için TVS diyotları.
DIGI+ VRM - Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları 3 kat daha iyi aşınma direnci
TUF'ın aşınmaya karşı dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri krom oksit ile birbirine bağlı. Bu sayede paneller, endüstri standardı 24 saat olmasına rağmen 72 saatlik tuz püskürtme testine dayanabiliyor.

TUF Bileşenleri
 • TUF Bobinleri: Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinleri, işlemciye sağlam güç iletimi sağlarken sistem kararlılığının artırılmasına da yardımcı olur.
 • TUF Kapasitörleri: +%20 sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun kullanım ömrü.
 • TUF MOSFET'ler: Düşük RDS'li (açık) ve sertifikalı askeri sınıf MOSFET'ler. Düşük RDS (açık) daha iyi güç verimliliği ve düşük ısı üretimi sağlar.
TUF LANGuard - Gerilim Dalgalanmalarına Karşı En İyi Koruma Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.
VRM Termal Güçlendirme Gelişmiş güç dağıtımı, soğutma ve verimlilik.
TUF B450-PRO GAMING'te soğutma performansını artırmak için gelişmiş bir VRM ve soğutma bloğu bulunur. Yeni alaşım bobinler; daha verimli çalışma için daha yüksek güç dönüşümü, daha düşük güç kaybı ve daha iyi sıcaklık kontrolü sağlıyor. Gelişmiş voltaj ayarı performansı daha da artırıyor. Optimize edilmiş VRM dizilimi ve yüksek iletim sunan daha büyük termal yataklara sahip geniş VRM soğutma bloğu; ısı kaybını artırıyor, sıcaklığın daha yavaş yükselmesini sağlıyor ve soğutmayı genel olarak daha verimli hale getiriyor.
Esnek Soğutma Kontrolleri - GPU Sıcaklığı Algılama GPU sıcaklığı başta olmak üzere sistem sıcaklıkları, kararlı bir oyun sistemi için büyük önem taşır. TUF Gaming anakartlardaki Fan Xpert 4 Core yazılımı, ASUS ekran kartlarının sıcaklıkları da dahil olmak üzere farklı sensörlerden gelen verilere göre sistem fanlarını akıllı bir şekilde kontrol eder. Böylece TUF Gaming sisteminiz siz ne kadar oyun oynarsanız oynayın mükemmel bir şekilde soğutulur.

Fan Xpert 4 Core Asus TUF B450-PRO GAMING, Fan Xpert 4 Core veya ödüllü UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı fan kontrollerine sahiptir.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Fan Xpert 4 Core ile sistem fanlarını üç adede kadar farklı sıcaklık kaynağından elde edilen verilere göre kontrol edebilirsiniz. Örneğin, Fan Xpert 4 Core ile GPU sıcaklığı arttığında kasa fanlarının çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, oyunların heyecanı arttıkça ek soğutma tam da ihtiyacınız olduğu anda devreye girer. Anakarttan CPU ve GPU'ya kadar sıcaklık kaynaklarınızı ve eşik değerlerinizi seçin, gerisini Fan Xpert 4 Core'a bırakın.
 • Her şey dahil su soğutma seti: PWM veya DC su pompalarının kontrolünü tamamen size verir. Bu sayede hem özel hem de kendi soğutma sistemleri için mükemel bir tercihtir.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.
DDR4 Desteği TUF Gaming anakartlar, her tür oyun ortamına hazır olmaları için sıkı testlere tabi tutuluyor. Bu temel, farklı bütçe düzeylerinden bellek kitlerinin de dahil olduğu kapsamlı onay listeleriyle destekleniyor. İster aradığınız performansı veren bir PC kurun ister makul teknik özellikler arayın, TUF Gaming sisteminiz için doğru kiti seçmek çok kolay.

Oyuncu Kulaklıkları İçin DTS Custom Savaş becerilerinizi dahili özel DTS Custom seslerle geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Taktiksel Mod: Şşşş — Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!

Oyunlar İçin Ses Saf ve güçlü sesler için Realtek S120A Codec
ASUS TUF GAMING B450-PRO GAMING anakartlar, Realtek ile birlikte tasarlanan Realtek S1200A adlı benzersiz bir ses codec'inden yararlanıyor. Realtek®S1220A ayrıca, stereo çıkış için benzersiz 108 dB ve giriş için 103 dB sinyal ses oranı sunarak saf ses kalitesi sağlıyor.
 • TUF Gaming Ses Koruması: Etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunar.
 • Ses Keyfi: Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
 • Özel S1200A Codec: Geniş bir ses alanı ve etkileyici dinamikler sunar.
 • Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.

Aura Sync - Rakipleri Gölgede Bırakın Düzgün ayarlanmış bir sistem buna uygun estetik bir görünüme sahip olmalı. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.
Yerleşik 10Gbps USB 3.1 Gen 2 Type-A Desteği Geriye dönük uyumlu çift USB 3.1 Gen 2 Type-A ile en üstün bağlantı esnekliğine ve 10 Gbps'ye (Standart USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı) kadar ulaşabilen inanılmaz veri aktarım hızlarına kavuşacaksınız..
Dahili Çift M.2 ile Hızlanın x4 PCI Express 3.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. İşletim sistemi veya uygulamalarda kullanılacak bir sürücü için mükemmel bir seçenek olan M.2 ile bilgisayarınızı veya uygulamalarınızı olabildiğince hızlı çalıştırın.
AMD StoreMI - Tüm Sabit Sürücüler İçin Uygun Maliyetli Hızlandırma AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için sürücüleri hızlandıran bir yazılımdır. SSD'lerin performansını sabit disklerin uygun maliyeti ve kapasitesiyle bir araya getiren bu teknoloji, sık kullanılan verileri bu iş için özel olarak ayrılan bir SSD depolama alanına aktarır.
AMD Ryzen İşlemciler AMD Ryzen 2. Nesil / Radeon Vega Grafikli Ryzen / Ryzen 1. Nesil işlemciler için AM4 soket
Yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilen AMD Ryzen™ işlemci, sekiz adede kadar çekirdeğe ve Radeon™ Vega entegre grafiklere saiptir. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 veri yoluyla üstün performans sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. Daha hızlı veri aktarımı için, AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisine, iki adet 10 Gbps USB 3.1 girişi, iki adet USB 3.0 girişi ve dört adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus TUF Koruma: Asus SafeSlot / Asus Aşırı Gerilim Koruması / Asus Paslanmaz Çelik Arka G/Ç / Asus DIGI+ VRM / Asus LANGuard
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger / PC Cleaner
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Fansız Tasarımlı Isı Emici Çözümü ve MOS Soğutucu / Asus Fan Xpert 4 Core
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3 / Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port
 • 1 x DVI-D
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x 5Gb/s port USB Type-C
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 (Turkuaz Mavisi) Type-A
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi) Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 3.0 portları destekler (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı (3 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (PCIE 2.0 x 4 mode)
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x AIO_PUMP konektörü (1 x 4 -pin)
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3./2./1. Nesil AMD Ryzen™ 3./2./1. Nesil AMD Ryzen™ ile Radeon™ Vega Grafikler/Athlon™ ile Radeon™ Vega Grafik İşlemciler
Yonga Seti AMD B450
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4400(O.C)/3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors; Çift Kanal Bellek Mimarisi
Grafik Integrated Graphics in the AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors, Çoklu VGA çıkış desteği: HDMI/DVI-D port / Desteklenen Maksimum DVI-D çözünürlüğü: 1920 x 1200 @ 60 Hz / HDMI 2.0b ile Desteklenen Maks. Çözünürlük: 4096 x 2160 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen 2. nci Nesil/ Ryzen 1. inci Nesil İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu) / Radeon Vega Grafik İşlemci ile AMD Ryzen: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu) / AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu) / AMD B450 çipset: 1 x PCIe 2.0 x16 (maks x4 modu), 3 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen 2. nci Nesil/ Ryzen ile Radeon Vega Grafikler/ Ryzen 1. inci Nesil İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA modu); AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10; AMD B450 çipset: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile, tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtları desteği (PCIE 2.0 x4), 4 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek® RTL8111H / TUF LANGuard
Ses Realtek® ALC S1200A 8-Channel High Definition Audio CODEC
USB Portları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2arka panelde, Tip A) / AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x USB 3.1 Gen 1 port (1arka panelde, USB Tip C) / AMD B450 çipset: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (2arka panelde, Tip A) / AMD B450 çipset: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında) / AMD B450 çipset: 6 x USB 2.0 port (2arka panelde, 4 bord ortasında)
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP,SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, F3 My Favorite, Last Modified log, F12 PrintScreen,F4 AURA ON/OFF, F9 Search and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör (30.5 cm x 24.4 cm)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu / 2 x SATA 6Gb/s kablosu / G/Ç Kalkanı / 1 x M.2 Vida Paketi / 1 x Destek DVD / 1 x TUF Sertifika kartı / 1 x TUF GAMING Çıkartma

Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCI Express 3.0 x16
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.1 Gen1 Type-C
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 515,21 TL 1.030,41 TL +0
 • 345,55 TL 1.036,64 TL +0
 • 260,77 TL 1.043,06 TL +0
 • 209,89 TL 1.049,45 TL +0
 • 175,99 TL 1.055,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 510,11 TL 1.020,22 TL +0
 • 341,11 TL 1.023,32 TL +0
 • 256,61 TL 1.026,44 TL +0
 • 205,91 TL 1.029,57 TL +0
 • 172,12 TL 1.032,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 514,68 TL 1.029,36 TL +0
 • 345,19 TL 1.035,58 TL +0
 • 260,50 TL 1.041,99 TL +0
 • 209,67 TL 1.048,36 TL +0
 • 175,80 TL 1.054,81 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 514,63 TL 1.029,26 TL +0
 • 345,09 TL 1.035,26 TL +0
 • 260,34 TL 1.041,34 TL +0
 • 209,50 TL 1.047,49 TL +0
 • 175,64 TL 1.053,82 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 205,18 TL 1.025,91 TL +3
 • 171,89 TL 1.031,36 TL +3
 • 259,21 TL 1.036,86 TL +0
 • 208,48 TL 1.042,42 TL +0
 • 174,67 TL 1.048,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 514,38 TL 1.028,75 TL +0
 • 344,91 TL 1.034,72 TL +0
 • 260,22 TL 1.040,88 TL +0
 • 209,40 TL 1.046,99 TL +0
 • 175,55 TL 1.053,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 514,38 TL 1.028,75 TL +0
 • 344,91 TL 1.034,72 TL +0
 • 260,22 TL 1.040,88 TL +0
 • 209,40 TL 1.046,99 TL +0
 • 175,55 TL 1.053,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 514,68 TL 1.029,36 TL +0
 • 345,19 TL 1.035,58 TL +0
 • 260,50 TL 1.041,99 TL +0
 • 209,67 TL 1.048,36 TL +0
 • 175,80 TL 1.054,81 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.011,04 TL 1.011,04 TL +0
 • 511,92 TL 1.023,84 TL +0
 • 342,70 TL 1.028,11 TL +0
 • 258,10 TL 1.032,41 TL +0
 • 207,33 TL 1.036,64 TL +0
 • 173,50 TL 1.041,02 TL +0
1.011,04 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Kalitesiyle ben burdayım diyor. İndirimde aldıysanız zaten büyük şans.
Üye resmi
Berkay Arar 17 Haz 2020 (17 gün önce)

Ryzen 3.nesil hazır olarak geliyor herhangi bir güncelleme yapmadan kullanabilirisniz.
Üye resmi
Abdullah Namlı 14 Haz 2020 (20 gün önce)
TUF Kİ TUF
BİOS GÜNCELLEMESİ BİR ÜSTÜ MEVCUT FAKAT GEREK KALMADI REYZEN 5 3600 SORUNSUZ GÖRDÜ M2 SSD SORUNSUZ GÖRDÜ. KART ARKASINDAKİ DEĞİŞEN IŞIKLARI ŞAHANE OLMUŞ B450 KLASMANINDA EN USTLERE TUF SERİSİNİ KOYDUM TAVSIYE EDERİM. YORUMUMUDA EKLEYİN EĞRİSİ DOĞRUSU OLANI YAZIYORUZ.
Üye resmi
Ziyaretçi 11 May 2020

Ürün gayet şık tasarıma sahip. Ryzen 3. nesil desteklemeside cabası. Bu fiyata alınabilecek orta segment bir anakart.
Üye resmi
Serhat Celep 31 Mar 2020

am4 soket olduğu için ve oc yapılabildiği için bunu sipariş ettim. Adeta savaşa hazırlanıyormuşsun gibi bir anakart.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.