Asus TUF B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

BIOS güncellemesi ve Ryzen 3.nesil işlemci ile kullanıldığında ram desteği 4400mhz’a çıkmaktadır.

Asus TUF B450-Pro Gaming Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 4400MHz desteği, Çift M.2 ve yerleşik USB 3.1 Gen 2'e sahip, oyunculara yönelik AMD B450 ATX anakart
 • Realtek S1200A Codec: Realtek®
 • Özel DTS® Custom sesler: Stereo kulaklıklarda sesin geldiği yönü anlamanızı sağlar. Böylece rakiplerinizin yerini tespit edebilirsiniz
 • GPU Sıcaklığı Algılama ve Fan Xpert 4 Core: Her fanın, soğutma performansıyla gürültü arasında en iyi dengeyi kurmasını sağlar
 • TUF Koruması: SafeSlot, ESD Koruması, DDR4 yüksek voltaj koruması, Digi+ VRM ve paslanmaz çelik arka giriş çıkış paneliyle uzun vadeli güvenilirlik
 • Askeri sınıf TUF Bileşenleri: TUF LANGuard, TUF Bobinler, TUF Kapasitörler ve TUF MOSFET'lerle üst düzey dayanıklılık
 • Aura Sync RGB: Uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED aydınlatmanızı senkronize edin.

Savaş Merkezinizi Donatın TUF Gaming anakartlar, diğer markaların zorlanacağı durumlarda hayatta kalmak ve başarıya ulaşmak için özel olarak tasarlandı. Oldukça dayanıklı bileşenlerle üretilen bu anakartlar, siz ne kadar isterseniz o kadar süren oyun maratonlarında sarsılmaz bir kararlılık sunuyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Kolay Bilgisayar Toplama Deneyimi TUF Gaming anakartlar ile kendi bilgisayarınızı kolayca ve güvenle kurabilirsiniz. Bunu yaparken harika tasarımlardan, yenilikçi mühendislikten ve önde gelen bileşen üreticileriyle yapılan güçlü iş birliklerinden yararlanabilirsiniz. Askeri sınıf TUF Bileşenleri, TUF Koruması ve TUF Gaming Alliance'ın bir araya gelmesiyle sisteminizin uzun süre sizinle olacağından emin olabilirsiniz.
TUF Oyun İttifakı TUF Oyun İttifakı; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.
SafeSlot - Ekran Kartı Yatırımınızı Koruyun PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Koruyucuları - Elektrostatik Deşarj Koruması ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6kV ve +/- 4kKV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
 • LAN Girişi: LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.
 • Klavye ve Fare Bağlantıları: Devreye ek ESD geçici voltaj bastırma.
 • VGA Koruması: D-Sub işlevini koruyan devreye ek ESD TVS diyotları.
 • USB Bağlantıları: Yüzeye monte ve çift hatlı paketler için TVS diyotları.
DIGI+ VRM - Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları 3 kat daha iyi aşınma direnci
TUF'ın aşınmaya karşı dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri krom oksit ile birbirine bağlı. Bu sayede paneller, endüstri standardı 24 saat olmasına rağmen 72 saatlik tuz püskürtme testine dayanabiliyor.

TUF Bileşenleri
 • TUF Bobinleri: Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinleri, işlemciye sağlam güç iletimi sağlarken sistem kararlılığının artırılmasına da yardımcı olur.
 • TUF Kapasitörleri: +%20 sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun kullanım ömrü.
 • TUF MOSFET'ler: Düşük RDS'li (açık) ve sertifikalı askeri sınıf MOSFET'ler. Düşük RDS (açık) daha iyi güç verimliliği ve düşük ısı üretimi sağlar.
TUF LANGuard - Gerilim Dalgalanmalarına Karşı En İyi Koruma Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.
VRM Termal Güçlendirme Gelişmiş güç dağıtımı, soğutma ve verimlilik.
TUF B450-PRO GAMING'te soğutma performansını artırmak için gelişmiş bir VRM ve soğutma bloğu bulunur. Yeni alaşım bobinler; daha verimli çalışma için daha yüksek güç dönüşümü, daha düşük güç kaybı ve daha iyi sıcaklık kontrolü sağlıyor. Gelişmiş voltaj ayarı performansı daha da artırıyor. Optimize edilmiş VRM dizilimi ve yüksek iletim sunan daha büyük termal yataklara sahip geniş VRM soğutma bloğu; ısı kaybını artırıyor, sıcaklığın daha yavaş yükselmesini sağlıyor ve soğutmayı genel olarak daha verimli hale getiriyor.
Esnek Soğutma Kontrolleri - GPU Sıcaklığı Algılama GPU sıcaklığı başta olmak üzere sistem sıcaklıkları, kararlı bir oyun sistemi için büyük önem taşır. TUF Gaming anakartlardaki Fan Xpert 4 Core yazılımı, ASUS ekran kartlarının sıcaklıkları da dahil olmak üzere farklı sensörlerden gelen verilere göre sistem fanlarını akıllı bir şekilde kontrol eder. Böylece TUF Gaming sisteminiz siz ne kadar oyun oynarsanız oynayın mükemmel bir şekilde soğutulur.

Fan Xpert 4 Core Asus TUF B450-PRO GAMING, Fan Xpert 4 Core veya ödüllü UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı fan kontrollerine sahiptir.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Fan Xpert 4 Core ile sistem fanlarını üç adede kadar farklı sıcaklık kaynağından elde edilen verilere göre kontrol edebilirsiniz. Örneğin, Fan Xpert 4 Core ile GPU sıcaklığı arttığında kasa fanlarının çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, oyunların heyecanı arttıkça ek soğutma tam da ihtiyacınız olduğu anda devreye girer. Anakarttan CPU ve GPU'ya kadar sıcaklık kaynaklarınızı ve eşik değerlerinizi seçin, gerisini Fan Xpert 4 Core'a bırakın.
 • Her şey dahil su soğutma seti: PWM veya DC su pompalarının kontrolünü tamamen size verir. Bu sayede hem özel hem de kendi soğutma sistemleri için mükemel bir tercihtir.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.
DDR4 Desteği TUF Gaming anakartlar, her tür oyun ortamına hazır olmaları için sıkı testlere tabi tutuluyor. Bu temel, farklı bütçe düzeylerinden bellek kitlerinin de dahil olduğu kapsamlı onay listeleriyle destekleniyor. İster aradığınız performansı veren bir PC kurun ister makul teknik özellikler arayın, TUF Gaming sisteminiz için doğru kiti seçmek çok kolay.

Oyuncu Kulaklıkları İçin DTS Custom Savaş becerilerinizi dahili özel DTS Custom seslerle geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Taktiksel Mod: Şşşş — Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!

Oyunlar İçin Ses Saf ve güçlü sesler için Realtek S120A Codec
ASUS TUF GAMING B450-PRO GAMING anakartlar, Realtek ile birlikte tasarlanan Realtek S1200A adlı benzersiz bir ses codec'inden yararlanıyor. Realtek®S1220A ayrıca, stereo çıkış için benzersiz 108 dB ve giriş için 103 dB sinyal ses oranı sunarak saf ses kalitesi sağlıyor.
 • TUF Gaming Ses Koruması: Etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü koruyarak en yüksek kaliteyi sunar.
 • Ses Keyfi: Üst düzey Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sürükleyici sesler ortaya çıkarır.
 • Özel S1200A Codec: Geniş bir ses alanı ve etkileyici dinamikler sunar.
 • Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.

Aura Sync - Rakipleri Gölgede Bırakın Düzgün ayarlanmış bir sistem buna uygun estetik bir görünüme sahip olmalı. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.
Yerleşik 10Gbps USB 3.1 Gen 2 Type-A Desteği Geriye dönük uyumlu çift USB 3.1 Gen 2 Type-A ile en üstün bağlantı esnekliğine ve 10 Gbps'ye (Standart USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı) kadar ulaşabilen inanılmaz veri aktarım hızlarına kavuşacaksınız..
Dahili Çift M.2 ile Hızlanın x4 PCI Express 3.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. İşletim sistemi veya uygulamalarda kullanılacak bir sürücü için mükemmel bir seçenek olan M.2 ile bilgisayarınızı veya uygulamalarınızı olabildiğince hızlı çalıştırın.
AMD StoreMI - Tüm Sabit Sürücüler İçin Uygun Maliyetli Hızlandırma AMD StoreMI teknolojisi, sistem hızını iyileştirip açılış ve yazılım yükleme sürelerini azaltmak için sürücüleri hızlandıran bir yazılımdır. SSD'lerin performansını sabit disklerin uygun maliyeti ve kapasitesiyle bir araya getiren bu teknoloji, sık kullanılan verileri bu iş için özel olarak ayrılan bir SSD depolama alanına aktarır.
AMD Ryzen İşlemciler AMD Ryzen 2. Nesil / Radeon Vega Grafikli Ryzen / Ryzen 1. Nesil işlemciler için AM4 soket
Yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilen AMD Ryzen™ işlemci, sekiz adede kadar çekirdeğe ve Radeon™ Vega entegre grafiklere saiptir. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.1 Gen 1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 veri yoluyla üstün performans sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. Daha hızlı veri aktarımı için, AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisine, iki adet 10 Gbps USB 3.1 girişi, iki adet USB 3.0 girişi ve dört adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus TUF Koruma: Asus SafeSlot / Asus Aşırı Gerilim Koruması / Asus Paslanmaz Çelik Arka G/Ç / Asus DIGI+ VRM / Asus LANGuard
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger / PC Cleaner
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Fansız Tasarımlı Isı Emici Çözümü ve MOS Soğutucu / Asus Fan Xpert 4 Core
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3 / Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port
 • 1 x DVI-D
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x 5Gb/s port USB Type-C
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 (Turkuaz Mavisi) Type-A
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi) Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 3.0 portları destekler (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı (3 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (PCIE 2.0 x 4 mode)
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x AIO_PUMP konektörü (1 x 4 -pin)
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3./2./1. Nesil AMD Ryzen™ 3./2./1. Nesil AMD Ryzen™ ile Radeon™ Vega Grafikler/Athlon™ ile Radeon™ Vega Grafik İşlemciler
Yonga Seti AMD B450
Bellek 4 x DIMM, Max.128GB, DDR4 4400(O.C)/3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors; Çift Kanal Bellek Mimarisi
Grafik Integrated Graphics in the AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors, Çoklu VGA çıkış desteği: HDMI/DVI-D port / Desteklenen Maksimum DVI-D çözünürlüğü: 1920 x 1200 @ 60 Hz / HDMI 2.0b ile Desteklenen Maks. Çözünürlük: 4096 x 2160 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen 2. nci Nesil/ Ryzen 1. inci Nesil İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu) / Radeon Vega Grafik İşlemci ile AMD Ryzen: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu) / AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu) / AMD B450 çipset: 1 x PCIe 2.0 x16 (maks x4 modu), 3 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen 2. nci Nesil/ Ryzen ile Radeon Vega Grafikler/ Ryzen 1. inci Nesil İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA modu); AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10; AMD B450 çipset: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile, tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtları desteği (PCIE 2.0 x4), 4 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek® RTL8111H / TUF LANGuard
Ses Realtek® ALC S1200A 8-Channel High Definition Audio CODEC
USB Portları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2arka panelde, Tip A) / AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x USB 3.1 Gen 1 port (1arka panelde, USB Tip C) / AMD B450 çipset: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (2arka panelde, Tip A) / AMD B450 çipset: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında) / AMD B450 çipset: 6 x USB 2.0 port (2arka panelde, 4 bord ortasında)
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP,SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, F3 My Favorite, Last Modified log, F12 PrintScreen,F4 AURA ON/OFF, F9 Search and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör (30.5 cm x 24.4 cm)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu / 2 x SATA 6Gb/s kablosu / G/Ç Kalkanı / 1 x M.2 Vida Paketi / 1 x Destek DVD / 1 x TUF Sertifika kartı / 1 x TUF GAMING Çıkartma

Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/ 3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCI Express 3.0 x16, 3 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.1 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 630,77 TL 1.261,54 TL +0
 • 424,62 TL 1.273,87 TL +0
 • 321,61 TL 1.286,45 TL +0
 • 259,86 TL 1.299,28 TL +0
 • 218,73 TL 1.312,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 628,05 TL 1.256,10 TL +0
 • 422,38 TL 1.267,15 TL +0
 • 319,60 TL 1.278,39 TL +0
 • 257,83 TL 1.289,16 TL +0
 • 216,80 TL 1.300,79 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 631,03 TL 1.262,06 TL +0
 • 425,02 TL 1.275,06 TL +0
 • 322,05 TL 1.288,21 TL +0
 • 260,35 TL 1.301,76 TL +0
 • 219,27 TL 1.315,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 631,35 TL 1.262,71 TL +0
 • 425,24 TL 1.275,73 TL +0
 • 322,26 TL 1.289,02 TL +0
 • 260,49 TL 1.302,45 TL +0
 • 219,39 TL 1.316,31 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 313,29 TL 1.253,14 TL +2
 • 252,72 TL 1.263,62 TL +2
 • 318,60 TL 1.274,40 TL +0
 • 257,05 TL 1.285,23 TL +0
 • 216,04 TL 1.296,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 631,03 TL 1.262,07 TL +0
 • 425,01 TL 1.275,04 TL +0
 • 322,07 TL 1.288,27 TL +0
 • 260,36 TL 1.301,79 TL +0
 • 219,27 TL 1.315,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 631,03 TL 1.262,07 TL +0
 • 425,01 TL 1.275,04 TL +0
 • 322,07 TL 1.288,27 TL +0
 • 260,36 TL 1.301,79 TL +0
 • 219,27 TL 1.315,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 626,76 TL 1.253,53 TL +0
 • 420,86 TL 1.262,58 TL +0
 • 317,94 TL 1.271,75 TL +0
 • 255,95 TL 1.279,73 TL +0
 • 214,63 TL 1.287,80 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.224,70 TL 1.224,70 TL +0
 • 626,57 TL 1.253,14 TL +0
 • 420,90 TL 1.262,71 TL +0
 • 318,07 TL 1.272,28 TL +0
 • 256,40 TL 1.282,00 TL +0
 • 215,29 TL 1.291,74 TL +0
1.224,70 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0

Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Güzel
Yaklaşık1 senedir kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım fakat eğer ki 2400mhz ram varsa kullanmamanızı tavsiye ederim çünkü en az 3000mhz istiyor 2400 ile oyunlarda sıkıntı yaratabilir
Üye resmi
Şenay Tola 16 Ağu 2021

asus un tuf serisi ile rog serisi bence en kaliteli anakartlar. TUF, ROG'a göre daha ucuz olduğu için bu anakartı aldım. B450'ler arasında en iyisi on numara 5 yıldız
Üye resmi
Zeki̇ Yaprak 14 Tem 2021

Corsair Vengeance 3200 bellek kullanıyorum. AMD Ryzen 7 3700x ve Geforce RTX 2080 ekran kartı ile anakart tam uyumlu çalışıyor. Bütün bileşenlerini taktım ve ürünü hemen kullanmaya başladım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve ürün kesinlikle çok iyi hiçbir sorun çıkartmadı
Üye resmi
Buket Yıldız 09 Tem 2021
Hızlı Kargo İçin Teşekkürler
Günlerdir bu ürünü takip ediyordum. İndirimi görünce sistemle birlikte aldım. Hızlı gönderi için teşekkür ederim.
Üye resmi
Di̇lhan Ceyman 07 Tem 2021

Ryzen 3600x işlemcimi taktım ve öyle kullnıyorum. AMD Ryzen 3 ile bile çok iyi performans alıyorum. BIOS ekranı çok basit, kesinlikle aldığı fiyatı hak ediyor. BIOS ile overlock parametresi ayarlama ve diğer ayarları yaptım. Çok muhteşem bir ürün tavsiye ederim.
Üye resmi
Ahsen Kurt 06 Tem 2021
Tam Bir Fiyat Performans Ürünü
ASUS kalitesi kendisini belli ediyor. Ryzen 3600 işlemciyle birlikte kullanıyorum ve beklentimin üzerinde sonuçlar aldığımı söyleyebilirim. Hızlı ve sorunsuz kargolama için İncehesap'a teşekkür ederim.
Üye resmi
Ogün Gençoğlu 16 Haz 2021

sipariş süreci çok hızlıydı. fiyat performans açısından olsun 3 yıl garantisi olsun beklentileri karşılayan bir anakart. asus olduğu için uzun uzun anlatamaya gerek yok her anlamda diğer markaların önünde bir anakart fiyatını sonuna kadar hak ediyor.
Üye resmi
Ziyaretçi 08 Haz 2021
ryzen 5 kullananlar alırken dikkat etsin
çoğu yerde yazmıyor. ryzen 3 ile kullanacaksanız sıkıntı yok. ryzen 5 serisi cpu kullanıyorsanız bios upgrade etmeniz lazım. ryzen 3 takıp bios güncellemeniz lazım. sonra ryzen 5 takabiliyorsunuz bilginiz olsun. kutunun üstünde de ryzen 3000 desktop ready yazıyor zaten bilginiz olsun.
Üye resmi
Doğancan Çeli̇k 21 May 2021

ASUS'un en çok anakart modeli B450 olduğu için ve çok fazla tavsiye edildiği için aldım. Orta seviye bir anakart olduğu için standardın üstünde özellikleri var. 2 tane m2 slot girişi var m2 ssd için çok iyi bir detay.. Çok şık bir tasarımı var uzun yıllar kullanabilirsiniz tavsiye ederim.
Üye resmi
Şeyda Dereli̇ 22 Nis 2021

B450 ANAKARTI YOUTUBE'DA İNCELEDİKTEN SONRA ALMAYA KARAR VERDİM. EN UYGUN FİYATLI BURASI SATIYORDU İYİKİ DE BURADAN ALMIŞIM ÇÜNKÜ SİPARİŞ ERTESİ GÜNÜ TESLİM ALDIM ANAKARTI.. ATX PLATFORMUNDA OLDUĞU İÇİN UZUN ÖMÜRLÜ OLSUN DİYE ASUS B450 ALDIM VE KARGOSUNDAN PAKETLEMESİNE MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN UYGUN FİYATINA KADAR HERŞEY MEMNUN ETTİ BENİ
Üye resmi
Mehmet Eki̇ci̇ 31 Mar 2021

Fiyatperformans , 2 adet m2 girişi olması , vrm soğutuculu olması sebebiyletercih edebileceğim bi ürün .
Üye resmi
Kerem Kahraman 23 Mar 2021

Tavsiye ederim arkadaşlar
Üye resmi
Emre Gül 09 Mar 2021

Malzeme kalitesi efsane. Görüntü beklentimin çok üstünde. Alacak kişilete gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Üye resmi
Demi̇rcan Belge 11 Şub 2021
Fiyat Performans
Uzun zamandır sorunsuz kullanıyorum, orta seviye bir anakartta üst seviye anakartlarda kullanılan yonga setini kullanması ve fiyatını uygun olması rakiplerinden bir adım öne çıkartıyor. Ayrıca realtek alcs1220 model ses kartı kullanması bu fiyat bi gaming anakart için büyük avantaj. Anakart bios üzerinden kolayca overclock yapma imkanı da mevcut. Malzeme kalitesi bileşenleri gayet başarılı, mosfet soğutucular sorunsuz. Fiyat performans olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Ahmet Ayhan 30 Oca 2021

Çok güzel bir ürün
Üye resmi
Yüksel Çınar 21 Oca 2021
Serin serin
uzun zamandır kullanıyorum. m.2 yuvasının 2 adet olması büyük avantaj bunuda göz önünde bulundurun. çok stabil çalışıyor. yaz sıcaklarında bile overclock kullanmama rağmen son derece serin bi performansı var. başarılı bi gaming anakart. kargom 1 günde elimdeydi.
Üye resmi
Mehmet Akman 16 Oca 2021

Plus modelini alacaktım son anda proyu aldım ve şunu söyleyim ses muhteşem oldu Asus prime b350 den geçtim. Sadece ses kartı için bile alınır ürün kaliteli ve güzel.
Üye resmi
Metehan Parti̇ 24 Ara 2020

Güzel ürün 3 fanlı kartlarda anakartın rgb si ekran kartının altında kalıyor alıcak arkadaşların bilgisi olsun ayrıca 5v argb bağlantısı yok 12v rgb ye adreslenebilir rgb ler uymuyor kasanızda ledlerin komuta düğmesi yoksa argbleri kullanamayabilirsiniz.
Üye resmi
Mustafa Di̇pcan 19 Ara 2020
Tavsiye ederim
ryzen 7 3700x ile güzel bir ikili oldular overclock yapmadan tatmin edici performans alıyorum.
Üye resmi
Haydar Temur 03 Ara 2020

öncelikle incehesap hızlı kargo için teşekkürler. Anakart mükemmel sorunsuz . ryzen 7 3700x msi rtx 2070 süper gaming x corsair 4x8 32GB Rem cooler master H500 kasa 750w 80+ psu Asus 24 inç 165 mhz monitör bütün bileşenler incehesaptan aldım sorunsuz kullanıyorum emeği geçen herkese teşekkürler.
Üye resmi
Ramazan Yüksel 04 Kas 2020

Ürün gayet şık ve sağlam kaliteli olduğunu hemen hissettiriyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Üye resmi
Oğulcan Atma 24 Eki 2020

Ürünü mayıs ayında 799 TL'den satın aldım ve birkaç aylık kullanımın ardından tecrübelerimi aktarmaya geldim. Öncelikle kart bana Bios 2006 sürümüyle geldi ve o zaman mevcut olan 2007 sürümüne güncelledim ve genel olarak sistem performansında yükseliş gözlemledim. Beraberinde devrim niteliğinde olan 2202 olan Bios sürümü çıktı ve beklemeden güncelledim. Bu sürüm mevcut olan AI Suite (fan kontrol yazılımı), HDMI/DP ses sorununu, ram ve sistem stabilitesini sağladı ve dolayısıyla kart mükemmel hâline erişti. Şu an fan yazılımı kusursuz çalışmakta (tüm fanlarımın rpm'ini takip edebiliyorum ve sıcaklığa göre rpm artışı gibi ayarları sorunsuzca atayabiliyorum) ayrıca D.O.C.P profili (ram overclock) diğer anakartlardaki gibi bilgisayarı her kapattığımda resetlenmiyor ve ek olarak işlemcimi (R5 3600) 1.2 Volt'ta 4000 MHz'de sabit olarak kullanıyorum. Sıcaklık değerleriyse kusursuz boyutta. Anakart'ın vrmleri 35-45 derece arasında çalışıyor ve gördüğüm en yüksek değer 60 derece idi. Son olarak ses kalitesi ise çoğu üst sınıf anakartlarla yarışır durumda (Realtek S1200A).
Üye resmi
İsmet Yurttaş 18 Eki 2020

Oc potansiyeli ve fiyat/performans oranınının yüksek oluşu ayrıca vrm soğutuculu model olması dolayısıyla tercih ettim , şimdilik çok memnunum . Ses yongasıda farkını hissettiriyor .
Üye resmi
Fati̇h Can 02 Eki 2020

Tam bir fiyat performans ürünü istediğiniz herşeyi fazlasıyla veriyor..
Üye resmi
Arda Eki̇nci̇ 29 Eyl 2020
Sorunsuz sistem
Urunu gtx1080ti ve ryzen 5 3600 ile kullaniyorum. 2 haftadir performans olarak gayet verimli ve basarili bir anakart. Herhangi bir problem yasamadim. Tavsiye ederim.
Üye resmi
Hasan Eren 27 Eyl 2020
TUF= Sağlamlık ve Dayanıklılık
Teslimat ve kargo iyi ve hızlıydı. Önceden ASUS P8H61 kullanmıştım AMD geçme isteği olduğundan ilk baktığım ASUS modelleri oldu bu ürünün O.C potansiyeli iki M2 slotunun oluşu kutu içinden çıkan sertifikada da yazdığı gibi vrm mosfet vb parçaların kaliteli oluşu öne çıkarttı. Anakartta bulunan pasif soğutucular parçaların ısınmasını güzel önlüyor. TUF kalitesini bu anakartta yine hissediyoruz. Ses konusunda eski kartımla kıyaslama yapmak olmazdı ama ses deneyimim bir hayli arttı. Tekrar uzun süre üzmeden kullanabileceğim bir anakarta sahip oldum kısaca.
Üye resmi
Hasan Eren 27 Eyl 2020
TUF= Sağlamlık ve Dayanıklılık
Teslimat ve kargo iyi ve hızlıydı. Önceden ASUS P8H61 kullanmıştım AMD geçme isteği olduğundan ilk baktığım ASUS modelleri oldu bu ürünün O.C potansiyeli iki M2 slotunun oluşu kutu içinden çıkan sertifikada da yazdığı gibi vrm mosfet vb parçaların kaliteli oluşu öne çıkarttı. Anakartta bulunan pasif soğutucular parçaların ısınmasını güzel önlüyor. TUF kalitesini bu anakartta yine hissediyoruz. Ses konusunda eski kartımla kıyaslama yapmak olmazdı ama ses deneyimim bir hayli arttı. Tekrar uzun süre üzmeden kullanabileceğim bir anakarta sahip oldum kısaca.
Üye resmi
Mahmut Erol 26 Eyl 2020
kalitesi gayet iyi
ürün tam f/p ürünüdür. 3000 serisini desteklemesi ve oc yapılabiliyor olması büyük artılarıdır. ürün için asus ve incehesap'a teşekkürler..
Üye resmi
Mahmut Erol 26 Eyl 2020

Ürünü sorunsuz bir şekilde teslim aldım. Ürün çok şık duruyor. Malzeme kalitesi çok iyi. Orta seviye oyun tutkunları için ideal bir ürün kesinlikle tavsiye ederim. Ürün için asus ve incehesap'a teşekkür ediyorum.
Üye resmi
Murat Yıldırım 25 Eyl 2020
Asus Tuf B450-Pro Gaming
Daha önceden Asus p6t kullandığım sistemi yenilemek için almıştım. Tasarımıyla, soğutmasıyla ve daha birçok özelliğiyle Asus kalitesi kendini belli ediyor. Ryzen 5 3600 ile kullandım hiç bir bios güncellemesine gerek kalmadı. Anakart zaten güncellenmiş olarak geliyor. Ramleriniz yüksek frekansa sahip ise biostan D.O.C.P özelliğini tek tıkla aktif ederek kullanabilirsiniz. Anakartın tüm özelliklerini görmek isteyenler Asus'un sitesinden bakabilir eksiği yok fazlası var. Ayrıca Argb kasanız varsa Asus Aura programını yükleyerek ışıklandırmada bir çok efekt yapabiliyorsunuz.
Üye resmi
Görkem Dağaşan 24 Eyl 2020
Asus Tuf Güzelliği
Anakart çok güzel memnun kaldım ve performansı pişman etmedi. Asusa ve İncehesapa teşekkürler. Beklediğim gibi ürün.
Üye resmi
Celal Can Uslu 24 Eyl 2020
Asus Tuf B450-Pro Gaming Mükemmel Uyum ve Kompaklık
Teslimat çok iyi ve hızlıydı. Daha önce Asus Tuf b350m Plus Gaming kullandım ve halen kullanıyorum. İkinci bir bilgisayar ihtiyacım oldu anakart konusunda terrddüt etmeden yine Asus ve ayrıca çok memnun kaldığım tuf serisini tercih ettim. Asus tuf b450-pro gaming modelinde özellikle overclock kapasitesi artmış üst kısımdaki mosfetlere yerleştirilen sogutma bloğu daha stabil overclock için etkili oldu. 2 adet m2 ssd yuvası çok işime yaradı. Kasamda yer alan rgb ledler ile uyumlu şekilde kullandım ve bunu anakart üzerindeki rgb kontrol girişinden faydalanarak yaptım. Ses çipi kısmında çok iyi geliştirme yapılmış, Ses sistemim ile uyum sağladı. 2 adet 8gb ramlerimi çif kanal kullanmama imkan saglaması çok iyi oldu. Özet olarak Ankart olarak Asus'un yine tuf serisini geliştirme konusunda çok iyi ilerlediğini gösteriyor.
Üye resmi
Batuhan Mumcu 23 Eyl 2020
Tuf Güzelliği
Gayet şık ,yükseltilebilir ,sağlam bir anakart tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Batuhan Mumcu 22 Eyl 2020
Asus TUF B450-Pro
Gayet memnunum sunduğu şeyler açısından upgrade edilebilir bir pcniz oluyor.
Üye resmi
Altan Kılıç 20 Eyl 2020
Estetik ve Hızlı
Bios ekranı anlaşılır bir tasarıma sahip. Kartın modellemesi askeri alanda kullanılan ürünler örnek alınarak, dayanıklı malzemeden yapılmış. Sağlam sistem gereksinimi isteyen oyunları son ayarlarda oynarken bile en ufak bir ısınma sorunu yaşatmıyor. R5 3600x, Asus tuf 1660 süper ekran kartı ve 3600 MHz RAM ile birlikte kullanıyorum.
Üye resmi
Muhammed Emi̇n Aker 20 Eyl 2020

Üst seviye malzeme kalitesi var. Atx oluşu kasada hoş görüntü verir. Kaliteli vrm bölmesi için tercih ettim.
Üye resmi
Ömer Algas 18 Eyl 2020

ryzen 7 3700x ile güzel bir ikili oldular overclock yapmadan tatmin edici performans alıyorum.
Üye resmi
Ege Şahpazoğlu 18 Eyl 2020
Hız ve performans bir arada
Harika tasarım, harika kalite. 4 adet ram yuvası ve 4400mhz'e kadar ram desteklemesi amd işlemciler için büyük bir avantaj. Rahatlıkla OC yapılabilir istenirse.
Üye resmi
Hüseyi̇n Top 18 Eyl 2020

Am4 soketi olduğundan dolayı sipariş verdim ve elime ulaştı. Ryzen 1800x ile kullanmaktayım ilk görüş olarak mükemmel bi görünümü var. RGB desteği sayesinde mükemmel bi aydınlatma sağladım. Üzerindeki ram yuvaları müthiş. Hızı çok güzel. Şimdilik Rytzen 3 e kadar desteği var belki ryzen yeni serisinede destek gelir. Ürün kalitesi olarak mükemmel malzeme ve konumlandırma yapılmış. Sadece m2 üzerinde soğutucu blok olmasını isterdim. Ram desteği müthiş. Ekran kartı yuvası çok hoşuma gitti. Ses konusunda asusa güveniyordum fakat bunda çok daha iyileştirmiş kendini. Harddisk slotları çok kullanışlı. Atx olması daha güzel benim için. Daha rahat konumlandırılmış. Masam regarenk oldu ryzen fanı ile daha da güzelleşti. Arka taraftaki uısb desteği müthiş. Böyle bir ürün için Asusa teşekkürler. İnce hesabada müşteri ilişkilerine teşekkür ederim
Üye resmi
Arda Murat Fındık 17 Eyl 2020

Ürün fiyat performans olarak alabileceğiniz en iyi kartlardan.Ryzen 3 nesil uyumlu halde geliyor.Tasarımını ben beğendim ama herkese hitap etmeyebilir.Mosfet soğutucuları yeterli.Kasalarınızda fan girişleri ayrı ayrıysa sıkıntı çekebilirsiniz.
Üye resmi
Ahmet Dağıstanlı 16 Eyl 2020
Tavsiye ediyorum oldukça şık ve güçlü bir anakart!
Uzunca bir süre araştırmadan sonra karar verdiğim anakart modeli kendisi. Anakart tasarım olarak çok güzel çift m2 slotu ve dört slot ram desteği kartı daha bir cazip kılıyor. Mosfet soğutucularının heybeti kartın ne kadar serin çalıştığına bir işaret sanırım :) bu da performansına güç katıyor, kesinlikle tavsiye ediyorum. RGB ışıklandırmasının sade olması benim daha çok hoşuma gidiyor açıkcası.
Üye resmi
Serdar Tosun 16 Eyl 2020
Alınabilecek en sorunsuz ve iyi AM4 anakart
Şu anda Ryzen 3 serisi ile uyum içinde çalışan hem fiyat hem de performans anlamında an iyi anakartların başında geliyor. 2 adet M.2 slotu mevcut. Benim için en önemli şeylerden birisiydi, 2 tane M.2 ssd sahibiyim ikisini de takabilmem gerekiyordu. Bunlar dışında, Asus'un malzeme kalitesini seviyorum, önceki anakartım da Asus'tu ve 5 sene sorunsuz kullandım. Herhalde bu anakartı da AM5 çıkana kadar kullanırım. F/P açısından bu kartı özellikle öneririm.
Üye resmi
Turgay Kılıç 15 Eyl 2020

RGB ışıklandırması gayet şık aura yazılımı çok basit ve iyi. Sistem uyumu mükemmel. Rakiplerine göre en serin çalışan model.
Üye resmi
Ertan Çakır 15 Eyl 2020
Asus kalitesi
Asus tuf b450 pro şuan piyasadaki en uygun ve güçlü anakartlarından birisi. Çift M.2 desteği ve mosfetler üzerindeki soğutucu bloklarıyla kendini diğer kartlardan ayırıyor. Ayrıca rgb fanlarınızı da auro sync üzerinden kontrol etmeniz çok kullanışlı. Tuf kalitesini ve performansını herkese tavsiye ederim.
Üye resmi
Ertan Çakır 14 Eyl 2020
Asus kalitesi
Asus tuf b450 pro anakartı piyasada hem fiyat hem de performans olarak alabileceğiniz en iyi kartlardan birisi. Eğer overclock yapacaksanız VRM üzerindeki soğutma blokları çok işlevsel. Kasanızda bulunan fanları ve rgbleri aurosync ile çok rahat yönetebilirsiniz. Hiç düşünmeden almanızı tavsiye ederim.
Üye resmi
Mervan Aba 10 Eyl 2020

Ürünü gaming gecesinde satın aldım. Yeni topladığım orta-üst seviye sistemde R5 3600x ve Nitro+ 5700XT, 3600mhz 32GB Ram bellek ile kullanıyorum. Daha önceki topladığım sistemde Asus B450M-Plus uzun vadeli deneyimimden sonra, bu kartı seçtim. Fiyat performans sistemlerinizde, performans ve ürün kalitesi açısından alternatifi olmayan bir kart olduğunu söyleyebilirim. Sisteminizde kullanacağınız işlemciler çok üst düzey olmadıkça, bu anakart fazlasıyla işinizi görecektir. Amd 3. nesil işlemcileriyle problemsiz çalışıyor. Kartın bios menüsü kullanıcı odaklı tasarlanmış. Anakartın sahip olduğu özelliklerin çoğunu görüntüleyip, düzenleyip, kişiselleştirebilirsiniz. Rgb aydınlatmalar açık ve kapalı iken estetik görüntü yaratıyor. Yüksek ram frekanslarını 4400mhz kadar destekliyor. Sunulan özellikler fiyatın karşılığını fazlasıyla veriyor.
Üye resmi
Süheyla Seğmen 10 Eyl 2020
Canavarı hisset!!!
Asus'un üst düzey olmasa da askeri düzey malzeme kullanması ve özellikle oc anlamında kaliteli işler çıkaran anakartını aldığım için hiç pişman değilim. anakart'a ryzen 5 3600x işlemci satın aldım. ekran kartı olarak rtx serisi yada 5600xt veya 5700xt ekran kartı dşünmüyor değilim :) ortaya canavar çıkacak gibi. tavsiye ederim.
Üye resmi
İsmai̇l Di̇nç 05 Eyl 2020

Çok iyi
Üye resmi
İsmai̇l Di̇nç 05 Eyl 2020
Hakkını veriyor
B450 serisinin en iyi modeli çift m2 yuvasının bulunması çok iyi ayrıca ısı problemi hiç yok 30 dereceyi geçmiyor anakart
Üye resmi
Ziyaretçi 04 Eyl 2020

çok iyi
Üye resmi
Mehmet Berkay 03 Eyl 2020
Tuf kalitesi muazzam
Ürün çok güzel gerek ses chipi gerek kalitesi olarak muazzam bir kart TUF Un havacılık sanayisinde kullandığı kaliteli parçalar.
Üye resmi
Yusuf Kasap 03 Eyl 2020
Tavsiye Ediyorum Cok
Bu seviyede alabileceğiniz en iyi kartlardan. 4 ram slotu olmasi çok büyük bir avantaj. 2 adet 4gb ram ile başlayıp daha sonra yanına 2 tane daha ekleyerek bilgisayarınızı yüksek ölçüde guclendirebiliriz. Büyük bir anakart olduğu için ekran kartınızı rahat bir şekilde taşıyor. Fakat bunun yanında kasanizin büyük olması gerekiyor. RPG kısmında ışıkları her tarafı saran şekilde değil loş bir isik sagliyor. Asus garantisini de düşündüğümüzde kaçırmamanız gereken bir ürün.
Üye resmi
Furkan Maci̇t 07 Tem 2020
Başarılı fiyat performans ürünü
Asus tuf gaming b450-pro anakart gerçekten başarılı bir fiyat performans ürünü. Geniş mosfet soğutucuları ve çift m.2 ssd yuvası gerçekten güzel detaylar. Soğutma anlamında herhangi bir sorun yaşamadım. Rgb anlamında çok fazla beklentiniz yoksa gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 3. nesil ryzen işlemci kullanımına uygun olması güzel oldu 1. ya da 2. nesil işlemci bulup BIOS güncellemesi yapmak gerekmedi.
Üye resmi
Mahmut Yakan 25 Haz 2020

Kalitesiyle ben burdayım diyor. İndirimde aldıysanız zaten büyük şans.
Üye resmi
Berkay Arar 17 Haz 2020

Ryzen 3.nesil hazır olarak geliyor herhangi bir güncelleme yapmadan kullanabilirisniz.
Üye resmi
Abdullah Namlı 14 Haz 2020
TUF Kİ TUF
BİOS GÜNCELLEMESİ BİR ÜSTÜ MEVCUT FAKAT GEREK KALMADI REYZEN 5 3600 SORUNSUZ GÖRDÜ M2 SSD SORUNSUZ GÖRDÜ. KART ARKASINDAKİ DEĞİŞEN IŞIKLARI ŞAHANE OLMUŞ B450 KLASMANINDA EN USTLERE TUF SERİSİNİ KOYDUM TAVSIYE EDERİM. YORUMUMUDA EKLEYİN EĞRİSİ DOĞRUSU OLANI YAZIYORUZ.
Üye resmi
Ziyaretçi 11 May 2020

Ürün gayet şık tasarıma sahip. Ryzen 3. nesil desteklemeside cabası. Bu fiyata alınabilecek orta segment bir anakart.
Üye resmi
Serhat Celep 31 Mar 2020

am4 soket olduğu için ve oc yapılabildiği için bunu sipariş ettim. Adeta savaşa hazırlanıyormuşsun gibi bir anakart.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus Tuf B450-Pro Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.