Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
Asus Tuf Gaming X570-Plus
AMD
AM4
AMD
DDR4
ATX

Asus Tuf Gaming X570-Plus (Wi-Fi) AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

%22 indirim
3.134,66 TL Tek Çekim / Havale: 2.455,90 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 20,81TL değerinde 208127 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi) AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

TUF GAMING X570-PLUS PCIe 4.0, çift M.2, 14 Dr. MOS güç aşaması, HDMI, DP, SATA 6Gb/s, USB 3.2 Gen 2 ve Aura Sync RGB aydınlatma ile AMD AM4 X570 ATX oyuncu anakartı
 • AMD AM4 Soket: 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır
 • İyileştirilmiş Güç Çözümü: Maksimum dayanıklılık için 12+2 Dr. MOS güç aşamaları, 6 katmanlı PCB, ProCool soketler, askeri sınıf TUF parçalar ve Digi+ VRM
 • Kapsamlı Soğutma: Aktif yonga seti ısı bloğu, VRM ısı bloğu, M.2 ısı bloğu, hibrit fan çıkışları ve Fan Xpert 4
 • Yeni Nesil Bağlantılar: Çift PCIe 4.0 M.2 ve USB 3.2 Gen 2 Type-A /Type-C
 • Gaming Ağ Bağlantısı: Özel Realtek® L8200A Gigabit Ethernet, Intel 2x2 802.11ac Wi-Fi ile MU-MIMO desteği, Bluetooth 5.0, TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi
 • Realtek S1200A Kodek: Stereo hat çıkışı için 108dB, hat girişi için 103dB sinyal-gürültü oranı ile saf ses kalitesi
 • Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, aralarında programlanabilir RGB şeritlerinin de bulunduğu birçok uyumlu PC aksesuarı ile senkronize edin
 • TUF Oyuncu İttifakı: ASUS donanım ekosistemi, parçalardan kasaya kadar en iyi uyumluluk ve tamamlayıcı estetiği sunar
Dayanıklı Kararlı Güvenilir TUF Gaming X570-Plus Wi-Fi, en yeni AMD platformunun temel elementlerini, oyuna hazır özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla birleştiriyor. Askeri sınıf parçalarla, iyileştirilmiş güç çözümleriyle ve bir grup kapsamlı soğutma seçenekleriyle üretilen bu anakartlar, ödün vermeyen oyun kararlılığı ile güçlü performans sağlarlar.

TUF Gaming anakart ile sistem kurarken, aynı zamanda ASUS ile endüstri ortakları arasında daha kolay sistem kurmak, en iyi uyumluluğu sunmak ve tamamlayıcı estetiği sağlamak için parçalardan kasaya kadar bir iş birliği olan, TUF Oyuncu İttifakı'ndan da yararlanırsınız.

Güçlü Performans İyileştirilmiş güç aktarımı ve kapsamlı soğutma seçenekleriyle AMD'nin en yeni işlemcilerini güçlendirir, buna ek olarak daha hızlı bellek ve depolama desteği sağlar. TUF Gaming X570-Plus Wi-Fi, sıradaki yüksek çekirdek sayılı AMD savaş makineniz için mükemmel bir temel sunar.

Dr. MOS TUF Gaming X570-Plus Wi-Fi'ın işlemci VRM'i, MOSFET'lerin yüksek ve alçak taraflarını birleştirerek tek bir pakette sunan, bu sayede AMD'nin en yeni işlemcilerinin ihtiyaç duyduğu güç ve verimliliği sağlayan 12+2 Dr. MOS güç aşamalarını kullanır.

İyileştirilmiş EATX 4-PIN & 8-PIN Soketler Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla tam teması garantilemek için sıkı özelliklerle üretilmiştir. Bu sayede sıcak noktaların ve bağlantı hatalarının önlenmesine yardımcı olmak için empedansı düşürür.
 • Sağlam ve daha dayanıklı
 • Sıcak noktaları ve bağlantı hatalarını engeller

TUF Bileşenleri
 • Tuf Bobinler: Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinler, işlemciye stabil güç sağlar, böylece sistemin kararlılığı artırılmış olur.
 • Tuf Kapasitörler: +20% sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun ömür.

Digi+ VRM Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrideki en iyilerden biridir. İşlemciye ultra akıcı ve ultra temiz güç aktarılmasını garantiler.

Tasarımdan Serin
 • 1. Vrm Isı Bloğu: Geniş bir temas yüzeyine sahip büyük ve yüksek kütleli ısı bloğu, VRM ve bobin alanlarını kaplar.
 • 1. Termal Ped: Yüksek kaliteli termal pedler, indüktör ve dizili fazın ısısını ısı bloğuna aktarmasına yardımcı olur.
 • 2. Aktif Yonga Seti Isı Bloğu: Özel bir yonga seti fanına sahip olan yonga seti ısı bloğu, daha kararlı performans için en iyi soğutmayı garantiler.
 • 3. M.2 Isı Bloğu: M.2 ısı bloğu, M.2 SSD'yi yüksek performans ve güvenilirlik için en iyi çalışma sıcaklığında tutar.

Kapsamlı Fan Kontrolleri TUF Gaming X570-Plus Wi-Fi , Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI BIOS'umuz tarafından ayarlanabilen, en kapsamlı fan kontrollerini barındırır.

Her çıkış, iş yükü tabanlı soğutma amacıyla, üç ayarlanabilen termal sensörü takip etme ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Tüm ayarlar ise Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından kontrol edilebilir.​

Çift PCIe 4.0 m.2 Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, tip 22110'a kadar destekler ve muhteşem bir hız artışı için NVMe SSD RAID desteği sağlar. İki PCIe 4.0 depolama cihazına kadar destekle birlikte bir RAID kurulumu yapın ve 3. Nesil AMD Ryzen platformunda, en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarın.

Asus Optimem Özel Bellek Tasarımı ASUS OptiMem bellek iz yolu, daha yüksek bellek frekansları ve daha düşük gecikmeleri mümkün kılarak, AMD'nin Infinity Fabric mimarisinin tüm performans potansiyelini açığa çıkarır.

ASUS OptiMem yararları:
 • İyileştirilmiş bellek kararlılığı ve uyumluluğu
 • Eşdeğer voltajlarda daha düşük bellek gecikmelerini mümkün kılar
 • Gelişmiş bellek frekans aralığı

Kolay Pc Kurulumu TUF Gaming anakartlar, ilk kez sistem toplayanlar için bile kolayca bir araya getirme ve kurmak için tasarlanmıştır. Uyumluluğu ve parça seçmeyi kolaylaştıran TUF Oyuncu İttifakı'ndan, tüm ayarlarınız için tek bir yazılım portalına kadar TUF Gaming anakartlar, rüya sisteminizi karmaşa yaratmadan kurmanızda, ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar.
TUF Oyuncu İttifak TUF Oyuncu İttifakı, ASUS ve güvenilir PC parçası markalarının PC kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve dahası gibi parçalar arasında uyumluluk sağlayan özel bir iş birliğidir. Daha fazla iş birliği ve parçalar düzenli olarak eklendiği için, TUF Oyuncu İttifakı daha da güçleniyor.
SafeSlot SafeSlot, PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir, üstün eğilme ve kırılma direnci sağlar. Yeni bir içeri lehimleme işlemiyle tek aşamada üretilen SafeSlot, daha güçlü bir yuva için metal ile kaplanmıştır, ek lehim noktalarıyla da PCB'ye sıkı şekilde tutunmaktadır.

ESD Koruyucuları ESD Korumaları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak elektrostatik deşarjdan oluşabilecek hasarı engelleyerek, parçaların ömrünü uzatır. Endüstri standardı olan +/- 6kV ve +/- 4kV'nin de üzerine çıkar.
TUF LANGuard TUF LANGuard, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte kapasitörleri birlikte kullanarak veri akışını iyileştiren, anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten koruyan, askeri sınıf bir yeniliktir.
Dram Aşırı Voltaj Koruması Kart üzerindeki değiştirilebilir sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını engeller. Bu özellik giriş/çıkış yuvalarından DRAM'e kadar genişleyerek, sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın ömrünü uzatır.

Paslanmaz Çelik Arka Plaka TUF Gaming anakartlar, krom oksitle kaplanmış ve bu sayede geleneksel plakalardan 3 kat daha uzun ömre sahip, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka plakaya sahiptir. Bu koruma özelliği ile TUF Gaming anakartlar, diğer markaların kartlarının dayanabildiği 24 saatlik tuz sis testine, 72 saat dayanabilmektedir.

Armoury Crate Armoury Crate, desteklenen ürünler için merkezi bir kontrol sunmak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Armoury Crate, tek ve sezgisel bir ara yüz üzerinden uyumlu cihazlarınızdaki RGB aydınlatma ve efektleri kişiselleştirmenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda içerisinde klavye ve farelerin de bulunduğu ASUS ürünlerinin ayarlarını kontrol etmenize de imkân tanır. Armoury Crate, ürün kaydı yapmanızı ve ASUS topluluğu ile bağlantıda kalmanızı da sağlar.
Sizi İçine Çeken Oyun TUF Gaming X570-Plus Wi-Fi, daha akıcı çevrimiçi oyun için ultra hızlı ağ, FPS oyunları için rakiplerinizle ilgili ipuçları sağlayan saf ses, bağlı aksesuarlarla senkronize olan dahili RGB aydınlatma gibi kişisel oyun atmosferinizi yaratmanıza yardımcı, deneyiminizi geliştiren birçok özellikle birlikte, yüksek performanslı bir oyun paketini size sunuyor.
Özel Gigabit Ethernet Ultra hızlı oyunları, ASUS'a özgü Realtek® L8200A Gigabit Ethernet ile deneyimleyin. Performans ve kararlılık iyileştirmeleri ile LAN bağlantınız işlemcinizi verimli olarak kullanacak ve düşük gecikmeli veri aktarımları sağlayacak.

İntel Wireless-AC 9260 / Dahili WI-FI 5 TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi), 1.73Gbps'ye kadar kablosuz hızları için 2x2 MU-MIMO ve geniş 160MHz kanallı Intel Kablosuz AC-9260 Wi-Fi 5 (802.11ac) özelliklerine sahiptir. * Dahili Kablosuz -AC 9260 Wi-Fi adaptörü kablosuz veriyi 2 kata kadar daha hızlı iletir - böylece donanımınız yönlendiriciden uzaktayken bile hızlı, sorunsuz veri transferleri elde edersiniz. Intel Wireless-AC 9260, her zamankinden 2 kata kadar daha hızlı ve 4 kata kadar daha geniş olan bağlantılar için Bluetooth 5.0 da sunuyor.

Özelleştirilebilir Paket Önceliği İçin Ağ Optimizasyonu Yazılımı cFosSpeed trafik şekillendirme teknolojisi ile Turbo LAN, gecikmeyi 1.45 katına kadar azaltmak için daha fazla gecikme düşürme desteği ve sezgisel bir arayüz sunuyor. Hem de uzman bilgisine gerek olmadan. Aynı zamanda içerisinde yer alan Game moduyla birlikte, oyunlarla ilgili veri aktarımlarına öncelik verebilir, oyun oynadığınız zaman ağ işlemleriniz sorunsuz hale gelir!

Özel Codec / Realtek S1200A Codec
 • Tuf Gaming Ses Koruması: Etkili koruma, en iyi kaliteyi garantilemek için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
 • Sesin Keyfini Çıkarın: Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sizi içine çeken bir ses sağlar.
 • Özel S1200a Codec: Büyüleyen bir ses alanı ve hükmeden dinamikler sağlar.
 • Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırır, çoklu katmanlı kesintileri büyük oranda azaltır.
Sinyal-Gürültü Oranı / Özellik Karşılaştırma
TUF Gaming X570 serisi anakartlar, Realtek ile yakın bir iş birliğiyle tasarlanan, benzersiz bir ses kodekini kullanır: Realtek S1200A. Aynı zamanda stereo hat çıkışında 108dB ve hat girişinde 103dB'lik sinyal-gürültü oranıyla saf ses kalitesi sağlar.

Oyuncu Kulaklıkları İçin Dts Custom Savaş yeteneklerinizi özel DTS Custom dahili ses ile ön plana çıkarın. Gelişmiş emülasyon teknikleriyle stereo kulaklıkları için pozisyonel ipuçları oluşturan DTS Custom, dahili sesi yeni bir seviyeye taşıyor. Üç ön ayarla birlikte – Aerial, Soundscpae ve Tactical – farklı oyun türlerinde bile büyük avantaja sahip olacaksınız.
 • Aerial Modu: Sesi, oyun dünyasının üzerinde geziyormuşçasına deneyimleyin. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!
 • Soundscape Modu: MMO, RPG ve korku oyunları için ideal ses ayarı sağlar, kulaklarınızı aksiyonun merkezine yerleştirir!
 • Taktiksel Modu: Şşşşt! Öbür taraftaki düşmanınız mı? DTS Custom, gizlilik esaslı oynanış için detayları güçlendirir, böylece her adım sesini tespit edip yerini belirleyeceksiniz!

Aura Sync RGB Aydınlatma / Rakiplerinizi Gölgede Bırakın İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer bir görünüm hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerin yanında dahili RGB çıkışlara bağlı şeritler için de işlevsel ön ayarlara sahip tam RGB aydınlatma kontrolü sunar. Hepsi de sayısı giderek artan Aura özellikli donanım portföyüyle senkronize edilebilir.
Adreslenebilir Gen 2 Rgb Başlık TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi) artık güncellenmiş programlanabilir RGB çıkışı ile yeni nesil aydınlatma cihazlarına hazır. Bu çıkışla birlikte bağlı cihazda kaç adet programlanabilir LED'in bulunduğu tespit edilebiliyor, böylece otomatik ayarlanmış aydınlatma efektleri için kurulum işlemini kolaylaştırıyor. Yeni başlık ayrıca mevcut Aura RGB ekipmanları için geriye dönük uyumluluk sunuyor.
AMD X570 Yonga Seti AMD X570 yonga seti, son nesil AMD AM4 soket'li 3. ve 2. Nesil AMD Ryzen™ /2. ve 1. Nesil AMD Ryzen™ ile Radeon™ Vega Grafik İşlemcileri için olağanüstü hız aşırtma kapasitesi sunuyor. NVIDIA SLI® ve AMD CrossFireX™ dahil olmak üzere çoklu GPU konfigürasyonları için optimize edilmiştir. Ayrıca x16 PCI Express® 4.0/3.0 hatlarını destekler ve 10Gb/s USB 3.2 Gen 2 portları ve 6 Gb/s SATA portları üzerinden daha hızlı veri aktarımı sağlar.
Amd Am4 Soket'li 3. Ve 2. Nesil Amd Ryzen / 2. Ve 1. Nesil Amd Ryzen İle Radeon Vega Grafik İşlemcileri Yüksek performanslı 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcileri yeni nesil 7nm Zen mimarisine dayanır ve 16 işlemci çekirdeğine kadar destek verir. AMD AM4 soket'li işlemciler dual-channel DDR4 belleğe sahiptir ve üstün performans için dahili 10Gb/s USB 3.2 Gen 2 ve x16 PCI Express® 4.0/3.0 hatlarını kullanır.
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket AMD Ryzen™ 2.nci Nesil/2inci ve 1inci Nesil AMD Ryzen™ ile Radeon™ Vega Grafikler/3üncü Nesil AMD Ryzen™ İşlemciler
Yonga Seti AMD X570
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4400(O.C)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors Çift Kanal Bellek Mimarisi 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek ECC Bellek (ECC modu) desteği CPU'ya göre değişir.
Grafik Integrated Graphics in the 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors Çoklu VGA çıkış desteği : HDMI/DisplayPort ports - Desteklenen Maksimum DisplayPort çözünürlüğü 4096 x 2160 @ 60 Hz - Supports HDMI 1.4b with max. resolution 4096 x 2160 @ 24 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD Ryzen™ 2. Nesil / Ryzen™ 1. Nesil İşlemciler 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 modu) 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu) 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu) AMD X570 chipset 1 x PCIe 4.0 x16 (maks x4 modu) 2 x PCIe 4.0 x1
Depolama 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors : 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors : 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 3.0 x4 and SATA modes) storage devices support AMD X570 chipset : 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support 8 x SATA 6Gb/s port(lar) Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek® L8200A ASUS Turbo LAN Yazılımı TUF LANGuard
Kablosuz Veri Ağı Intel® Wireless-AC 9260 Çift bant frekans desteği 2.4 / 5 GHz Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac MU-MIMO Desteği Supports channel bandwidth: HT20/HT40/HT80/HT160. Up to 1.73Gbps transfer speed
Bluetooth Bluetooth® 5.0
Ses Realtek® ALC S1200A 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i Ses Özelliği : - GAMING Kulaklıklar için Özel DTS. - Ses Koruma: Hassas analog / dijital ayırma ve büyük ölçüde azaltılmış çok taraflı parazit sağlar - Özel ses PCB katmanları: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar - Premium Japon ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve sadakat ile sıcak, doğal ve sürükleyici ses sağlar - Ses Koruma: Etkili koruma, en iyi kaliteyi sağlamak için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
USB Portları 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors : 4 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (4arka panelde, ) AMD X570 chipset : 3 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (3arka panelde, , 2 x Tip A+1 x USB Tip CTM) AMD X570 chipset : 2 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (2 bord ortasında) AMD X570 chipset : 4 x USB 2.0 port(lar) (4 bord ortasında)
Arka Giriş/Çıkış Portları • 1 x PS/2 klavye/fare combo port(lar) • 1 x DisplayPort • 1 x HDMI • 1 x LAN (RJ45) port(lar) • 1 x Optik S/PDIF çıkışı • 5 x Ses Jak(lar) • ASUS Wi-Fi modülü (Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac ve Bluetooth v4.2) • 4 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) ports • 3 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports (Tip A + USB Tip CTM)
Dahili Giriş/Çıkış Portları • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler • 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları) • 1 x CPU Fan bağlantısı(ları) • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı(ları) • 3 x Kasa Fan bağlantısı(ları) • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı (ları) • 1 x Addressable Gen 2 header(s) • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları) • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları) • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları) • 1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & X4 PCIE mode) • 1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & X4 PCIE mode) • 1 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP) • 1 x Sistem panel(leri) • 1 x SPI TPM header • 1 x AIO_PUMP konektörü • 1 x Clear CMOS anahtarı(ları) • 1 x COM port girişi • 1 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB ports
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu 2 x SATA 6Gb/s kablosu(ları) G/Ç Kalkanı 1 x M.2 Vida Paketi 1 x Destek DVD 1 x TUF Sertifika kartı(ları) 1 x ASUS 2T2R çift bantlı Wi-Fi hareketli antenler (Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac uyumlu) 1 x TUF GAMING Çıkartma
BIOS 256Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, F4 AURA ON/OFF, Last Modified log, F9 Search, F12 PrintScreen, and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör 12.0 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )
ASUS´a Özel Özellikler
ASUS TUF Koruma - ASUS SafeSlot: Grafik kartı yatırımınızı koruyun - ASUS ESD Guard: Geliştirilmiş ESD koruması - ASUS Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı - ASUS Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci! - ASUS DIGI+ VRM: Precision control for stable power - ASUS LANGuard: LAN dalgalanmalarına, yıldırım çarpmasına ve statik elektrik deşarjlarına karşı korur!
ASUS'a Özgü Özellikler - AI Suite 3 - Ai Charger
AURA - Aura Aydınlatma Kontrolü - Aura RGB Şerit Girişleri - Addressable Gen 2 Header
ASUS Sessiz Termal Çözümü - Stylish Design: MOS Heat-sink with dual thermal pads design, PCH Fan, PCH and M.2 Heatsink - ASUS Fan Xpert 4
ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod
ASUS Q-Design - ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM
DIY Friendly Design - Procool - SafeSlot - Digi+ VRM - Highly Durable components - ESD Guards

Asus Tuf Gaming X570-Plus (Wi-Fi) AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C) /3466(O.C.) /3400(O.C.) /3200(O.C.) /3000(O.C.) /2933(O.C.) /2800(O.C.) /2666/2400/2133
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 4.0 x16, 1 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 4.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek L8200A
 • HDMI1x HDMI
 • USB6 x USB 3.2 Gen1 (4 arka panelde / 2 dahili konektör), 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A (arka panelde), 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C (arka panelde), 4 x USB 2.0 (dahili konektör)
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 1.264,89 TL 2.529,77 TL +0
 • 851,50 TL 2.554,51 TL +0
 • 644,93 TL 2.579,73 TL +0
 • 521,09 TL 2.605,46 TL +0
 • 438,62 TL 2.631,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 1.259,44 TL 2.518,88 TL +0
 • 847,01 TL 2.541,03 TL +0
 • 640,89 TL 2.563,57 TL +0
 • 517,03 TL 2.585,16 TL +0
 • 434,75 TL 2.608,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 1.265,41 TL 2.530,82 TL +0
 • 852,30 TL 2.556,90 TL +0
 • 645,81 TL 2.583,26 TL +0
 • 522,09 TL 2.610,44 TL +0
 • 439,70 TL 2.638,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 1.266,06 TL 2.532,12 TL +0
 • 852,74 TL 2.558,23 TL +0
 • 646,22 TL 2.584,89 TL +0
 • 522,37 TL 2.611,83 TL +0
 • 439,94 TL 2.639,62 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 628,24 TL 2.512,95 TL +2
 • 506,79 TL 2.533,95 TL +2
 • 638,89 TL 2.555,57 TL +0
 • 515,46 TL 2.577,30 TL +0
 • 433,23 TL 2.599,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 1.265,42 TL 2.530,84 TL +0
 • 852,28 TL 2.556,85 TL +0
 • 645,85 TL 2.583,40 TL +0
 • 522,10 TL 2.610,50 TL +0
 • 439,70 TL 2.638,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 1.265,42 TL 2.530,84 TL +0
 • 852,28 TL 2.556,85 TL +0
 • 645,85 TL 2.583,40 TL +0
 • 522,10 TL 2.610,50 TL +0
 • 439,70 TL 2.638,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 1.256,86 TL 2.513,72 TL +0
 • 843,95 TL 2.531,86 TL +0
 • 637,57 TL 2.550,26 TL +0
 • 513,25 TL 2.566,25 TL +0
 • 430,41 TL 2.582,44 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.455,90 TL 2.455,90 TL +0
 • 1.256,47 TL 2.512,95 TL +0
 • 844,04 TL 2.532,12 TL +0
 • 637,83 TL 2.551,32 TL +0
 • 514,16 TL 2.570,82 TL +0
 • 431,72 TL 2.590,34 TL +0
2.455,90 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Tuf Gaming X570-Plus (Wi-Fi) AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Tuf Gaming X570-Plus (Wi-Fi) AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
İYİ FİYAT İDDİALİ TAVSİYE
WİFİ MODEL OLUSU FİYATİ MATERYALİ MALZEMESİ SORUNSUZ BENCE FİYATİNİ SONUNA KADAR HAKEDİYO İYİKİ ALMİSİM DEDİRTTİ HİZLİ GONDERİLDİ SORUNSUZ SEKİLDE ELİME ULASTİ TAVSİYEEE
Üye resmi
Ahmet Ahmet 23 Oca 2021

Yakın zamanda almış olduğum toplama pc için ayarladığım anakart Asus Tuf Gaming x570 plus (wifi). Üründen kullandığım zamana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. İşlemci ve ekran kartı gibi diğer bileşenlerle uyumsuzluk sorunu oluşturmuyor. En önemli özelliği ise ekstradan bir soğutucuya ihtiyaç duymamam oldu. Gelecekte upgrade yapmam gerekse bile bu anakartın beni uzun süre idare edeceğini biliyorum.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
Üye resmi
Yarkın Evyapan 09 Oca 2021

Birkaç ay önce satın aldığım ASUS TUF X570 PLUS (WIFI) anakartından oldukça memnunum. Ryzen 3700x ile beraber kullanıyorum ve overclock potansiyeli gerçekten güzel ve stabil bir anakart. Son güncellemeler ile de işlemciye overclock esnasında verdiği voltajı gayet stabil ayarlamakta. Fiyat olarak muadilleri olan x570 anakartlardan daha makul fiyatlarda. Kişisel olarak gördüğüm tek eksi noktası ; bios flashback özelliğinin maalesef olmaması. Asus markasını ne kadar sevsem de bazı dönemlerde anakartları için çıkardıkları bios sürümlerinde dengesizlikler yaşanabiliyor ve bu da son kullanıcıya bazen olumsuz yansıyor. Bios güncellemelerinde biraz daha özen gösterilirse bios flashback ihtiyacı bir o kadar azalacak ve bu da muadili olan diğer markaların x570 kartlarına karşı satın alınma potansiyelini de arttıracaktır.
Üye resmi
Doruk Özdemir 10 Kas 2020
Çok İşlevli Anakart
Arkadaşlar bu anakart bilgisayarınızı ileride geliştirmeye devam edeceğiniz bir mimari üstüne kurulu. Kesinlikle tavsiye ediyorum Wİ-Fİ İletişimi üst düzey
Üye resmi
Alptekin Karapinar 20 Eyl 2020

Amd ryzen 7 3700x ile kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım. Kasa içerisinde olabilecek her fonksiyona sahip bir anakart. Midi bir kasa için boyutları gayet iyi. Tasarımı,performansı ve çoklu seçenekleri ile gayet memnun kaldım. Asus kalitesi ile fark yaratmış.Her şeyiyle eksiksiz bir kart
Üye resmi
Harun Oruç 15 Eyl 2020

Ürün tam bir asus kalitesi.Sağlam dayanıklı bieşenler kaliteli yapı.Güncel en son çıkmış x570 yonga.2 m2 desteği mevcut M.2 için koruması ve macunu var.Çok başarılı bir anakart.Genel istekleri karşılıyor.Rgb ve rgb desteği de mevcut.Uygun kampanya bulursanız alın.İleriye dönük tavsiye ederim.
Üye resmi
Yusuf Kara 11 Eyl 2020

Siyah ve sarı renklere sahip Asus tuf gaming X570-plus (wi-fi) anakartı tercih ettim. Kartın sağlamlığı iyi.En beğendiğim özelliği ise wifi ve bluetooth modüllerin gömülü olarak hazır bulunması. Ben amd ryzen 7 3800x işlemciyle kullanıyorum ama bir çok amd işlemciyi destekliyor. Setup arayüzü çok kolay 3600Mhz ramlari hemen tanıdı. NVMe SSD takabilmek için 2 adet M.2 slotu olması ayrıca değer kattı. Slotlardan biri metal kapak ile soğutma sağlıyor. bu 2 port pci-exp 4.0 destekliyor b550 chipli anakartlardan ayıran en büyük özelliklerden birisi bu.
Üye resmi
Berat Karaosmanoğlu 03 Eyl 2020

8 sata portu, 8+4 cpu güç çıkışı, bios ekranının işlevselliği, yüksek olmayan vrm ısı değerleri ile çok kullanışlı bir anakart. Üç ssd ve iki harddisk ile kullanıyorum ve daha fazlasını takmak için yer var. Bir önceki anakartıma göre daha düşük voltaj ile daha yüksek hızlara otomatik olarak çıkabiliyor, bu durum ısının düşmesini sağlıyor. Anakart sunduğu geniş bağlantı seçenekleri, kaliteli yapısı ile uzun bir kullanım ömrü sunacak gibi duruyor.
Üye resmi
Özgür Kurt 03 Eyl 2020

Urunu 1 aylik kullanimimdan sonra gayet mutluyum. Wifi ozelligi sayesinde kablo derdinden kurtuldum. Minimum 6 sata ve 6 usb girisi olmasi benim icin onemli oldugu icin bu urunu tercih ettim. Ekran karti soketinin metal korumasi olmasida cok hosuma giden bir ozellik. Urunden memnunum iyi ki almisim.
Üye resmi
Toprak Aygün 29 Ağu 2020
Asus TUF Kalitesi
Anakartı birkaç gündür kullanıyorum tasarımı olsun performansı olsun her şeyi güzel öneririm mutlaka arkadaşlar
Üye resmi
Aras Algün 26 Ağu 2020

Ürünü 1 aydır kullanıyorum. Wifi Adaptörü çok başarılı. bluetooth 5 bağlantısı bulunmakta. 3600x işlemci ile kullanmaktayım. İşlemciyi 4.4 Ghz olarak kullanıyorum ve ısınma bile yok. Çift PCIe 4.0 bağlantısı mevcut. B550 ile x570 arasında kalmıs biri olarak mouse hediyesini görünce direk aldım. Herkese tavsiye ederim
Üye resmi
Volkan Çelik 09 Ağu 2020

Ürünü 2 haftadır kullanıyorum, çok memnunum, modemim bilgisayara uzaktı ve wifi lı bir x570 çipsetli anakart arıyordum, wifi hızı çok çok iyi, kabloluyu aratmıyor diyebilirim, ayrıca üzerindeki bluetooth 5.0 ile de kablosuz olarak müzik dinleyebiliyorum. Kesinlikle tavsiye derim, eksi gördüğüm yönleri anakartın kasaya çıkan bağlantılarında yeni nesil usb 3.2 çıkışının olmaması ve sağ al köşesindeki rgb aydınlatmasının ekran kartı tarafından kapatıldığı için pek görülmemesi...
Üye resmi
Murat Özdemir 08 Ağu 2020

Ürünü yaklaşık 2 hafta kadar araştırdıktan sonra almaya karar verdim. Ayrca "Mouse" hediyesi olması iyi bir avantaj. Henüz sistemi kuramadım ama iyi bir anakart olduğunu belirtebilirim, alacak olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Murat Özdemir 07 Ağu 2020
Anakartın kampanyaları hakkında
Ürünün mouse hediyesi ile kalmayıp hem kaliteli olması ve yanınada 100 tl gibi bir bütçeyi iade olarak vermeleri ve ekstra olarak bir oyun hediye etmeleri asus kampanyası tarafından mükemmel bir şey. İyiki almışım dedirten anakart.
Üye resmi
Ali Emre Karahan 04 Ağu 2020

Anakartı uzun araştırmalar sonunda 3600x işlemci ile kullanmak için satın aldım. Kartın soğutucuları başarılı, chipset fanı 58 derecelerde çalışmaya başlıyor ve takip etmezseniz çalışıp çalışmadığı anlaşılmıyor, fanı çok sessiz. Kablosuz alıcının çekim gücü yeterli, anten altında mıknatıs mevcut, kasaya düzgünce sabitleyip gizleyebildim. Montajı kolay ve sorunsuz oldu.
Üye resmi
Özgür Kurt 31 Tem 2020

urunu begendim mouse hediyesi olmasida cok iyiydi.
Üye resmi
Yahya Mücahidoğlu 08 Tem 2020

Ürünü gerçekten iyi ki almışım dedirtiyor komponent olarak son derece kaliteli bileşenler kullanılmış wi-fi desteği gibi özelliklerinde olması cabası son derece memnunum herkese tavsiye ediyorum
Üye resmi
Erbay Aytemel 23 Mar 2020

Üründe en büyük artı Wifi ve yeni nesil işlemcilerle tam uyumlu çalışması bence. internette windows yüklendiğinde hata verdiğini yazmışlar. sorun asusla alakalı değil kullanılan wifi kartla ilgili arkadaşlar. windowsu yüklemeden önce biosa girerek wifi devre dışı bırakıp öyle yükleyin. sonra driverları yükleyince sorun düzeliyor. şimdiden alana hayırlı olsun

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Tuf Gaming X570-Plus (Wi-Fi) AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Asus Tuf Gaming X570-Plus (Wi-Fi) AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart %22 indirim 3.134,66 TL 2.455,90 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.