TUF Gaming A520M-Plus II
TUF Gaming A520M-Plus II
TUF Gaming A520M-Plus II
TUF Gaming A520M-Plus II
TUF Gaming A520M-Plus II
TUF Gaming A520M-Plus II
TUF Gaming A520M-Plus II
AMD
AM4
AMD
DDR4
Micro
ATX
Sınırlı Stok

Asus TUF Gaming A520M-Plus II AMD A520 Soket AM4 DDR4 4866(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%11 indirim
1.095,15 TL Tek Çekim / Havale: 969,99 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 8,22TL değerinde 82202 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus TUF Gaming A520M-Plus II AMD A520 Soket AM4 DDR4 4866(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF Gaming A520M-Plus II M.2 desteği, DisplayPort, HDMI, D-Sub, USB 3.2 Gen 1 portları, SATA 6 Gbps ve AURA Adreslenebilir Gen 2 başlıklarına sahip AMD A520 (Ryzen AM4) micro ATX oyuncu anakartı
 • AMD AM4 soket: Ryzen 5000 Serisi / 4000 G-Serisi / 3000 Serisi Masaüstü işlemciler için hazır
 • Kapsamlı soğutma: Geniş VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu, Fan Xpert 2+
 • Çevrim içi oyunlar için üretildi: TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi
 • Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, içerisinde yeni nesil programlanabilir RGB şeritlerin de bulunduğu, geniş bir uyumlu PC aksesuarı portföyüyle eşleştirin

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir. TUF Gaming A520M-Plus II, en yeni AMD platformunun en önemli unsurlarını alıp oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Bağlantı Özellikleri
 • 1. BIOS FlashBack Düğmesi
 • 2. PS/2
 • 3. 2 x USB 3.2 Gen 1
 • 4. DisplayPort
 • 5. D-Sub
 • 6. HDMI
 • 7. 2 x USB 2.0
 • 8. Realtek 1Gb LAN
 • 9. 2 x USB 3.2 Gen 1
 • 10. 3 x Ses Jakı
 • 11. 1 x PCIe 3.0 x16 slot - ASUS SafeSlot core+
 • 12. Ses Özellikleri ●Ses Kalkanı ●Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri ●Ses için özel PCB katmanları
 • 13. 2 x AURA Adreslenebilir Gen 2 Başlık
 • 14. 2 x AURA RGB Başlık
 • 15. DDR4 Desteği
 • 16. AMD AM4 Soket
 • 17. 2 x Ön Panel USB 3.2 Gen 1
 • 18. 32Gb/s M.2 Desteği, PCIe 3.0 x4 & SATA Modu
 • 19. AMD A520 Yonga Seti
 • 20. 4 x SATA 6Gb/s
 • 21. 4 x Ön Panel USB 2.0
Sağlam Performans En son AMD Ryzen işlemcilerini besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı bellek çözümlerine destek veren TUF Gaming A520M-Plus II, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.
Stack Cool 3+ 2 onsluk bakır katmanlar, anakartı optimum çalışma sıcaklıklarında tutmak için ısıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırır ve İşlemcileri stok hızlarının ötesine çıkarmak için daha fazla alan sağlar.

TUF Bileşenler
 • TUF Bobinler: Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırır.
 • TUF Kapasitörler: ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.
Digi+ VRM Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Daha Serin Tasarım 1. VRM soğutma bloğu: Geniş ve büyük soğutma bloğunun sahip olduğu yüzey alanı, VRM ve bobini kaplayarak ısının daha iyi dağıtılmasını sağlıyor.

Kapsamlı Fan Kontrolleri TUF Gaming A520M-Plus II; Fan Xpert 2+ aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 2+ veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

32Gbps M.2 Desteği M.2 yuvası (2280), x4 PCI Express 3.0 bant genişliğinde 32 Gbps'e kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Bu yuvalar, sistemlerin daha hızlı açılması ve uygulama yükleme sürelerinin kısalması için kullanılan işletim sistemi veya uygulama sürücüleri için idealdir.

USB 3.2 Gen 1 Type-A Uyumlu kasalara yerleştirilebilen hızlı USB 3.2 Gen 1 özellikli USB Type-A bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.
Kolay PC Toplama TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Sisteminizi Güvenle Kurun TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

SafeSlot Core+ PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot Core+, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot Core+, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.
 • PCIe ve DIMM pinleri etrafında güçlendirilmiş lehim noktaları.
 • Metal ekler, kurulum sırasında ekran kartlarını düzgün bir şekilde tutar.
 • Metal yan paneller, yuva gövdesini sıkıca sabitleyen kancalara sahiptir.

ESD Korumaları ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
 • Klavye ve Mouse Konektörleri: Devre üzerinde ek ESD geçici voltaj bastırma.
 • Ekran Kartı Koruması: VGA görüntü çıkış işlevselliğini korumak için devre üzerinde ek ESD TVS diyotları.
 • USB Konektörleri: Yüzeye montaj ve çift sıralı paket için TVS diyot.

TUF LANGuard Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.
DRAM Yüksek Voltaj Koruması Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş/Çıkış TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

BIOS Flashback BIOS Flashback, (UEFI) BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Kristal netliğinde oyun içi ses iletişimi için AI Gürültü Engelleyici Mikrofon işlevini de açabilirsiniz. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.
Sürükleyici Oyun Deneyimi TUF Gaming A520M-Plus II, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

Turbo LAN - Veri Paketi Önceliklerini Ayarlayan Ağ Optimizasyon Yazılımı Turbo LAN, cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisiyle gecikmeleri daha fazla azaltır ve kullanımı kolay bir arayüz sunar.
 • 1. Tek Tıklama ile Turbo: Tek bir tıklamayla ağ iletim önceliğini ayarlayın!
 • 2. Otomatik Oyun Tespiti: Turbo Lan sistemdeki her oyunu algılar ve otomatik olarak listeye ekler.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.
Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlık Adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlardaki LED sayısını tespit edebiliyor, böylece belirli cihazlara özel aydınlatma efektlerini yazılım ile otomatik olarak ayarlama olanağı sunuyor. Yeni başlıklar, mevcut Aura RGB ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS TUF PROTECTION - DIGI+ VRM - ESD Guards - TUF LANGuard - Aşırı Gerilim Koruması - SafeSlot Core+ - ASUS Paslanmaz Çelik Arka G/Ç
 • ASUS Q-Design - Q-DIMM - Q-Slot
 • ASUS Termal Çözümü - VRM ısı bloğu tasarımı
 • ASUS EZ DIY - BIOS FlashBack düğmesi - BIOS FlashBack LED
 • AURA Sync - AURA RGB başlıkları - Adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 2 x USB 2.0 Type-A
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x D-Sub
 • 1 x Realtek 1Gb Ethernet port
 • 1 x PS/2 Klavye/Mouse combo port
 • 1 x BIOS FlashBack düğmesi
 • 3 x Ses jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 4-pin CPU Fan başlığı
 • 2 x 4-pin Kasa Fan başlığı
 • 1 x 24-pin Ana Güç konektörü
 • 1 x 8-pin +12V Güç konektörü
 • 1 x M.2 slot (Key M)
 • 4 x SATA 6Gb/s
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 başlığı, ek 2 USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktasını destekler
 • 2 x USB 2.0 başlığı, ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
 • 2 x AURA Adreslenebilir Gen 2 başlığı
 • 2 x AURA RGB başlığı
 • 1 x Clear CMOS başlığı
 • 1 x COM Port başlığı
 • 1 x Ön Panel Ses başlığı (AAFP)
 • 1 x S/PDIFÇıkış başlığı
 • 1 x Hoparlör başlığı
 • 1 x SPI TPM başlığı (14-1pin)
 • 1 x 10-1 pin Sistem Paneli başlığı
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket, AMD Ryzen 5000 Serisi / 5000 G-Serisi / 4000 G-Serisi / 3000 Serisi Masaüstü İşlemciler
Yonga Seti AMD A520
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4866(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4466(OC)/ 4400(OC)/ 4266(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3333(OC)/ 3200/ 3000/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Grafik 1 x DisplayPort 1.2, 1 x D-Sub, 1 x HDMI 2.1 ([email protected])
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 mode), 2 x PCIe 3.0 x1
Depolama 1 x M.2, 4 x SATA 6Gb/s, Raid 0/1/10 Desteği
LAN 1 x Realtek 1Gb Ethernet, TUF LANGuard
Ses ALC887/897 7.1 Surround Sound
Yazılım Özellikleri ASUS Exclusive Software, Armoury Crate - Aura Creator - Aura Sync, AI Suite 3 - Performance And Power Saving Utility, TurboV EVO, EPU, DIGI+ VRM, Fan Xpert 2+ - EZ güncelleme - PC Cleaner - System Information, TUF GAMING CPU-Z, AI Charger, ASUS Turbo LAN, DAEMON Tools, Norton Anti-virüs yazılımı (Ücretsiz Deneme sürümü), WinRAR, UEFI BIOS, ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü mATX, 24.4 cm x 24.4 cm

Asus TUF Gaming A520M-Plus II AMD A520 Soket AM4 DDR4 4866(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen 5000 Serisi / 5000 G-Serisi / 4000 G-Serisi / 3000 Serisi
 • YongasetiAMD A520
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4866(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4466(OC)/ 4400(OC)/ 4266(OC)/ 4133(OC)/ 4000(OC)/ 3866(OC)/ 3733(OC)/ 3600(OC)/ 3466(OC)/ 3333(OC)/ 3200/ 3000/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16 (x16 mode), 2 x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)1 x Realtek 1Gb Ethernet
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 499,58 TL 999,17 TL +0
 • 336,31 TL 1.008,94 TL +0
 • 254,72 TL 1.018,90 TL +0
 • 205,81 TL 1.029,06 TL +0
 • 173,24 TL 1.039,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 497,43 TL 994,86 TL +0
 • 334,54 TL 1.003,61 TL +0
 • 253,13 TL 1.012,52 TL +0
 • 204,21 TL 1.021,04 TL +0
 • 171,71 TL 1.030,26 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 499,79 TL 999,58 TL +0
 • 336,63 TL 1.009,88 TL +0
 • 255,07 TL 1.020,29 TL +0
 • 206,21 TL 1.031,03 TL +0
 • 173,67 TL 1.041,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 500,05 TL 1.000,09 TL +0
 • 336,80 TL 1.010,41 TL +0
 • 255,23 TL 1.020,94 TL +0
 • 206,32 TL 1.031,58 TL +0
 • 173,76 TL 1.042,55 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 248,13 TL 992,52 TL +2
 • 200,16 TL 1.000,82 TL +2
 • 252,34 TL 1.009,36 TL +0
 • 203,59 TL 1.017,94 TL +0
 • 171,11 TL 1.026,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 499,79 TL 999,59 TL +0
 • 336,62 TL 1.009,86 TL +0
 • 255,09 TL 1.020,35 TL +0
 • 206,21 TL 1.031,05 TL +0
 • 173,66 TL 1.041,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 499,79 TL 999,59 TL +0
 • 336,62 TL 1.009,86 TL +0
 • 255,09 TL 1.020,35 TL +0
 • 206,21 TL 1.031,05 TL +0
 • 173,66 TL 1.041,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 496,41 TL 992,83 TL +0
 • 333,33 TL 999,99 TL +0
 • 251,82 TL 1.007,26 TL +0
 • 202,72 TL 1.013,58 TL +0
 • 170,00 TL 1.019,97 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 969,99 TL 969,99 TL +0
 • 496,26 TL 992,52 TL +0
 • 333,36 TL 1.000,09 TL +0
 • 251,92 TL 1.007,68 TL +0
 • 203,08 TL 1.015,38 TL +0
 • 170,52 TL 1.023,09 TL +0
969,99 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF Gaming A520M-Plus II AMD A520 Soket AM4 DDR4 4866(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus TUF Gaming A520M-Plus II AMD A520 Soket AM4 DDR4 4866(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %11 indirim 1.095,15 TL 969,99 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.