Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
AMD
AM4
AMD
DDR4
ATX

Asus Tuf Gaming X570-Plus AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

%28 indirim
2.853,08 TL Tek Çekim / Havale: 2.054,70 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 8,71TL değerinde 87063 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus TUF Gaming X570-Plus AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF Gaming X570-Plus PCIe 4.0, çift M.2, 14 Dr. MOS güç aşaması, HDMI, DP, SATA 6Gb/s, USB 3.2 Gen 2 ve Aura Sync RGB aydınlatma ile AMD AM4 X570 ATX oyuncu anakartı
 • AMD AM4 Soket: 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır
 • İyileştirilmiş Güç Çözümü: Maksimum dayanıklılık için 12+2 Dr. MOS güç aşamaları, 6 katmanlı PCB, ProCool soketler, askeri sınıf TUF parçalar ve Digi+ VRM
 • Kapsamlı Soğutma: Aktif yonga seti ısı bloğu, VRM ısı bloğu, M.2 ısı bloğu, hibrit fan çıkışları ve Fan Xpert 4
 • Yeni Nesil Bağlantılar: Çift PCIe 4.0 M.2, USB 3.2 Gen 2 girişleri, özel Realtek® L8200A Gigabit Ethernet, TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi
 • Realtek S1200A Kodek: Stereo hat çıkışı için 108dB, hat girişi için 103dB sinyal-gürültü oranı ile saf ses kalitesi
 • Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, aralarında programlanabilir RGB şeritlerinin de bulunduğu birçok uyumlu PC aksesuarı ile senkronize edin
 • TUF Oyuncu İttifakı: ASUS donanım ekosistemi, parçalardan kasaya kadar en iyi uyumluluk ve tamamlayıcı estetiği sunar
Dayanıklı. Kararlı. Güvenilir. TUF Gaming X570-Plus, en yeni AMD platformunun temel elementlerini, oyuna hazır özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla birleştiriyor. Askeri sınıf parçalarla, iyileştirilmiş güç çözümleriyle ve bir grup kapsamlı soğutma seçenekleriyle üretilen bu anakartlar, ödün vermeyen oyun kararlılığı ile güçlü performans sağlarlar.

TUF Gaming anakart ile sistem kurarken, aynı zamanda ASUS ile endüstri ortakları arasında daha kolay sistem kurmak, en iyi uyumluluğu sunmak ve tamamlayıcı estetiği sağlamak için parçalardan kasaya kadar bir iş birliği olan, TUF Oyuncu İttifakı'ndan da yararlanırsınız.

Güçlü Performans İyileştirilmiş güç aktarımı ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle AMD'nin en yeni işlemcilerini güçlendirir, buna ek olarak daha hızlı bellek ve depolama desteği sağlar. TUF Gaming X570-Plus, sıradaki yüksek çekirdek sayılı AMD savaş makineniz için mükemmel bir temel sunar.

Dr. MOS TUF Gaming X570-Plus'ın işlemci VRM'i, MOSFET'lerin yüksek ve alçak taraflarını birleştirerek tek bir pakette sunan, bu sayede AMD'nin en yeni işlemcilerinin ihtiyaç duyduğu güç ve verimliliği sağlayan 12+2 Dr. MOS güç aşamalarını kullanır.
İyileştirilmiş EATX 4-Pin / 8-Pin Soketler • Sağlam ve daha dayanıklı
• Sıcak noktaları ve bağlantı hatalarını engeller

Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla tam teması garantilemek için sıkı özelliklerle üretilmiştir. Bu sayede sıcak noktaların ve bağlantı hatalarının önlenmesine yardımcı olmak için empedansı düşürür.
TUF Bileşenleri • TUF Bobinler
Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinler, işlemciye stabil güç sağlar, böylece sistemin kararlılığı artırılmış olur.
• TUF Kapasitörler
+20% sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun ömür.
Tasarımdan Serin 1. VRM Isı Bloğu
Geniş bir temas yüzeyine sahip büyük ve yüksek kütleli ısı bloğu, VRM ve bobin alanlarını kaplar.

1. Termal Ped
Yüksek kaliteli termal pedler, indüktör ve dizili fazın ısısını ısı bloğuna aktarmasına yardımcı olur.

2. Aktif Yonga Seti Isı Bloğu
Özel bir yonga seti fanına sahip olan yonga seti ısı bloğu, daha kararlı performans için en iyi soğutmayı garantiler.

3. M.2 Isı Bloğu
M.2 ısı bloğu, M.2 SSD'yi yüksek performans ve güvenilirlik için en iyi çalışma sıcaklığında tutar.
Kapsamlı Fan Kontrolleri TUF Gaming X570-Plus, Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI BIOS'umuz tarafından ayarlanabilen, en kapsamlı fan kontrollerini barındırır.

• Çoklu sıcaklık kaynakları: Her çıkış, iş yükü tabanlı soğutma amacıyla, üç ayarlanabilen termal sensörü takip etme ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Tüm ayarlar ise Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından kontrol edilebilir.
• Hepsi bir arada sıvı soğutma: PWM veya DC sıvı pompaları için tam kontrol sağlar. Özel ve kapalı sistem sıvı soğutma kurulumları için mükemmeldir.
• 4-pin PWM/DC fan: Kart üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
• Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, her fan çıkışını aşırı ısınma ve aşırı akıma karşı korur.

Rakiplerinizi Gölgede Bırakın İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer bir görünüm hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerin yanında dahili RGB çıkışlara bağlı şeritler için de işlevsel ön ayarlara sahip tam RGB aydınlatma kontrolü sunar. Hepsi de sayısı giderek artan Aura özellikli donanım portföyüyle senkronize edilebilir.
Çift PCIe 4.0 M.2 Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, tip 22110'a kadar destekler ve muhteşem bir hız artışı için NVMe SSD RAID desteği sağlar. İki PCIe 4.0 depolama cihazına kadar destekle birlikte bir RAID kurulumu yapın ve 3. Nesil AMD Ryzen platformunda, en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarın.
Asus OptiMem Özel Bellek Tasarımı ASUS OptiMem bellek iz yolu, daha yüksek bellek frekansları ve daha düşük gecikmeleri mümkün kılarak, AMD'nin Infinity Fabric mimarisinin tüm performans potansiyelini açığa çıkarır.

ASUS OptiMem Yararları:
• İyileştirilmiş bellek kararlılığı ve uyumluluğu
• Eşdeğer voltajlarda daha düşük bellek gecikmelerini mümkün kılar
• Gelişmiş bellek frekans aralığı
TUF Oyuncu İttifakı TUF Oyuncu İttifakı, ASUS ve güvenilir PC parçası markalarının PC kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve dahası gibi parçalar arasında uyumluluk sağlayan özel bir iş birliğidir. Daha fazla iş birliği ve parçalar düzenli olarak eklendiği için, TUF Oyuncu İttifakı daha da güçleniyor.
SafeSlot SafeSlot, PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir, üstün eğilme ve kırılma direnci sağlar. Yeni bir içeri lehimleme işlemiyle tek aşamada üretilen SafeSlot, daha güçlü bir yuva için metal ile kaplanmıştır, ek lehim noktalarıyla da PCB'ye sıkı şekilde tutunmaktadır.
ESD Koruyucuları ESD Korumaları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak elektrostatik deşarjdan oluşabilecek hasarı engelleyerek, parçaların ömrünü uzatır. Endüstri standardı olan +/- 6kV ve +/- 4kV'nin de üzerine çıkar.
• Klavye ve Mouse Konektörleri: Devre üzerinde ek ESD TVS diyotlar.
Ekran Kartı Koruması: VGA çıkış işlevlerini korumak için devre üzerinde ek ESD TVS diyotlar.
• USB Konektörleri: Yüzeye monte ve çift iç hat paketler için TVS diyot.
TUF LANGuard TUF LANGuard, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte kapasitörleri birlikte kullanarak veri akışını iyileştiren, anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten koruyan, askeri sınıf bir yeniliktir.

DRAM Aşırı Voltaj Koruması
Kart üzerindeki değiştirilebilir sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını engeller. Bu özellik giriş/çıkış yuvalarından DRAM'e kadar genişleyerek, sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın ömrünü uzatır.
Paslanmaz Çelik Arka Plaka TUF Gaming anakartlar, krom oksitle kaplanmış ve bu sayede geleneksel plakalardan 3 kat daha uzun ömre sahip, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka plakaya sahiptir. Bu koruma özelliği ile TUF Gaming anakartlar, diğer markaların kartlarının dayanabildiği 24 saatlik tuz sis testine, 72 saat dayanabilmektedir.
Armoury Crate Armoury Crate, desteklenen ürünler için merkezi bir kontrol sunmak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Armoury Crate, tek ve sezgisel bir ara yüz üzerinden uyumlu cihazlarınızdaki RGB aydınlatma ve efektleri kişiselleştirmenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda içerisinde klavye ve farelerin de bulunduğu ASUS ürünlerinin ayarlarını kontrol etmenize de imkân tanır. Armoury Crate, ürün kaydı yapmanızı ve ASUS topluluğu ile bağlantıda kalmanızı da sağlar.

Sizi İçine Çeken Oyun TUF Gaming X570-Plus, daha akıcı çevrimiçi oyun için ultra hızlı ağ, FPS oyunları için rakiplerinizle ilgili ipuçları sağlayan saf ses, bağlı aksesuarlarla senkronize olan dahili RGB aydınlatma gibi kişisel oyun atmosferinizi yaratmanıza yardımcı, deneyiminizi geliştiren birçok özellikle birlikte, yüksek performanslı bir oyun paketini size sunuyor.
Özel Gigabit Ethernet Ultra hızlı oyunları, ASUS'a özgü Realtek® L8200A Gigabit Ethernet ile deneyimleyin. Performans ve kararlılık iyileştirmeleri ile LAN bağlantınız işlemcinizi verimli olarak kullanacak ve düşük gecikmeli veri aktarımları sağlayacak.
Turbo LAN Özelleştirilebilir paket önceliği için ağ optimizasyonu yazılımı.
cFosSpeed trafik şekillendirme teknolojisi ile Turbo LAN, gecikmeyi 1.45 katına kadar azaltmak için daha fazla gecikme düşürme desteği ve sezgisel bir arayüz sunuyor. Hem de uzman bilgisine gerek olmadan. Aynı zamanda içerisinde yer alan Game moduyla birlikte, oyunlarla ilgili veri aktarımlarına öncelik verebilir, oyun oynadığınız zaman ağ işlemleriniz sorunsuz hale gelir!
Realtek S1200A Codec 1- TUF Gaming Ses Koruması: Etkili koruma, en iyi kaliteyi garantilemek için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
2- Sesin Keyfini Çıkarın: Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sizi içine çeken bir ses sağlar.
3- Özel S1200A Codec: Büyüleyen bir ses alanı ve hükmeden dinamikler sağlar.
4- Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırır, çoklu katmanlı kesintileri büyük oranda azaltır.

Sinyal-Gürültü Oranı Özellik Karşılaştırma
TUF Gaming X570 serisi anakartlar, Realtek ile yakın bir iş birliğiyle tasarlanan, benzersiz bir ses kodekini kullanır: Realtek S1200A. Aynı zamanda stereo hat çıkışında 108dB ve hat girişinde 103dB'lik sinyal-gürültü oranıyla saf ses kalitesi sağlar.
Oyuncu Kulaklıkları İçin DTS Custom Savaş yeteneklerinizi özel DTS Custom dahili ses ile ön plana çıkarın. Gelişmiş emülasyon teknikleriyle stereo kulaklıkları için pozisyonel ipuçları oluşturan DTS Custom, dahili sesi yeni bir seviyeye taşıyor. Üç ön ayarla birlikte – Aerial, Soundscpae ve Tactical – farklı oyun türlerinde bile büyük avantaja sahip olacaksınız.

• Aerial Modu: Sesi, oyun dünyasının üzerinde geziyormuşçasına deneyimleyin. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
• Soundscape Modu: MMO, RPG ve korku oyunları için ideal ses ayarı sağlar, kulaklarınızı aksiyonun merkezine yerleştirir!
• Taktiksel Modu: Şşşşt! Öbür taraftaki düşmanınız mı? DTS Custom, gizlilik esaslı oynanış için detayları güçlendirir, böylece her adım sesini tespit edip yerini belirleyeceksiniz!

Asus’a Özel Özellikler
 • Asus TUF Koruma
 • Asus SafeSlot: Grafik kartı yatırımınızı koruyun
 • Asus ESD Guard: Geliştirilmiş ESD koruması
 • Asus Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı
 • Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci!
 • Asus DIGI+ VRM: Dijital güç tasarımı
 • Asus LANGuard: LAN dalgalanmalarına, yıldırım çarpmasına ve statik elektrik deşarjlarına karşı korur!
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri / Adreslenebilir Gen 2 Başlık
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Tasarım: Çift termal ped tasarımlı MOS, PCH Fan, PCH ve M.2 soğutucu çözümü / Asus Fan Xpert 4
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3 / Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: Asus Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) / Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
 • DIY Dostu Tasarım: Procool / SafeSlot / Digi+ VRM / Yüksek dayanıklılığa sahip bileşenler / ESD Guards
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 5 x Ses Jakı
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) portu
 • 3 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) portu (Tip A + USB Tip CTM)
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x Addressable Gen 2 header
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & X4 PCIE mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & X4 PCIE mode)
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x SPI TPM header
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB ports
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket AMD Ryzen™ 2.nci Nesil/3rd Gen AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics İşlemciler
Yonga Seti AMD X570
Grafik Integrated Graphics in the 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors / Çoklu VGA çıkış desteği: HDMI/DisplayPort ports / Desteklenen Maksimum DisplayPort çözünürlüğü 4096 x 2160 @ 60 Hz / Supports HDMI 1.4b with max. resolution 4096 x 2160 @ 24 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD Ryzen™ 2. Nesil / Ryzen™ 1. Nesil İşlemciler / 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors / AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
LAN Realtek® L8200A / ASUS Turbo LAN Yazılımı / TUF LANGuard
Ses Realtek® ALC S1200A 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
Ses Özelliği GAMING Kulaklıklar için Özel DTS. / Ses Koruma: Hassas analog / dijital ayırma ve büyük ölçüde azaltılmış çok taraflı parazit sağlar / Özel ses PCB katmanları: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar / Premium Japon ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve sadakat ile sıcak, doğal ve sürükleyici ses sağlar / Ses Koruma: Etkili koruma, en iyi kaliteyi sağlamak için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
BIOS 256Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, F4 AURA ON/OFF, Last Modified log, F9 Search, F12 PrintScreen, and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör 12.0 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, G/Ç Kalkanı, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD, 1 x TUF Sertifika kartı, 1 x TUF GAMING Çıkartma
Bellek
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4400(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Un-buffered Memory
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Un-buffered Memory
2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Graphics) İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Un-buffered Memory / ECC Bellek (ECC modu) desteği CPU'ya göre değişir.
Genişleme Yuvaları
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 modu)
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu)
2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Graphics) İşlemciler 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu)
AMD X570 chipset 1 x PCIe 4.0 x16 (maks x4 modu) / 3 x PCIe 4.0 x1
Depolama
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 3.0 x4 and SATA modes) storage devices support
AMD X570 chipset 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support / 8 x SATA 6Gb/s portu / Raid Desteği 0, 1, 10
USB Portları
3. ve 2. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Grafik İşlemcileri ile) 4 x USB 3.2 Gen 1 portu (4arka panelde, )
AMD X570 chipset 3 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (3arka panelde, , 2 x Tip A+1 x USB Tip CTM)
AMD X570 chipset 2 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (2 bord ortasında)
AMD X570 chipset 4 x USB 2.0 port(lar) (4 bord ortasında)

Asus Tuf Gaming X570-Plus AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3200/ 3000/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 4.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu), 3 x PCIe 4.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek L8200A
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.2 Gen1, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 1.057,19 TL 2.114,39 TL +0
 • 711,69 TL 2.135,06 TL +0
 • 539,04 TL 2.156,14 TL +0
 • 435,53 TL 2.177,65 TL +0
 • 366,60 TL 2.199,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 1.053,69 TL 2.107,39 TL +0
 • 708,64 TL 2.125,92 TL +0
 • 536,20 TL 2.144,79 TL +0
 • 432,57 TL 2.162,85 TL +0
 • 363,73 TL 2.182,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 1.055,43 TL 2.110,85 TL +0
 • 710,11 TL 2.130,33 TL +0
 • 537,54 TL 2.150,17 TL +0
 • 434,03 TL 2.170,16 TL +0
 • 365,13 TL 2.190,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 1.057,71 TL 2.115,42 TL +0
 • 712,03 TL 2.136,09 TL +0
 • 539,29 TL 2.157,17 TL +0
 • 435,73 TL 2.178,67 TL +0
 • 366,77 TL 2.200,60 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 525,61 TL 2.102,43 TL +2
 • 424,00 TL 2.120,00 TL +2
 • 534,52 TL 2.138,09 TL +0
 • 431,25 TL 2.156,26 TL +0
 • 362,46 TL 2.174,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 1.057,16 TL 2.114,33 TL +0
 • 711,66 TL 2.134,98 TL +0
 • 539,01 TL 2.156,04 TL +0
 • 435,50 TL 2.177,52 TL +0
 • 366,57 TL 2.199,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 1.057,16 TL 2.114,33 TL +0
 • 711,66 TL 2.134,98 TL +0
 • 539,01 TL 2.156,04 TL +0
 • 435,50 TL 2.177,52 TL +0
 • 366,57 TL 2.199,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 1.050,46 TL 2.100,92 TL +0
 • 705,36 TL 2.116,07 TL +0
 • 532,86 TL 2.131,44 TL +0
 • 428,96 TL 2.144,79 TL +0
 • 359,72 TL 2.158,30 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.054,70 TL 2.054,70 TL +0
 • 1.051,21 TL 2.102,43 TL +0
 • 706,16 TL 2.118,47 TL +0
 • 533,63 TL 2.134,54 TL +0
 • 430,17 TL 2.150,85 TL +0
 • 361,20 TL 2.167,18 TL +0
2.054,70 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Tuf Gaming X570-Plus AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 4,7
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Tuf Gaming X570-Plus AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

gerçekten çok iyi. hiçbir sorun yaşamayacağınız tam bir f/p ürünü.
Üye resmi
Müjde Eroğlu 19 Oca 2021
özenli kargo
ürün kapalı kutu olarak geldi ilk ben açtım çok iyi bi şekilde paketlenmişti kargolara özen gösterildiği her halinden belliydi. eksik yanı wifi olabilir ama onunda çözümleri var zaten wifili modellerin fiyatıda uçuk kurulumunu yapıp hemen deneyeceğim.
Üye resmi
Meriç Poyraz 08 Oca 2021

Ürün güncel Bios ile gelmiyor, son nesil (AMD 5) işlemcileri görmüyor, bende son nesil işlemci olduğundan sorunlu bir sürec yaşadım. Tabi elinizde daha eski bir AMD işlemci varsa pek sorun olacağını sanmıyorum. Alırken mutlaka desteklenen RAM leri kontrol edin. Ürünün fiyatına oranla sunduğu özellikler iyi ve gayet kaliteli bir ürün.
Üye resmi
Ege Şanlı 17 Ara 2020

ürün güzel fakat arada değişik sorunlar çıkabiliyor. mesela bazen ben armoury create'i açana kadar rgb'leri yakmıyor. bazen de armoury create'de cihazları tanımada sıkıntı yaşıyor. bu problemler anakart kaynaklı mı armoury create mi bilmiyorum. bunlar dışında anakartın sağlamlığını ve kalitesini elinize aldığınız ilk andan itibaren hissediyorsunuz.
Üye resmi
Hasan Güç 01 Eki 2020
Hasan Güç
Ürün Güzel yanlız 2607 bios sürümüyle Ramların mhz degerini yükseltemiyorm 2133den yukarı cıkmıyor.
Üye resmi
Sedat Kır 24 Eyl 2020

Ürün gayet güzel ama kutu geldiğinde jelatini olmaması hoşuma gitmedi
Üye resmi
İlyas Suat Özkan 23 Eyl 2020
Kalite
Ürün kargoya verildikten 2 gün sonra elime ulaştı. Asus marka anakart olunca zaten bilirsiniz ki kalite konuşuyor. İçeriği gayet güzel, tavsiye ederim.
Üye resmi
Muhammed Yiğit Tokat 01 Tem 2020

3600 işlemci ve 16 gb 3733mhz tek modül ram ile birlikte gayet stabil bir şekilde kullanıyorum. İleriye yatırım için x570 chipset anakartları tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Aziz Günal 01 Tem 2020
fiyat / performans
zorlu testler ile birçok deneme yaptım amd 3600x ve stok fan ile birçok testimden başarıyla çıktı. kontrol ve müdahale etmek çok kolaylaştırılmış. güncelleme ve kurulumları için sizi güzel bir yazılım karşılıyor. bence bu cuma indiriminde görürseniz kaçırmayın alın. bence tek eksik wifi onu da küçük miktarlar ile çözebilirsiniz tabi wifi modelini de tercih edebilirsiniz.
Üye resmi
Fırat Saygun 06 Nis 2020

X570 Serileri genelde ısınmasıyla bilinir fakat asus Tuf serisinde bu sorunu yaşamadım sogutmasını cok iyi yapmış asus. resmen amd nın hatasını çözmüşler.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Tuf Gaming X570-Plus AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Asus Tuf Gaming X570-Plus AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart %28 indirim 2.853,08 TL 2.054,70 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.