TUF GAMING B450M-PLUS II
TUF GAMING B450M-PLUS II
TUF GAMING B450M-PLUS II
TUF GAMING B450M-PLUS II
TUF GAMING B450M-PLUS II
TUF GAMING B450M-PLUS II
Soket
AM4
AMD
DDR4
mATX

Asus TUF GAMING B450M-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%35 indirim
1.691,37 TL Tek Çekim / Havale: 1.103,83 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 9,35TL değerinde 93545 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus TUF GAMING B450M-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF GAMING B450M-PLUS II M.2 Desteği, Yapay Zeka (AI) Destekli Gürültü Engelleyici Mikrofon, HDMI, DVI-D, USB 3.2 Gen 2 Type-A, USB 3.2 Gen 1 Type-A ve Type-C, Aura Sync RGB aydınlatma desteğine sahip AMD B450 (AM4) micro ATX oyuncu anakartı
 • Kapsamlı soğutma: VRM soğutma bloğu, PCH soğutma bloğu, Fan Xpert 2+
 • Yeni nesil bağlantılar: USB 3.2 Gen 2 Type-A desteği
 • AI gürültü engelleyici mikrofon: kristal netliğinde oyun içi sesli iletişim sağlar
 • Aura Sync RGB Aydınlatma: LED aydınlatmayı geniş bir uyumlu PC donanımı portföyüyle senkronize edin

Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir. TUF Gaming anakartlar, oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle donatılan bu anakart, oyunlarda kararlı ve sağlam performans sağlıyor.

TUF Gaming anakartıyla bir sistem kurduğunuzda TUF Gaming Alliance'tan da yararlanacaksınız. ASUS'un güvenilir sektör iş ortaklarıyla birlikte kurduğu TUF Gaming Alliance, bileşenlerden kasaya kadar tüm bileşenlerin estetik olarak birbirini tamamlayan, uyumlu bir şekilde olmasını ve sisteminizi daha kolay kurmanızı sağlıyor.

Bağlantı Özellikleri
 • 1. 2 x USB 2.0
 • 2. BIOS FlashBack düğmesi
 • 3. DVI-D
 • 4. HDMI
 • 5. 1 x USB 3.2 Gen 2
 • 6. 1 x USB 3.2 Gen 1 (Type-C)
 • 7. Realtek LAN
 • 8. 2 x USB 3.2 Gen 1
 • 9. 3 x Ses jakı
 • 10. PCIe 3.0 x16 slot, ASUS SafeSlot
 • 11. Realtek ALC 887 Oyun kulaklıkları için özel DTS Custom •TUF Gaming Ses Kapağı •Ses Kalkanı •Özel ses PCB katmanları •Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörler
 • 12. 1 x AURA RGB başlığı
 • 13. AMD Soket AM4
 • 14. DDR4 desteği
 • 15. AMD B450 Yonga Seti
 • 16. 32Gb/s M.2 desteği, PCIe 3.0 x4 ve SATA modu
 • 17. 2 x Ön USB 3.2 Gen 1
 • 18. 4 x Ön USB 2.0
Sağlam Performans En son AMD Ryzen işlemcilerini besleyen gelişmiş güç dağıtımı ve kapsamlı soğutma seçeneklerinin yanı sıra daha hızlı bellek ve depolama çözümlerine destek veren TUF GAMING B450M-PLUS II, çok çekirdekli oyun sisteminiz için mükemmel bir temel oluşturuyor.

TUF Bileşenler
 • TUF Bobinler: Askeri sınıf sertifikalı TUF bobinleri, CPU'ya sağlam güç sağlayarak sistem kararlılığını artırır.
 • TUF Kapasitörler: ASUS'a özgü kapasitörler %20 daha yüksek sıcaklığa dayanır ve 5 kat daha uzun ömürlüdür.
Digi+ VRM Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Kapsamlı Fan Kontrolleri TUF GAMING B450M-PLUS II, Fan Xpert 2+ aracı veya ödüllü ASUS UEFI BIOS ile kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensörleri takip etmek ve bunlara göre tepki vermek için kullanılabilir. İş yükü tabanlı bir soğutma sistemi oluşturmaya yarayan bu özellik Fan Xpert 2+ veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.
M.2 Desteği (32 Gbps'e Kadar) M.2 yuvası, x4 PCI Express 3.0 bant genişliği ile 22110'a ve 32 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekleyerek, işletim sistemi veya uygulama sürücüleriyle daha hızlı başlatma ve uygulama yükleme süreleri sağlar.
USB 3.2 Gen 2 Type-A Uyumlu kasalar için hızlı USB 3.2 Gen 2 özellikli USB Type-A bağlantısının da yer aldığı birçok USB girişiyle, oyun sistemlerinde çok sayıda çevre birimi kullanmak mümkün.
Kolay PC Toplama TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem kuranların bile kolayca kurabileceği ve istediği gibi yapılandırabileceği şekilde tasarlandı. TUF Gaming Alliance ekosistemi uyumlu parça seçimini kolaylaştırıyor. Armoury Crate yazılımı ise tek bir arayüz üzerinden tüm sistem ayarlarını yapabilmeyi sağlıyor. TUF Gaming anakartlar hayalinizdeki oyun sistemini zahmetsizce kurmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor.

Sisteminizi Güvenle Kurun TUF Gaming Alliance; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliği. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF Gaming Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.
SafeSlot PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot, kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot Core, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.

ESD Korumaları ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4 kV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor.
 • Klavye ve Mouse Konnektörleri: Devre üzerinde ek ESD geçici voltaj bastırma.
 • USB Konnektörleri: Yüzeye monte ve çift sıralı paket için TVS diyotları.

TUF LANGuard Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.
DRAM Yüksek Voltaj Koruması Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.

Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş/Çıkış TUF Gaming anakartlardaki krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri geleneksel panellere kıyasla 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahip. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF Gaming anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

BIOS FlashBack BIOS Flashback, (UEFI) BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Kristal netliğinde oyun içi ses iletişimi için AI Gürültü Engelleyici Mikrofon işlevini de açabilirsiniz. Yazılım, sayıları gittikçe artan seçkin ürünler için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.
Sürükleyici Oyun Deneyimi TUF GAMING B450M-PLUS II, deneyiminizi geliştirecek uzun bir özellik listesi ile birlikte eksiksiz, yüksek performanslı bir oyun paketi sunuyor. Bu özellikler arasında; internet üzerinde daha akıcı oyun için ultra hızla ağ bağlantısı, FPS oyunları için özel konum ipuçları sunan net sesler ve bağlı aksesuarlarla senkronize olup size özel oyun atmosferini oluşturmanıza yardım eden dahili RGB aydınlatma bulunuyor.

Turbo LAN - Veri Paketi Önceliklerini Ayarlayan Ağ Optimizasyon Yazılımı Turbo LAN, cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisiyle gecikmeleri daha fazla azaltır ve kullanımı kolay bir arayüz sunar.
 • 1. Tek Tıklama ile Turbo: Tek bir tıklamayla ağ iletim önceliğini ayarlayın!
 • 2. Otomatik Oyun Tespiti: Turbo Lan sistemdeki her oyunu algılar ve otomatik olarak listeye ekler.

AI Gürültü Engelleyici Mikrofon Yalnızca ASUS anakartlarda bulunan yapay zeka (AI) destekli gürültü engelleme özelliğine sahip mikrofonlar 3,5 mm, USB veya Bluetooth ile bağlanabiliyor. Çok geniş bir makine öğrenimi veri tabanından yararlanan bu araç; klavye ve mouse sesleriyle birlikte çevreden gelen diğer gürültüleri ortadan kaldırarak yalnızca kendi konuşma sesinizin kalmasını sağlıyor. İşlemciye fazla yük bindirmeyen bu özellik oyun performansına minimum etki ediyor.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın İyi hazırlanmış bir sistem aynı derecede iyi bir dış görünümü hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu donanımlar portföyüyle senkronize edilebilir.

Gaming Kulaklıklar İçin DTS Custom Yerleşik DTS Custom sesler ile oyun becerinizi geliştirin. Stereo kulaklarda ses kaynağı konumlarını algılayabilmeniz için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili ses standartlarını çok daha ileriye taşıyor. Farklı türler için belirlenmiş Açık Hava, Ses Alanı ve Taktiksel adlı üç ön ayar sayesinde her oyunda önemli avantajlar elde edeceksiniz.
 • Açık Hava Modu: Sesler, oyun dünyasının açık dünyasının üzerinde dolaştığınızı hissetirecek şekilde ön taraftan gelir. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Ses Alanı Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses ayarı. Aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedeceksiniz!
 • Taktiksel Mod: Köşede bir düşman mı var? DTS Custom gizlenmeniz gereken oyunlarda ses detaylarını artırır, böylece her adımı duyup yerini tespit edebilirsiniz!

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS TUF PROTECTION - ASUS DIGI+ VRM - ASUS Gelişmiş DRAM Aşırı Akım Koruması - ASUS ESD Korumaları - TUF LANGuard - ASUS Aşırı Gerilim Koruması - ASUS SafeSlot - ASUS Paslanmaz Çelik Arka G/Ç
 • ASUS Q-Design - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-Slot
 • ASUS Termal Çözümü - Alüminyum soğutucu tasarımı
 • ASUS EZ DIY - BIOS FlashBack düğmesi - BIOS FlashBack LED
 • AURA Sync - AURA RGB başlığı
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/mouse combo port
 • 1 x DVI-D
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 (turkuaz mavisi) Type-A
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 (mavi) Type-A
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (siyah) Type-C
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Ses jakı
 • 1 x BIOS FlashBack Düğmesi
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps'ye kadar) konektör ek 2 USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktasını destekler
 • 2 x USB 2.0 konektörü ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x M.2 Socket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtları desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu)
 • 1 x SPI TPM başlığı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin EATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x COM port başlığı
 • 1 x Hoparlör konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3./2./1. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1.Nesil AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikler / Athlon ile Radeon Vega Grafikler İşlemciler
Yonga Seti AMD B450
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4400(O.C)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek, Çift Kanal Bellek Mimarisi
Grafik 1 x HDMI 2.0b, 1 x DVI-D
Çoklu GPU Desteği AMD 2-Yollu CrossFireX Teknolojisi
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x16 (x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x1
Depolama 1 x M.2, 6 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek RTL8111H 1Gb Ethernet, TUF LANGuard
Ses Realtek ALC887 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
Yazılım Özellikleri ASUS Exclusive Software, Armoury Crate - Aura Creator - Aura Sync - AI Gürültü Önleyici Mikrofon, AI Suite 3 - Performans ve Güç Tasarrufu Yardımcı Programı, TurboV EVO, EPU, Digi+ VRM, Fan Xpert 2+ - EZ - PC Cleaner, TUF GAMING CPU-Z, AI Charger, ASUS Turbo LAN, DAEMON Tools, Gaming Kulaklıklar için DTS Custom, Norton Anti-virüs yazılımı (60 günlük Ücretsiz Deneme), WinRAR, UEFI BIOS, ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
Aksesuarlar Kullanım kılavuzu, G/Ç Kalkanı, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x Destek DVD, 1 x TUF Gaming Sticker, 1 x TUF Sertifikasyon kartı, 1 x M.2 SSD vida paketi
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Yönetilebilirlik WOL by PXE
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit, Windows 7 64-bit
Form Faktörü mATX, 24.4 cm x 24.4 cm

Asus TUF GAMING B450M-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3533(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCIe 3.0/2.0 x16 / 1 x PCIe 2.0 x16 / 1 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 568,52 TL 1.137,03 TL +0
 • 382,72 TL 1.148,15 TL +0
 • 289,87 TL 1.159,49 TL +0
 • 234,21 TL 1.171,05 TL +0
 • 197,14 TL 1.182,85 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 566,07 TL 1.132,14 TL +0
 • 380,70 TL 1.142,09 TL +0
 • 288,06 TL 1.152,23 TL +0
 • 232,39 TL 1.161,93 TL +0
 • 195,40 TL 1.172,42 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 568,75 TL 1.137,50 TL +0
 • 383,08 TL 1.149,23 TL +0
 • 290,27 TL 1.161,07 TL +0
 • 234,66 TL 1.173,29 TL +0
 • 197,63 TL 1.185,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 569,04 TL 1.138,09 TL +0
 • 383,28 TL 1.149,83 TL +0
 • 290,45 TL 1.161,81 TL +0
 • 234,78 TL 1.173,91 TL +0
 • 197,73 TL 1.186,41 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 282,37 TL 1.129,47 TL +2
 • 227,78 TL 1.138,91 TL +2
 • 287,16 TL 1.148,63 TL +0
 • 231,68 TL 1.158,39 TL +0
 • 194,72 TL 1.168,32 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 568,76 TL 1.137,51 TL +0
 • 383,07 TL 1.149,20 TL +0
 • 290,28 TL 1.161,13 TL +0
 • 234,66 TL 1.173,32 TL +0
 • 197,63 TL 1.185,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 568,76 TL 1.137,51 TL +0
 • 383,07 TL 1.149,20 TL +0
 • 290,28 TL 1.161,13 TL +0
 • 234,66 TL 1.173,32 TL +0
 • 197,63 TL 1.185,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 564,91 TL 1.129,82 TL +0
 • 379,32 TL 1.137,97 TL +0
 • 286,56 TL 1.146,24 TL +0
 • 230,69 TL 1.153,43 TL +0
 • 193,45 TL 1.160,71 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.103,83 TL 1.103,83 TL +0
 • 564,74 TL 1.129,47 TL +0
 • 379,36 TL 1.138,09 TL +0
 • 286,68 TL 1.146,72 TL +0
 • 231,10 TL 1.155,48 TL +0
 • 194,04 TL 1.164,26 TL +0
1.103,83 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF GAMING B450M-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF GAMING B450M-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Ne zamandır almaya çalıştığım anakartı sonunda alabildim bir de ürüne taksit seçeneği eklenmiş ki bu tip pahalı ürünlerde olması gereken bir şey diye düşünüyorum normal şartlarda banka uygulaması ile de yapılabiliyor fakat burdan yapınca çok faiz olmuyor bu sebeple burda olması çok daha avantajlı diyebilirim anakartın performansı olarak asusun bir oyuncu anakartı ne kadar performanslı olabiliyorsa aynen o şekilde bir performansı var çok kaliteli ve performanslı bir anakart
Üye resmi
Rauf Kevki̇r 21 Eyl 2021

Kaç aydır alamadığım anakartı bugün sipariş verdim böyle bir indirim yok çok mutlu oldum gerçekten bir de sipariş verir vermez direkt onaylandı kargoya verildi hafta sonunu bol bol oyun oynayarak geçireceğim Böyle bir kargo hizmeti yok hemen kargoya verildi ekstra ücret bile talep etmediler güvenle alışveriş yapabilirsiniz kesinlikle tavsiye ediyorum
Üye resmi
Mehmet Yüşa Işık 16 Ağu 2021

900 tl ye alınabilecek en iyi anakart bence bu. B450'ler arasında fiyatı yüksek kalabilir ama almışken ASUS alın yıllarca kullanın derim
Üye resmi
Gümüş Demi̇ri̇z 07 Ağu 2021

Ürün tahmin ettiğimden çok daha iyi çıktı. Beklentilerimi karşıladı - 3. Nesil AMD işlemcileri direk tanıyor, - Aura Sync RGB özelliği çok iyi. Hem kasa hem bileşen RGB'leri için efsane bir özellik - DTS ses desteğini çok beğendim - XMP ile bellek frekansı artırma özelliği de çok iyi Benim için tek eksisi tuf yazısının bileşen takınca görünmemesi :)) Genel bir değerlendirme yaparsam 5/5 alabilecek bir ürün
Üye resmi
İhsan Vehbi̇ İnceoğlu 31 Tem 2021

TUF serisinin en sağlam seri olmasından dolayı bu anakartı tercih ettim. Fiyat performans ürünü bence. Uzun yıllar hatasız sorunsuz kullanabileceğiniz bir anakart. Üründe m-2 sata girişi, DDR4 4400 MHz desteği OC desteği olması benim için en büyük artılar. 3 Yıl Asus garantisi ile oyun bilgisayarı içi en iyi anakart bu daha fazla aramaya gerek yok.
Üye resmi
Ziyaretçi 08 Tem 2021

alınabilecek çok iyi bir anakart olur kendileri amd işlemcilerini havada karada performans manyağı olacak şekilde çalıştırır alıcaksanız 10 kere tavsiye ediyorum gerçekten paranın alabilfiği iyi ürünlerden biri ve temiz bakılırsa 10 yıl götürür tık demeden
Üye resmi
Şeyda Erkek 15 Haz 2021

ASUS TUF gaming serisi B450M çipsetli anakartlar arasında bence en kalitelisi ve en dolusu diyebilirim. Youtube'dan inceleme videolarına bakabilirsiniz özelliklerini teker teker anlatmaya gerek yok. Sipariş verdikten 2 gün sonra teslim edildi. BIOS arayüzü de anlatıldığı gibi aşırı basit bir anakart. 3 yıl garantisinin olması da çok güzel. Tavsiye ederim oyuncular kaçırmasın.
Üye resmi
Furkan Erken 09 Haz 2021
Furkan E.
Amd Ryzen5 3600X , 16GB 3200 Mhz Corsair RGB Pro ramlar ve TUF3 RX5600XT 6GB ekran kartı ve 500 GB M2 bellek ile bence iyi bir sistem oldu. PassMark puanı 7073 verdi. Bazı OC oynamalarla daha iyi sonuçlarda alınabilecektir. Ryzen 3000 serisi işlemci direk çalıştı. İşletim sisteminden bağımsız bios versiyon yükseltmesi online olarak yapılabiliyor. Tanımlı XMP profili ile ramları 3200 mhz olarak tanıdı. RGB TUF GAMING yazısı hoş duruyor. Ama büyük bir ekran kartı altında çok belli olmuyor.
Üye resmi
Ege Tatlısu 04 Haz 2021
Tavsiye ederim kaliteli ürün
B450 çipsetli anakart modelleri arasında asus tuf serisinin farkı çok büyük. Fiyat performans ürünü diyebilirim. Fiyatı çok uygun olmasına rağmen M2 slotu var. VRM soğutma bloğu özelliği var 2 kat daha iyi soğutma performansı veriyor. Ankartta USB 3.2 Type A-C desteği devar. BIOS arayüzü çok basit. BIOS Flashback özelliği de bayağı iyi ben hiç kullanmadım ama bios güncelleme çok kolay yapabiliyorsunuz.
Üye resmi
Behçet Di̇nçtürk 22 Nis 2021

asus anakart kalitesini uzun uzun anlatmaya gerek yok alacak arkadaşlara yardımcı olmak için yorum atıyorum. ben 500 TL indirimi görünce aldım ve diğer parçaların da gelmesini bekliyorum birçok siteden parça aldım keşke diğer bütün parçaları da incehesap.com'dan alsaydım dedim ama yapacak bişi yok aldık bir kere. anakartın bios ayarlarının kolay yapılması, forumlarda çok fazla tavsiye edilmesi atx olması almamdaki sebepler arasında. kargo çok hızlı geldi çok memnun kaldım 3 yıl garantisi de var kesinlikle her tüketicinin beklediği özellikler.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF GAMING B450M-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus TUF GAMING B450M-PLUS II AMD B450 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %35 indirim 1.691,37 TL 1.103,83 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.