Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Baskül kategorisindeki 6 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Baskül ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Nuri Özkaymak 01 Eki 2017 (52 Gün önce)
   Memnun kaldığım bir ürün. Vücuttaki yağ oranını gösterme özelliği olduğu için aldım. Tartının üzerine çıkıp biraz yağlandığımı görünce yemek konusunda biraz kendime çeki düzen veriyorum. Güzel, sağlam ve kullanışlı bir ürün.
   Üye resmi
   Ruhsare Dadalıoğlu 22 Haz 2017 (153 Gün önce)
   Arzum kalitesi yine ortada hem de çevre dostu!Tasarımı da kullanışlılığı da mükemmel bir baskül. Erken ulaştırdığı için incehesap çalışanlarına teşekkür ederim.
   Üye resmi
   Necime Kazici 22 Haz 2017 (153 Gün önce)
   Yağ oranı ölçme özelliği güzel aslında. hemen hemen doktordakiyle aynı sonuçları verdi diyebilirim. genel olarak malzeme kalitesi -tuş, ekran, cam- iyi düzeyde fiyatı da diğer yağ ölçen basküllere göre uygun premiere'in. hızlıca elime ulaştı.
   Üye resmi
   Menzil Azbay 22 Haz 2017 (153 Gün önce)
   Arzum yine çevre dostu bir ürün yapmış alınmaz mı hiç?! Baskülün kalitesine diyecek yok pembe ile sarı rengi arasında kalıp sarı rengi aldım çünkü banyomda da genelde sarı bir renk hakim.. Ölçümleri doğru ve istikrarlı. Uygun fiyat ve hızlı alışveriş oldu.
   Üye resmi
   Osman Emre Orman 16 Oca 2017 (311 Gün önce)
   kullanım klavuzunu dikkatli bir şekilde okuduğunuzda nasıl ayar yapabileceğinizi çözüyorsunuz. üzerine çıktığımda beni tanıma olayı hoşuma gitti. profil oluşturması bence başarılı.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.