ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Asus TUF Gaming GeForce RTX 3080 TUF-RTX3080-10G-GAMING 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus TUF-RTX3080-10G-GAMING TUF Gaming GeForce RTX 3080, üst seviye termal performansa sahip güçlendirilmiş tasarım.
 • NVIDIA Ampere Streaming Multiprocessor (SM) Teknolojisi: Dünyanın en hızlı ve verimli GPU'sunun yapı taşı olan yeni Ampere SM, 2 kata kadar FP32 işleme hızı ve gelişmiş güç verimliliği sağlıyor.
 • 2. Nesil RT Çekirdekleri: Yepyeni bir seviyede Ray Tracing performansı için, 1. nesil RT Çekirdeklerinin 2 katı işleme hızı ile gerçek zamanlı ışın izleme ve gölgelendirmeyi deneyimleyin.
 • 3. Nesil Tensör Çekirdekleri: İki kata kadar daha fazla işleme hızına sahip 3. nesil Tensör Çekirdeklerini kullanan yapay zeka işleme teknolojisi DLSS ile performanstan ödün vermeyin. 8K'ya kadar çözünürlük desteği ile en popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin.
 • Ters dönüş yönlü bir merkez fana sahip yeni Eksen Teknolojili Fan tasarımı ile daha az türbülans.
 • Çift Bilyalı Fan Rulmanları ile iki kat daha fazla dayanıklılık
 • Askeri sınıf kapasitörler ve diğer TUF bileşenleri ile arttırılmış dayanıklılık ve performans
 • GPU Tweak II, kullanışlı performans ayarları, termal kontroller ve sistem izleme sunuyor

TUF Gaming GeForce RTX 3080 TUF Gaming GeForce RTX 3080, TUF adına yakışan dayanıklılıktan ödün vermeksizin soğutmayı üst düzeye taşıyan 3 adet güçlü fandan oluşan eksen teknolojili fan tasarımına sahip. Auto-Extreme üretim sürecinden geçen kartlar, PCB'nin eğilmesini önleyen sağlam bir arka plakanın yanı sıra dayanıklı çift rulmanlı ve düşük türbülans için dönüşü optimize edilmiş fanlar ile donatıldı. Tüm bu bileşenler TUF ürünleriyle uyum için zorlu testlerden geçiriliyor. Üstün soğutmaya sahip güçlü bir ekran kartı arıyorsanız sisteminize bir TUF Gaming GeForce RTX 3080 takın.

Yenilenmiş Eksen Teknolojili Fan Tasarımı TUF Gaming ekran kartları, Nvidia’ın yeni yüksek oktanlı tasarımının güç taleplerini karşılayabilmek ve eşsiz Ampere mimarisinin sunduğu yüksek performans deneyimini size sunabilmek için Eksen Teknolojisi tasarımına sahip üç adet güçlü fan ile donatılmıştır. Diğerleriyle kıyaslandığında çok daha uzun kullanım ömrü ve dayanıklılığa sahip çift bilyalı rulmanları sayesinde bu fanlar, üstün ve kararlı bir soğutma performansı sunar.

Ters Dönüşlü Fan Tasarımı Hava akışı türbülansını azaltmak için, merkezde yer alan fanın dönüş yönü tersine çevrilerek optimize edilmiş olan fan tasarımı sayesinde TUF ekran kartı olağanüstü soğutma performansı sunar. Bunun yanı sıra GPU sıcaklığı 55 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.

MaxContact Teknolojisi Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak ve mikroskobik düzeyde pürüzsüzlüğe ulaşmak için ısı dağıtıcının yüzeyinin cilalanması gibi hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda ısı aktarımı çok daha iyi bir seviyeye geliyor.

2.7 Slot Tasarımı TUF Gaming GeForce RTX 3080, daha fazla soğutma yüzeyi alanı elde etmek için 2.7 slot tasarımından yararlanır. Genişletilmiş soğutma bloğunun yanı sıra VRAM için de özel bir soğutucu barındıran tasarım, her zamankinden daha iyi soğutma performansı ve hız aşırtma potansiyeli sunarak TUF Gaming GeForce RTX 3080'in tüm performansından yararlanmanıza ve inanılmaz bir deneyim yaşamanıza olanak tanır.
TUF Bileşenler TUF Gaming ekran kartları için bileşenler, dayanıklılıklarına ve performanslarına göre özel olarak seçilirler. TUF Gaming GeForce RTX 3080’i rekabette öne çıkaran üst düzey kapasitörler, bobinler ve MOSFET’lerden oluşan ve askeri sınıf dayanıklılığa sahip bu bileşenler, gelişmiş Auto-Extreme otomatik üretim sürecimiz kullanılarak PCB'ye lehimlenirler. Son olarak kartlar, sınırları zorlandığında dahi düzgün çalıştığından emin olunması için 144 saatlik kararlılık testleri ve bir dizi 3DMark testinden oluşan zorlu güvenilirlik denemelerine tabi tutulur.

Yeni ve Eşsiz Tasarım Tamamen alüminyum bir muhafaza, TUF Gaming ekran kartlarına güçlü bir koruma sağlar ve gri tonlamalı renkleri sayesinde bulunduğu tüm sistemlerle kusursuz bir uyumluluk sunar.

Arka Plaka Soğutma Desteği Geniş bir havalandırma boşluğuna sahip arka plaka tasarımı sayesinde, sıcak hava ekran kartının içinde oyalanmaksızın direkt olarak arka plakadan kasa egzoz fanlarına ulaşır. GPU braketi ekstra dayanıklılık sağlarken, paslanmaz çelik G/Ç braketi, bağlantı noktalarını koruyup, daha güvenli bir montaj imkanı sunar. “Performans modu” ve “Sessiz mod” arasında hızlıca seçim yapmanıza imkan tanıyan Dual BIOS anahtarı, kullanımı kolay bir konumlandırmaya sahiptir.

İşlevsel Tasarım Geleneksel kurulumlarda kartın en görünür kısmı olduğu için GPU’nun ön kısmına daha da özen gösterildi. RGB aydınlatmaArmoury Create ile dilediğiniz gibi özelleştirebilir ve diğer Asus bileşenleriyle senkronize hale getirebilirsiniz. 2 adet 8-pin güç bağlantısına sahip olan TUF Gaming GeForce RTX 3080’de, PSU rail voltajını takip eden yerleşik bir devre bulunmaktadır. Devre, rail voltajının çok düşük olmasına neden olan herhangi bir geçişi yakalayacak kadar hızlıdır. Böyle bir durumda kırmızı bir LED yanar ve böylece güç kaynağının GPU’nun güç çekimine yetişemediğini bilirsiniz.
Nvidia Ampere Mimarisi NVIDIA'nın 2. nesil RTX mimarisi olan yeni Ampere mimarisi, bünyesinde barındırdığı ve iki kata kadar daha fazla işleme hızına sahip gelişmiş 2. nesil Ray Tracing ve 3. nesil Tensör Çekirdekleri sayesinde oyuncular ve içerik üreticileri için üst düzey performans ve mükemmel oyun deneyimi sunar.

RTX. Başlıyor. Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin. RTX. Başlıyor.

DLSS Yapay Zeka Hızlandırması NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), GeForce RTX GPU'lardaki yapay zeka işlemlerine ayrılmış tensör çekirdeklerini kullanarak görsel gerçekçiliği yepyeni bir düzeye taşıyan, çığır açan bir yapay zeka işleme teknolojisidir. DLSS, oyunlarınızda kare hızlarını artırıp güzel ve keskin grafikler oluşturmak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanır. Ray Tracing ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çözünürlüğü artırmak için gereken yüksek performansa da sahip olursunuz.

Zaferi Milisaniyeler Belirler NVIDIA Reflex üst düzey rekabet avantajı sunar. En düşük gecikme süresi. En iyi duyarlılık. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar ve NVIDIA G-SYNC oyun monitörleri tarafından güçlendirilmiştir. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

Yaratıcılığınızı Geliştirin GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3D sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonellere Yakışır Bir Yayın Yapın İnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bilr biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması sanal arka plan gösterme, kamera görüntüsünü otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi hem ses hem de video kalitesini artıran güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde canlı akışlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar takipçi kitlenize her zaman en iyi şekilde ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

DirectX 12 Ultimate Oyun geliştiricileri şimdi Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına daha da muhteşem grafikler ekleyebilir. GeForce RTX ekran kartları ışın izleme ve değişken hızla gölgelendirme gibi gelişmiş DX12 özellikleri sunarak oyunlara ultra gerçekçi görsel efektlerin yanı sıra daha yüksek kare hızlarıyla hayat veriyor.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce RTX 3080
Bus Veri Standardı PCI Express 4.0
OpenGL OpenGL 4.6
Video Belleği GDDR6X 10GB
Saat Hızı OC Modu - 1740 MHz (Boost Hızı) / Gaming Modu (Normal) - GPU Boost Hızı: 1710 MHz / GPU Hızı: 1440 MHz
CUDA Core 8704
Bellek Hızı 19 Gbps
Bellek Arayüzü 320-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.1)
Display Port Var x 3 (DisplayPort 1.4a)
HDCP Desteği Var (2.3)
Maks. Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Hayır
Tavsiye Edilen PSU 850W
Güç Bağlantıları 2 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x Koleksiyon kartı, 1 x Hızlı kurulum kılavuzu, 1 x TUF Güvenilirlik sertifikası
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver
Boyutlar 29.99 x 12.69 x 5.17 cm
Slot 2.7 slot

Asus TUF Gaming GeForce RTX 3080 TUF-RTX3080-10G-GAMING 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek10 GB
 • Bit Değeri320 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GeForce RTX 3080
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 7.323,64 TL 14.647,27 TL +0
 • 4.930,16 TL 14.790,49 TL +0
 • 3.734,13 TL 14.936,53 TL +0
 • 3.017,09 TL 15.085,47 TL +0
 • 2.539,57 TL 15.237,44 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 7.299,39 TL 14.598,78 TL +0
 • 4.909,06 TL 14.727,17 TL +0
 • 3.714,46 TL 14.857,84 TL +0
 • 2.996,59 TL 14.982,96 TL +0
 • 2.519,70 TL 15.118,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 7.311,39 TL 14.622,77 TL +0
 • 4.919,24 TL 14.757,71 TL +0
 • 3.723,79 TL 14.895,15 TL +0
 • 3.006,72 TL 15.033,60 TL +0
 • 2.529,38 TL 15.176,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 7.327,19 TL 14.654,39 TL +0
 • 4.932,53 TL 14.797,60 TL +0
 • 3.735,91 TL 14.943,63 TL +0
 • 3.018,52 TL 15.092,58 TL +0
 • 2.540,75 TL 15.244,52 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 3.641,11 TL 14.564,42 TL +2
 • 2.937,23 TL 14.686,14 TL +2
 • 3.702,86 TL 14.811,46 TL +0
 • 2.987,47 TL 14.937,36 TL +0
 • 2.510,90 TL 15.065,42 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 7.323,43 TL 14.646,85 TL +0
 • 4.929,97 TL 14.789,91 TL +0
 • 3.733,95 TL 14.935,79 TL +0
 • 3.016,92 TL 15.084,58 TL +0
 • 2.539,39 TL 15.236,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 7.323,43 TL 14.646,85 TL +0
 • 4.929,97 TL 14.789,91 TL +0
 • 3.733,95 TL 14.935,79 TL +0
 • 3.016,92 TL 15.084,58 TL +0
 • 2.539,39 TL 15.236,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 7.277,00 TL 14.554,00 TL +0
 • 4.886,31 TL 14.658,92 TL +0
 • 3.691,34 TL 14.765,36 TL +0
 • 2.971,57 TL 14.857,84 TL +0
 • 2.491,91 TL 14.951,48 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 14.233,81 TL 14.233,81 TL +0
 • 7.282,21 TL 14.564,42 TL +0
 • 4.891,85 TL 14.675,54 TL +0
 • 3.696,71 TL 14.786,84 TL +0
 • 2.979,97 TL 14.899,83 TL +0
 • 2.502,16 TL 15.012,98 TL +0
14.233,81 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF Gaming GeForce RTX 3080 TUF-RTX3080-10G-GAMING 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Puan Ortalaması 4,5
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF Gaming GeForce RTX 3080 TUF-RTX3080-10G-GAMING 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Asus bu modelde soğutmayı strix seviyesine getirmiş, kart gayet serin çalışmaktadır, tavsiye olunur
Üye resmi
İrfan Erpek 15 Eki 2020

Ürün gayet iyi gerek soğutma olarak, gerek performans olarak 2K 144Hz ekrana bile fazla gelebiliyor. Yanlız GeForce 30 Serisi kampanya dahilinde tarafıma kod hala gelmedi bunun için bir yıldız kırıyorum.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus TUF Gaming GeForce RTX 3080 TUF-RTX3080-10G-GAMING 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Asus TUF Gaming GeForce RTX 3080 TUF-RTX3080-10G-GAMING 10GB GDDR6X 320Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.