Asus TUF X470-Plus Gaming AMD X470 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus TUF X470-Plus Gaming AMD X470 ATX oyuncu anakartı, Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 3466MHz desteği, 32Gbps M.2 ve USB 3.1 Gen 2 ile.
 • GPU Sıcaklık Tespiti & Fan Xpert 4 Core: Her fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesine ulaşmasını garantiler
 • TUF Koruma: SafeSlot, ESD Korumaları, DDR4 aşırı voltaj koruması, Digi+ VRM ve paslanmaz çelik arka plaka ile uzun süreli güvenilirlik
 • Askeri sınıf TUF Parçalar: Maksimum dayanıklılık için TUF LANGuard, TUF Bobinler, TUF Kapasitörler ve TUF MOSFET’ler
 • Özel DTS® Custom ses: Stereo kulaklıklara pozisyonel ipuçları sunarak, rakiplerinize nokta atışı yapmanızı sağlar
 • Aura Sync RGB: Uyumlu PC aksesuarlarının geniş portföyüyle LED aydınlatmanızı senkronize edin
Savaş İstasyonunuzu Güçlendirin TUF Gaming anakart, diğer kartların zorlanacağı durumlarda hayatta kalmak ve başarılı olmak için özel olarak tasarlanmış ve test edilmişlerdir. Oldukça dayanıklı parçalarla üretilen bu anakartlar, istediğiniz kadar uzun oyun seanslarında, rakipsiz kararlılık sunar.

Bir TUF Gaming anakart kullandığınızda, aynı zamanda TUF Oyun İttifakı'ndan da yararlanırsınız – daha kolay kurulum, en iyi uyumluluk ve benzersiz estetiği garantileyen, güvenilir endüstri ortaklarıyla ASUS'un ortak bir çalışması.

Kolay PC DIY Deneyimi TUF Gaming anakartlar, muhteşem tasarım, yenilikçi mühendislik ve büyük parka üreticileriyle güçlü ortaklıklar sayesinde kolay ve güvenli DIY kurulumları sunar. Askeri sınıf TUF parçalar, TUF Koruma ve TUF Oyun İttifakı'nın rakipsiz kombinasyonu, oyun kurulumunuzun uzun bir süre size götüreceğini garantiler.
TUF Oyuncu İttifakı TUF Oyuncu İttifakı, Ballistix, Cooler Master, Corsair, G.Skill, In Win ve Themaltake gibi güvenilir markaların içinde bulunduğu, ASUS ve büyük PC parça üreticileri arasındaki bir işbirliğidir. Uyumlu PC kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları ve DRAM'lere kadar hepsi uyumluluk ve estetik bütünlüğünü garantiler. Aynı zamanda TUF Oyuncu İttifakı'nı olduğundan daha güçlü kılmak için işbirliklerimizi de artırıyoruz.
SafeSloT - Grafik Kartı Yatırımınızı Koruyun SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği yeni bir teknikle tek bir aşamada yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.

ESD Korumaları - Elektrostatik Deşarj Koruması ESD Korumaları, elektrostatik deşarja karşı parçaları korurken, ömürlerini de uzatıyor. Ayrıca +/- 10kV'lık hava deşarjı ve +/- 6kV'lık temas deşarjına karşı da koruma sağlıyor – endüstri standartları olan +/- 6kV ve +/- 4kV'den çok daha ötede.
 • LAN Yuvası: LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.
 • Klavye ve Fare Konektörleri: Devre üzerinde ek ESD TVS diyotlar.
 • VGA Koruma: D-Sub işlevselliğini korumak için ek devrede ESD TVS diyotları.
 • USB Konektörleri: Yüzeye monte ve çift iç hat paketleri için TVS diyotu.
DIGI+ VRM - Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstridekilerin en iyilerinden biridir, ultra akıcı ve ultra temiz gücü her zaman CPU'ya sağlar.
DRAM Aşırı Voltaj Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili değiştirilebilir sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını engeller. Bu özellik giriş-çıkış yuvalarından DRAM'e kadar sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın ömrünü uzatır.


Paslanmaz Çelik Arka Plaka 3 kat daha iyi aşınma direnci
TUF'ın aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş-çıkış paneli, krom oksit ile kaplanmıştır – böylece endüstri standartı olan 24 saatlik tuz sprey testine, 72 saat dayanabilmektedir.

TUF Parçalar
 • TUF Bobinler: Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinler, işlemciye kararlı güç sağlar, böylece sistem kararlılığını artırır.
 • TUF Kapasitörler: +%20 sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun ömür.
 • TUF MOSFET’ler: Düşük RDS (açık) sertifikalı askeri sınıf MOSFET’ler, daha verimli güç ve düşük ısı üretimi sağlar.
TUF LANGuard ile En İyi Akım Koruması TUF LANGuard, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisini, yüksek kalite yüzeye monte kapasitörlerle birleştiren, askeri sınıf bir yeniliktir - anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten korur.

Aura Sync ile Rakiplerinizi Geride Bırakın İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer düzeyde bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerle birlikte yerleşik RGB çıkışlarına takılan şeritler için kullanışlı seçeneklerle birlikte tam RGB aydınlatma sunar. Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli donanım portfolyosuyla senkronize edilebilir.
Esnek Soğutma Kontrolleri - GPU Sıcaklık Tespiti Kararlı bir oyun sistemi için sistem sıcaklıkları çok önemlidir – özellikle de GPU sıcaklıkları. TUF Gaming anakartlar, içerisinde ASUS grafik kartlarının da* sıcaklıklarının dahil olduğu çoklu sensörlerden gelen verilere göre sistem fanlarını akıllı şekilde kontrol eden Fan Xpert 4 yazılımına sahiptir.. Bu da, siz ne kadar uzun süre oyun oynarsanız oynayın, TUF Gaming sisteminizin mükemmel şekilde soğutulmasını garantiler.

* ASUS GeForce 700 ve sonrasındaki kartlar desteklenmektedir

Fan Xpert 4 Core TUF X470-PLUS Gaming Fan Xpert 4 Core ve ödüllü UEFI BIOS ile ayarlanabilen en geniş fan kontrollerini barındırır.
 • Çoklu sıcaklık kaynakları: Fan Xpert 4 Core ile, üç sıcaklık kaynağından gelen verilere göre sistem fanlarınızı kontrol edebilirsiniz. Örneğin Fan Xpert 4 Core, kasa fanlarını GPU sıcaklığına göre çalıştırabilir. Yani oyun aksiyonu arttığında, ek soğutma da sağlanmış olur – hem de tam ihtiyacınız olduğunda. Sıcaklık kaynaklarınızı ve sınır değerlerinizi anakarttan CPU'ya ve GPU'ya kadar seçin, kalanı da Fan Xpert 4 Core yapsın.
 • Hepsi-bir-arada sıvı soğutma seti: Özel ve kapalı devre soğutma kurulumları için mükemmel olan PWM veya DC sıvı pompalarının tam kontrolünü mümkün kılar.
 • 4-pin'li PWM/DC fan: Kartın üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akıma karşı korur.
DDR4 Desteği TUF Gaming anakartlar, sıkı testlere tabi tutularak her oyun ortamına hazır olmaları konusunda garantilenirler. Bu temel, çeşitli bütçe aralıkları için bellek kitlerinin geniş doğrulama listesiyle de desteklenir. İster performansın en uygun noktasındaki bir oyuncu PC'si kurun, ya da önemli özellikleri hedefleyin, TUF Gaming sisteminiz için uygun kiti bulmak çok kolay.

Oyun İçin Ses - Oyuncu Kulaklıkları İçin DTS Custom Savaş yeteneklerinizi, benzersiz DTS Custom dahili ses ile geliştirin. Stereo kulaklıklarla birlikte pozisyonel ses oluşturmak için gelişmiş emülasyon teknikleri kullanan DTS Custom, dahili sesi yeni bir aşamaya taşıyor. Üç farklı ön ayar ile – Aerial, Soundscape ve Tactial- farklı tarda oyunlarda önemli bir avantaja sahip olacaksınız.
 • SoundScape Modu: MMO, RPG, aksiyon ve korku oyunları için ideal ses modu – kulaklarınız sizi aksiyonun tam ortasına yerleştirecek!
 • Aerial Modu: Oyun dünyasının üzerinde uçuyormuşçasına sesi deneyimleyin, sanki ses yukardan geliyormuş gibi – MOBA, RTS, strateji ve spor oyunları için mükemmel!
 • Tactical Modu: Şşşş — duvarın arkasındaki bir düşman mı? DTS Custom, saklanarak oynayanlar için detayları ekstra vurgular ve her ayak sesini tespit edip belirlemenizi sağlar!

Korunan Ses, Üstün Ses Akıllı tasarım ve yüksek kalite donanım, daha önce deneyimlemediğiniz gibi bir ses kalitesi yaratıyor!
 • 1- Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal bölgelerini ayırır, çoklu katmanlı kesintileri azaltır.
 • 2- Ayrı Kanal Düzenleri: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sağ ve sol kanalları için ayrı katmanlar.
 • 3- TUF Gaming Ses Kalkanı: Verimli koruma, en iyi kalite için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
 • 4- Sesle Eğlenin: Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sizi içine çeken bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sağlar.
Native 10Gbps USB 3.1 Gen2 Type-A Desteği Çift geriye uyumlu USB 3.1 Gen 2 Tip-A ile, 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını ve üstün bağlantı esnekliğini deneyimleyeceksiniz – hem de USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı.
Dahili M.2 ile Hızlanın x4 PCI Express® 3.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. Bir işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçimdir, PC ve uygulamaların mümkün olduğu kadar hızlı çalışmasını sağlar.
AMD Ryzen İşlemci AMD Ryzen 2. nesil / Radeon Vega Grafikli Ryzen / Ryzen 1. nesil / 7. nesil A Serisi / Athlon X4 işlemciler için AM4 Soket

Yüksek performanslı Ryzen işlemci, sekiz çekirdeğe kadar destek verir ve yenilikçi Zen mimarisini baz alır. 7. Nesil A serisi APU'lar, yerleşik AMD Radeon R serisi grafikleri barındırır. AMD AM4 soket işlemciler, çift kanal DDR4 bellek, 5Gbps USB 3.0 ve 16 PCI Express® 3.0/2.0 hattıyla muhteşem performans sunar.
AMD X470 Yonga Seti AMD X470 yonga seti, en yeni AMD AM4 soketli Ryzen™ işlemciler, 7. Nesil A Serisi APU'lar ve Athlon™ işlemciler için sıra dışı hız aşırtma yetenekleri sağlar. NVIDIA SLI™ ve AMD CrossFireX™ gibi çoklu GPU kurulumları için optimize edilmiştir. Aynı zamanda iki 10Gbps USB 3.1 Gen 2 yuvası ve daha hızlı veri aktarımı için sekiz 6Gbps SATA yuvası sağlar.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus TUF Koruma
 • Asus SafeSlot: Grafik kartı yatırımınızı koruyun
 • Asus ESD Guard: Geliştirilmiş ESD koruması
 • Asus Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı
 • Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci!
 • Asus DIGI + VRM: Kararlı güç için hassas kontrol
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger / PC Cleaner
 • Aura Aydınlatma Kontrolü
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Fansız Tasarımlı Isı Emici Çözümü ve MOS Soğutucu / Asus Fan Xpert 4 Core
 • Hız aşırtma Koruması: Asus C.P.R.(CPU Parametresi Geri Çağırma)
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3 / Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port
 • 1 x DVI-D
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) portu
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 Tip A
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi) USB Tip C
 • 2 x USB 2.0
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi)
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 3.0 portları destekler (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı (3 x 4 -pin)
 • 1 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 X2 mode)
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x AIO_PUMP konektörü (1 x 4 -pin)
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket for 3rd/2nd/1st AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics/7th Generation A-series/Athlon X4 İşlemciler
Yonga Seti AMD X470
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek
Grafik Integrated Graphics in the AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics/ Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics/ 7th Generation A-Series APU; Çoklu VGA çıkış desteği : HDMI/DVI-D port; - Desteklenen Maksimum DVI-D çözünürlüğü 1920 x 1200 @ 60 Hz; - HDMI 1.4b ile max. çözünürlük 4096 x 2160 @ 24 Hz / 2560 x 1600 @ 60 Hz; Maksimum paylaşılan bellek 2048 MB
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen™ 2. nci Nesil/ Ryzen™ 1. inci Nesil İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu) / AMD Ryzen™ ile Radeon™ Vega Grafikler /7. nci Nesil A-Serisi/Athlon X4 İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu) / AMD Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu) / AMD X470 çipset: 1 x PCIe 2.0 x16 (maks x4 modu), 3 x PCIe 2.0 x1
Depolama AMD Ryzen™ 2. nci Nesil/ Ryzen™ ile Radeon™ Vega Grafikler/ Ryzen™ 1. inci Nesil İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu) / AMD Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics/ 7th Generation A-Series/ Athlon™ X4Processors: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA modu) / AMD X470 çipset: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile, tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtları desteğe (SATA ve PCIE 3.0 x 2 modu) / 6 x SATA 6Gb/s port / Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek® RTL8111H / TUF LANGuard
USB Portları 2 x USB 3.1 Gen 1 portu (2 arka panelde, , Tip A) / 1 x USB 3.1 Gen 1 portu (1 arka panelde, , USB Tip C) / 2 x USB 3.1 Gen 2 portu (2 arka panelde) / 4 x USB 3.1 Gen 1 portu (4 bord ortasında) / 6 x USB 2.0 portu (2 arka panelde, , 4 bord ortasında)
Ses Realtek® ALC887-VD2 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.0, ACPI 6.0, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen, ASUS User Profile,ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, F6 Qfan Control,F4 AURA ON/OFF,F9 Search
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör (30.5 cm x 24.4 cm)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, ASUS Q-Shield, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD, 1 x TUF Sertifika kartı, 1 x TUF GAMING Çıkartma

Asus TUF X470-Plus Gaming AMD X470 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen, AMD Athlon
 • YongasetiAMD X470
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x16 (maks x4 modu), 3 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8111H
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 Gen1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 610,97 TL 1.221,95 TL +0
 • 409,78 TL 1.229,34 TL +0
 • 309,24 TL 1.236,95 TL +0
 • 248,90 TL 1.244,52 TL +0
 • 208,70 TL 1.252,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 604,93 TL 1.209,86 TL +0
 • 404,51 TL 1.213,54 TL +0
 • 304,31 TL 1.217,23 TL +0
 • 244,19 TL 1.220,95 TL +0
 • 204,12 TL 1.224,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 610,35 TL 1.220,70 TL +0
 • 409,36 TL 1.228,08 TL +0
 • 308,92 TL 1.235,67 TL +0
 • 248,65 TL 1.243,23 TL +0
 • 208,48 TL 1.250,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 610,29 TL 1.220,58 TL +0
 • 409,23 TL 1.227,70 TL +0
 • 308,73 TL 1.234,91 TL +0
 • 248,44 TL 1.242,20 TL +0
 • 208,29 TL 1.249,71 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 243,32 TL 1.216,61 TL +3
 • 203,84 TL 1.223,07 TL +3
 • 307,40 TL 1.229,59 TL +0
 • 247,24 TL 1.236,18 TL +0
 • 207,14 TL 1.242,85 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 609,99 TL 1.219,98 TL +0
 • 409,02 TL 1.227,06 TL +0
 • 308,59 TL 1.234,36 TL +0
 • 248,32 TL 1.241,61 TL +0
 • 208,18 TL 1.249,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 609,99 TL 1.219,98 TL +0
 • 409,02 TL 1.227,06 TL +0
 • 308,59 TL 1.234,36 TL +0
 • 248,32 TL 1.241,61 TL +0
 • 208,18 TL 1.249,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 610,35 TL 1.220,70 TL +0
 • 409,36 TL 1.228,08 TL +0
 • 308,92 TL 1.235,67 TL +0
 • 248,65 TL 1.243,23 TL +0
 • 208,48 TL 1.250,89 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.198,97 TL 1.198,97 TL +0
 • 607,08 TL 1.214,15 TL +0
 • 406,40 TL 1.219,21 TL +0
 • 306,08 TL 1.224,32 TL +0
 • 245,87 TL 1.229,34 TL +0
 • 205,75 TL 1.234,53 TL +0
1.198,97 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus TUF X470-Plus Gaming AMD X470 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus TUF X470-Plus Gaming AMD X470 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Ürünü bilgisayar toplama sihirbazı ile seçtim. İstanbul'dan Ankara'ya 3. günde geldi, gerek montaj işlemleri gerek kargolama hizmeti açısından problem yaşamadım. Performans açısından ise söyleyecek bir şey yok. İncehesap komple set olarak aldığım tüm ürünleri büyük bir memnuniyet yaşatarak ulaştırdılar. Teşekkür ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus TUF X470-Plus Gaming AMD X470 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Asus TUF X470-Plus Gaming AMD X470 Soket AM4 DDR4 3466(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.