Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

BIOS güncellemesi ve Ryzen 3.nesil işlemci ile kullanıldığında ram desteği 4400mhz’a çıkmaktadır.

Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 mATX oyuncu anakartı, Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 3466MHz desteği, 32Gbps M.2, HDMI 2.0b, Tip-C ve doğal USB 3.1 Gen 2.
 • GPU Sıcaklık Tespiti & Fan Xpert 2+: Her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine ulaşmasını garantiler
 • TUF Koruma: SafeSlot, ESD korumaları, DDR4 aşırı voltaj koruması, Digi+ VRM ve paslanmaz Çelik arka plaka ile uzun süreli güvenilirlik
 • Askeri sınıf TUF Parçalar: Maksimum dayanıklılık için TUF LANGuard, TUF Bobinler, TUF Kapasitörler ve TUF MOSFET’ler
 • Özel DTS® Custom ses: Stereo kulaklıklara pozisyonel ipuçları sunarak, rakiplerinize nokta atışı yapmanızı sağlar
 • Aura Sync RGB: Uyumlu PC aksesuarlarının geniş portföyüyle LED aydınlatmanızı senkronize edin
Savaş İstasyonunuzu Güçlendirin TUF Gaming anakart, diğer kartların zorlanacağı durumlarda hayatta kalmak ve başarılı olmak için özel olarak tasarlanmış ve test edilmişlerdir. Oldukça dayanıklı parçalarla üretilen bu anakartlar, istediğiniz kadar uzun oyun seanslarında, rakipsiz kararlılık sunar.

Bir TUF Gaming anakart kullandığınızda, aynı zamanda TUF Oyun İttifakı'ndan da yararlanırsınız – daha kolay kurulum, en iyi uyumluluk ve benzersiz estetiği garantileyen, güvenilir endüstri ortaklarıyla ASUS'un ortak bir çalışması.

Kolay PC DIY Deneyimi TUF Gaming anakartlar, muhteşem tasarım, yenilikçi mühendislik ve büyük parka üreticileriyle güçlü ortaklıklar sayesinde kolay ve güvenli DIY kurulumları sunar. Askeri sınıf TUF parçalar, TUF Koruma ve TUF Oyun İttifakı'nın rakipsiz kombinasyonu, oyun kurulumunuzun uzun bir süre size götüreceğini garantiler.
TUF Oyuncu İttifakı TUF Oyuncu İttifakı, Antec®, Apacer®, Ballistix, Cooler Master®, Corsair®, Deepcool, Enermax, G.Skill, GeIL®, In Win, Scythe, SilverStone, Team Group ve XPG gibi güvenilir markaların içinde bulunduğu, ASUS ve büyük PC parça üreticileri arasındaki bir işbirliğidir. Uyumlu PC kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları ve DRAM'lere kadar hepsi uyumluluk ve estetik bütünlüğünü garantiler. Aynı zamanda TUF Oyuncu İttifakı'nı olduğundan daha güçlü kılmak için işbirliklerimizi de artırıyoruz.
SafeSlot ile Grafik Kartı Yatırımınızı Koruyun SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği yeni bir teknikle tek bir aşamada yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

Elektrostatik Deşarj Koruması ESD Korumaları, elektrostatik deşarja karşı parçaları korurken, ömürlerini de uzatıyor. Ayrıca +/- 10kV'lık hava deşarjı ve +/- 6kV'lık temas deşarjına karşı da koruma sağlıyor – endüstri standartları olan +/- 6kV ve +/- 4kV'den çok daha ötede.
 • LAN Yuvası: LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.
 • Klavye ve Fare Konektörleri: Devre üzerinde ek ESD TVS diyotlar.
 • VGA Koruması: D-Sub işlevini korumak için ek devre üzeri ESD TVS diyotlar.
 • USB Konektörleri: Yüzeye monte ve çift iç hat paketleri için TVS diyotu.
DIGI+ VRM Kararlı güç için hassas kontrol
Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstridekilerin en iyilerinden biridir, ultra akıcı ve ultra temiz gücü her zaman CPU'ya sağlar.
DRAM Aşırı Voltaj Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili değiştirilebilir sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını engeller. Bu özellik giriş-çıkış yuvalarından DRAM'e kadar sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın ömrünü uzatır.
Paslanmaz Çelik Arka Plaka 3 kat daha iyi aşınma direnci
TUF'ın aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş-çıkış paneli, krom oksit ile kaplanmıştır – böylece endüstri standartı olan 24 saatlik tuz sprey testine, 72 saat dayanabilmektedir.

TUF Parçalar
 • TUF Bobinler: Sertifikalı askeri sinif TUF bobinler, işlemciye kararlı güç sağlar, böylece sistem kararlılığını artırır.
 • TUF Kapasitörler: +%20 sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun ömür.
 • TUF MOSFET’ler: Düşük RDS(açık) sertifikalı askeri sınıf MOSFET'ler. Düşük RDS(açık), daha verimli güç ve düşük ısı üretimi sağlar.
TUF LANGuard - En İyi Akım Koruması TUF LANGuard, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisini, yüksek kalite yüzeye monte kapasitörlerle birleştiren, askeri sınıf bir yeniliktir - anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten korur.
Esnek Soğutma Kontrolleri - GPU Sıcaklık Tespiti Kararlı bir oyun sistemi için sistem sıcaklıkları çok önemlidir – özellikle de GPU sıcaklıkları. TUF Gaming anakartlar, içerisinde ASUS grafik kartlarının da sıcaklıklarının dahil olduğu çoklu sensörlerden gelen verilere göre sistem fanlarını akıllı şekilde kontrol eden Fan Xpert 2+ yazılımına sahiptir.. Bu da, siz ne kadar uzun süre oyun oynarsanız oynayın, TUF Gaming sisteminizin mükemmel şekilde soğutulmasını garantiler.

Fan Xpert 2+ TUF B450M-PLUS Gaming Fan Xpert 2+ ve ödüllü UEFI BIOS ile ayarlanabilen en geniş fan kontrollerini barındırır.
 • Çoklu sıcaklık kaynakları: Fan Xpert 2+ ile, üç sıcaklık kaynağından gelen verilere göre sistem fanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Örneğin Fan Xpert 2+, kasa fanlarını GPU sıcaklığına göre çalıştırabilir. Yani oyun aksiyonu arttığında, ek soğutma da sağlanmış olur – hem de tam ihtiyacınız olduğunda. Sıcaklık kaynaklarınızı ve sınır değerlerinizi anakarttan CPU'ya ve GPU'ya kadar seçin, kalanı da Fan Xpert 2+ yapsın.
 • 4-pin PWM/DC fan: Kartın üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
DDR4 Desteğİ TUF Gaming anakartlar, sıkı testlere tabi tutularak her oyun ortamına hazır olmaları konusunda garantilenirler. Bu temel, çeşitli bütçe aralıkları için bellek kitlerinin geniş doğrulama listesiyle de desteklenir. İster performansın en uygun noktasındaki bir oyuncu PC'si kurun, ya da önemli özellikleri hedefleyin, TUF Gaming sisteminiz için uygun kiti bulmak çok kolay.

Oyuncu Kulaklıkları İçin DTS Custom Savaş yeteneklerinizi, benzersiz DTS Custom dahili ses ile geliştirin. Stereo kulaklıklarla birlikte pozisyonel ses oluşturmak için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili sesi yeni bir aşamaya taşıyor. Üç farklı ön ayar ile – Aerial, Soundscape ve Tactial- farklı tarzda oyunlarda önemli bir avantaja sahip olacaksınız.
 • SoundScape Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses modu – kulaklarınız sizi aksiyonun tam ortasına yerleştirecek!
 • Aerial Modu: Oyun dünyasının üzerinde uçuyormuşçasına sesi deneyimleyin, sanki ses yukarıdan geliyormuş gibi – MOBA, RTS, strateji ve spor oyunları için mükemmel!
 • Tactical Modu: Şşşş — duvarın arkasındaki bir düşman mı? DTS Custom, saklanarak oynayanlar için detayları ekstra vurgular ve her ayak sesini tespit edip belirlemenizi sağlar!

Korunan Ses, Üstün Ses Akıllı tasarım ve yüksek kalite donanım, daha önce deneyimlemediğiniz gibi bir ses kalitesi yaratıyor!
 • Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal bölgelerini ayırır, çoklu katmanlı kesintileri azaltır.
 • Ayrı Kanal Düzenleri: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sağ ve sol kanalları için ayrı katmanlar.
 • TUF Gaming Ses Kalkanı: Verimli koruma, en iyi kalite için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
 • Sesle Eğlenin: Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sizi içine çeken bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sağlar.

Aura Sync ile Rakiplerinizi Geride Bırakın İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer düzeyde bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerle birlikte yerleşik RGB çıkışlarına takılan şeritler için kullanışlı seçeneklerle birlikte tam RGB aydınlatma sunar. Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli donanım portfolyosuyla senkronize edilebilir.
Yerleşik 10Gbps USB 3.1 Gen 2 Type-A Desteği Geriye dönük uyumlu USB 3.1 Gen 2 Type-A ile 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını ve üstün bağlantı esnekliğini deneyimleyeceksiniz – hem de USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı.
Dahili M.2 İle Hızlanın x4 PCI Express® 3.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. Bir işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçimdir, PC ve uygulamaların mümkün olduğu kadar hızlı çalışmasını sağlar.
AMD StoreMI - Her Tür Sabit Disk İçin Bütçeye Uygun Hızlandırma AMD StoreMI teknolojisi, kısaltılmış başlangıç ve yazılım yükleme süreleri ile daha iyi sistem hızı sunmak için her türlü sürücüyü hızlandıran bir yazılımdır. SSD'nin performansını, HDD'nin kapasitesi ve bütçeye uygunluğu ile birleştirerek, daha sık erişilen dosyaları otomatik olarak SSD depolamaya yerleştirir.
AMD Ryzen İşlemciler AMD Ryzen 2. Nesil / Radeon Vega Grafikli Ryzen / Ryzen 1. Nesil işlemciler için AM4 soket.
AMD Ryzen™ işlemcisi, yenilikçi Zen çekirdek mimarisini baz alır ve 8'e kadar çekirdek ve Radeon™ Vega dahili grafikleri barındırır. Çift kanal DDR4 bellek, doğal 5Gbps USB 3.1 Gen1 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 hattı ile birlikte bu AMD AM4 Soket işlemciler, muhteşem bilgi-işlem performansı sunar.
AMD B450 Yonga Seti AMD B450 yonga seti, en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemcilerle yüksek performans ve esneklik sunar. AMD StoreMI depolama hızlandırma teknolojisini sunmaktadır ve bununla birlikte iki 10Gbps USB 3.1 yuvası, iki USB 3.0 yuvası ve dört 6Gbps SATA yuvası ile daha hızlı veri aktarımı sağlar.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus TUF Koruma: Asus SafeSlot / Asus ESD Koruması / Asus Aşırı Gerilim Koruması / Asus Paslanmaz Çelik Arka G/Ç / Asus DIGI+ VRM
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger / PC Cleaner
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Fansız Tasarımlı Isı Emici Çözümü ve MOS Soğutucu / Asus Fan Xpert 2+
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3 / Asus UEFI BIOS EZ (Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: Asus Q-Shield / Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port
 • 1 x DVI-D
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-A
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 (mavi) USB Type-C
 • 2 x USB 2.0
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (mavi)
 • 3 x Audio jack
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x Aura RGB Strip Header
 • 1 x USB 3.1 Gen 1(up to 5Gbps) connector support additional 2 USB 3.1 Gen 1 port (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 connector support additional 4 USB 2.0 port
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı (2 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Socket for 3rd/2nd/1st AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Processors
Yonga Seti AMD B450
Bellek AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors / 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Un-buffered Memory
Grafik Integrated Graphics in the AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics Processors / Multi-VGA output support: HDMI/DVI-D port; Supports HDMI 2.0b with maximum resolution of 4096 x 2160 @ 60 Hz / Supports DVI-D with max. resolution 1920 x 1200 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 mode) / AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processor: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 mode) / AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (max at x4 mode) / AMD B450 chipset: 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode); AMD Athlon with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x M.2 Socket 3, with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA mode); AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x SATA 6Gb/s port; AMD B450 chipset: 4 x SATA 6Gb/s port, Support Raid 0, 1, 10
LAN Realtek® RTL8111H / TUF LANGuard
Ses Realtek® ALC887-VD2 8-Channel High Definition Audio CODEC
USB Portları AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 arka panelde, Type-A); AMD Ryzen 2nd Generation/ Ryzen with Radeon Vega Graphics/ Athlon with Radeon Vega Graphics/ Ryzen 1st Generation Processors: 1 x USB 3.1 Gen 1 port (1 arka panelde, USB Type-C); AMD B450 chipset: 1 x USB 3.1 Gen 2 port (1 arka panelde); AMD B450 chipset: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında); AMD B450 chipset: 6 x USB 2.0 port (2 arka panelde, 4 bord ortasında)
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen, ASUS User Profile,ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, F6 Qfan Control,F4 AURA ON/OFF,F9 Search
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü mATX Form Faktör (24.4 cm x 24.4 cm)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu / G/Ç Kalkanı / 2 x SATA 6Gb/s kablosu / 1 x M.2 Vida Paketi / 1 x Destek DVD / 1 x TUF GAMING Çıkartma / 1 x TUF Sertifika kartı

Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen, AMD Athlon
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4400 / 3466 / 3200 / 3000 / 2800 / Olmayan: 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.2 Gen1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 444,44 TL 888,87 TL +0
 • 298,49 TL 895,48 TL +0
 • 225,52 TL 902,10 TL +0
 • 181,76 TL 908,81 TL +0
 • 152,62 TL 915,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 441,99 TL 883,98 TL +0
 • 296,47 TL 889,42 TL +0
 • 223,85 TL 895,39 TL +0
 • 180,19 TL 900,97 TL +0
 • 151,18 TL 907,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 445,44 TL 890,88 TL +0
 • 299,70 TL 899,10 TL +0
 • 226,87 TL 907,48 TL +0
 • 183,18 TL 915,91 TL +0
 • 154,10 TL 924,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 445,72 TL 891,43 TL +0
 • 299,86 TL 899,57 TL +0
 • 226,99 TL 907,95 TL +0
 • 183,28 TL 916,39 TL +0
 • 154,20 TL 925,19 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 177,36 TL 886,78 TL +3
 • 149,00 TL 894,00 TL +3
 • 225,34 TL 901,35 TL +0
 • 181,76 TL 908,81 TL +0
 • 152,73 TL 916,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 445,49 TL 890,97 TL +0
 • 299,70 TL 899,10 TL +0
 • 226,87 TL 907,48 TL +0
 • 183,18 TL 915,91 TL +0
 • 154,12 TL 924,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 445,49 TL 890,97 TL +0
 • 299,70 TL 899,10 TL +0
 • 226,87 TL 907,48 TL +0
 • 183,18 TL 915,91 TL +0
 • 154,12 TL 924,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 443,35 TL 886,69 TL +0
 • 297,69 TL 893,08 TL +0
 • 224,89 TL 899,57 TL +0
 • 181,04 TL 905,20 TL +0
 • 151,82 TL 910,91 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 867,18 TL 867,18 TL +0
 • 443,66 TL 887,33 TL +0
 • 298,03 TL 894,10 TL +0
 • 225,22 TL 900,88 TL +0
 • 181,55 TL 907,76 TL +0
 • 152,44 TL 914,65 TL +0
867,18 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 4,9

Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Gelen paketi açmak uzun sürdü çünkü çok iyi paketleme yapılmış. Ayrıca Asus'a çok teşekkür ediyorum, kalitesi daha kutusundan anlaşılıyor Sorunsuz..
Üye resmi
Emre Kayıkçı 26 Eyl 2020
Asus Kalitesi
Yeni Aldığım sistemin içine koymayı eksik etmediğim güvenilir marka asusu tercih ettim alacak kişilerin şüphesi olmasın
Üye resmi
Hasan Müldür 24 Eyl 2020
Kaliteli Asus F/P ürünü
Hazır sitem alırken Asus kalitesine güvenerek yükseltme yaptım çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim
Üye resmi
Eren Kahveciler 16 Eyl 2020

Oldukça istikrarlı bir anakart. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz. Üzerinde bulunan bileşenler oldukça sağlam.
Üye resmi
Mervan Aba 10 Eyl 2020
Yüksek Kalite F/P Ürünü
Ürünü, 15 ay önce toplamış olduğum R5 2600x ve RX570 Nitro+ orta sınıf sistemimde kullandım; hala aktif olarak kullanmaktayım ve aldığım performanstan çok memnunum. Cam temperli kasada AuraSync içeride göze hoş gelen bir rgb ambiyans yaratıyor. Kartın üzerindeki TUF GAMING yazısının ışıkları, pc kapalı iken yanmaya devam ederek sürekli görsel şölen yaratıyor. Uzun süreli aktif kullanıcı olarak diyebileceğim, yüksek kalite f/p ürünü asus farkı, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Üye resmi
Furkan Kaya 06 Eyl 2020
ASUS kalitesi
E tabi marka Asus olunca bir de üstüne TUF ekleyince mükemmel bir ürün ortaya çıkmış. Anakart sağlamlığıyla zaten sizi fazlasıyla etkiliyor. Bunun yanı sıra kendi fiyat segmentinde 2 ram slotu varken bu cihazda 4 ram slotu var ve 4400 mhz'e kadar ram desteği var. Ürün direkt Ryzen 3. nesil işlemcilerler uyumlu geliyor. 3 adet fan slotu mevcut yani hem kasa fanınızı hem işlemci fanını hem de egzoz fanını takabiliyor ve fan xpert uygulamasından kontrol edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra anakartın RGB aydınlatması mevcut fakat çok ufak bir alanda sağ alt köşesinde. Yandığını renk değiştiğini falan görüyorsunuz ama RGB'si için almaya değmez. Bunun yanı sıra anakartın Asus olması sebebiyle AuraSync desteği var eğer ramleriniz, soğutucunuz, kasa fanınız, klavyeniz falan AuraSync destekliyorsa hepsi mükemmel bir uyumla çalışıyorlar. Sonuç olarak gaming gecesinde indirime girdiğinde falan kaçırmayın alın derim. Alınabilitesi var.
Üye resmi
Çağrı Yağız 03 Eyl 2020
F/P olarak çok iyi
Asus TUF B450M-Plus ürününü yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım. Kurulumu gayet kolay ve kullanışlı. RAM frekanslarının yüksek olması piyasadaki diğer ürünlere karşı ürünü 1 adım öne çıkarıyor.Fiyat performans olarak çok başarılı. Malzeme kalitesi gayet sağlam.
Üye resmi
Orhan Kapat 03 Eyl 2020
Genel Değerlendirme
Ürünün kutusunu açıp elinize aldığınızda size gerçek bir sağlamlık hissiyatı veriyor. Kullanmaya başladığımda ilk karşılaştığım şey ise elbette BIOS ekranı oldu ki BIOS çok önemli bence zira ilk defa bilgisayar toplayan benim için bile bu anakartın BIOS arayüzünde gezinmek ve hatta BIOS güncellemek çok kolay oldu gerçekten. Ryzen 3600x ve 3600 mhz belleklerle kullanıyorum ve çok memnunum. Bunun yanında sanırım açıklamada bahsedilmemiş ama anakartın üzerinde Asus TUF yazan kısımda çok güzel bir ışıklandırma efekti konulmuş. Aura Sync desteği ile de destekleyen kasalarda sizin RGB'lerin kontolünü elnizde tutmanızı sağlıyor.
Üye resmi
Çağrı Yağız 02 Eyl 2020

Fiyat performans olarak güzel ürün. AMD R5 3600 ile kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Üye resmi
Atakan Dokuzlar 02 Eyl 2020

Ürün gerçekten güzel ve kaliteli, insanda güven uyandıran bir yapıya sahip. Sade ve şık olması sayesinde üzerinde ki girişlerin yerleri anlaşılır ve gayet kolay ulaşılabilir şekilde. Benim ürün ile birlikte aldığım kasamın ışıkları ARGB (5V) olduğu için anakart üzerinden kontrol edemiyorum fakat normal RGB (12V) için anakartın kontrolcü girişi bulunmakta bence güzel bir detay. BIOS olarak da çok basit ve kullanışlıydı, incehesap ekibi tüm bios güncellemelerini yapmış ve RAM'leri 3200mhz hızına ayarlayarak tamamen hazır bir şekilde yollamışlar.Yalnız fan girişi açısından 1 adet CPU 2 Adet kasa için olmak üzere toplam 3 adet fan girişi var fazla fanları ara kablo ile bağlamak gerekiyor aklınızda bulunsun...
Üye resmi
Burak Alkan 01 Eyl 2020
Kalite...
AMD Ryzen 5 3600 işlemcimle beraber çok güzel ikili oldular. Ayrıca Aura Syncla birlikte kasama çok güzel bir hava kattı. Seviyorum ASUS ürünlerini, kalite...
Üye resmi
İsmet Tural 17 Ağu 2020
Asus kalitesi
Asus kalitesi ve TUF serisinin sağlam olması sebebiyle bu ürünü tercih etmemde en büyük ekten oldu. Yıllarca performans aalbileceğiniz bir sistem toplamak için bu ürünü şiddetle tavsiye ederim. Üründe m-2 sata girişi, DDR4 4400MHz desteği OC desteği olması çok iyi. 3 Yıl asus garantisi ile güvenle alabilirsiniz. Teşekkürler.
Üye resmi
İsmet Tural 17 Ağu 2020
Asus kalitesi
Asus kalitesi ve TUF serisinin sağlam olması sebebiyle bu ürünü tercih etmemde en büyük ekten oldu. Yıllarca performans alabileceğiniz bir sistem toplamak için bu ürünü şiddetle tavsiye ederim. Üründe m-2 sata girişi, DDR4 4400 MHz desteği OC desteği olması çok iyi. 3 Yıl Asus garantisi ile güvenle alabilirsiniz. Kısaca Oyun bilgisayarı toplayacaksanız alabileceğiniz en kaliteli anakart.
Üye resmi
Ömer Gökcük 16 Ağu 2020

Gaming gecesinde aldım 3 farklı parça. 3 günde elime ulaştı gayet memnunum. r5 3600 ve 5600 xt sapphire ile kullanıyorum.
Üye resmi
Alperen Eroğlu 14 Ağu 2020

Gaming gecesi indiriminden aldım. Fiyat performans oranı yüksek bir ürün. Bu seviye bir anakart ile gelecek yıllara da yatırım yapabilirsiniz. Geliştirmelere açık bir anakart. Asus güvencesiyle almak diğer markalara göre daha güvenli. 3 yıl garantili bir ürün sonuçta. Her türlü geliştirmeyi yapabilirsiniz. Fiyatına göre b450m serisinin en iyisi. RGB kontrol özelliğide var. Göze hoş gelen bir görüntüsü var ve öyle cılız açıkta bobinleri gördüğünüz kartlarla karıştırmayın her şey korunaklı ve yerli yerinde isteseniz de bozabileceğiniz bir ürün değil.
Üye resmi
Mesuthan Deniz 14 Ağu 2020
Almak isteyen alsın
Gaming gecesinde aldım 700 liraya kargo 6 gün içinde geldi.Üründe hiç bir sıkıntı yoktu almanızı tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart
   Asus TUF B450M-Plus Gaming AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.