Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Baskül kategorisindeki 6 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Baskül ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Selcan Gürel 22 Haz 2017 (89 Gün önce)
   profil ayarları olması çok güzel bir özellik. detaylı kemik, yağ, su, kas ölçümleri tek bir ekranda ve okunaklı bir şekilde görüyorsunuz. şimdilik memnunum
   Üye resmi
   Ruhsare Dadalıoğlu 22 Haz 2017 (89 Gün önce)
   Arzum kalitesi yine ortada hem de çevre dostu!Tasarımı da kullanışlılığı da mükemmel bir baskül. Erken ulaştırdığı için incehesap çalışanlarına teşekkür ederim.
   Üye resmi
   Merve Kazdal 22 Haz 2017 (89 Gün önce)
   Estetik ve kaliteli bir ürün. pilsiz oluşu da ayrı güzel. çevreyi kirlettiğimiz kadar böyle güzel şeylerle de bunun önüne geçsek ne güzel olur. Beyaz rengi tercih ettim banyomla uyumlu olsun diye. Değerler genelde birbirine yakın çıkıyor +/- 100 gr. olabilir tabii. tavsiye edilir.
   Üye resmi
   Menzil Azbay 22 Haz 2017 (89 Gün önce)
   Arzum yine çevre dostu bir ürün yapmış alınmaz mı hiç?! Baskülün kalitesine diyecek yok pembe ile sarı rengi arasında kalıp sarı rengi aldım çünkü banyomda da genelde sarı bir renk hakim.. Ölçümleri doğru ve istikrarlı. Uygun fiyat ve hızlı alışveriş oldu.
   Üye resmi
   Osman Emre Orman 16 Oca 2017 (247 Gün önce)
   kullanım klavuzunu dikkatli bir şekilde okuduğunuzda nasıl ayar yapabileceğinizi çözüyorsunuz. üzerine çıktığımda beni tanıma olayı hoşuma gitti. profil oluşturması bence başarılı.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.