Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet Projeksiyon Cihazı bulundu.

Projektörler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Asus projektör fiyatları oldukça uygundur. Üstelik uzun ömürlü olduğu için daha ekonomik olmaktadır. Asus projektör fiyatları modeline, ışık kaynağına, çözünürlüğüne, LED olup olmasına ve bağlantı girişlerine bağlı olarak değişmektedir.
Projektörler, tıpkı bir monitör görevi görmektedir. Tek farkı aldığı sinyalleri karşısındaki perdeye ya da duvara yansıtmasıdır. Asus projektörlerde olan özelliklerden şu şekilde bahsedebiliriz; • Yüksek çözünürlüğe sahiptir. Bu sayede görüntü büyük ekrana yansıtılsa bile herhangi bir görüntü kalitesinde bozukluk yaşanmamaktadır. • Işık gücü yüksektir. Işık gücü ile lamba ömrü orantılıdır. Yani parlaklık ne kadar arttırılırsa arttırılsın uzun bir lamba ömrü özelliği göstermektedir. • Uzun ve kısa mesafelere bağlı olarak parlaklık arttırılıp, azaltılmaktadır. Parlaklık, renk performansı da en yüksek düzeye taşımaktadır.
Asus projektörlerin tercih edilmesinin en önemli nedeni kalitesidir. Yüksek çözünürlüğe sahip olması nedeni ile görüntü kalitesinde herhangi bir bozukluk meydana getirmeyecektir. Aynı zamanda ışık gücü ve parlaklığının yüksek olması, özellikle de evde sinema ortamı kurmaya çalışan müşteriler için en önemli tercih edilme sebebi olmaktadır. Filmlerin renk kalitesini, ışık ayarını en kaliteli haliyle sunmakta ve bunu yaparken lamba ömrü uzun olduğu için daha uzun süre kullanım sağlamaktadır. Asus projektör fiyatları hakkında bilgi almak, modellere bakmak ve sipariş vermek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Satışta olan en ucuz projeksiyon modellerimiz aşağıdadır:

Bugün incehesap.com'da satılan fiyatı düşen projeksiyon modelleri aşağıda listelenmiştir.

Karşılaştırma Listesi